Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 22:27   #2101
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Co sądzicie o tej firmie? "LancrOne"

Mam zestaw pędzli, jak również dokupywane osobno. O ile w zestawie pędzle do cieni (języczkowe, kulki, skośne do kresek) są dobrej jakości i trzymają się bez zmian już parę lat, to większe, jak te do pudru, różu - nie polecam. Za każdym razem zostawiają mnóstwo włosów, drapią, nie do końca podoba mi się to, jak aplikują kosmetyki.

Za to pojedyncze pędzle polecam, szczególnie syntetyki, są trwałe, dobrej jakości, używanie ich to sama przyjemność
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 00:19   #2102
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Co sądzicie o tej firmie? "LancrOne"

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Mam lancore zestaw i niestety włoski wypadaja z wiekszych pedzli, twardnieją po roku używania i drapią

potwierdzam
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:55   #2103
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: TANIE pedzle do makijażu

Mam pędzle lancrone, te do oczu spisują się dobrze, te do twarzy BAAARDZO GUBIĄ KŁAKI, co doprowadza mnie do szału.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:54   #2104
Dominika321_2
Raczkowanie
 
Avatar Dominika321_2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: TANIE pedzle do makijażu

Ja polecam pędzel FM (taka firma produkująca zbliżone zapachy do markowych). Pędzel kosztuje jak dobrze pamiętam ok 20zł ale jest mięciutki, trwały, włoski nie wypadają i sprawdza się w użytkowaniu.
__________________
Polecam domowe sposoby na przeziębienie i inne domowe porady.
Dominika321_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:38   #2105
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Co sądzicie o tej firmie? "LancrOne"

Posiadam już całkiem sporą kolekcję pędzli tej marki i uważam, że są świetne Mam 2 takie same do bronzera po 22zł (z liliowym, krótkim trzonkiem), których używam do bronzera jak i do pudru sypkiego, kabuki z króciutkim, ciemnofioletowym trzonkiem (za 15zł), spłaszczony do różu, ale nie ścięty (z białym trzonkiem), 2 malutkie kabuki z serii sunshade minerals oraz zestaw 20 pędzli w czarnym, zwijanym etui.
Uważam, że pędzle są naprawdę bardzo dobrej jakości, włoski wogóle nie wypadają, nawet po wielu myciach, pędzle są mięciutkie, dobrze nabierają i zostawiają na twarzy produkty.

Po dogłębnej analizie filmików na youtube wychwyciłam braki w kolekcji i w najbliższym czasie zamawiam zestaw 3 kabuki ze sztucznego włosia (do płynnych i kremowych produktów) za 75zł, zestaw 6 pędzli sunshade minerals (podróżny), pędzel duży tapered face, pędzel do highlightera (mały tapered face) oraz jeszcze jeden pędzel do podkładu płaski (do podkładów drobinkowych potrzebuję oddzielny) i tego większego skunksa

Jak dolecą podzielę się również wrażeniami
Szczerze polecam tę firmę ze względu na doskonały stosunek cena/jakość
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 07:51   #2106
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Co sądzicie o tej firmie? "LancrOne"

dziewczyny potrzebuje jakis kompklecik pedzli. sama sie na tym kompletnie nie znam. zauwazylam ze na all jest dosyc duzy wybor a nie wiem na co zwrocic uwage. najbardziej zalezy mi na pedzlu do podkladu plynnego oraz rozu
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 08:11   #2107
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Co sądzicie o tej firmie? "LancrOne"

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje jakis kompklecik pedzli. sama sie na tym kompletnie nie znam. zauwazylam ze na all jest dosyc duzy wybor a nie wiem na co zwrocic uwage. najbardziej zalezy mi na pedzlu do podkladu plynnego oraz rozu
Nie warto kupować zestawów - z reguły są dużo gorszej jakości niż pojedyncze pędzle.

Polecam kupić tylko te pędzle które będą ci najbardziej potrzebne - osobiście polecam Hakuro, Eco Tools (uwielbiam), Everyday Minerals.

Z pędzli zestawów mam Lancrone - nie polecam. Drapią, mogą uczulać i do tego włosie wychodzi.

Lepiej mieć 2-3 dobrej jakości pędzle niż zestaw z którego i tak przeważnie wykorzystuje się tylko kilka sztuk. Szkoda kasy.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 08:14   #2108
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Co sądzicie o tej firmie? "LancrOne"

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Na zajęciach wizażu jakie właśnie teraz mam prowadząca poleciła nam właśnie pędzle tej firmy. Mówiła, że są dobre, nie wypadają włoski. Wiadomo, własna pielęgnacja o narzędzia też dużo daje. Ja jednak kupiłam tańsze, które znalazłam na Allegro( nie pamiętam teraz niestety od kogo) i jestem zadowolona
Lancrone nie polecam!!! Będziesz po jakimś czasie żałowana wydanej każdej złotówki. Drapią, kłują i nie nabierają cienia tyle ile powinny. Jeśli chcesz z tanich a dobrych, to podobno Maestro (dużo osób chwali, jednak mnie nie przekonały), Hakuro - pędzle przyzwoite - miałam kilka i całkiem fajnie się sprawdzały - też przez wiele osób chwalone.
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:59   #2109
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Co sądzicie o tej firmie? "LancrOne"

tak sie wlasnie skalaniam ku tym pedzlon hakuro
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 19:55   #2110
idoncare
Raczkowanie
 
Avatar idoncare
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: niby nic
Wiadomości: 86
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Aktualnie używam ziemi egipskiej,ale mój pedzel jest powiedzmy sobie średni... co myślicie o hakuro kabuki? Będzie okej? I czy jest taki pędzel ale zamykany (żeby nosić w torebce i się nic nie brudziło? )
idoncare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 20:19   #2111
Fuksja_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Witam zastanawiam się nad zakupem pędzla Hakuro do podkładu (płynny) tyle, ze jestem totalnym laikiem i nie znam się na pędzlach z tego co zdążyłam zauważyć są H50, H50 S, H51, H52 Wyczytałam gdzieś, że H50 i H50 S są do płynnych podkładów, a co z pozostałymi, jeśli również są do płynnych to jaka jest różnica (oprócz z tego co się domyślam wymiarów) ?
I czy są to dobre pędzle?

PS. idoncare - z tego co widziałam Sephora ma wysuwany pędzel http://motoallegro.pl/sephora-pedzel...281377357.html, ale nic mi na jego temat nie wiadomo

Edytowane przez Fuksja_
Czas edycji: 2012-05-01 o 20:23
Fuksja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 18:39   #2112
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez idoncare Pokaż wiadomość
Aktualnie używam ziemi egipskiej,ale mój pedzel jest powiedzmy sobie średni... co myślicie o hakuro kabuki? Będzie okej? I czy jest taki pędzel ale zamykany (żeby nosić w torebce i się nic nie brudziło? )
Polecam pędzel kabuki Ecotools w podręcznym opakowaniu do torebki

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...der-brush.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 42076_500.jpg (17,6 KB, 10 załadowań)
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2012-06-08 o 18:41
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 09:12   #2113
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Zestaw z Lancrone 3 pędzli kabuki z syntetycznego włosia jest naprawdę rewelacyjny! Pędzel skośny do różu, coś w stylu kulki z króciutkim włosiem i flat top do podkładu mineralnego bądź zwykłego. Pędzle są bardzo gęste i mięciutkie, świetnie rozcierają nawet bardzo intensywnie pigmentowane kosmetyki, np róże Sleek

Ostatnio nabyłam słynny pędzel do bronzera EcoTools i również jestem zachwycona! Bije na głowę pędzel do bronzera z naturalnego włosia Lancrone (do tej pory mój ukochany). Jest niesamowicie gęsty, sprężysty i milutki jak kiciaczek Coprawda jeśli bronzer jest twardy, trzeba się nim nieźle namachać, ale to już urok syntetycznych pędzli

Po przetestowaniu wielu pędzli dochodzę do wniosku, że po prostu najbardziej odpowiadają mi te syntetyczne, gdyż są bardziej delikatne dla skóry i trudniej sobie nimi zrobić krzywdę przy używaniu mocno napigmentowanych kosmetyków jak bronzer czy róż
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 09:13   #2114
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Kupiam kiedyś mały zestaw Lancrone i jego jakość była bardzo średnia ale np już ich pędzelek do korektora bardzo sobie chwale. Do pudru sypkiego i różu/ Bronzera używam Hakuro. Do cieni polecam Maestro, bardzo fajne. DO podkładu płynnego i korektora używam Sigma i te są świetne. Polecam też kabuki Everydays Minerals. Chcę jeszcze wypróbować coś z Eco tools i Real technic.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 21:28   #2115
agcia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Hej dziewczyny
Powoli sie przymierzam do zakupu pędzelków do makijażu. Nie chce wydawać 200 zł za jeden komplet, ponieważ na aż tyle mnie nie stać, niemniej jednak troche opini wyczytałam w internecie na temat tych firm:
Lancrone
Mario Luigi
Sei Magnifica
Mery Macom
Ale chciałabym, żebyście wy również doradziły mi, jeśli miałybyście wybierać pomiędzy tymi czterema firmami, pędzelki jakiej firmy byście wybrały?
agcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:33   #2116
matewe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 107
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Hej Dziewczyny
Ja mam pędzle z Reni-Nail Cosmetics.
18 sztuk w całkiem ładnym złotym etui
Zamówłam na allegro za 80zl, używam już rok i jestem bardzo zadowolona. Nie gubią włosa wogóle i cena przystępna!

Zamawiałyśmy razem z koleżanką i Ona też jest zadowolona z nich. Także polecam
__________________
kruszynka
matewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:24   #2117
Basjah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: TANIE pedzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez Dominika321_2 Pokaż wiadomość
Ja polecam pędzel FM (taka firma produkująca zbliżone zapachy do markowych). Pędzel kosztuje jak dobrze pamiętam ok 20zł ale jest mięciutki, trwały, włoski nie wypadają i sprawdza się w użytkowaniu.
Potwierdzam, mam 4 pędzle tej firmy i pacynki (czyli wszystkie z oferty) i są bardzo dobre jeśli chodzi o użytkowanie domowe.

Pędzel do pudru mięciutki, nie gubi włosia. Do różu skośni ścięty bardzo fajnie modeluje twarz. Do podkładu również się sprawdza super, do cieni mały języczek z domieszka naturalnego włosia, i pacynki z gąbeczki, również bardzo fajne, zwłaszcza do rozcierania lub nakładania sypkich cieni.
Włosie pędzli jest syntetyczne, hipoalergiczne, mięciutkie. Cena jest niewygórowana. Bardzo dobre również do kosmetyków mineralnych.
Basjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 09:56   #2118
abarton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Hej, planuję zakup pędzli i potrzebuję rady. Wybrałam 3 aukcje od tej samej osoby różniące się ilością pędzli i samymi pędzlami również, i nie wiem które mogłyby mi się bardziej przydać, a które mniej. Myślałam też o zakupie kilku lepszych pędzli, ale zdecydowałam że na początek kupię tańszy zestaw, popróbuję z czego mi się dobrze korzysta i wtedy jeśli mnie nie do końca zadowoli ten zestaw to za jakiś czas sukcesywnie będę wymieniać na lepsze Dlatego proszę o rady, który zestaw będzie lepszy? Które pędzle w danym zestawie mi się bardziej przydadzą, albo czy jakiegoś potrzebnego pędzla brakuje w danym zestawie? Bardzo proszę o pomoc


http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...459455616.html
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...466128651.html
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...455395024.html
abarton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 11:48   #2119
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez abarton Pokaż wiadomość
Hej, planuję zakup pędzli i potrzebuję rady. Wybrałam 3 aukcje od tej samej osoby różniące się ilością pędzli i samymi pędzlami również, i nie wiem które mogłyby mi się bardziej przydać, a które mniej. Myślałam też o zakupie kilku lepszych pędzli, ale zdecydowałam że na początek kupię tańszy zestaw, popróbuję z czego mi się dobrze korzysta i wtedy jeśli mnie nie do końca zadowoli ten zestaw to za jakiś czas sukcesywnie będę wymieniać na lepsze Dlatego proszę o rady, który zestaw będzie lepszy? Które pędzle w danym zestawie mi się bardziej przydadzą, albo czy jakiegoś potrzebnego pędzla brakuje w danym zestawie? Bardzo proszę o pomoc


http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...459455616.html
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...466128651.html
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...455395024.html
A ja Ci zaproponuję
http://allegro.pl/hakuro-zestaw-8-pe...468252037.html
jest ich mniej ale o wiele lepszej jakości niż zaproponowane rpzez Ciebie zestawy... nie idź w ilość lecz w jakość...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 12:09   #2120
abarton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
A ja Ci zaproponuję
http://allegro.pl/hakuro-zestaw-8-pe...468252037.html
jest ich mniej ale o wiele lepszej jakości niż zaproponowane rpzez Ciebie zestawy... nie idź w ilość lecz w jakość...
Napisałam, że zastanawiałam się nad tym czy nie zakupić mniejszej ilości pędzli lepszej jakości, ale zdecydowałam już że nie chcę wydawać od razu tyle pieniędzy dopóki nie sprawdzę z jakiego typu pędzli będę korzystać i jakie będą mi potrzebne. Dlatego bardzo bym prosiła o pomoc dotyczącą zestawów które wybrałam, albo zaproponowanie innych ale w podobnej ilości i podobnym przedziale cenowym
abarton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 19:56   #2121
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez abarton Pokaż wiadomość
Napisałam, że zastanawiałam się nad tym czy nie zakupić mniejszej ilości pędzli lepszej jakości, ale zdecydowałam już że nie chcę wydawać od razu tyle pieniędzy dopóki nie sprawdzę z jakiego typu pędzli będę korzystać i jakie będą mi potrzebne. Dlatego bardzo bym prosiła o pomoc dotyczącą zestawów które wybrałam, albo zaproponowanie innych ale w podobnej ilości i podobnym przedziale cenowym
Ja już pomogłam... wybór już stoi po Twojej stronie
który z wybranych zestawów wybierzesz, wyjdzie na jedno
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:07   #2122
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez abarton Pokaż wiadomość
Napisałam, że zastanawiałam się nad tym czy nie zakupić mniejszej ilości pędzli lepszej jakości, ale zdecydowałam już że nie chcę wydawać od razu tyle pieniędzy dopóki nie sprawdzę z jakiego typu pędzli będę korzystać i jakie będą mi potrzebne. Dlatego bardzo bym prosiła o pomoc dotyczącą zestawów które wybrałam, albo zaproponowanie innych ale w podobnej ilości i podobnym przedziale cenowym

Absolutnie nie kupuj tych wybranych przez siebie pędzli!
Są TRAGICZNE - po kilku użyciach będą cię drapać i podrażniać, włosie wypada, rączki też szybko stracisz. Szkoda każdej złotówki.
No chyba że chcesz pędzle na kilka dni czy tyg. - potem nadają się tylko do kosza.

Już lepiej kup podstawowe pędzle hakuro czy ecotools.

Może taki zestaw:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bamboo_6_Piece_B_4d90d3ef36f82.jpg (99,2 KB, 94 załadowań)
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:04   #2123
agcia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Ja też zastanawiałam się nad lancrone - na youtube widać dziewczyny są zadowolone, przejżałam też niektóre fora i też dziewczyny nie narzekają.
Teraz sama nie wiem co robić czy kupić te z Hakuro, czy jednak te z Lancrone, też nie sram za przeproszeniem pieniędzmi żeby na raz wydać 170(wliczając wysyłke) za 8 pędzli
agcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 00:21   #2124
agcia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

a co sądzicie o pędzlach z elfa?
agcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 06:53   #2125
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez agcia92 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o pędzlach z elfa?
Marna jakość. Nie polecam, bardzo wychodzi włosie i też drapią.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 07:11   #2126
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Marna jakość. Nie polecam, bardzo wychodzi włosie i też drapią.
Nie tylko drapią... one kłują niemiłosiernie!
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:11   #2127
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Nie tylko drapią... one kłują niemiłosiernie!
Nie zgodzę się z Wami - mam dwa pędzelki Elf Studio (Complexion Brush i Blush Brush) i są miękkie (wykonane z taklonu) i nie gubią włosia. Mam jej już ok. roku i jestem z nich bardzo zadowolona - w tej kategorii cenowej, do użytku domowego są jak najbardziej ok. Dla porownania mam tez pędzle Real Techniques i owszem sa lepsze i jeszcze bardziej miękkie ale nie ma pomiędzy nimi a Elfowymi jakiejś drastycznej różnicy.
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:29   #2128
Halari
Raczkowanie
 
Avatar Halari
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Przyznam, że nie czytałam całego tematu, więc zapewne zapytam o to, o czym już była mowa ;-)
Jestem laikiem jeśli chodzi o kosmetyki, przybory kosmetyczne itp. No ale każdy kiedyś zaczynał ;-) Chcę kupić jakieś pędzle, ale nie bardzo mam wizję, jakie konkretnie będą mi potrzebne, więc im byłoby ich w zestawie więcej - tym lepiej. Ale zależy mi też na jakości. Uważam, że lepiej wykosztować się raz, ale kupić coś co posłuży długi czas, niż wydać mniej a potem się wkurzać, że się coś porozwalało, wypada włosie czy coś w tym rodzaju.
Możecie polecić mi jakieś pędzle? Takie, które byłyby w sporych zestawach, dobrej jakości no i w umiarkowanej cenie. Za dobrą jakość chętnie zapłacę, ale nie koniecznie muszą to być najdroższe pędzle na rynku ;-) Pomożecie?
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.

Zapuszczam!
11.09.2011 - 64 cm
Halari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 19:13   #2129
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

co myślicie o tych pędzlach na początek?

http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...tml#tabsAnchor
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 19:19   #2130
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Myślę, że szkoda na nie kasy.
Patrząc na nie, jestem pewna, że ja bym ich nie używała. Po co komu tyle języczków?!
Ja ich nie używam prawie wcale (tylko jednego do dolnej powieki). Za to nie ma dla mnie podstawy, czyli różnych puchaczy do rozcierania, kuleczek itd.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.