Koty część XIII - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-13, 08:12   #3991
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Koty część XIII

Nasz Tajgerek pomaga dzieciakom odrabiać lekcje, tutaj z synem robił wczoraj polski
Nie wiem, czemu znowu bokiem ładuje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lekcje.jpg (97,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lekcje2.jpg (99,9 KB, 32 załadowań)
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 08:13   #3992
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Nasz Tajgerek pomaga dzieciakom odrabiać lekcje, tutaj z synem robił wczoraj polski
Nie wiem, czemu znowu bokiem ładuje..
Przepiekny jest, to spojrzenie na drugim zdjeciu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 08:23   #3993
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przepiekny jest, to spojrzenie na drugim zdjeciu
To jest kot- model On sam się ustawia czasami i prezentuje swe wdzięki.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 08:39   #3994
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
To jest kot- model On sam się ustawia czasami i prezentuje swe wdzięki.
Zazdroszcze, u mojego moze sie trafia ze 2-3 normalne zdjecia na 100.
Cala reszta albo nieostre, albo poruszone, albo akurat otworzyl paszcze albo sie oblizywal
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 10:21   #3995
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam na tapecie zdjecie mojego meza drzemiacego na kanapie i przytulajacego kota przez sen, smiac mi sie chce za kazdym razem jak sobie przypomne, jak bardzo byl przeciwny pomyslowi posiadania kota
Mój też uwielbia drzemać z kotkiem.
I jest zmartwiony, jak kot nie śpi z nami w sypialni. Czasem, jak kot zaśnie np. na dywaniku w łazience, to go przenosi do naszej sypialni, żeby sie nie czuł samotny.

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Nasz Tajgerek pomaga dzieciakom odrabiać lekcje, tutaj z synem robił wczoraj polski
Nie wiem, czemu znowu bokiem ładuje..
Śliczny
Chociaż z tą pomocą to powątpiewam, czy to faktycznie była pomoc



Mój ma odrobinę szczawianów w moczu
Dostał leki i będziemy dalej obserwować, bo na usg wszystko dobrze i poza tymi 3-4 kryształkami w polu widzenia nic nie wyszło w moczu.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2020-02-13 o 10:22
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 10:25   #3996
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mój też uwielbia drzemać z kotkiem.
I jest zmartwiony, jak kot nie śpi z nami w sypialni. Czasem, jak kot zaśnie np. na dywaniku w łazience, to go przenosi do naszej sypialni, żeby sie nie czuł samotny.



Śliczny
Chociaż z tą pomocą to powątpiewam, czy to faktycznie była pomoc
Moj tak samo
Ale kot tez za szczegolnie nie potrzebuje zachety, zazwyczaj gdzie my, tam i kot.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 10:39   #3997
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moj tak samo
Ale kot tez za szczegolnie nie potrzebuje zachety, zazwyczaj gdzie my, tam i kot.
Mój też. Jak się przebudzi i zorientuje, że nie jesteśmy obok, to idzie do tego pokoju, w którym jesteśmy.
Jedynie nad ranem w weekendy się czasem obraża, że nie wstajemy tak jak w tygodniu o 5:20, i idzie do salonu się czymś bawić.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-13, 11:03   #3998
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mój też. Jak się przebudzi i zorientuje, że nie jesteśmy obok, to idzie do tego pokoju, w którym jesteśmy.
Jedynie nad ranem w weekendy się czasem obraża, że nie wstajemy tak jak w tygodniu o 5:20, i idzie do salonu się czymś bawić.
To moj jak na razie zawsze spi dopoki nie zadzwoni budzik. Spi na tym stoliku na kolkach w nogach lozka i jak tylko uslyszy budzik i zauwazy, ze zaczynamy dawac oznaki zycia, to wskakuje do lozka, lazi dookola nas (nieraz nadepnie mi na twarz czy do ucha ) i miauczy domagajac sie uwagi i glaskania.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 11:03   #3999
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mój też uwielbia drzemać z kotkiem.
I jest zmartwiony, jak kot nie śpi z nami w sypialni. Czasem, jak kot zaśnie np. na dywaniku w łazience, to go przenosi do naszej sypialni, żeby sie nie czuł samotny.



Śliczny
Chociaż z tą pomocą to powątpiewam, czy to faktycznie była pomoc



Mój ma odrobinę szczawianów w moczu
Dostał leki i będziemy dalej obserwować, bo na usg wszystko dobrze i poza tymi 3-4 kryształkami w polu widzenia nic nie wyszło w moczu.
A od czego te szczawiany się robią?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 11:24   #4000
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A od czego te szczawiany się robią?
W sumie to nie do końca wiem.
Weterynarz mówiła, że może od karmy - że ma dużą przewagę wapnia nad fosforem - ale przejrzałam wszystkie składy (karmię wyłącznie mokrymi polecanymi karmami wysokomięsnymi) i wydają się być w porządku. Może ostatnio za mało pił? Może to być też na tle nerwowym - to się wetce wydało najbardziej prawdopodobne. Mógł czymś się zestresować, może ma to związek z dojrzewaniem, może coś mu się w łebku ubzdurało Wszystko inne w moczu ma w porządku, pH prawidłowe, bakterii brak. Obraz na USG też prawidłowy. Na szczęście kryształków było bardzo mało i malutkie. Powiedziała nam, że dopiero zaczęły się wytwarzać najwyraźniej. Dostał UrinoVet Cat i kontrola za 3 tygodnie.
Jutro idziemy na badania krwi i, jeśli wyjdą prawidłowo, to kastracja w przyszłym tygodniu.

Wyszło od tego, że zaczął nam sikać na kołdrę.

Więc albo od tych szczawianów, albo już dorasta i zaczyna znaczyć.
W każdym razie weterynarz powiedziała, że kastracja jak najbardziej wskazana, bo ząbki może i ma mleczne, ale jaja wielkie jak u co najmnije półrocznego kota

No i na wszelki wypadek dostał obrożę feromonową. Trochę się boję, żeby nic sobie nie zrobił, ale ma ją ciasno założoną. I na szczęście nie próbuje zdjąć (przynajmniej na razie). Chciałam takie feromony do kontaktu, ale podobno mają slabsze działanie.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2020-02-13 o 11:26
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 16:46   #4001
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Przywitam się. Jestem kociarą. Dwie sztuki na stanie rudzielec z postów wyżej piękny. Kocham rude koty
Witaj

Cytat:
Nasz Tajgerek pomaga dzieciakom odrabiać lekcje, tutaj z synem robił wczoraj polski
Nie wiem, czemu znowu bokiem ładuje..
Piękny widok

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mój też uwielbia drzemać z kotkiem.
I jest zmartwiony, jak kot nie śpi z nami w sypialni. Czasem, jak kot zaśnie np. na dywaniku w łazience, to go przenosi do naszej sypialni, żeby sie nie czuł samotny.



Śliczny
Chociaż z tą pomocą to powątpiewam, czy to faktycznie była pomoc



Mój ma odrobinę szczawianów w moczu
Dostał leki i będziemy dalej obserwować, bo na usg wszystko dobrze i poza tymi 3-4 kryształkami w polu widzenia nic nie wyszło w moczu.
Zdrówka dla kota

Mój mąż nigdy nie miał styczności z kotami domowymi.
Na początku wprowadził zakazy m.in zakaz spania w łóżku i wchodzenia do szafy i spania w niej czy też wskakiwania na stół/blat w kuchni. Początki nie był fajne, ale w efekcie i tak kot zwyciężył Teraz to jest wielka miłość między nimi

My zawsze jak idziemy spać, to bierzemy kota pod pachę i idziemy wszyscy razem do łóżka. Kot oczywiście śpi między nami, ale na mojej połówce, bo jest bezpieczniejsza W nocy i nad ranem czasem gdzie tam łazi, ale zawsze wraca do łóżka.
I tak szczerze, dziwnie mi się śpi, jak nie ma go obok mnie
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-13, 17:19   #4002
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Koty część XIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 17:39   #4003
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Koty część XIII

Berniulka co do odrabiania lekcji to moja zawsze też tak robi jak synu siada do lekcji IMG_20200213_181615.jpgIMG_20180430_120009.jpgIMG_20190105_115758.jpgIMG_20190105_113037.jpgIMG_20191121_223402.jpg
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 17:47   #4004
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Koty część XIII

To u nas tak samo, Tż tez nie chciał na początku a teraz 4 koty dalej jest koci tatuś ze hej jak koty śpią czy zajmą miejsce na fotelu to on siedzi na skrawku fotela czy podnóżku, gdziekolwiek żeby tylko ich nie obudzić bo im wygodnie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 18:31   #4005
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Zdrówka dla kota
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87585778]Treść usunięta[/QUOTE]

Ale słodziaki! Śliczne są
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 21:27   #4006
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Berniulka co do odrabiania lekcji to moja zawsze też tak robi jak synu siada do lekcji Załącznik 7707847Załącznik 7707848Załącznik 7707849Załącznik 7707851Załącznik 7707852
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 10:10   #4007
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W sumie to nie do końca wiem.
Weterynarz mówiła, że może od karmy - że ma dużą przewagę wapnia nad fosforem - ale przejrzałam wszystkie składy (karmię wyłącznie mokrymi polecanymi karmami wysokomięsnymi) i wydają się być w porządku. Może ostatnio za mało pił? Może to być też na tle nerwowym - to się wetce wydało najbardziej prawdopodobne. Mógł czymś się zestresować, może ma to związek z dojrzewaniem, może coś mu się w łebku ubzdurało Wszystko inne w moczu ma w porządku, pH prawidłowe, bakterii brak. Obraz na USG też prawidłowy. Na szczęście kryształków było bardzo mało i malutkie. Powiedziała nam, że dopiero zaczęły się wytwarzać najwyraźniej. Dostał UrinoVet Cat i kontrola za 3 tygodnie.
Jutro idziemy na badania krwi i, jeśli wyjdą prawidłowo, to kastracja w przyszłym tygodniu.

Wyszło od tego, że zaczął nam sikać na kołdrę.

Więc albo od tych szczawianów, albo już dorasta i zaczyna znaczyć.
W każdym razie weterynarz powiedziała, że kastracja jak najbardziej wskazana, bo ząbki może i ma mleczne, ale jaja wielkie jak u co najmnije półrocznego kota

No i na wszelki wypadek dostał obrożę feromonową. Trochę się boję, żeby nic sobie nie zrobił, ale ma ją ciasno założoną. I na szczęście nie próbuje zdjąć (przynajmniej na razie). Chciałam takie feromony do kontaktu, ale podobno mają slabsze działanie.
Hmm, a ile kot ma miesięcy? Moja wet powiedziała, że maine coony późno się kastruje, tak około 11 m-ca życia, chyba, że właśnie zacznie zaznaczać teren, ale to ponoć specyficznie bardzo śmierdzi i się zorientujemy. Swoją drogą to ja nie wiem, jak ja przeżyję tę kastrację, boję się jak nie wiem.
Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Berniulka co do odrabiania lekcji to moja zawsze też tak robi jak synu siada do lekcji Załącznik 7707847Załącznik 7707848Załącznik 7707849Załącznik 7707851Załącznik 7707852
Hahaha, pomocnik Koty lubią pomagać w nauce, to bardzo mądre zwierzaki


Nasz jest na szczęście ogromnym pieszczochem, trzeba go tulić, miziać, całować, bujać i śpiewać mu kołyski i piosenki miłosne Co oczywiście czynię bez ustanku Nie wiedziałam, że kot może taki być, zawsze mieliśmy psa. Na dzień dzisiejszy w życiu bym nie zamieniła, ba- mogłabym mieć jeszcze jednego, ale my za dużo podróżujemy i nie chcę obciążać kogoś opieką.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 11:38   #4008
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Hmm, a ile kot ma miesięcy? Moja wet powiedziała, że maine coony późno się kastruje, tak około 11 m-ca życia, chyba, że właśnie zacznie zaznaczać teren, ale to ponoć specyficznie bardzo śmierdzi i się zorientujemy. Swoją drogą to ja nie wiem, jak ja przeżyję tę kastrację, boję się jak nie wiem.
Ma 4,5 miesiąca. Nie wiem, jak jest z MC, ale takie burki jak mój kastruje się w wieku 4-6 miesięcy.
Byliśmy dzisiaj na pobraniu krwi do badania i jak wyniki będą dobre, to we wtorek kastracja.

Okropnie przeżył to badanie, darł się strasznie, gdyby nie kocyk na głowie, to by pogryzł i mnie, i panią weterynarz. Tak się zestresowal, że krew mu w ogóle nie chciała lecieć. Później zaczęłam do niego mówić i w miarę możliwości głaskać, to się trochę uspokoił, ale było ciężko. Wszystko we krwi. W dodatku opatrunek sobie od razu zerwał. Weterynarz powiedziala, że nie szkodzi, może być bez opatrunku. Na szczęście nie wylizuje się nadmiernie. Dostał po badaniu jedzenie, smaczki, pozwolił sobie zdjąć do końca opatrunek. Chyba mnie nie znienawidzi.

Czemu się tak boisz kastracji? Lepiej wykastrować, to dla jego dobra tak naprawdę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 11:42   #4009
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ma 4,5 miesiąca. Nie wiem, jak jest z MC, ale takie burki jak mój kastruje się w wieku 4-6 miesięcy.
Byliśmy dzisiaj na pobraniu krwi do badania i jak wyniki będą dobre, to we wtorek kastracja.

Okropnie przeżył to badanie, darł się strasznie, gdyby nie kocyk na głowie, to by pogryzł i mnie, i panią weterynarz. Tak się zestresowal, że krew mu w ogóle nie chciała lecieć. Później zaczęłam do niego mówić i w miarę możliwości głaskać, to się trochę uspokoił, ale było ciężko. Wszystko we krwi. W dodatku opatrunek sobie od razu zerwał. Weterynarz powiedziala, że nie szkodzi, może być bez opatrunku. Na szczęście nie wylizuje się nadmiernie. Dostał po badaniu jedzenie, smaczki, pozwolił sobie zdjąć do końca opatrunek. Chyba mnie nie znienawidzi.

Czemu się tak boisz kastracji? Lepiej wykastrować, to dla jego dobra tak naprawdę.
Biedactwo Nas tez czeka pobieranie krwi za pare miesiecy, mam nadzieje, ze nie bedzie az takiej tragedii. Szczepienia znosi bardzo dzielnie, mierzenie temperatury i osluchiwanie tez.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 15:07   #4010
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Biedactwo Nas tez czeka pobieranie krwi za pare miesiecy, mam nadzieje, ze nie bedzie az takiej tragedii. Szczepienia znosi bardzo dzielnie, mierzenie temperatury i osluchiwanie tez.
Nasz przy wszystkich takich rzeczach panikuje. Tzn szczepienia nie były źle, bo był bardzo mały, ale teraz już nie pozwala sobie nic robić u weterynarza.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 16:59   #4011
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Hmm, a ile kot ma miesięcy? Moja wet powiedziała, że maine coony późno się kastruje, tak około 11 m-ca życia, chyba, że właśnie zacznie zaznaczać teren, ale to ponoć specyficznie bardzo śmierdzi i się zorientujemy. Swoją drogą to ja nie wiem, jak ja przeżyję tę kastrację, boję się jak nie wiem.
Eeee, przecież zdecydowana większość hodowli wydaje kociaki ok.4 miesięczne, już wykastrowane.
W zasadzie każdy wet jakiego spotkałam ma podejście widać wyraźnie jajka = można ciąć. A jak kot już zacznie znaczyć, to kastracja tak szybko tego nie naprawi... Zresztą to jest bardzo prosty zabieg, koty błyskawicznie dochodzą do siebie. Moje po 2-3 dniach były jak nowe

Moje czarne dziecko ma po zeszłorocznych atrakcjach - wyciąganie zabawki z jelita, trochę powikłań przy leczeniu - lekki uraz do weterynarzy. Da sobie bez problemu zmierzyć temperaturę, obmacać wszystko czy obciąć pazury, ale przy jakimkolwiek kłuciu warczy jak pies. Nie atakuje i generalnie jestem w stanie go bez problemu utrzymać do badania, ale głośno daje znać co o tym wszystkim myśli.
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"

Edytowane przez HolyParanoid
Czas edycji: 2020-02-14 o 17:02
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 21:42   #4012
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Koty część XIII

Ja kastrowałam naszego kota, jak miał 7 miesięcy, ale jemu się nie zdarzyło NIGDY nigdzie skinąć, znaczenia terenu tez u nas nie było. Po kastracji jak go przynieśliśmy do domu to wyszedł z transportera i taki biedniusi, chwiejnym krokiem, ze go trzymać musiałam, poszedł do kuwety się wysiusiać- taki ten kiciuś nasz kochany. Po kastracji położyliśmy się razem na sofie, przytulił się i poszedł spać, a wieczorem wstał jak nowo narodzony, jak gdyby nigdy nic😁

Aaaa nasz kot nauczył naszego syna chować rzeczy i pieniądze, co mnie niezmiernie cieszy 😁 wszystko co nie jest schowane ląduje bóg-wie-gdzie także syn ogarnia ważne dla siebie rzeczy 😂
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 21:44   #4013
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Koty część XIII

Do tych wszystkich TŻ, którzy kotów „nie chcieli”...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 8A450791-9191-4163-A3A8-DEE0F241683E.jpeg (464,7 KB, 33 załadowań)
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 01:27   #4014
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nasz przy wszystkich takich rzeczach panikuje. Tzn szczepienia nie były źle, bo był bardzo mały, ale teraz już nie pozwala sobie nic robić u weterynarza.
Biedny
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 07:19   #4015
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Tajfa Pokaż wiadomość
Ja kastrowałam naszego kota, jak miał 7 miesięcy, ale jemu się nie zdarzyło NIGDY nigdzie skinąć, znaczenia terenu tez u nas nie było. Po kastracji jak go przynieśliśmy do domu to wyszedł z transportera i taki biedniusi, chwiejnym krokiem, ze go trzymać musiałam, poszedł do kuwety się wysiusiać- taki ten kiciuś nasz kochany. Po kastracji położyliśmy się razem na sofie, przytulił się i poszedł spać, a wieczorem wstał jak nowo narodzony, jak gdyby nigdy nic😁

Aaaa nasz kot nauczył naszego syna chować rzeczy i pieniądze, co mnie niezmiernie cieszy 😁 wszystko co nie jest schowane ląduje bóg-wie-gdzie także syn ogarnia ważne dla siebie rzeczy 😂
Oooo tak, po tym jak mój pierwszy kot wytłukł mi ukochane kubki, nauczyłam się pilnować swoich rzeczy.
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 07:28   #4016
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
Oooo tak, po tym jak mój pierwszy kot wytłukł mi ukochane kubki, nauczyłam się pilnować swoich rzeczy.
Znam ten bol, w dodatku moj nieznosnik sie wyjatkowo lubuje w napojach. Tylko w tym tygodniu kilka razy mi oblizal kubek po kawie, ukradl mi slomke z napoju imbirowego i wdepnal do kubka z herbata
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 15:29   #4017
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Koty część XIII

Mój kot dzisiaj przesypia popołudnie. I w trakcie zmieniania pozycji do spania... zasnął
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200215_162344.jpg (101,0 KB, 42 załadowań)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 00:24   #4018
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mój kot dzisiaj przesypia popołudnie. I w trakcie zmieniania pozycji do spania... zasnął
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 19:53   #4019
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Koty część XIII

😂😂😂
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 07:18   #4020
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Czemu się tak boisz kastracji? Lepiej wykastrować, to dla jego dobra tak naprawdę.
Ja wiem, wiem, że lepiej i na pewno to zrobię, ale boję się samego zabiegu, narkozy. Jeszcze wyczytałam, że MCO mają często slabe serca, ale zorientowałam sie już, który weterynarz w Słupsku ma najlepszy sprzęt, monitoring itd. i tam to wykonam. Dlatego nie wiem, jak to przeżyję.


Dzisiaj dzień kotka, więc wszystkiego dobrego dla Waszych pociech
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-25 21:51:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.