cienie this & that - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 13:04   #1
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Question

cienie this & that


wątek trochę ku przestrodzę, a trochę z rozczarowania....ostatnio sporo Wizażanek zachwala cienie bazarkowe, więc stwierdziłam, że może i ja dam szansę jakimś tańszym cudeńkom. W sklepie z drobiazgami (który uwielbiam, podoba mi się taka tandeta ) this & that są od niedawna kosmetyki kolorowe (cienie w kamieniu, pudry, kredki itd.). Ja wybrałam dwa cienie w formie błyszczyków - bo wydawały mi się fenomenalne (cudny metaliczny połysk, świetnie się rozprowadzały i po 3h nie wałkowały): wyglądałam jakbym na powiece miała prawdziwą miedź i szare srebro - wyglądały bosko!! kupiłam też jeden w kulce taki delikatny opalizujący beż. W domu oglądam je i poczułam...ten smród, w sklepie zabiły go pewnie kadzidełka, patrzę na skład (czego po raz pierwszy chyba w życiu nie zrobiłam przed zakupem ) i oto: cienie w błyszczyku: aqua, alcohol,pvp, acrylates copolymer, methyl paraben, propylparaben, Ci77491 chyba dlatego tak ładne się rozkładają dzięki alkoholowi, boję się je nakładać, szkoda tak ładnie wyglądały i tylko 5zł aa i dla porządku skład tego cienia w kulce: mica, octyl palmitate, hydrogenated polyisobutene, methylparaben, propylparaben, bha, Ci77491 Ci77492 C77891
nie jestem wielką znawczynią składów - ale żeby tak alkohol na powieki???
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.