Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję takiej szminki: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 21:54   #1
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Exclamation

Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję takiej szminki:


Piszę pierwszy raz na formu, mam nadzieję, że uda mi się wrócić do tego wątku

Potrzebuje pilnie szminki dającej podobny ekekt- w ciepłym kolorze, wyglądającej naturalnie i łatwej w obsłudze, bo jestem dość zielona Chodzi o szminkę tej modelki ze strony IsaDory:

www.isadora.com

Niekoniecznie musi to byc szminka IsaDory- byle tylko kolor był ciepły i w podobnej tonacji a szminka dobra.

Z góry dziękuję
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 22:21   #2
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję takiej szminki:

CHyba CI przesuną ten wątek na wizażystkę.

Kolor tej pomadki to taki koralowy. Glam Shine L'oreala ma taki kolor, ale jest to błyszczyk. I ogólnie nie powinno być problemu z kupnem akurat tego koloru szminki.

Weź pod uwagę, ze modelka na ustach ma pomadkę z błyszczykiem.
Poza tym IsaDora-jak widać wypuściła taką pomadkę o tym kolorze na rynek [nazywa się - Apply Perfect Moisture Lipstick no. 129 Ballet Pink to your lips followed by lustrous Brush-on Gloss no. 09 Bon Bon Pink], bo makijaż się nazywa Summer Make-up 2006 Malibu, więc i kosmetyki, którymi go wykonano będą niedługo [już są?] dostępne.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 23:43   #3
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję takiej szminki:

Widze, ze jestes z Warszawy. Polecam odwiedzic stoisko kosmetyczne Joko (Wilenska lub Targowek). Maja tam serie pomadek w zlotej oprawie. Szmineczki sa bardzo dobrej jakosci, kosztuja grosze a do tego takich kolorkow jest tam spory wybor, od jasnego po ciemny koral. Dziewczyny, ktore tam pracuja pomoga ci na pewno. A najlepiej zapytaj kiedy jest u nich wizazystka i sie z nia umow. Opcaj bezplatna, a przekonasz sie, czy taki kolor do ciebie pasuje, bo z tymi odcieniami koralu roznie bywa, wystarczy kolor zebow delikatna kosc sloniowa a przy koralu beda wygladaly na zolte.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 23:53   #4
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Bardzo proszę o pomoc, potrzebuję takiej szminki:

Hmmm... To mnie zbiłas z tropu Mam zęby w odcieniu kości słoniowej. Nie takie idealnie białe... Ale mam też bardzo jasną cerę, piegi, zielone oczy i włosy ciemny/średni blond z miedzianym refleksem. Żadne różowawe ani zimne odcienie za bardzo mi nie pasują. W ogóle nigdy nie używałam szminek, ale po prostu wiem, że najlepiej wyglądałabym w takiej miedzinej... Niekoniecznie takiej jak na tym zdjęciu, ale w ciepłym odcieniu. Dużo lepiej wyglądam w ciepłych odcieniach- używam bązowo- pomarańczowego różu, brązowych cieni, brązowej albo zgniłozielonej kredki do oczu. A teraz zachciało mi się szminki jeszcze Tylko że się nie znam na szminkach...
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 00:13   #5
wrotka-mn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Help!

wyciągam temat z innej beczki bo poszukuję pomocy
chciałabym chociaz spłycić rozstępy które posoadam i szukam odpowiednich preparatów
nie stać mnie na wyrzucanie pieniędzy w błoto dlatego proszę o polecenie czegos co pomoże
wrotka-mn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 09:40   #6
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Help!

Nie wiem, co to ma wspólnego ze szminką, ale odpowiem


Na powstałe rozstępy NIC nie pomoże. Taka jest niestety prawda. Żaden krem, żaden masaż, żadne cuda na kiju. Chyba że usuniesz je operacyjnie, ale to bez sensu, bo i tak zostaną blizny. Może jeszcze da się je jakoś usunąć w inny sposób, ale też inwazyjny. I na pewno drogi. Ale też nie sądzę. Bo roztępy powstają na skutek niewystarczającej ilości tkanki łącznej w skórze, np. podczas jej rozciągania. Więc skóra po prostu jest przerywana. I to w głębszych warstwach... Białe rozstępy to blizny po takim przerwaniu. Nadal wyczuwa się w ich obrębie takie dołki, skóra jest nierówna. Niestety nic nie pomoże zrosnąć się raz przerwanym tkankom. Nie ma co się łudzić i wydawać pieniędzy na środki, które z definicji są tylko naciągactwem. Rozstępów nie da się w żaden sposób usunąć.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 13:42   #7
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Help!

Cytat:
Napisane przez wrotka-mn
wyciągam temat z innej beczki bo poszukuję pomocy
chciałabym chociaz spłycić rozstępy które posoadam i szukam odpowiednich preparatów
nie stać mnie na wyrzucanie pieniędzy w błoto dlatego proszę o polecenie czegos co pomoże
Rozstępy nijak nie pasują do koloru pomadki, ale co tam...


NIe usuniesz ich NICZYM co jest dostępne na rynku. NIE MA takiej maści, takiego żelu, kremu itp. specyfiku który by likwidował rozstępy! Także radzę się nie łudzić nawet.
Ponoć tylko laser daję dobre efekty przy usuwaniu rozstępów, ale jest to tak drogie, że nie wiem czy kogoś na to stać.

Jedynie co możesz zrobić to masować skórę, wcierać olejki, to trochę ją uelastyczni nawiliży i być może zapobiegnie dalszemu przerywaniu/powstawaniu rozstępów, a te które są lekko masażem spłycisz.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.