Pinup Girl? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 23:08   #31
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Pinup Girl?

W ramach mojego szykowania się do pin up- podziwiam kolejny moim zdaniem piękny makijaż. Taki delikatny - świetnie dobrany do urody. I piękna krecha.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 06:59   #32
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Pinup Girl?

na moim monitorze to raczej mało widać różowego, jest naprawdę bardzo lekka poświata
ale kreska Ci ślicznie wyszła
i ten kwiatek
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:51   #33
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Pinup Girl?

U mnie to jest jasny róż, pin up delikatna wersja jednak jak najbardziej jest to pin up.
Buźka wymodelowana usta wprawdzie nie czerwone, ale w pin up chodzi o taki blask i tutaj on jest.
Piękna kreseczka.
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:15   #34
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Pinup Girl?

Czatrna kreska na gornej powiece nie oznacza ze makijaz jest pin up! Pin up to styl nawiazujacy do lat 50tych. Twoj makijaz jest poprostu cukierkowa interpretacja. Cos miedzy lalka barbie a wata cukrowa
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:18   #35
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Pinup Girl?

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Czatrna kreska na gornej powiece nie oznacza ze makijaz jest pin up! Pin up to styl nawiazujacy do lat 50tych. Twoj makijaz jest poprostu cukierkowa interpretacja. Cos miedzy lalka barbie a wata cukrowa
To co wyznacza że styl jest pin up?
Według mnie to ma być słodki i bardzo kobiecy wygląd a tutaj tak jest.
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:32   #36
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pinup Girl?

Powiało latynoskimi klimatami, ładnie Agatko.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 22:06   #37
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Pinup Girl?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
W ramach mojego szykowania się do pin up- podziwiam kolejny moim zdaniem piękny makijaż. Taki delikatny - świetnie dobrany do urody. I piękna krecha.
odkopałaś przypadkiem staroć, że ho ho ale dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
na moim monitorze to raczej mało widać różowego, jest naprawdę bardzo lekka poświata
ale kreska Ci ślicznie wyszła
i ten kwiatek
to prawda, co monitor to inaczej wygląda. dziękuję ślicznie za uznanie mojej kresuchny

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
U mnie to jest jasny róż, pin up delikatna wersja jednak jak najbardziej jest to pin up.
Buźka wymodelowana usta wprawdzie nie czerwone, ale w pin up chodzi o taki blask i tutaj on jest.
Piękna kreseczka.
tak właśnie miało być jestem latem. czerwień mało która do mnie pasuje więc w ogóle takich nie posiadam za to róży w tamtym czasie miałam sporo i postanowiłam coś z nich wymodzić. usta natomiast były wściekle rózowe .. ale aparat .. dziękuję

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Czatrna kreska na gornej powiece nie oznacza ze makijaz jest pin up! Pin up to styl nawiazujacy do lat 50tych. Twoj makijaz jest poprostu cukierkowa interpretacja. Cos miedzy lalka barbie a wata cukrowa
Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
To co wyznacza że styl jest pin up?
Według mnie to ma być słodki i bardzo kobiecy wygląd a tutaj tak jest.
też chciałabym wiedzieć co wyznacza w takim razie styl pin up? według tutoriali na youtube to właśnie jest wersja pin up, według ANTM [niestety nie pamiętam serii] poza kolorem ust nie różni się niczym i też jest to pin up. więc chętnie się dowiem co innego wyznacza [w makijazu oczywiście, bez gorsetów i całej otoczki] pin up girl ?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Powiało latynoskimi klimatami, ładnie Agatko.
dziękuję Pomadeczko ślicznie

nie sądziłam że kiedyś ten staroć wypłynie i jeszcze najdejdą takie dni, że znów wzbudzi kontrowersje czy to pin up czy nie od tamtego czasu ja jestem starsza, moja umiejętnośc i świadomość makijażu jest jeszcze większa. i stwierdzam, że jest to pin up w wersji light, dla osób do których czerwień pasuje jak pięść do nosa i nie noszą na codzień rzęs do nieba

ahh, tak dla zasady

"Współczesne pin-up girl wzorują sie przede wszystkim na modzie tamtych lat, ich charakterystyczną cechą są mocne czarne kreski nad górnymi powiekami, długie rzęsy (często sztuczne), mocno pomalowane na czerwono usta oraz "zarumienione" policzki. Charakterystyczne fryzury to głównie loki podpięte po bokach, grzywki - koniecznie podwinięte lub w formie dużych loków. Najbardziej znaną przedstawicielka nurtu pin-up była Marilyn Monroe."
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 20:38   #38
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Pinup Girl?

Bardzo delikatny, pasuje Ci do urody
Osobiście wybrałabym mniej różowy,a bardziej beżowy, 'nude' kolor pomadki Ale i tak mi się podoba
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.