Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-10, 09:20   #1021
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87576163]Piękne.
Ale u kogoś.
Ja mam króciutkie, w 99% bez lakieru (na dłoniach, na stopach z kolei zawsze jakiś ciemny kolor).[/QUOTE]

Ja na stopach zawsze mam hybryde, bo nie znosze, kiedy mi buty scieraja lakier z paznokci.
Wlasnie zaraz bede zmieniac z blekitu na granat. I naloze swieza odzywke na paznokcie u dloni.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 09:26   #1022
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie to są ekstra długie paznokcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie w sumie też, a jak nam w pracy wymienili klawiaturę na całkowicie płaską, to trochę ciężko się pisze.
Ale takie paznokcie mogę mieć tylko dzięki hybrydom bo normalnie mam takie krótkie łopatki (jak sama obcinałam, bo nienawidzę bawić się z paznokciami) i bez utwardzenia hybrydą takie długie by mi się połamały. I nigdy nie mogłam mieć długich bo mam miękkie i tak jakoś dziwnie rosną i się zawijają do dołu.
Tzn te też są moje, tylko z hybrydą.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 09:38   #1023
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jak obetne na krótko to potem jest wielka ulga w pisaniu na telefonie i wielka ulga w myciu włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość


Pisanie, mycie wlosow, zakladanie i zdejmowanie soczewek zdecydowanie sa latwiejsze w wykonaniu i przyjemniejsze kiedy mam krotkie paznokcie. O, i pranie reczne tez.

O co chodzi z tym myciem włosów? Nie zauważyłam żadnej zależności między długością pazurów a komfortem mycia.

Z takich upierdliwych spraw to pamietam monety na podłodze stanowiły wyzwanie. Pisanie, soczewki wszystko kwestia przyzwyczajenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 09:40   #1024
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym myciem włosów? Nie zauważyłam żadnej zależności między długością pazurów a komfortem mycia.

Z takich upierdliwych spraw to pamietam monety na podłodze stanowiły wyzwanie. Pisanie, soczewki wszystko kwestia przyzwyczajenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja sie niechcacy nieraz zadrapalam majac dlugie paznokcie, bo nie jestem do takich przyzwyczajona.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 09:40   #1025
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym myciem włosów? Nie zauważyłam żadnej zależności między długością pazurów a komfortem mycia.

Z takich upierdliwych spraw to pamietam monety na podłodze stanowiły wyzwanie. Pisanie, soczewki wszystko kwestia przyzwyczajenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mając długie paznokcie drapiesz skórę głowy zamiast ją masować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 09:41   #1026
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym myciem włosów? Nie zauważyłam żadnej zależności między długością pazurów a komfortem mycia.

Z takich upierdliwych spraw to pamietam monety na podłodze stanowiły wyzwanie. Pisanie, soczewki wszystko kwestia przyzwyczajenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, monety na podłodze to wyzwanie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mając długie paznokcie drapiesz skórę głowy zamiast ją masować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja masuję opuszkami a nie paznokciami
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 09:46   #1027
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oj tak, monety na podłodze to wyzwanie



Ale ja masuję opuszkami a nie paznokciami
Mnie tak czy siak aż ciary przechodzą na myśl, że te długie paznokcie miałyby mi się wić we włosach. O wiele wygodniejsza jest dla mnie jakąkolwiek pielęgnacja z otoekiki paznokciami - mycie i olejowanie włosów, smarowanie ciała kremem czy balsamem, makijaż. No i ja codziennie noszę sukienki, więc nie wiem, jakbym miała zakładać rajstopy i zapinać guziczki czy zasuwać suwaki, bo często nawet krótkimi paznokciami jest to trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 09:56   #1028
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Centymetr to nie długie? O.o

Ja dużo liczę na kompie, piszę na kompie w pracy, gram w czasie wolnym. Potrzebuje takich uciętych tuż przy opuszku, inaczej mnie nachodzi dosłownie histeria, tak mi niewygodnie.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Aaa. To dla mnie takie w granicach normy.

Sama bym w życiu nie miała, ale rozumiem, że komuś się takie podoba i nie razi mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie z kolei jest niewygodnie, jak mam krótkie paznokcie. Z takimi kończącymi się z opuszkiem czy nawet 1 za nim czuję się jak upośledzona.
Ale to dlatego, że prawie zawsze noszę dłuższe (myślę, że tak 4-8 mm za opuszek) i to po prostu kwestia przyzwyczajenia.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie długie odpadają. Kojarzą mi się z niechlujstwem, brakiem higieny. Do tego wszystko włazi pod paznokcie, bleeee...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też kwestia przyzwyczajenia, żeby dbać o to, żeby wszystko wymywać. Jedyne, co mi wchodzi pod paznokcie i jest irytujące, to kremy i balsamy, jeśli używam ich dużą ilość na raz.
Wszystko inne wymywam na bieżąco. Jak mam czymś ubrudzone ręce, to myję ręce i to, co dostało się pod paznokcie. Nie widzę powodu, żeby umyć dłonie z wierzchu i skórę po wewnętrznej części dłoni, a okolice paznokci pominąć.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mając długie paznokcie drapiesz skórę głowy zamiast ją masować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież nie trzeba myć głowy z palcami pod kątem 90 stopni od skóry głowy Przy tym akurat paznokcie nie mają jak przeszkadzać.
Przy zakładaniu soczewek to może - ale dopiero jak paznokcie wystają z 7-8 mm co najmniej.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie tak czy siak aż ciary przechodzą na myśl, że te długie paznokcie miałyby mi się wić we włosach. O wiele wygodniejsza jest dla mnie jakąkolwiek pielęgnacja z otoekiki paznokciami - mycie i olejowanie włosów, smarowanie ciała kremem czy balsamem, makijaż. No i ja codziennie noszę sukienki, więc nie wiem, jakbym miała zakładać rajstopy i zapinać guziczki czy zasuwać suwaki, bo często nawet krótkimi paznokciami jest to trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też często noszę sukienki i nigdy nie podarłam rajstop przez za długie paznokcie. Guziczki czy suwaki też normalnie zapinam.
Serio - wszystko kwestia przyzwyczajenia, bo ja z kolei nie umiem niczego zapiąć ani podnieść z blatu płaskich rzeczy, jak mam krótkie paznokcie.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2020-02-10 o 09:58
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:02   #1029
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mnie z kolei jest niewygodnie, jak mam krótkie paznokcie. Z takimi kończącymi się z opuszkiem czy nawet 1 za nim czuję się jak upośledzona.
dziwne porównanie
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:10   #1030
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość



Przecież nie trzeba myć głowy z palcami pod kątem 90 stopni od skóry głowy Przy tym akurat paznokcie nie mają jak przeszkadzać.
Przy długich paznokciach nie da się umyć włosów nie drapiąc paznokciami skóry głowy, nieważne jak byś tych rąk nie ułożyła.

I zapewne ci powie to każda dziewczyna co miała długie paznokcie, a potem je obcięła- nie mówcie, że nie czulyscie wielkiej ulgi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:16   #1031
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Przy długich paznokciach nie da się umyć włosów nie drapiąc paznokciami skóry głowy, nieważne jak byś tych rąk nie ułożyła.

I zapewne ci powie to każda dziewczyna co miała długie paznokcie, a potem je obcięła- nie mówcie, że nie czulyscie wielkiej ulgi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie czułam ulgi po skróceniu paznokci, a nie raz je ścinałam , bo swoje naturalne mam cienkie i słabe, więc nie jestem w stanie ich zapuścić bardziej niż na 1-2 mm i to, co czułam, to raczej dyskomfort - przeszkadza mi uderzanie o wszystko opuszkami, nie umiem niczego złapać, jak mnie coś zaswędzi, to podrapanie się opuszkami nie jest dla mnie satysfakcjonujące
Zdecydowanie wolę mieć dłuższe paznokcie.
Wiadomo - takich na 1 cm bym nie chciała, to to już przeszkadza.
Ale serio nie drapię się paznokciami przy swoich obecnych podczas mycia włosów.
Przecież można ułożyć palce tak:
https://i.ytimg.com/vi/TlRHuxbD61g/maxresdefault.jpg
(poglądowo piłka )
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 10:22   #1032
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Przy długich paznokciach nie da się umyć włosów nie drapiąc paznokciami skóry głowy, nieważne jak byś tych rąk nie ułożyła.

I zapewne ci powie to każda dziewczyna co miała długie paznokcie, a potem je obcięła- nie mówcie, że nie czulyscie wielkiej ulgi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie tez kwestia przyzwyczajenia. Ja nic nie drapie, masuje głowę opuszkami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 11:01   #1033
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A propos pisania na telefonie to ja jak mam długie paznokcie to ani nie umiem na telefonie pisać, ani na komputerze tym bardziej.

Jak obetne na krótko to potem jest wielka ulga w pisaniu na telefonie i wielka ulga w myciu włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
absolutnie najgorsze jest nakładanie kremu czy tam balsamu gdy ma się długie paznokcie. nienawidzę uczucia gdy ten krem zostaje pod paznokciami. okropieństwo.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam takie obecnie Załącznik 7707346
piękne bardzo fany kształt i super kolor
ale jak dla mnie duuuużo za długie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 12:54   #1034
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
absolutnie najgorsze jest nakładanie kremu czy tam balsamu gdy ma się długie paznokcie. nienawidzę uczucia gdy ten krem zostaje pod paznokciami. okropieństwo.
O tak, zawsze mnie to irytowalo, potem probowalam sie tego pozbyc godzinami
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 15:05   #1035
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
O tak, zawsze mnie to irytowalo, potem probowalam sie tego pozbyc godzinami
nieee no bez przesady,ja mam małą szczoteczkę do paznokci ,którą właśnie używam myjąc ręce
noszę tylko długie paznokcie bo mając krótkie moje palce wyglądają jak małe parówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje paznokcie.jpg (18,3 KB, 241 załadowań)
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 15:29   #1036
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Mnie długie paznokcie doprowadzają do szału. Ciężko mi z nimi robić cokolwiek. A ile razy zaczepiłam o coś paznokciem i naderwałam go od łożyska... Auć. Nie bez znaczenia jest to, że mam paznokcie odstające trochę do góry i zamiast być pewnego rodzaju przedłużeniem palca są jakimś dziwnym tworem, do którego nie mogę się przyzwyczaić i nad którym nie panuję. Np. sięgając po coś do torby niby kieruję rękę do środka, a paznokieć zostaje poza torbą i jest wielkie ała. Już takie 3mm to u mnie za długo.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 16:02   #1037
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam takie obecnie Załącznik 7707346
O to ja lubię tę długość jakby odjąć kawałeczek czubka, wolę mieć nieco krótsze i bardziej zaokrąglone. Jednak czasem noszę soczewki i mogłabym sobie oko wydrapać, dlatego wolę krótsze Twoje to taka komfortowa długość do codziennych czynności

A i kocham hybrydy za to, że nic nie odpryskuje, oh ah pazurki mam mocne i przez to mało delikatnie się z nimi obchodzę więc odpryski to był mój koszmar...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 16:03   #1038
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Pewnie tez kwestia przyzwyczajenia. Ja nic nie drapie, masuje głowę opuszkami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też. Mam paznokcie takie przeważnie do 4mm poza opuszki i nikt na podrapanie się nie skarżył - ani dzieci, ani mąż, który nie wiedzieć czemu czasem prosi mnie, bym umyła mu głowę.
Tak naprawdę, to nie rozumiem o co chodzi z tym drapaniem. Że niby człowiek podrapie się do krwi, bo ma dłuższe paznokcie? Przecież trzeba wbić szpon w ciało w tym celu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 16:05   #1039
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja też. Mam paznokcie takie przeważnie do 4mm poza opuszki i nikt na podrapanie się nie skarżył - ani dzieci, ani mąż, który nie wiedzieć czemu czasem prosi mnie, bym umyła mu głowę.
Tak naprawdę, to nie rozumiem o co chodzi z tym drapaniem. Że niby człowiek podrapie się do krwi, bo ma dłuższe paznokcie? Przecież trzeba wbić szpon w ciało w tym celu.
Ja na przykład kupiłam kiedyś figurówki po jeżdżeniu na łyżwach sportowych ze 20 lat.

Wywaliłam się 3 razy w ciągu 15 minut, bo mi te paskudne ząbki się w kółko zahaczały.

Jak ktoś całe życie ma krótkie, to bez problemu może się podrapać do krwi. Zwyczajnie nie pamięta, że one tam są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 16:10   #1040
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Przyłączam się do teamu krótkich paznokci. Mam bardzo gęste i długie włosy i niestety trudno je umyć tak, żeby w ogóle nie angażować paznokci. W sensie, nie drapię skóry głowy, ale muszę najpierw się do niej dostać i jak mam długie paznokcie to mnie denerwują strasznie. Na długie paznokcie lubię popatrzeć u kogoś innego. Hybrydę miałam raz i po tygodniu było już widać odrost, który mnie denerwował, więc dla mnie za dużo z tym zachodu, żeby robić regularnie.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 16:49   #1041
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Od czasu do czasu lekko zapuszczę paznokcie, ale kończy się tym, że sama się podrapię po twarzy (potem zwalam na koty), albo drapnę TŻ plus regularnie sobie utnę kawałek paznokcia np. maszynką do golenia. Także mnie i moim długim paznokciom raczej nie jest pisane. Najlepiej czułam się w tipsach (miałam raz w życiu), bo manikiurzystka nadała im taki kształt, że nie były ostre, a świetnie się trzymały, były mocne. Jedynie co mi przeszkadzało to, gdy coś pod nie wchodziło np. krem. Może kiedyś znowu się zdecyduję.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 17:35   #1042
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Dziwi mnie ze kupiłam sobie dosłownie TRON za 4 euro, mając w planach pomalować go na wściekły róż do toaletki.
Po co mi to received_484849212194619.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 17:40   #1043
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie ze kupiłam sobie dosłownie TRON za 4 euro, mając w planach pomalować go na wściekły róż do toaletki.
Po co mi to Załącznik 7707438

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

kocham to krzesło
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 17:41   #1044
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie ze kupiłam sobie dosłownie TRON za 4 euro, mając w planach pomalować go na wściekły róż do toaletki.
Po co mi to Załącznik 7707438

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
weź mi odsprzedaj
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 18:00   #1045
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie ze kupiłam sobie dosłownie TRON za 4 euro, mając w planach pomalować go na wściekły róż do toaletki.
Po co mi to Załącznik 7707438

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Piękny
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 18:25   #1046
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Piekne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 20:56   #1047
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak z ciekawości jakie to miejsca? nie umiem wymyślić miejsca, gdzie niezbyt długie paznokcie w neutralnym kolorze są źle widziane

ja nie maluję i noszę krótkie bo:
1. jak mam długie to przeszkadzają mi w laboratorium i przebijam rękawiczki
2. źle znoszę hybrydy, a normalny lakier potrafi odprysnąć w najgorszym momencie np wprost do próbówki, co mi się raz zdarzyło (czasem trzeba zrobić coś bez rękawiczek)

Pracowałam kiedyś w KFC- tam nie wolno było mieć pomalowanych paznokci ze względów higienicznych. Do długości się nie czepiali.


Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Nie no sama tak mam





Tak, stopy niepomalowane jakieś takie mi się brzydkie wydają ( moje własne)

Też nie lubię swoich stóp bez pomalowanych paznokci Jakieś takie niewykończone się wydają...




Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mnie z kolei jest niewygodnie, jak mam krótkie paznokcie. Z takimi kończącymi się z opuszkiem czy nawet 1 za nim czuję się jak upośledzona.
Ale to dlatego, że prawie zawsze noszę dłuższe (myślę, że tak 4-8 mm za opuszek) i to po prostu kwestia przyzwyczajenia.



To też kwestia przyzwyczajenia, żeby dbać o to, żeby wszystko wymywać. Jedyne, co mi wchodzi pod paznokcie i jest irytujące, to kremy i balsamy, jeśli używam ich dużą ilość na raz.
Wszystko inne wymywam na bieżąco. Jak mam czymś ubrudzone ręce, to myję ręce i to, co dostało się pod paznokcie. Nie widzę powodu, żeby umyć dłonie z wierzchu i skórę po wewnętrznej części dłoni, a okolice paznokci pominąć.



Przecież nie trzeba myć głowy z palcami pod kątem 90 stopni od skóry głowy Przy tym akurat paznokcie nie mają jak przeszkadzać.
Przy zakładaniu soczewek to może - ale dopiero jak paznokcie wystają z 7-8 mm co najmniej.



Ja też często noszę sukienki i nigdy nie podarłam rajstop przez za długie paznokcie. Guziczki czy suwaki też normalnie zapinam.
Serio - wszystko kwestia przyzwyczajenia, bo ja z kolei nie umiem niczego zapiąć ani podnieść z blatu płaskich rzeczy, jak mam krótkie paznokcie.

U mnie to samo- noszę długie paznokcie (3-5mm) od tylu lat, że gdy któryś mi się wyjątkowo złamie, to czuję się nieswojo.


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Przy długich paznokciach nie da się umyć włosów nie drapiąc paznokciami skóry głowy, nieważne jak byś tych rąk nie ułożyła.

I zapewne ci powie to każda dziewczyna co miała długie paznokcie, a potem je obcięła- nie mówcie, że nie czulyscie wielkiej ulgi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mam z tym problemu- noszę długie paznokcie od 15 roku życia i mam długie włosy (kiedyś do pośladków). Normalnie olejuję, myję, czeszę, układam.




Dziwi mnie zdziwienie koleżanek, gdy próbują mnie namówić na hybrydy a ja odmawiam.
Paznokcie rosną mi bardzo szybko- co tydzień muszę skracać i zmywać lakiery, bo mam widoczny odrost i haczę o włosy (przy macierzy paznokcia lakier z bazą mi odstają i tym haczę o włosy gdy coś robię przy głowie).
Hybryda mija się tu z celem, bo co, mam chodzić z mega odrostem 2-3 tygodnie żeby nie ściągać tego co tydzień?


No nie mogą tego przeżyć (fanki hybryd rzecz jasna, reszta ma to gdzieś)
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 01:12   #1048
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja na przykład kupiłam kiedyś figurówki po jeżdżeniu na łyżwach sportowych ze 20 lat.

Wywaliłam się 3 razy w ciągu 15 minut, bo mi te paskudne ząbki się w kółko zahaczały.

Jak ktoś całe życie ma krótkie, to bez problemu może się podrapać do krwi. Zwyczajnie nie pamięta, że one tam są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej bym tego nie ujela.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie ze kupiłam sobie dosłownie TRON za 4 euro, mając w planach pomalować go na wściekły róż do toaletki.
Po co mi to Załącznik 7707438

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Tez chce

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zdziwienie koleżanek, gdy próbują mnie namówić na hybrydy a ja odmawiam.
Paznokcie rosną mi bardzo szybko- co tydzień muszę skracać i zmywać lakiery, bo mam widoczny odrost i haczę o włosy (przy macierzy paznokcia lakier z bazą mi odstają i tym haczę o włosy gdy coś robię przy głowie).
Hybryda mija się tu z celem, bo co, mam chodzić z mega odrostem 2-3 tygodnie żeby nie ściągać tego co tydzień?


No nie mogą tego przeżyć (fanki hybryd rzecz jasna, reszta ma to gdzieś)
Mam to samo, wlosy i paznokcie niesamowicie szybko mi rosna, nosilam przez rok paznokcie SNS, musialam je robic co tydzien, bo odrost wlasnie mi odstawal i zaczepial sie o wlosy, a to boli.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 08:08   #1049
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam to samo, wlosy i paznokcie niesamowicie szybko mi rosna, nosilam przez rok paznokcie SNS, musialam je robic co tydzien, bo odrost wlasnie mi odstawal i zaczepial sie o wlosy, a to boli.
Też tak mi się zdarzało, ale teraz kosmetyczka robi mi tak, że delikatnie frezem zjeżdża krawędź pomalowanej płytki przy skórkach, więc przy odrastaniu nic nie odstaje. A przynajmniej nie tak jak kiedyś.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 08:19   #1050
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Też tak mi się zdarzało, ale teraz kosmetyczka robi mi tak, że delikatnie frezem zjeżdża krawędź pomalowanej płytki przy skórkach, więc przy odrastaniu nic nie odstaje. A przynajmniej nie tak jak kiedyś.
Wrocilam z SNS z powrotem do tradycyjnych lakierow.
Maluje paznokcie 2 razy w tygodniu - nie nadazaja odrastac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-19 21:44:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.