Bordowe sny ja i wy... ;))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 17:21   #1
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249

Bordowe sny ja i wy... ;)))


aloha !
W końcu zebrałam sie w sobie i pozyczyłam aparat... kiedyś pokazywałam swoje bidoki, ale cwiczyłam dalej i doszła kreska, ktora moge jako tako strozyc kredko - markerem, ktory znalazłamw naturze bo jakos te wszystkie auyomatyczne sprawiaja, ze niekonicznie wychodzi operowanie nimi ...czyli jeszcze lata pkaktyki.. za to co w tu wtawiam mozecie mnie lac ile wzlezie.. i tak uwazam,ze jzu troszke wiecej - dzieki wam wiem co z czym sie je... a techniki...chyba i tak kazdy kombinuje po swojemu... ja sie tam ucze od was ;P tak wiec z mojej improwizacji... wyszło cos takiego.... co wklejam ponizej( aha, jestem zła bo kupilam dzis na bazakru cien lazurowy... na dłoni to sie podbał... ale jak juz sie pomalowalam niekoniecznie ..i co z tym fantem zrobic ;P )

chodzi mi tylko o oczy..

- w bordzie eveline - sie zakochalam powiem wam szczerze,, i jakos zadne inny kolor mi tak nie podpasowal..
- jasny eveline taki jakis róż... ii... co my tam jeszcze mamy...
- yusz meybelline glam eyes..
- markero kredka z natury... sensiqe chyba...
korektor pod łoczy w płynie tyz mom ( tak biłyscie mnei za cienie wiec cozs z tym zrobiłam )

ta,ktory miala sie nigdy nie malowac ... ( tusz to na codzine) a taki makijazyk tylko na party

dobra łoić pupe... całej facjaty nei wklejam bo jak widze te wasze piekne buzie too czuje sie jak ... wiec sobie podaruje

Miłego wieczoru ide cos zjeść bo umieram.... ;((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1081271.jpg (21,9 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P1081266.jpg (15,5 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1081280.jpg (15,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1081270.jpg (16,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1081299.jpg (15,3 KB, 68 załadowań)
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'


Edytowane przez myiabi
Czas edycji: 2009-02-02 o 17:23
myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:22   #2
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

..i z tego co widze to ta kreska tak wielka miw yszła, ze az sama jej nei widze ;] no bywa...
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:28   #3
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

Piękna i Kochana foty na trybie makro najlepiej robić, taki kwiatuszek. A nóż jeszcze jesteś pomalowana to spróbuj

ja widzę tutaj przede wszystkim piękny kolor na powiekach, kreski ni no i mozna rozetrzec do góry bo widac że granica wyraźna. to tyle co ze zdjeć można powiedzieć
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:02   #4
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
Piękna i Kochana foty na trybie makro najlepiej robić, taki kwiatuszek. A nóż jeszcze jesteś pomalowana to spróbuj

ja widzę tutaj przede wszystkim piękny kolor na powiekach, kreski ni no i mozna rozetrzec do góry bo widac że granica wyraźna. to tyle co ze zdjeć można powiedzieć


ehhhh amm jzu alergie na słowo" aparat".................. .... wiecznie cos nei halo. gupie gupie gupie sprzeciory !
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:22   #5
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

Cytat:
Napisane przez myiabi Pokaż wiadomość
ehhhh amm jzu alergie na słowo" aparat".................. .... wiecznie cos nei halo. gupie gupie gupie sprzeciory !
Dziewczyny wiecznie walczą z tymi aparatami. Reguła jest prosta. Najpierw ustawiasz aparat na tryb EASY, łokcie na stół i cykasz, po czym patrzysz co wyszło. W ten sposób fotografujesz całą buzię. Oczywiście kolory mogą być przekłamane, ale przynajmniej powinno wyjść ostre. Potem przestawiasz na tryb P, klikasz kwiatuszek oznaczający makro czyli zdjęcie z bardzo małej odległości, i cykasz, powinno wyjść. Mi wyszło za pierwszym razem Jak już się uda, wtedy wchodzisz do menu w trybie P i obczajasz, co powoduje kliknięcie poszczególnych funkcji. Zajmuje to około godziny, ale jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, a funkcje w różnych aparatach kompaktowych (czyli pstrykadłach) są niemal identyczne
P.S. Ja się mądruję, a sama wstawiam brzydkie zdjęcie No ale aparat mam tylko jeden, więc żeby go pokazać, musiałam pstrykać komórką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tutek.jpg (68,7 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez Nais
Czas edycji: 2009-02-02 o 19:24
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:52   #6
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

Dzięki Nais, pewnie wiele wizażanek skorzysta z Twoich wskazówek. Ja też miałam taką chęć, ale niestety u mnie na aparacie nie ma wymienionych przez Ciebie opcji
A opcja z kwiatuszkiem jakoś i tak nie działa tak jak by się chciało..

myiabi mi sie podoba jedyną rzeczą do której bym się przyczepiła to może ta granica, którą chyba można by odrobinkę rozetrzeć.
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:01   #7
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecznie walczą z tymi aparatami. Reguła jest prosta. Najpierw ustawiasz aparat na tryb EASY, łokcie na stół i cykasz, po czym patrzysz co wyszło. W ten sposób fotografujesz całą buzię. Oczywiście kolory mogą być przekłamane, ale przynajmniej powinno wyjść ostre. Potem przestawiasz na tryb P, klikasz kwiatuszek oznaczający makro czyli zdjęcie z bardzo małej odległości, i cykasz, powinno wyjść. Mi wyszło za pierwszym razem Jak już się uda, wtedy wchodzisz do menu w trybie P i obczajasz, co powoduje kliknięcie poszczególnych funkcji. Zajmuje to około godziny, ale jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, a funkcje w różnych aparatach kompaktowych (czyli pstrykadłach) są niemal identyczne
P.S. Ja się mądruję, a sama wstawiam brzydkie zdjęcie No ale aparat mam tylko jeden, więc żeby go pokazać, musiałam pstrykać komórką
Bardzi dziękuje Ci za opis Tylko,mz e to jest aparat pozyczony od kuzyna i szcerze powiedziawszy tam nawet nie mna kwaitka wiec nei mam ppjęcia gdzie ta cholerka zwiała no iiii tak bardziej na czuja go obslugiwałam ;D
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 08:03   #8
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Dzięki Nais, pewnie wiele wizażanek skorzysta z Twoich wskazówek. Ja też miałam taką chęć, ale niestety u mnie na aparacie nie ma wymienionych przez Ciebie opcji
A opcja z kwiatuszkiem jakoś i tak nie działa tak jak by się chciało..

myiabi mi sie podoba jedyną rzeczą do której bym się przyczepiła to może ta granica, którą chyba można by odrobinkę rozetrzeć.

o jak miło, ze sie komus spodobał o, wyobraz tam sobei jeszcze kreske bo inaczje jej nei dojrzysz dziękuuję
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:52   #9
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Bordowe sny ja i wy... ;)))

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Dzięki Nais, pewnie wiele wizażanek skorzysta z Twoich wskazówek. Ja też miałam taką chęć, ale niestety u mnie na aparacie nie ma wymienionych przez Ciebie opcji
A opcja z kwiatuszkiem jakoś i tak nie działa tak jak by się chciało.. Ehh, żeby ktoś skorzystał, to by trzeba było zrobić wątek przyklejony....
Powinny być podobne, jaki masz aparat? Kwiatuszka najłątwij uczyć się nie na własnym oku, tylko na innych przedmiotach
Cytat:
Napisane przez myiabi Pokaż wiadomość
Bardzi dziękuje Ci za opis Tylko,mz e to jest aparat pozyczony od kuzyna i szcerze powiedziawszy tam nawet nie mna kwaitka wiec nei mam ppjęcia gdzie ta cholerka zwiała no iiii tak bardziej na czuja go obslugiwałam ;D
No z pożyczonymi aparatami tak bywa Też zależy, co to za aparat, np. z lustrzanką mógłby być problem, albo jak stary aparat, wtedy niektóre funkcje są pochowane (ale są!) i trzeba pytać właściciela, bądź poczytać instrukcję
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.