..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 13:37   #4141
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
hej
no to wielkie gratulacje antunka napewno w poniedzialek waga bedzie jeszcze mniejsza
a ja sie przed chwila wazylam i zaczelam az skakac z radosci hahaha mialam nadzieje ze bedzie 7 z przodu[79,8 czy cos]a tu 78,7 przez ten tydzien schudlam 1,8 kgtroche mnei dziwi ze tak duzo ale sie ciesze
Dziękuję i również gratuluję

Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Antunka, gratulacje z powodu spadku wagi.
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

jak milo sie czyta takie posty, i ten Twoj zapal
az mnie to nastroilo do dalszej walki!
Dziękuję. Taki właśnie miałam cel, zachęcić innych do tej diety bo jest fajna
A z tymi węglami to chodziło mi o to, że kiedyś jak byłam na SB to nie mogłam doczekać się końca I fazy żeby zjeść jakiegoś cukru. I przez to nie udało mi się utrzymać efektów. A teraz nie ciągnie mnie nie niczego zakazanego. Nawet kupiłam sobie batony musli bez cukru i leżą spokojnie w szafce i nic a nic nie kuszą. Także mam nadzieję, że nie rzucę się od razu na węgle a będę je stopniowo dodawać a przez to waga nadal będzie spadać i nigdy nie wróci do stanu wyjściowego
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:48   #4142
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość

Dziękuję. Taki właśnie miałam cel, zachęcić innych do tej diety bo jest fajna
A z tymi węglami to chodziło mi o to, że kiedyś jak byłam na SB to nie mogłam doczekać się końca I fazy żeby zjeść jakiegoś cukru. I przez to nie udało mi się utrzymać efektów. A teraz nie ciągnie mnie nie niczego zakazanego. Nawet kupiłam sobie batony musli bez cukru i leżą spokojnie w szafce i nic a nic nie kuszą. Także mam nadzieję, że nie rzucę się od razu na węgle a będę je stopniowo dodawać a przez to waga nadal będzie spadać i nigdy nie wróci do stanu wyjściowego
ja z kolei, łasuch na slodycze, jakos mnie nie ciagnie. Nie wierze tylko biore leki, tabletki w ktorych jest cukier, raz pilam alkohol na urodzinach ale to tylko jeden wieczor byl ostatnimi czasy pilam 3 razy w tygodniu, a tu piwko wpadlo a tu drink, wiec ta dieta jest dla mnie pewnego rodzaju oczyszczeniem
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:50   #4143
portokalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

zielonamorelka -->dzięki , też tak myślę...ale i tak jestem zadowolona, mam nadzieję, że to "tempo" się utrzyma

mój jadłospis:
ś: pół puszki tuńczyka z pomidorkiem, cebulką, czosnkiem i orzechami ziemnymi. kawa po turecku pół na pół woda i mleko 1,5 porcent
P1:troszkę wieśniaka, tym razem bez dodatków
O: filet z indyka saute smażony na łyżeczce oliwy, pół ogórka zielonego albo chili con carne...zastanawiam się co lepsze...
P2:kombinuję...jeśli na o chili - to ten ogórek tutaj + szklaneczka maślanki
K: rybka wędzona z jakimiś warzywami, które lecę zaraz dokupić...
może być?


i czy na 1 można soczewicę jeść?
__________________
64,8 ---> 60,8 ---> 56 ---> 52

Edytowane przez portokalka
Czas edycji: 2010-03-06 o 13:58
portokalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:45   #4144
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Gratulacje dziewczyny Brawo Brawo oby wiecej kilo w dół

Ja też się dzisiaj zważyłam i jest o prawie 3 kg mniej od 17 lutego(fakt że to drugi raz była pierwsza faza w tym roku niesty po feriach )

Teraz jest w domu rodzinnym i próbuje trzymać tą drugą faze choć nie jest latwo i troche grzeszę np dzisaj na obiad była ryba i nietety nie zdążyłam powiedzieć że ja jem bez panierki i w surówce z kiszonej kapusty jabłka i matchewki był cukier. No i pewnie zjem maleńki kawałek szrlotki bo już się piecze i tak slicznie pachnie(ale planuje zjeść naprawde maleńko). No ale jeszce tylko jutro będę w domu Chyba nie jest tak tragicznie ?

portokalka mozna soczewicę niewiem w jakiej ilość (jest podana w książce) ale chyba koło 1/2-1 szklanki ugotowanej.
__________________

Edytowane przez angellka
Czas edycji: 2010-03-06 o 14:48
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 20:51   #4145
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witajcie dziwczyny, u mnie -1,5kg na liczniku od poniedzialku.jupiiiii. Powiem szczerze, ze South Beach nie jest dla mnei az takim problemem, bo nie jestem wielka fanka slodyczy! Moj cel narazie to -5kg a potem moze jeszcze nastepne 2 lub 3.Zobaczym jak bedzie szlo. Poprzednim razem na SB schudlam 0k 12-13 kg i utrzymalam ladnie tylko zapragnalam zrzucic nastepne 5 kg wiec o to i jestem
Dzis mialam ochote na mango...ale sie powstrzymalam bo chyba nie mozna w 1 fazie ? (jakby nie bylo owoc!)>zastapilam paroma migdalami i orzechami brazylijskimi.
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:28   #4146
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny Brawo Brawo oby wiecej kilo w dół

Ja też się dzisiaj zważyłam i jest o prawie 3 kg mniej od 17 lutego(fakt że to drugi raz była pierwsza faza w tym roku niesty po feriach )

Teraz jest w domu rodzinnym i próbuje trzymać tą drugą faze choć nie jest latwo i troche grzeszę np dzisaj na obiad była ryba i nietety nie zdążyłam powiedzieć że ja jem bez panierki i w surówce z kiszonej kapusty jabłka i matchewki był cukier. No i pewnie zjem maleńki kawałek szrlotki bo już się piecze i tak slicznie pachnie(ale planuje zjeść naprawde maleńko). No ale jeszce tylko jutro będę w domu Chyba nie jest tak tragicznie ?

portokalka mozna soczewicę niewiem w jakiej ilość (jest podana w książce) ale chyba koło 1/2-1 szklanki ugotowanej.
tez sie tego obawiam, jak wroce do rodzinnego domu, zajmuje mi podroz jakies 6 godzin, wracam tam ok 20-21 i zawsze czeka na mnie obiad z dwoch dan zaapeluje glosno ze zmiany, mam dietke, bo to studia mnie tak roztyly. Do tego stopnia, ze mam kiedys spytala czy spuchlam na buzi niby tylko 5 kg, ale u mnie od razu to widac!

Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Witajcie dziwczyny, u mnie -1,5kg na liczniku od poniedzialku.jupiiiii. Powiem szczerze, ze South Beach nie jest dla mnei az takim problemem, bo nie jestem wielka fanka slodyczy! Moj cel narazie to -5kg a potem moze jeszcze nastepne 2 lub 3.Zobaczym jak bedzie szlo. Poprzednim razem na SB schudlam 0k 12-13 kg i utrzymalam ladnie tylko zapragnalam zrzucic nastepne 5 kg wiec o to i jestem
Dzis mialam ochote na mango...ale sie powstrzymalam bo chyba nie mozna w 1 fazie ? (jakby nie bylo owoc!)>zastapilam paroma migdalami i orzechami brazylijskimi.
piekny spadek dziewczyny powoli do celu
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:49   #4147
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Hej plażowiczki,jutro ważenie .
Booję się,mam nadzieje na choćby 1,5 kgtyle,że za jadłospisy dostaję cięgi,więc i na cuda nie liczę.Przeczytałam w końcu książkę doktorka od deski do deski,więc czuję się bardziej uświadomiona,nie mniej liczę na dalsze cięgi...od jutra zaczynam silownię,przyznam się ze prze całą I fazę,jedynym sportem był w-f raz w tygodniu,i spacereki na 4 piętro

Wklejam jadłospis:
ś;Zawijasy z sałaty masłowejpasta z tunczyka,fety,ogórka kiszonego i zielonego,pomidora
II ś : Garsc orzechów( duza,jestem uzależniona,echh)
O:klopsiki szpinakowo-serowe (fot.)
Podw: makrela z papryką i ogórkiem kiszonym
wieczorem jak wepchnę to wieśniak
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę

Edytowane przez Jantra88
Czas edycji: 2010-03-07 o 13:15
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 13:02   #4148
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witam
u mnie dzis narazie ok
chociaz dostalam ochrzan od taty ze znowu zaczynam z tym odchudzaniem itd[a to wszystko dlatego ze musialam wyjsc z kosciola bo sie zle poczulam;/]
ale co tam niech se gada a ja i tak nei mam zamiaru przestac chudnac[oczywiscie z rozsadkiem a nei na jakis glodowkach glupich]

ale musze zaczac wiecej cwiczyc bo wlasciwie to jedynym moim ruchem jest wf i spacer z i do szkoly
juz nie moge sie doczekac kiedy pogoda sie poprawi i bede mogla jechac spokojnie na rower
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:37   #4149
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

hej , chciałabym zacząć tą diete . w związku z tym mam pytanie . ile średnio tracicie w fazie 1 ?
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:44   #4150
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
hej , chciałabym zacząć tą diete . w związku z tym mam pytanie . ile średnio tracicie w fazie 1 ?
Przepraszam Gabi, mogłabym się spytać ile masz wzrostu, jeśli chcesz schudnąć do 45kg?
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:55   #4151
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
witam
u mnie dzis narazie ok
chociaz dostalam ochrzan od taty ze znowu zaczynam z tym odchudzaniem itd[a to wszystko dlatego ze musialam wyjsc z kosciola bo sie zle poczulam;/]
ale co tam niech se gada a ja i tak nei mam zamiaru przestac chudnac[oczywiscie z rozsadkiem a nei na jakis glodowkach glupich]

ale musze zaczac wiecej cwiczyc bo wlasciwie to jedynym moim ruchem jest wf i spacer z i do szkoly
juz nie moge sie doczekac kiedy pogoda sie poprawi i bede mogla jechac spokojnie na rower
Mała uważaj na siebie,może brakuje Ci witaminek???Nie powinnaś czuć się słabo,nawet na I fazie,nigdy nie robiło mi się ciemno przed oczami.Przecież obie jesteśmy już na II,więc cały wachlarz pomysłow na zdrowe ,sycące jedzonko.
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 15:46   #4152
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Przepraszam Gabi, mogłabym się spytać ile masz wzrostu, jeśli chcesz schudnąć do 45kg?
Gabi to taki typ, który wchodzi na wszystkie wątki o odchudzaniu i szuka szczęścia a raczej pomysłu jak tu stracić 10 kg w tydzień. Więc odpowiadając na Twoje pytanie Gabi tracimy średnio 0,1 kg na tydzień

Jantra czy to znaczy, że nie byłaś uświadomiona i grzeszyłaś? Mi też się zdarzało a mimo wszystko chudnę więc głowa do góry
Ja dzisiaj oficjalnie kończę I fazę O jutrzejsze ważenie jestem spokojna
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 15:55   #4153
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Jantra czy to znaczy, że nie byłaś uświadomiona i grzeszyłaś? Mi też się zdarzało a mimo wszystko chudnę więc głowa do góry
Ja dzisiaj oficjalnie kończę I fazę O jutrzejsze ważenie jestem spokojna
zyłam w przekonaniu ze mleko i jogurt nat.to białko a tu zonk
No to walczymy razem na II
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:03   #4154
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Wszystkim gratuluję spadku wagi W końcu mam chwilę żeby nadrobić zaległości, mimo że zakładkę z tą stroną mam zawsze otwartą
U mnie już 4 tydzień zastoju waga się waha, oscyluje między 63,2 a 62,8. Mimo że dołożyłam fitness 3 razy w tygodniu. Mój twierdzi, że widać po mnie ciągle zmiany, że cm lecą. Może ma racje? Ehh troszkę to zatrzymanie spadku działa na mnie demobilizująco. A jeszcze tyle przede mną. Fakt, ostatnio przestałam się tak bardzo pilnować z jedzeniem, ale już naprawiam swój błąd. Przestałam czuć zupełnie głód między posiłkami głównymi i zapominałam o przekąskach. Dziś już ładnie prawie było

Chciałam kupić dziś sałatę, ale się załamałam, takie ściery podsuszone 6 złotych! masakra

Ja zabieram się za moją kolację: biały ser z warzywami pokrojonymi w paseczki. Miłego wieczoru dziewczyny
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:03   #4155
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

hej laski od jutra zaczynam z wami sb na sb skusiła mnie morelka,z którą się znamy z innego wątku.Moja waga i cel w podpisie a wzrostu mam 156cm ;[
a i jeszcze pytałam morelke o ebooka i was tez pytam może ktoras z was ma i sie podzieli?
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2010-03-07 o 18:04
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:32   #4156
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
U mnie już 4 tydzień zastoju waga się waha, oscyluje między 63,2 a 62,8. Mimo że dołożyłam fitness 3 razy w tygodniu. Mój twierdzi, że widać po mnie ciągle zmiany, że cm lecą. Może ma racje? Ehh troszkę to zatrzymanie spadku działa na mnie demobilizująco. A jeszcze tyle przede mną. Fakt, ostatnio przestałam się tak bardzo pilnować z jedzeniem, ale już naprawiam swój błąd. Przestałam czuć zupełnie głód między posiłkami głównymi i zapominałam o przekąskach. Dziś już ładnie prawie było
Ja myślę, że skoro waga nie spada a centymetry lecą to na pewno wina mięśni Zaczęłaś więcej ćwiczyć więc tłuszczyk znika za to góre biorą mięśnie, które jak wiadomo więcej ważą niż tłuszcz. Nie ma się czym przejmować. Trzymaj sie dzielnie diety i ćwiczeń a na pewno i waga niedługo ruszu a znajomi zawieją z zachwytu
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:49   #4157
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
hej laski od jutra zaczynam z wami sb na sb skusiła mnie morelka,z którą się znamy z innego wątku.Moja waga i cel w podpisie a wzrostu mam 156cm ;[
a i jeszcze pytałam morelke o ebooka i was tez pytam może ktoras z was ma i sie podzieli?
Witamy i kciuki 3mamy

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że skoro waga nie spada a centymetry lecą to na pewno wina mięśni Zaczęłaś więcej ćwiczyć więc tłuszczyk znika za to góre biorą mięśnie, które jak wiadomo więcej ważą niż tłuszcz. Nie ma się czym przejmować. Trzymaj sie dzielnie diety i ćwiczeń a na pewno i waga niedługo ruszu a znajomi zawieją z zachwytu
Zgadzam się,zresztą to cm są najważniejsze,a skoro spadają tzn,że jest dobrze mięśniakuWiadomo ,że nic nie rujnuje tłuszczu tak jak mięśnie.
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:18   #4158
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
hej laski od jutra zaczynam z wami sb na sb skusiła mnie morelka,z którą się znamy z innego wątku.Moja waga i cel w podpisie a wzrostu mam 156cm ;[
a i jeszcze pytałam morelke o ebooka i was tez pytam może ktoras z was ma i sie podzieli?
Witam, powodzenia życzę Wzrostu mam tyle co ty Co do ebooka ja się nie spotkałam, polecam kupić książkę, nie jest droga

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że skoro waga nie spada a centymetry lecą to na pewno wina mięśni Zaczęłaś więcej ćwiczyć więc tłuszczyk znika za to góre biorą mięśnie, które jak wiadomo więcej ważą niż tłuszcz. Nie ma się czym przejmować. Trzymaj sie dzielnie diety i ćwiczeń a na pewno i waga niedługo ruszu a znajomi zawieją z zachwytu
Dzięki W sumie macie rację, zawsze wszystkom to powtarzałam, że cm najważniejsze, a sama nie umiem sobie tego przetłumaczyć. Mój błąd że się nie obmierzyłam, ale spodnie, które były ciasnawe uda w nie nie chciały wejść, a jak się zapięłam to usiąść nie mogłam, teraz mogę zdjąć bez rozpinania

Cytat:
Napisane przez Jantra88 Pokaż wiadomość
Witamy i kciuki 3mamy

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



Zgadzam się,zresztą to cm są najważniejsze,a skoro spadają tzn,że jest dobrze mięśniakuWiadomo ,że nic nie rujnuje tłuszczu tak jak mięśnie.
Do mięśniaka to mi daleko ale niedługo kto wie W piątek sobie nowy dres kupiłam na ćwiczenia
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:21   #4159
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Jantra88 Pokaż wiadomość
Mała uważaj na siebie,może brakuje Ci witaminek???Nie powinnaś czuć się słabo,nawet na I fazie,nigdy nie robiło mi się ciemno przed oczami.Przecież obie jesteśmy już na II,więc cały wachlarz pomysłow na zdrowe ,sycące jedzonko.
nie to napewno nie przez diete poprostu czasem mi sie w kosciele robi slabo[przed dieta tez tak mialam kiedys nawet zemdlalam co mi sie zdazylo jedynie 2 razy w calym zyciu heh]bo jak juz jest taki tlok powietrza malo to ciezko sie troche oddycha
Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
hej laski od jutra zaczynam z wami sb na sb skusiła mnie morelka,z którą się znamy z innego wątku.Moja waga i cel w podpisie a wzrostu mam 156cm ;[
a i jeszcze pytałam morelke o ebooka i was tez pytam może ktoras z was ma i sie podzieli?
oooo jak fajnei ze sie pysia przylaczysz
ebooka niestety nie posiadam cala moja wiedza pochodzi z tego wlasnie watku hehe
zycze powodzenia
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 21:31   #4160
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Witam, powodzenia życzę Wzrostu mam tyle co ty Co do ebooka ja się nie spotkałam, polecam kupić książkę, nie jest droga
dzieki no to fajnie ja sie spotkałam z ebookiem ale niestety z rapidashe ;/

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
oooo jak fajnei ze sie pysia przylaczysz
ebooka niestety nie posiadam cala moja wiedza pochodzi z tego wlasnie watku hehe
zycze powodzenia
dzięki kochanie a no przypadkiem wpadłam na to forum nawet nie wiedząc że i ciebie tu znajdę no moja wiedza też raczej będzie pochodzić stąd już sobie spisałam wszystko co wolno przez pierwsze 2tyg
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 22:56   #4161
portokalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
laurka23

Chciałam kupić dziś sałatę, ale się załamałam, takie ściery podsuszone 6 złotych! masakra

Sałaty poszukaj w biedronie - około 3 zł...w każdym razie w mojej... w ogóle zaczynam doceniać ten sklep - wbrew pozorom całkiem dużo zdrowych produktów... jednak po dzisiejszych zakupach aż mi ślinka leci na dziwny jogurt "panna cota" z malinami...a tu klops - jeszcze półtora tygodnia na 1...a ja taaaaak uwielbiam maliny czy jest jakiś dodatek, aromat, cokolwiek o smaku malin??pewnie nie...
__________________
64,8 ---> 60,8 ---> 56 ---> 52
portokalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 06:59   #4162
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzień dobry
Będę pierwsza ze spowiedzią.
Otóż miłe panie po 2 tygodniach I fazy na wadze -4 kg Z tym 1 kg jest nadwyżki po małym obżarstwie więc w sumie 3 kg spadku. Jak dla mnie to rewelacyjny wynik, spodziewałam się 2 kg więc jestem mile zaskoczona W centymetrach też jest spadek szczególnie w brzuchu (-4 cm).
Teraz powolne wprowadzanie węgli i dalszy spadek wagi. Do świąt chcę zgubic jeszcze 2 kg.

Miłego dnia kobietki
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 07:13   #4163
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczyny wytrzymacie - macie o wiele łatwiej, bo pomyślcie sobie, że teraz te owoce wszystkie to takie niedobre są, zimowe. A jogurty to wmawiajcie sobie, że nie zdrowe.
Ja przechodziłam przez I fazę w lecie - gdzie pełno świeżych owoców, i akurat sezon na truskawki, śliwki, jabłka, maliny, a ja tylko stałam i patrzyłam To była dopiero tortura
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:56   #4164
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

A my wczoraj pokusiliśmy się na ciacho - mąż karpatkę a ja makowca

Aha, ważyłam się wczoraj, 3,5 kg

Ps. Dziewczynki, klikniecie w banerek?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:01   #4165
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

hej kochane
no to zaczynam pierwszy dzien z sb

dzisiejsze menu będzie takie[wczoraj wymyslilam]
śniadanie10:00-szklanka wody, jajecznica według dukana[do spółki z sis],zielona herbi
II śniadanie 13-13:30 pół serka wiejskiego
obiad 16-17 duszona ryba w jogurcie i kapusta pekińska
podwieczorek[jak bede glodna] drugie pół serka
kolacja 20:30 zupa cebulowo-ziołowa
i jak sie wam podoba??
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:05   #4166
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez portokalka Pokaż wiadomość
Sałaty poszukaj w biedronie - około 3 zł...w każdym razie w mojej... w ogóle zaczynam doceniać ten sklep - wbrew pozorom całkiem dużo zdrowych produktów... jednak po dzisiejszych zakupach aż mi ślinka leci na dziwny jogurt "panna cota" z malinami...a tu klops - jeszcze półtora tygodnia na 1...a ja taaaaak uwielbiam maliny czy jest jakiś dodatek, aromat, cokolwiek o smaku malin??pewnie nie...
Już zamknięta była niestety, dziś w swoim kochanym świetnie zaopatrzonym jarzyniaku poszukam Z aromatem malinowym się nie spotkałam ale wczoraj wypiłam smoothie truskakowo-malinowe, pyszne Wytrzymasz, to tylko 1,5tygodnia

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Dziewczyny wytrzymacie - macie o wiele łatwiej, bo pomyślcie sobie, że teraz te owoce wszystkie to takie niedobre są, zimowe. A jogurty to wmawiajcie sobie, że nie zdrowe.
Ja przechodziłam przez I fazę w lecie - gdzie pełno świeżych owoców, i akurat sezon na truskawki, śliwki, jabłka, maliny, a ja tylko stałam i patrzyłam To była dopiero tortura
Za pierwszym razem też tak zaczynałam w lecie, owoce kusiły, ale było też pełno pysznych warzyw, nie to co teraz


Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:11   #4167
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
hej kochane
no to zaczynam pierwszy dzien z sb

dzisiejsze menu będzie takie[wczoraj wymyslilam]
śniadanie10:00-szklanka wody, jajecznica według dukana[do spółki z sis],zielona herbi
II śniadanie 13-13:30 pół serka wiejskiego
obiad 16-17 duszona ryba w jogurcie i kapusta pekińska
podwieczorek[jak bede glodna] drugie pół serka
kolacja 20:30 zupa cebulowo-ziołowa
i jak sie wam podoba??
To może ja wtrącę swoje trzy grosze. -> Do jajecznicy dodałabym jakieś warzywka. Na II śniadanie możesz zjeść spokojnie cały wiejski + też z jakimiś dodatkami.
Na kolację proponowałabym raczej coś białkowego - może zamień obiad z kolacją? I nie widzę tu żadnych nnkt.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:54   #4168
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Dziewczyny wytrzymacie - macie o wiele łatwiej, bo pomyślcie sobie, że teraz te owoce wszystkie to takie niedobre są, zimowe. A jogurty to wmawiajcie sobie, że nie zdrowe.
Ja przechodziłam przez I fazę w lecie - gdzie pełno świeżych owoców, i akurat sezon na truskawki, śliwki, jabłka, maliny, a ja tylko stałam i patrzyłam To była dopiero tortura
Też przechodziłam przez taką torturę w lecie. Oj jak te brzoskwinie pachniały aż ślinka ciekła. Ale dałam radę bo jak się chce to te 2 tygodnie są niczym.

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
hej kochane
no to zaczynam pierwszy dzien z sb

dzisiejsze menu będzie takie[wczoraj wymyslilam]
śniadanie10:00-szklanka wody, jajecznica według dukana[do spółki z sis],zielona herbi
II śniadanie 13-13:30 pół serka wiejskiego
obiad 16-17 duszona ryba w jogurcie i kapusta pekińska
podwieczorek[jak bede glodna] drugie pół serka
kolacja 20:30 zupa cebulowo-ziołowa
i jak sie wam podoba??
Mi się nie podoba. W ogóle warzyw nie ma. Przecież to nie jest dieta bialkowa jak dukan, można i trzeba jeść dużo warzyw, do każdego posiłku. Serek wiejski zjedz cały z warzywami, do kapusty pekińskiej też dodaj coś kolorowego. Niech to ma wygląd, smak i zapach. Na podwieczorek zjedz garść orzechów. NNKT pomagają nam chudnąć.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 11:38   #4169
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
A my wczoraj pokusiliśmy się na ciacho - mąż karpatkę a ja makowca

Aha, ważyłam się wczoraj, 3,5 kg

Ps. Dziewczynki, klikniecie w banerek?
Jesteś z mężem na diecie??? Jak go do tego przekonałaś... Chciałabym, żeby TŻ zaczął się zdrowo odżywiać, ale nijak nie idzie go przekonać do żadnych zdrowych posiłków...

Jutro się zważę, bo ciągle zapominam o tym, żeby się zważyć na czczo i pierwsze o czym myślę o otwarciu oczu to sniadanie

Właśnie sobie pichce na obiad kuskus razowy z sosem pomidorowo-pieczarkowym.
A w ogóle postanowiłam zrobić książkę kucharską SB- pierwszo- i drugofazową, żeby zawcze mieć pod ręką fajne przepisy
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:32   #4170
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Będę pierwsza ze spowiedzią.
Otóż miłe panie po 2 tygodniach I fazy na wadze -4 kg Z tym 1 kg jest nadwyżki po małym obżarstwie więc w sumie 3 kg spadku. Jak dla mnie to rewelacyjny wynik, spodziewałam się 2 kg więc jestem mile zaskoczona W centymetrach też jest spadek szczególnie w brzuchu (-4 cm).
Teraz powolne wprowadzanie węgli i dalszy spadek wagi. Do świąt chcę zgubic jeszcze 2 kg.

Miłego dnia kobietki
swietnie! cieszymy sie razem z Toba
u mnie dopiero 8 dzien , ale nie narzekam, posilki robie z przyjemnoscia

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
hej kochane
no to zaczynam pierwszy dzien z sb

dzisiejsze menu będzie takie[wczoraj wymyslilam]
śniadanie10:00-szklanka wody, jajecznica według dukana[do spółki z sis],zielona herbi
II śniadanie 13-13:30 pół serka wiejskiego
obiad 16-17 duszona ryba w jogurcie i kapusta pekińska
podwieczorek[jak bede glodna] drugie pół serka
kolacja 20:30 zupa cebulowo-ziołowa
i jak sie wam podoba??
witamy
ale mi tez niezbyt sie podoba,bo na sniadanie dodalabym warzyw, ja zwykle wrzucam pomidory, papryke, szynke, co mam pod reka i wole omleta zrobic ale co kto woli
serek wiejski to bym caly zjadla oczywiscie z warzywami albo orzeszkami
obiadek fajny
na podwieczorek moze jakas salatka z feta, albo z kurczakiem, rybka no i warzywka

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Jesteś z mężem na diecie??? Jak go do tego przekonałaś... Chciałabym, żeby TŻ zaczął się zdrowo odżywiać, ale nijak nie idzie go przekonać do żadnych zdrowych posiłków...

Jutro się zważę, bo ciągle zapominam o tym, żeby się zważyć na czczo i pierwsze o czym myślę o otwarciu oczu to sniadanie

Właśnie sobie pichce na obiad kuskus razowy z sosem pomidorowo-pieczarkowym.
A w ogóle postanowiłam zrobić książkę kucharską SB- pierwszo- i drugofazową, żeby zawcze mieć pod ręką fajne przepisy
jak robisz ta ksiazke? sama spisujesz ?

moj bliski kolega, z ktorym spedzam duzo czasu, najpierw mi marudzil ze jak to bez wegli, przeciez tam jest energia z czego Ty ja czerpiesz? i nagle powoli zaczyna inaczej to patrzec i rozumiec, choc nie raz sie sprzeczalismy o to mysle, ze sam kiedys zrozumie, ja przestalam gadac i wczoraj napisal "zarazilas mnie tym zdrowym odzywianiem..." ciagle mu tlumaczylam ze to nie dieta, nie glodze sie, tylko zdrowy styl zycia
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.