WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 22:56   #511
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

jasne.... teraz jesten na etapie wymiany wszystkich herbat na nowe.... juz polowe chyba wypilam do konca... a w pozostalych mam jakies resztki... i cala szafke nie otwartych pudelek z herbatami... znowu kupuje po 5 opakowan na raz na zakupach....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:00   #512
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

hej , jeszcze nie spicie ? prosze was o klikanie w linka , bardzo chcialabzm wygrac iphona 3 g , link http://e-castig.com/index.php?r=K15q4
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:04   #513
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Dobrze, że je faktycznie wypijasz Też kiedys miałam manie kolekcjonowania herbatek, ale dla mnie najlepiej wyglądały jak stały na półkach Kupowałam mnóstwo, ale jakoś nie miałam weny do ich picia i w końcu stwierdziłam, że to bez sensu
Ja za to maniakalnie zbieram książki i czytam je równie namiętnie Ostatnio w radiu słyszałam, że statystycznie Polak czyta 1 książkę rocznie, to ja robię chyba normę za 100 osób Chodzę za mężem i mu truję, żeby mi zrobił piękne regały, żebym mogła poukładać te stosy, które juz do tej pory uzbierałam .

A wy dziewczyny macie jakieś manie kolekcjonowania? Znaczki? Monety? Buty? Kosmetyki?

Kliknęłam Gabi
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:07   #514
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

kosmetyki tez mam - 30 roznych balsamow do ciala.... mialam sie doprowadzic do ladu po ciazy.... .i nigdy nie mam sily ich wklepywac.... ;/

a kredens juz sie robi 3 miesiace.... i juz ****icy dostaje bo sie doczekac nie moge....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:09   #515
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

monte dzieki
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:11   #516
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

tez kliknelam ale nie mam pojecia co to jest.... i troche sie wystraszylam bo z 10 razy pisalo 1 euro.... i juz pomyslalam ze to ja mam to placic.....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:15   #517
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
tez kliknelam ale nie mam pojecia co to jest.... i troche sie wystraszylam bo z 10 razy pisalo 1 euro.... i juz pomyslalam ze to ja mam to placic.....
to ile ktos razy kliknal , dzieki za klikniecie
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 23:26   #518
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Monte - rozgryzłaś mnie ja mam manie kupowania butów i kosmetyków... zwłaszcza kolorowych. Średnio na miesiąc kupuje 3 tusze do rzęs i różne cienie, kredki, eyelinery... aaa jezu uwielbiam
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:29   #519
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

a ja mam manie kupowania ubranek dla Julki, zwlaszcza na lato.... zreszta moj maz tez.... dobrze mam coreczke....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:32   #520
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
a ja mam manie kupowania ubranek dla Julki, zwlaszcza na lato.... zreszta moj maz tez.... dobrze mam coreczke....
o , moja siostra tez ma na imie Julka i tez mala
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:34   #521
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

i jaka jest z charakteru... ?? Julek jeszcze 2 lat nie ma....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 23:46   #522
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
i jaka jest z charakteru... ?? Julek jeszcze 2 lat nie ma....
siostra ma prawie 3 lata wielka roznica 14,5 lat no ale coz , z charakteru... uparta , ciagle by jadla a twoja?
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:49   #523
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

tez uparta, ale potrafi nic nie jesc przez 2 dni.... ;p
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:57   #524
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
tez uparta, ale potrafi nic nie jesc przez 2 dni.... ;p
taki niejadek moja niecierpi mleka , dostaje jeszcze to proszkowe , a twoja ?
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 00:09   #525
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

moja tylko na mleku zyje glownie..... ;p straszny spioch - po mnie chyba... i bardzo lubi sprzatac.... po sobie zabawki zbiera, pomaga mi z scieraniem kurzu... i w ogole jak jej zupka gdzies kapnie, to koniec jedzenia dopoki nie poscieram.... albo jak jej sie troche soku wyleje sie na podloge, to od razu po chusteczki i wyciera.... nie moze przezyc jak ma np, brudne buty lub ubranko..... bardzo lubi rysowac, lepic i malowac.... nie lubi jak jej bajki czytam... woli ogladac obrazki... lubi tanczyc i spiewac.... caly czas cos sobie pod nosem nuci....

a ze dostaje to proszkowe to bardzo dobrze.... do 3 roku trzeba je dawac....

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

i bardzo lubi motory i samochody.... cale lato przesiedziala u tescia na motorze... upal 50 stopni a on w kasku musial latac... niedawno kupilismy jej samochod na akumulator.... i sobie jezdzi po domu... latem dostanie klada takiego malego i bedzie po lesie jezdzic...
bardzo lubi koty... i w ogole rozne zwierzatka.... ale koty chyba najbardziej..... opiekuje sie sama swoim kotem - daje mu jesc, wypuszcza do kuwety.....

Edytowane przez Emila3000
Czas edycji: 2010-03-12 o 00:03
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 06:59   #526
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Jejku zazdroszczę Wam... moja Justynka ma kawałek ponad 8 miesięcy i mleka nie chce pic praktycznie w ogole.. z nia problemy z karmieniem były od urodzenia, przerabialam z nią chyba wszystkie mozliwe!! Teraz nic nie chce pic butelką oprocz przegotowanej wody mineralnej, a tak to mleko jej podaje w kaszkach i łyżeczką, bo smoczek od butelki jest ble. Dobrze, ze chociaz od kilku dni zaczela radzic sobie z kawaleczkami w obiadkach, bo wczesniej tylko papki. Jest drobna, bo wazy ok 7 kilo, a długa (ok 74cm). Widocznie taka jej natura, bo wydaje się silna i rozwija prawidlowo- od 3 tygodni raczkuje, a wczoraj zaczela sama zwiedzac mieszkanie juz poszla sama do sypialni, pozniej do lazienki, a pozniej wlazla tatusiowi do szafy Mam tez z nia super pod wzgledem spania- śpi od 20.00 do 7 rano bez zadnego budzenia po drodze.. gdyby tylko nie to karmienie, mialabym idealne dziecko , a tak to musze z nia jeszcze w domu siedziec i nie oddamy jej opiekunce, dopoki nie przestanie tak grymasic przy jedzeniu, bo kto dopilnuje, zeby porzadnie zjadla..
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:10   #527
facetka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 62
GG do facetka88
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Emila3000-----Ja równiez mam manie kupowania ubranek na moją niunie Ostatnio to wykupiłam pół sklepu bo wszystko mi sie podobało Na siebie nie mam juz takiej pasji kupownia bo tu przydało yu sie schudnac zgubic boczki bo wystaja a mojej malutkiej to bez problemu wszystko na nia pasuje i we wszystkim jej ładnie

A to tak juz z innej beczki nie mogłam doczekac sie poniedziałku i naszego wazenie wiec weszłam na wage dzis rano i waze 73 kolejny sukces znow 1 kg mnie
__________________
Zmiany---------(101 dzionek odchudzanka)



Było>>>>80 (101dni temu)
Jest>>>>65(Oby tak dalej)
Będzie>>>>60 (A może i lepiej)






80--78--74--73--72--71--70--69--68--67--66--65--64--62--60
facetka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:31   #528
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

hej
ja się dopisuje do was...nazwa wątku mnie skusiła Idzie wiosna i dlatego postanowiłam schudnąć...mam za sobą wiele nie udanych prób ale teraz musze wytrwać i wierze ,że z wami będzie mi to lepiej szło powodzenia wam i sobie życze
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:57   #529
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
hej
ja się dopisuje do was...nazwa wątku mnie skusiła Idzie wiosna i dlatego postanowiłam schudnąć...mam za sobą wiele nie udanych prób ale teraz musze wytrwać i wierze ,że z wami będzie mi to lepiej szło powodzenia wam i sobie życze
Hej

Ale masz zabójczy avatarek
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 09:11   #530
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Emila , wow.. świetnie to wyląda .. to Ty jesteś nasza Królowa Herbaty

Monte, nie martw sie... też przeszłam niejadkowanie.. i po prostu po wielu,wielu rozmowach,diagnozach, badaniach i innych cudach wszyscy zgodnie doszli do wniosku, że mała ma po prostu taką budowe ciała, taką przemiane materii i mam być spokojna... jest taka drobna, a my z mężem pulpety..fakt, że pulpety nabyte, ale jednak razem wyglądamy przezabawnie

fallen ,witamy i jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w naszych dywagacjach, walce i wzajemnym wsparciu, podaj wage wzrost i etap odchudzania

a ja....

1 DZIEŃ
1. wieśniak ze szczyptą soli
2. jajko na twardo
3. kawa
4. jajko na twardo
5. kurczak gotowany
6. pomidor+jabłko+sałata

zielona, czerwona,rooibos , slim figura

troche sobie moją kopenhage zmodyfikowałam, żeby nie paść, ale w ilości kcal sie zmieszcze

a co do kolekcjonowania.. to takie obsesje mną rządzą:
1.książki (mam pół domu zabudowane witrynami z książkami, moje spełnione marzenie - przewidująca wszystko biblioteczka)
2. buty i tu już jest problem, bo o ile książki mają swoje miejsce i po prostu w razie dokupywania (a kupuje non stop) mam przygotowane witryny, o tyle buty już mi sie nie mieszczą i od paru miesięcy mają swoje pomieszczenie, taką jakby własną garderobę

fazy na ubranka, ubrania dla córki miewam w postaci takich rzutów- coś mi na mózg padnie i wtedy masy tego ściągam z netu, kupuje w sklepach itd i tak szczerze mówiąc, to jest świetnie ubrana,ale przynajmniej 3/4 nie potrzebuje.. za dużo..

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

aa..i zapomniałam o zabawkach.. to, co moje dziecko miało i ma w domu, spokojnie starczyłoby na wyposażenie dwóch przedszkoli..
na szczęście w pore sie opamiętałam, ale co sie wybawiłam o moje ))))
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 10:48   #531
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Jejku zazdroszczę Wam... moja Justynka ma kawałek ponad 8 miesięcy i mleka nie chce pic praktycznie w ogole.. z nia problemy z karmieniem były od urodzenia, przerabialam z nią chyba wszystkie mozliwe!! Teraz nic nie chce pic butelką oprocz przegotowanej wody mineralnej, a tak to mleko jej podaje w kaszkach i łyżeczką, bo smoczek od butelki jest ble. Dobrze, ze chociaz od kilku dni zaczela radzic sobie z kawaleczkami w obiadkach, bo wczesniej tylko papki. Jest drobna, bo wazy ok 7 kilo, a długa (ok 74cm). Widocznie taka jej natura, bo wydaje się silna i rozwija prawidlowo- od 3 tygodni raczkuje, a wczoraj zaczela sama zwiedzac mieszkanie juz poszla sama do sypialni, pozniej do lazienki, a pozniej wlazla tatusiowi do szafy Mam tez z nia super pod wzgledem spania- śpi od 20.00 do 7 rano bez zadnego budzenia po drodze.. gdyby tylko nie to karmienie, mialabym idealne dziecko , a tak to musze z nia jeszcze w domu siedziec i nie oddamy jej opiekunce, dopoki nie przestanie tak grymasic przy jedzeniu, bo kto dopilnuje, zeby porzadnie zjadla..
moja jest bardzo wysoka - wyglada na 3 lata... i wage ma akurat... wczesniej miala odrobinke wyzsza (o 1 centyl) teraz wyrosla i wylatala sie i ma troche mniejsza wage.... z jedzeniem pojawily sie z nia problemy jak skonczyla rok - kaszki od tego czasu nie ruszyla - chyba ze na sucho lyzka z puszki.... i oglonie jesc nic ni chce.... gdyby nie tto mleko to by zdechla z glodu.... ale dziecko samo sie nie zaglodzi... wiec nie ma co sie martwic.... ale czasem potrafi zjesc.... pol kg ziemniakow z pary.... albo 2 steki z lososia z pary.... haha.... ale to tylko czasem ma takie napady.... bo nawet pol jogurtu nie moge w nia czasem w cisnac - tego misiowego.....

u mnie jakies niewielkie spadki.... ale zaraz sie jeszcze raz zwaze....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:01   #532
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Ja sie martwie raczej o to, ze za mało może je wapnia... w grę wchodzi tylko mleko Bebilon pepti 2 , bo nadal nie trawi jeszcze laktozy, więc takich jogurcikow nie moge jej dawac... a kaszki z mlekiem zjada mi na posilek ok 120ml 3x dziennie, więc to chyba troche mało Samego mleka ani mysli pic..
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:12   #533
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

chyba nie ma za malo - duza juz jest... na sniadanie, drugie sniadanie i kolacje mleko.... na obiad obiad, a na deser owoc - wiec wychodzi ok.... ale porcje male... ale mowilas ze jest drobniutka.... moja teraz zjada mleka 180-200 ml.... rzadko 250 wcisnie.... kaszki zjadala 150 ml z mleka plus kasza...

z co z tą laktozą... wiesz kiedy to mniej wiecej przechodzi... ?
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:22   #534
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Dokladnie je tak jak napisalas: na sniadanie, drugie sniadanie i kolacje mleko, z tym ze: na sniadanie mleko z kaszką owocową, na drugie mleko z Sinlakiem (taki produkt zbozowy z Nestle), pozniej obiadek, pozniej deserek owocowy z ciasteczkami Hipp (wprowadzam jej tymi ciasteczkami gluten do diety), no i kolacja kaszka mleczno-ryzowa (tu sprawdzam czy nadal ma to uczulenie na laktoze) lub owocowa kaszka z mlekiem z dodatkiem kleiku ryżowego.. a z tą laktozą to różnie bywa, raz dzieciom przechodzi wczesniej, raz pozniej- jej chyba pozniej, dlatego co jakis czas podaje jej przez tydzien kaszke mleczno- ryzowa , bo jest na mleku krowim jest i obserwuje skóre- jak sie robi taka jakby przesuszona na brzuszku i rączkach, to znaczy ze nadal laktozy nie toleruje i wracam do samego bebilonu pepti. Cyrki są z tym jej karmieniem, mam nadzieje ze z tego wyjdzie. Ja sama mialam skaze bialkową jak bylam mala, wiec istnieje duze ryzyko ze Justynka tez bedzie miala oprocz problemow z laktozą..
A na centylu generalnie jest ok 5... więc prawie najdrobniejsza w swoim wieku
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:30   #535
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

ja wprowadzalam gluten na kaszce 8 zboz... ale pozniej sie skonczyla na kilka miesiecy w magazynach i szlam na ciasteczkach - ale bardzo sie ciesze ze jej nie dawalas zwyklej kaszy mannej lub nie wiem czego....

a moze to nie na laktoze... moja ma straszne problemy ze skora... ma AZS po mnie.... straszna ma skorupe na plecach, brzuchu i na barkach.... drapie sie jak glupia - ostanio na plecach nie miala ani kawalka skory.... kapiemy ja w roznych olejkach i specjalnych plynach, smaruje ja jakimis mazidlami....... uczulenia zadnego nie ma... przeszły jej wszystkie....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:39   #536
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

No u naszej małej chyba to jednak laktoza... jak tylko wycofuje jej mleko krowie, odrazu ma śliczną skórę, a w sumie mało ją pielegnuje- po prostu kąpiemy ją w Oilatum i to w zupelnosci wystarcza. Ale jak tylko daje jej jakies produkty z mlekiem krowim przez dluzej niz kilka dni, to sie zaczyna znowu- wyglada to tak jakby miala przesuszoną skóre na boczkach brzuszka i na przedramionach- znika jak nie podaje jej jogurtow ani kaszek mleczno- ryzowych. Co jakis czas po prostu sprawdzam czy juz jej organizm sobie radzi czy nadal nie...tak kazala pediatra.. A mam pytanie odnosnie tego glutenu: przez miesiąc podawalam jej 2 ciasteczka do deserku dziennie, a po miesiącu (od wczoraj) 3 ciasteczka dostaje. Nadal jej mam miesiąc dawac 3 a pozniej 4? Czy juz jakos troche szybciej mozna podac wiekszą ilosc? Bo tak to bede jej ten gluten wieki wprowadzac, chociaz nie wiem, moze tak trzeba..
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:47   #537
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

kurde nie pamietam juz.... ale po pewnym czasie mozna juz dowoli gluten dawac..... pozniej sprawdze....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:02   #538
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

hej dupeczki ale nam się offtopic zrobił, widzę mamuśki się dorwały do pogaduch hehe

patricia13 - buty... to jest to! coś pięknego
aaale modyfikacja ja stwierdziłam, że nie mam sił dzisiaj na tą amerykańską... więc u mnie na śniadanie dwie mniejsze kromki chleba z rybą i kawa:P to narazie tyle, na obiad zupa warzywna, taka pyyszna

te przedwczorajsze przygody w łazience troche mnie wykończyły, więc dzisiaj jem normalnie (1200kcal) ale jutro może sie skusze na amerykańską? kto wie :p

fallen - witamy witamy podaj informacje o sobie

co u was dziewczyny?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:04   #539
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

Ja jestem jak dotąd po muesli z mleczkiem i jogurcie naturalnym. Ale samopoczucie mam generalnie kiepskie, bo cos czuje, ze mi sie zapalenie ucha szykuje...
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:05   #540
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: WIOSENNE PRZEBUDZENIE od 03.03 !!

lepiej notatki sobie rob z tego co tu piszemy... przyda Ci sie za kilka lat....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.