TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 13:57   #331
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
wlasnie to mnie dziwi. branie takich niskich dziewczyn.
chyba w ktorejs z wczesniejszych edycji (pardon, nie pamietam w ktorej) byla wlasnie podobna sytuacja.
wzieli do programu zbyt niska jak na modelke hf dziewczyne - potem, na panelu, nie mieli za bardzo kogo odrzucic wiec wywalili ja bo miala za malo cm na haj feszyn.
Ta edycja chyba jest jedną z najsłabszych, nie czepiają sie o wzrost, tatuaże ani zbyt rozbudowaną muskulatore pamiętam jak mówili Baryzie,że jest zbyt umięsniony a co dopiero Andre.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:26   #332
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
też nie rozumiem tych zachwytów nad Olą, dla mnie ma urodę takiej typowej dziewczyny z osiedla.

podobnie z Andre, w ogóle nie podoba mi się jego twarz.
Ola dobrze wychodzi na zdjęciach, już od castingu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:52   #333
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle dopiero wczoraj zwróciłam uwagę, że wszyscy jacyś tacy starzy w tej edycji. Nie pamiętam, czy w poprzednich też tak było, ale w tej to osoby młodsze niż 20 lat to zdecydowana mniejszość (żeby nie było, sama mam 30, więc piszę o wieku dobrym do zaczynania w modellingu a nie że ogólnie są starzy). Chyba Top Model już nawet nie chce się udawać, że szukają kogoś, kogo można sensownie przygotować do pracy w tym biznesie

I jeszcze mnie strasznie drażni głos Kamili, taki gruby ale też momentami wchodzący na wysokie tony, no nie mogę słuchać
Też zwróciłam na to uwagę, że nie są w dobrym wieku. Kompletnie nie rozumiem decyzji jury, że Kamila została w programie, jak sama powiedziała, że nie chce tam być;P Kibicuje Radkowi, jego wypowiedzi i to co pokazał na sesji ze spadochronem, pokazały, że ma potencjał

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ola dobrze wychodzi na zdjęciach, już od castingu
Ola mi strasznie przypomina Iggy Azaleę.
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 16:39   #334
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ola dobrze wychodzi na zdjęciach, już od castingu
no właśnie wg mnie nie



ja tu widzę tylko pierdyliad photoshopa i kreski zamiast oczu. Nie wiem czy to tylko kwestia retuszu czy po prostu źle wyszła.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 17:18   #335
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez DzikiLesnyKot Pokaż wiadomość
Też zwróciłam na to uwagę, że nie są w dobrym wieku. Kompletnie nie rozumiem decyzji jury, że Kamila została w programie, jak sama powiedziała, że nie chce tam być;P
Mnie w ogóle dziwi to, że wybierają starsze albo niższe dziewczyny, a potem przez wszystkie odcinki wytykają im wiek albo niski wzrost .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 20:27   #336
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

https://www.facebook.com/Glamourpl/v...2127090158490/


czy tylko ja odczuwam zenade widzac to?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 22:20   #337
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle dziwi to, że wybierają starsze albo niższe dziewczyny, a potem przez wszystkie odcinki wytykają im wiek albo niski wzrost .
No właśnie...

Dziwi mnie też że po raz kolejny wynaleźli jakiegoś czarnoskórego, który kompletnie się nie nadaje, no ale światowo będzie. Na Boga, on jest mega niski, mega szeroki i nie rozumie nic po polsku!
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 00:26   #338
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
No właśnie...

Dziwi mnie też że po raz kolejny wynaleźli jakiegoś czarnoskórego, który kompletnie się nie nadaje, no ale światowo będzie. Na Boga, on jest mega niski, mega szeroki i nie rozumie nic po polsku!
To chyba jedyny powód dlaczego go wzięli. Jak dla mnie nie nadaje się kompletnie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 01:26   #339
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/Glamourpl/v...2127090158490/


czy tylko ja odczuwam zenade widzac to?

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:14   #340
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To chyba jedyny powód dlaczego go wzięli. Jak dla mnie nie nadaje się kompletnie.
Dokładnie, do Rugby się nadaje do modelingu nie.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 11:32   #341
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/Glamourpl/v...2127090158490/


czy tylko ja odczuwam zenade widzac to?
Nie przemawia do mnie w ogóle ta stylizacja, włosy jak brudne a oczy jak na haju Niet, niet, tylko piosenka wpada mi w ucho.
Jest też wersja męska https://www.facebook.com/Glamourpl/v...2461490125050/


Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość

Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 13:21   #342
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

rzeczywiście żenada...
męski filmik znacznie lepszy
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 21:25   #343
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/Glamourpl/v...2127090158490/


czy tylko ja odczuwam zenade widzac to?
WTF i jeszcze końcówka Osi z tą dziewczyńską okładką
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 20:37   #344
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ma ktoś działającego strema?

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 22:42   #345
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

eeee.

uważam, że najgorsze zdjęcie miała Ola. Wyglądała na nim pokracznie. Nie podobało mi się też zdjęcie Kamili - rzeczywiście jak pani z opakowania rajstop. I nie rozumiem zachwytów nad Karoliną Pisarek.. jest ładną dziewczyną, ale, jak dla mnie, modelka z niej żadna - zdjęcie też słabe. Za to podobało mi się zdjęcie Karoliny Gilon, tej płaczki i tej co staro wygląda.

Z chłopaków na tak - Radek (świetny jest - i wydaje się taki normalny) i Jacob. Samuela zdjęcie też niczego sobie, ale rzeczywiście szopkę niezłą z tym pokazem odwalił.


uśmiałam się jak faceci mieli depilację i Jacob z taką uwagą i podziwem patrzył na Radka

Michael początkowo mi się podobał, ale z każdym odcinkiem podoba mi się coraz mniej. Zdjęcia ma słabe i pozuje na takiego cwaniaczka.
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 22:53   #346
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nawet ciekawa sesja dzisiaj była. Najbardziej podobało mi się zdjęcie Magdy, Radka, Jakoba. No i jeszcze nieźle wyszła Natalia i Karolina G. Samuel też nie wyszedł źle. W sumie nie dziwię się, że dziewczyny tak zareagowały na pozowanie Samuela z wężami. Może i ma jakieś tam swoje zasady, ale trochę to dziwne było.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 07:17   #347
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;53010000]Nawet ciekawa sesja dzisiaj była. Najbardziej podobało mi się zdjęcie Magdy, Radka, Jakoba. No i jeszcze nieźle wyszła Natalia i Karolina G. Samuel też nie wyszedł źle. W sumie nie dziwię się, że dziewczyny tak zareagowały na pozowanie Samuela z wężami. Może i ma jakieś tam swoje zasady, ale trochę to dziwne było. [/QUOTE]

A właśnie o co poszło jak dostał te węże? Bo akurat telefon mi zadzwonił
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 07:27   #348
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A właśnie o co poszło jak dostał te węże? Bo akurat telefon mi zadzwonił
Na pokazie czy na sesji?

Bo na pokazie strzelił focha, że on nie będzie chodził w marynarce, która ma wężowy kołnierz (pytanie na ile to była prawdziwa skóra, a na ile imitacja wężowej skóry) bo wąż to narzędzie szatana i on wychodząc tak będzie propagował zło.

Na sesji stwierdził, że żywy wąż to tylko zwierze i nic nie symbolizuje. Dziewczyny się wkurzyły i podczas jego sesji jechały po nim.

Zmontowali to jakby miał rozdwojenie jaźni.
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 07:29   #349
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Na pokazie czy na sesji?

Bo na pokazie strzelił focha, że on nie będzie chodził w marynarce, która ma wężowy kołnierz (pytanie na ile to była prawdziwa skóra, a na ile imitacja wężowej skóry) bo wąż to narzędzie szatana i on wychodząc tak będzie propagował zło.

Na sesji stwierdził, że żywy wąż to tylko zwierze i nic nie symbolizuje. Dziewczyny się wkurzyły i podczas jego sesji jechały po nim.

Zmontowali to jakby miał rozdwojenie jaźni.
Na pokazie. Dobrze, że po nim pojechaly. Jakiś hipokryta.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 08:14   #350
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Radek najlepsze zdjęcie? Jak dla mnie wyglądało jak zdjęcie z magazynu gejowskiego...i ta mina Radka :/
Nie zgadzam się ani ze zwycięzcą ani z przegranym. Zdjęcie Jagody na pewno nie było najgorsze. Moim zdaniem powinien odpaść Andre (naprawdę nie wiem co on robi w tym programie), Kamila (za całokształt + zdjęcie z okładki rajstop) albo Sebastian (jest zupełnie bezpłciowy).
Podobało mi się bardzo zdjęcie Samuela, było intrygujące, ale ta akcja z płaszczem, a potem pozowanie z żywymi węzami - facepalm. Zastanawiam się czy to nie było reżyserowane, wymyślone przez twórców (mamy religijnego chłopaka, niech odstawia szopki), to zbyt głupie żeby było prawdziwe.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:21   #351
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Na pokazie czy na sesji?

Bo na pokazie strzelił focha, że on nie będzie chodził w marynarce, która ma wężowy kołnierz (pytanie na ile to była prawdziwa skóra, a na ile imitacja wężowej skóry) bo wąż to narzędzie szatana i on wychodząc tak będzie propagował zło.

Na sesji stwierdził, że żywy wąż to tylko zwierze i nic nie symbolizuje. Dziewczyny się wkurzyły i podczas jego sesji jechały po nim.

Zmontowali to jakby miał rozdwojenie jaźni.
A swoją drogą to jakiż to zbieg okoliczności, że na pokazie nie chciał wyjść z aplikacją a'la skóra węża a na sesji akurat tylko on dostał węża do pozowania, c'nie?

Ten program traci dla mnie resztki wiarygodności, na panelach też mam wrażenie, że wcale nie odpadają najgorsze osoby, bo jak np. patrzyłam na zdjęcie Oli z ośrodka czy nawet Kamili to miałam trochę takie wtf? dlaczego akurat Olę zostawili. Dla mnie zero logiki w tym.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Radek najlepsze zdjęcie? Jak dla mnie wyglądało jak zdjęcie z magazynu gejowskiego...i ta mina Radka :/
No, jego zresztą tą blond czupryną, moim zdaniem, mocno określili. Też mnie to zdjęcie nie zachwyciło.

Fajnie wyszedł Samuel, Karolina Gilon i ta taka starsza dziewczyna "starsza", którą Woliński uściskał za najładniejsze zdjęcie, ta, co ma tak dużo zębów jak się uśmiecha
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:27   #352
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
A swoją drogą to jakiż to zbieg okoliczności, że na pokazie nie chciał wyjść z aplikacją a'la skóra węża a na sesji akurat tylko on dostał węża do pozowania, c'nie?

Ten program traci dla mnie resztki wiarygodności, na panelach też mam wrażenie, że wcale nie odpadają najgorsze osoby, bo jak np. patrzyłam na zdjęcie Oli z ośrodka czy nawet Kamili to miałam trochę takie wtf? dlaczego akurat Olę zostawili. Dla mnie zero logiki w tym.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



No, jego zresztą tą blond czupryną, moim zdaniem, mocno określili. Też mnie to zdjęcie nie zachwyciło.

Fajnie wyszedł Samuel, Karolina Gilon i ta taka starsza dziewczyna "starsza", którą Woliński uściskał za najładniejsze zdjęcie, ta, co ma tak dużo zębów jak się uśmiecha
Tak akcja z pozowaniem z wężem totalnie wyrezyserowane i pod dramę naciagniete.
W ogole to mnie pirog wkurza...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:36   #353
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Oglądałam dziś pierwszy raz tą serię.
Odniosłam wrażenie że Natalia jest inaczej traktowana niż reszta uczestników. W poprzednich edycjach od razu by jej powiedzieli że nie ma ukształtowanego charakteru żeby pracować jako modelka i szybko by ją pożegnali. Poza tym chodzić nie umie, sylwetka też jakaś taka pokrzywiona. Fakt że jest wysoka i bardzo szczupła, najszczuplejsza z dziewczyn chyba. To wystarczy?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:48   #354
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Radek najlepsze zdjęcie? Jak dla mnie wyglądało jak zdjęcie z magazynu gejowskiego...i ta mina Radka :/
Nie zgadzam się ani ze zwycięzcą ani z przegranym. Zdjęcie Jagody na pewno nie było najgorsze. Moim zdaniem powinien odpaść Andre (naprawdę nie wiem co on robi w tym programie), Kamila (za całokształt + zdjęcie z okładki rajstop) albo Sebastian (jest zupełnie bezpłciowy).
Podobało mi się bardzo zdjęcie Samuela, było intrygujące, ale ta akcja z płaszczem, a potem pozowanie z żywymi węzami - facepalm. Zastanawiam się czy to nie było reżyserowane, wymyślone przez twórców (mamy religijnego chłopaka, niech odstawia szopki), to zbyt głupie żeby było prawdziwe.
Jak dla mnie to on nie jest religijny. On jest religijnym oszołomem. I nie sądzę, żeby to było w 100% reżyserowane. Zapewne wyolbrzymiają jego zachowania, ale tylko wyolbrzymiają

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
A swoją drogą to jakiż to zbieg okoliczności, że na pokazie nie chciał wyjść z aplikacją a'la skóra węża a na sesji akurat tylko on dostał węża do pozowania, c'nie?

Ten program traci dla mnie resztki wiarygodności, na panelach też mam wrażenie, że wcale nie odpadają najgorsze osoby, bo jak np. patrzyłam na zdjęcie Oli z ośrodka czy nawet Kamili to miałam trochę takie wtf? dlaczego akurat Olę zostawili. Dla mnie zero logiki w tym.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



No, jego zresztą tą blond czupryną, moim zdaniem, mocno określili. Też mnie to zdjęcie nie zachwyciło.

Fajnie wyszedł Samuel, Karolina Gilon i ta taka starsza dziewczyna "starsza", którą Woliński uściskał za najładniejsze zdjęcie, ta, co ma tak dużo zębów jak się uśmiecha
Żaden zbieg okoliczności- mieli do wyboru różne stworzenia, więc dali Samuelowi węże, żeby zobaczyć jak się zachowa i podkręcić atmosferę. Też bym tak zrobiła. Szczególnie, że jego zachowanie na pokazie było, jak to któraś z dziewczyn mówiła, nie fair w stosunku do całej grupy- skupił na sobie uwagę i zabrał innym czas, który miał być na ich przygotowanie przeznaczony.

Może i rzeczywiście Jagoda nie miałą najgorszego zdjęcia, ale wygląda na nim karykaturalnie: piękny tułów, piękna głowa i króciutkie nóżki- chwile temu rozmawialiśmy, że wybierają dziewczyny zbyt niskie, a potem im to wytykają. Właśnie Jagoda była tym typem.
Dodatkowo zachowywała się na sesji jak gwiazda, fotografowi się źle z nią pracowało, a potem jeszcze na panelu pojechała po fotografie- a to również biorą pod uwagę. Tak samo jak pokaz. W dużo mniejszym stopniu niż zdjęcia, ale jednak


Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś pierwszy raz tą serię.
Odniosłam wrażenie że Natalia jest inaczej traktowana niż reszta uczestników. W poprzednich edycjach od razu by jej powiedzieli że nie ma ukształtowanego charakteru żeby pracować jako modelka i szybko by ją pożegnali. Poza tym chodzić nie umie, sylwetka też jakaś taka pokrzywiona. Fakt że jest wysoka i bardzo szczupła, najszczuplejsza z dziewczyn chyba. To wystarczy?
Serio? Pierwszą edycję wygrała największa płaczka programu...
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 09:17   #355
JezabeI
Przyczajenie
 
Avatar JezabeI
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja nie rozumiem logiki Samuela. Pozowanie z kurtką we wzorek węża nie bo to zło i szatan ale pozowanie z samym wężem jest już ok... Kolejny religijny psychopata. Strasznie tego chłopaka nie lubię, jest arogancki i agresywny w swoich poglądach...

Natomiast mam totalny szok, że wywalono Jagodę zamiast Oli... Co kolejny raz pokazuje, że żeby dostać się wysoko w programie trzeba walnąć ckliwą historyjkę o życiowych problemach albo najzwyczajniej na świecie się popłakać... Nienawidzę płaczących uczestniczek. Gdybym była w jury to natychmiast zostałyby z programu usunięte.
JezabeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 10:30   #356
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A oglądałyście może Kuchenne Rewolucje, gdzie brała udział Jagoda? tzn była kelnerką w lokalu, który brał udział w rewolucji. Sprawiła wrażenie tępej, opornej na widzę, fochliwej dziewczynki ogółem nie oglądam tego programu ale właśnie 'dzięki' niej obejrzałam cały ten odcinek
Na koniec rewolucji odeszła w ogóle z pracy bez żadnego wypowiedzenia, a jej ówcześni pracodawcy wypowiadali się, że gwiazda jagoda tak często miała ale teraz definitywnie kończą z nią współpracę
Dlatego ta dziewczyna ma dziwny sposób bycia, pokazała to zarówno w Kuchennych Rewolucjach jak i w Top Model, ja nie lubię takich osób.

edit:
Jakby ktoś chciał obejrzeć odcinek to podaję link http://kuchennerewolucje.tvn.pl/odci...1,36840,o.html
__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.

Edytowane przez oxoxoxoxox
Czas edycji: 2015-10-06 o 10:33
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 10:41   #357
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Na pokazie. Dobrze, że po nim pojechaly. Jakiś hipokryta.
Przecież to totalna reżyserka Tak samo humorki i zagrania Kamili. Muszą zrobić jakieś 'show', żeby ściągnąć widzów
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 10:45   #358
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

wkurza mnie pilkarz i jego cwaniakowata twarz i teksciki, zupelnie nie rozumiem zachwytow nad jego uroda

radka zdjecie rzeczywiscie gejowskie, rzeczywiscie mocno go okreslili fryzura itd ale chlopak ze wszystkich tych uczestnikow wydaje mi sie byc najbardziej profesjonalny
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2015-10-06 o 10:47
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 12:31   #359
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez oxoxoxoxox Pokaż wiadomość
A oglądałyście może Kuchenne Rewolucje, gdzie brała udział Jagoda? tzn była kelnerką w lokalu, który brał udział w rewolucji. Sprawiła wrażenie tępej, opornej na widzę, fochliwej dziewczynki ogółem nie oglądam tego programu ale właśnie 'dzięki' niej obejrzałam cały ten odcinek
Na koniec rewolucji odeszła w ogóle z pracy bez żadnego wypowiedzenia, a jej ówcześni pracodawcy wypowiadali się, że gwiazda jagoda tak często miała ale teraz definitywnie kończą z nią współpracę
Dlatego ta dziewczyna ma dziwny sposób bycia, pokazała to zarówno w Kuchennych Rewolucjach jak i w Top Model, ja nie lubię takich osób.

edit:
Jakby ktoś chciał obejrzeć odcinek to podaję link http://kuchennerewolucje.tvn.pl/odci...1,36840,o.html
Pamiętam!
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 13:33   #360
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Obejrzałam kolejny odcinek, laski słabe. No może zdjęcie tej Natalii ok, chociaż jej stopy były takie mało "modelowe" :P tyle, że co ona za to może.
Inne laski to nawet nie ma co komentować. Obie Karoliny słabo, Kamila jak dla mnie nijaka, Ola jak ćpunka na głodzie, Jagoda faktycznie nieproporcjonalna, ale czy Jury tego wcześniej nie widziało :conf used:

Z facetów też tylko Radek sensowny. Samuel (poza aferką z d...) to model jednej twarzy. Mina kolesia podczas depilacji Radka bezcenna
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.