co lepsze?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 18:15   #1
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062

co lepsze??


Prosze doradzcie mi co jest lepsze puder brazujacy rozswietlajacy czy roz do policzkow?? Podkreslam,ze lubie rozswietlony makijaz... Zastanawiam sie nad kupnem albo rozu Bourjois albo pudru brazujacego z drobinkami z Max Factor.... Co lepsze??
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 19:00   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: co lepsze??

To zalezy jak lubisz się malować. Ja wolałabym brązujące
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 19:30   #3
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: co lepsze??

ja też wole pudry brązujące, chociaż mam róż Bourjois i lepiej rozświetla niż puderek
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 22:10   #4
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: co lepsze??

A ja wolę róż Bourjois
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 13:50   #5
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: co lepsze??

NIe maluje sie jakos specjalnie intensywnie Glownie chodzi mi o rozswietlenie twarzy, po ktorym jest lepsze,ladniejsze po pudrze czy po rozu? I czy roz nadaje sie takze do makijazu wieczorowego??
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 14:20   #6
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: co lepsze??

Ja mam teraz puder w kulkach brązujący Sensique czy jakoś tak i jest super, fajnie delikatnie brązuje a przy tym bardzo ładnie rozświetla koszt ok 11 zł. Mi się wszystkie róże kojarzą z czerwonością co przy połączeniu z moim czasami czerwonym noskiem może wyglądać tragicznie :0 dlatego brązujący jak najbardziej
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 14:21   #7
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: co lepsze??

róż jak najbardziej nadaje się do makijażu wieczorowego. a co do pytania co lepsze.Lepsze będzie to co bardziej Ci pasuje. Bo są dość dobrze rozświetlające pudry i róże. moze poszukaj na KWC. A wg mnie na młodej buzi lepiej wygląda rozświetlająco brązujący puder. Ewentualnie delikatny róż. ale nie za bardzo lubię róż u młodych dziewczyn
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 15:11   #8
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: co lepsze??

Tez uzywalam pudru brazujacego Sensique i bylam nawet zadowolona, ale teraz sie zastanawiam nad kupen tego MF brazujacego ,lub rozu Bourjuois, badz moze L`oreal blush delice ?? juz sama nie wiem ... Mi znowu zawsze roze kojarzyly sie z rozowoscia na twarzy hehe ale jak przegladalam palete rozow Bourjuois to maja wiele odcieni wpdajacych w zloto ,braz,(taki tez odcien bym wybrala), niekoniecznie roz... i sa ladnie rozswietlajace, tylko jak wygladaja na twarzy? Nie zalezy mi na modelowaniu, raczej na roswietleniu
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 15:13   #9
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: co lepsze??

no wlasnie gdybym wybrala roz to na pewno jakis delikatny odcien w kolorze bezu lub brazu, tylko jasny czy ciemny??
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 22:52   #10
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
Tez uzywalam pudru brazujacego Sensique i bylam nawet zadowolona, ale teraz sie zastanawiam nad kupen tego MF brazujacego ,lub rozu Bourjuois, badz moze L`oreal blush delice ?? juz sama nie wiem ... Mi znowu zawsze roze kojarzyly sie z rozowoscia na twarzy hehe ale jak przegladalam palete rozow Bourjuois to maja wiele odcieni wpdajacych w zloto ,braz,(taki tez odcien bym wybrala), niekoniecznie roz... i sa ladnie rozswietlajace, tylko jak wygladaja na twarzy? Nie zalezy mi na modelowaniu, raczej na roswietleniu
Bourjois ma mnóstwo ciekawych odcieni, pewnie wybrałabyś coś dla siebie. O to jak wyglądają na twarzy nie musisz się martwić, bo to naprawdę bardzo fajne róże - wystarczy poczytać KWC Sama mam 4 i szczerze je uwielbiam :P
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 22:56   #11
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
no wlasnie gdybym wybrala roz to na pewno jakis delikatny odcien w kolorze bezu lub brazu, tylko jasny czy ciemny??
A mozę jakis odcień brzoskwiniowy
Ja stawiam jednak na róz
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 12:31   #12
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: co lepsze??

no walsnie tak myslalam,zeby jakis odcien brzoskiwniowy,albo widzialam w palecie taki odcien jakby wpadajacy z zloty ,tylko nie wiem czy nie bedzie za jasny dla mnie?
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 20:48   #13
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: co lepsze??

Mam Blush Delice i róż Bourjois.Oba są świetne i mają mnóstwo rozświetlających drobinek.Nie mogłabym się zdecydować wybrać jeden
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 21:40   #14
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mam Blush Delice i róż Bourjois.Oba są świetne i mają mnóstwo rozświetlających drobinek.Nie mogłabym się zdecydować wybrać jeden
wydawalo mi sie,ze bourjuois ma wiecej drobinek???ale z tego,co piszesz wynika chyba,ze sa podobnie rozswietlajace ale ktory z nich jest lepszy??
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 21:49   #15
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: co lepsze??

wieczorem uzywam puderku z drobinkami na kosci policzkowe w ramach rozswietlenia, na dzien najczesciej stosuje roz z loreala w bardzo naturalnym odcieniu ale zastanawiam sie nad MF
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 22:23   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mam Blush Delice i róż Bourjois.Oba są świetne i mają mnóstwo rozświetlających drobinek.Nie mogłabym się zdecydować wybrać jeden
L'oreala miała, Bourjois używam aktualnie. Bourjois jest wydajniejszy i ma więcej drobinek. Oba przyjemnie pachną.
Pudrem brązującym możesz dodatkowo wymodelować twarz czy użyć w lecie, róż głównie nakładaz na policzki. Ja bym postawiła na róż - Bourjois jeżeli tak zależy Ci na rozświetleniu. Jest kilka złotawch i brązowych odcieni, na pewno coś wybierzesz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 22:36   #17
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: co lepsze??

Jeśli chcesz rozświetlić twarz to lepszy moim zdaniem jest róż. I wcale nie zdecydowałabym się na jakiś spokojny odcień brązu, a raczej na naturalny odcień różu lub brzoskwini roziskrzony drobinkami,dopasowany do Twojej karnacji. Zależy na jaki kolor naturalnie rumienią Ci się policzki. Wybierz zbliżony. Jeśli pasuje Ci makijaż tzw. pućki ( łagodne oczywiście a nie jak u klowna) to najlepiej rozpromienisz buzię. Chyba, że potrzebujesz czegoś do jednoczesnego skorygowania owalu-wtedy puder byłby właściwszy. A najlepiej jedno i drugie. Poza tym jak sama nazwa wskazuje puder tego rodzaju służy do ogólnego "opalenia" czyli przyciemnienia nieco buzi. Wiadomo, że takie pudry mają też drobinki rozświetlające, ale jednak efekt jest inny niż po użyciu bardziej soczystego koloru różu.
Spróbuj może z różem jeśli miałaś już puder brązujący.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 22:42   #18
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
wydawalo mi sie,ze bourjuois ma wiecej drobinek???ale z tego,co piszesz wynika chyba,ze sa podobnie rozswietlajace ale ktory z nich jest lepszy??
Ja bym nie mogła sie zdecydować, który lepszy Uważam, zę oba są świetne. Bourjuois ma wiecej drobinek. Ja mam taki złoto różowy (udąło mi sie kupic testerek za 10zł)
Loreal, trudno powiedzieć,ze ma drobinki, poprostu ładnie rozświetla i jest "transparentny". trudno przesadzic z iloscia, zreszta z bourjuois również
Chyba nie pomogłam
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 14:05   #19
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
wieczorem uzywam puderku z drobinkami na kosci policzkowe w ramach rozswietlenia, na dzien najczesciej stosuje roz z loreala w bardzo naturalnym odcieniu ale zastanawiam sie nad MF
kupilam MF ,jest fajny ,ladnie rozswietla,ma duzo drobinek, jedyny problem to to ,ze jest dosyc miekki,przez co latwo nabiera sie na pedzel i latwo z nim przesadzic .... ale imo tego jest bardzo fajny, mam odcien gold... nadaje sie bardziej na wieczor...
dlatego teraz zastanawiam sie nad zakupem rozu,ktorego moge uzywac w dzien: i wlasnie nie wiem czy L`oreal czy Bourjois
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 11:26   #20
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: co lepsze??

KARINKA mozesz podac mi prosze dokladna nazwe MF bo polecano mi rowniez stick MF rozjasniajacy jakis ktory pieknie rozswietla widzialam tylko na zdjeciach (zachwycona bylam) przypuszczam, ze to TY jestes na zdjeciu jak tak to masz piekne wlosy krecona moja marzenia ja od zawsze mam proste druty jak topielica

dostalam gift karete do boodsa wiec dlatego sie dopytuje bo kosmetyki to moja wada...uwielbiam kolekcjonowac
pozdrowionka
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 12:33   #21
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
KARINKA mozesz podac mi prosze dokladna nazwe MF bo polecano mi rowniez stick MF rozjasniajacy jakis ktory pieknie rozswietla widzialam tylko na zdjeciach (zachwycona bylam) przypuszczam, ze to TY jestes na zdjeciu jak tak to masz piekne wlosy krecona moja marzenia ja od zawsze mam proste druty jak topielica

dostalam gift karete do boodsa wiec dlatego sie dopytuje bo kosmetyki to moja wada...uwielbiam kolekcjonowac
pozdrowionka
dokladna nazwa to Mf bronzing powder - Terra Mediterranea odciezn 1 Golden kosmetyk ten jest oceniany w KWC ,musisz sobie zobaczyc, ma calkiem dobre recenzje w Bootsie i Superdrugu kosztuje okolo 5,95 funta co do kosmetykow to ja tez uwielbiam kolekcjonowac,zwlaszcza te rozswietlajace wczoraj zakupilam jeszce tez roz bourjois w kolorze luna d`or -bardzo ladny odcien i rozswietlacz Revlona Skin Higlights Face Illuminator, nie ma go jeszce w KWC,wiec chyba bede musiala zglosic co to zdjecia ,to ja na nim jestem,a wlosy to sprawiaja mi zawsze duzo problemow z ulozeniem , ja tam zawsze chcialam miec proste
Pozdrowionka
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:08   #22
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
roz bourjois w kolorze luna d`or -bardzo ladny odcien
Mam ten sam odcień różu, jest śliczny i daje bardzo delikatny efekt.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:25   #23
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: co lepsze??

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
wydawalo mi sie,ze bourjuois ma wiecej drobinek???ale z tego,co piszesz wynika chyba,ze sa podobnie rozswietlajace ale ktory z nich jest lepszy??
To prawda , aleja na skorze nie wiedze zbyt wielkiej różnicy- pod róż nakładam jeszcze rozświetlacz w kremie, żeby czuc się jak policzek J.Lo
Bourjois ma więcej kolorów do wyboru , ale jeśli chciałaś pomarańczowy to polecam Blush Delice Golden Peach.Dla mnie pycha!
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 17:32   #24
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Re: Dot.: co lepsze??

Katrinkaa dziekuje zanotowalam do boodsa sie wybiore i znow wydam majatek booszz kupuje kolekcjonuje a malo sie maluje
pozdrawiam Cie
i dzieki jeszcze raz za pomoc
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.