kosmetyki NIOD i HYLAMIDE - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-19, 21:13   #331
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 245
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cześć, jak oceniacie kosmetyki NIOD z perspektywy czasu? Używacie cały czas, czy coś innego? Ja dopiero od niedawna mam serum pod oczy (1 tydzień) i czekam na efekty, mam bardzo suchą skórę pod oczami, mocno zarysowaną dolinę łez i siateczkę zmarszczek, gdy się uśmiecham. Mam nadzieję, że to serum poprawi stan skóry. W kolejce do otwarcia czeka u mnie jeszcze survival 0.
Znalazłyście może coś lepszego od NIOD? Deciem podwyższy lub już podwyższył ceny o 20% za chwilę nie będzie mnie stać na NIOD, chyba, że przekonam się, że nic lepszego w dojrzałym wieku nie jest tak skuteczne.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-25, 12:16   #332
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

ja cały czas używam FECC i NEC i jestem bardzo zadowolona; żałuję tylko, że lookfantastic już NIOD wycofał z oferty
moja córka Sanskrit i Flavanone mud też cały czas; reszta kosmetyków to już mniejszą u nas karierę zrobiła



natomiast - ciekawostka - kupiłam Lov-Viscositi Cleaning Esters i dla żadnej z nas się nie nadaje, ale zużywam systematycznie to mycia oczu mojego psa
najlepszy do tego
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-25, 12:28   #333
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja cały czas używam FECC i NEC i jestem bardzo zadowolona; żałuję tylko, że lookfantastic już NIOD wycofał z oferty
moja córka Sanskrit i Flavanone mud też cały czas; reszta kosmetyków to już mniejszą u nas karierę zrobiła
Ja też cały czas używam NIOD do spółki z koreańskimi produktami. Nie szukałam też żadnych alternatyw, bo generalnie doszłam do momentu, gdzie po latach poszukiwań wypracowałam sobie rutynę pielęgnacyjną i nie mam zbytnio ochoty na testowanie ciągle czegoś nowego.
Z tańszych rzeczy pod oczy chcę wypróbować krem z retinolem Inkey List. Z droższych Dr Sam Flawless nightly eye serum polecane przez Wayne'a Gossa.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
natomiast - ciekawostka - kupiłam Lov-Viscositi Cleaning Esters i dla żadnej z nas się nie nadaje, ale zużywam systematycznie to mycia oczu mojego psa
najlepszy do tego

A co z tym produktem jest nie tak?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-25, 12:34   #334
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja cały czas używam FECC i NEC i jestem bardzo zadowolona; żałuję tylko, że lookfantastic już NIOD wycofał z oferty
moja córka Sanskrit i Flavanone mud też cały czas; reszta kosmetyków to już mniejszą u nas karierę zrobiła



natomiast - ciekawostka - kupiłam Lov-Viscositi Cleaning Esters i dla żadnej z nas się nie nadaje, ale zużywam systematycznie to mycia oczu mojego psa
najlepszy do tego

jakby co to dziś jest -20% na cultbeauty i wchodzi kilka produktów NIOD


A ten Lov-Viscositi Cleaning Esters to jest jak płyn micelarny czy raczej coś do mycia? Co z nim jest nie tak?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 10:37   #335
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Lov-Viscositi to preparat do mycia/demakijażu w formie dość rzadkiej oliwki i owszem, nieźle emulguje ale zmywa się z twarzy masakrycznie. Nawet ciepłą wodą i mydłem ciężko go domyć, zostaje taka tłusta warstwa, i wiem, że to specjalnie jest tak skonstruowane ale jakoś nie możemy się przekonać, to chyba środek dla suchych, nieproblematycznych cer, i takich, które mogą po myciu nie nakładać kremu



jeśli chodzi o oczyszczanie, to u nas córka ze swoją trądzikową cerą ma zdecydowany priorytet; dużą uwagę przykładam do wyboru cleansera; ona na co dzień używa tylko lekkiego pudru naturalnego, więc nie musi to być silne oczyszczanie, które by generowało problemy z przetłuszczaniem, ale wręcz przeciwnie- łagodne, nawilżające (ale skuteczne); ja zwykle zużywam to, co u niej się nie sprawdziło i na ogół celujemy w takie właśnie środki jak Lov-Viscositi w opisie -łagodne, nawilżające, pielęgnujące skórę, olejki, oliwki które potem pod prysznicem jeszcze się domywa...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-02, 13:40   #336
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Ja też nadal używam NIOD i nie zamierzam zrezygnować, pod koniec roku zrobiłam dość duże zakupy na lookfantastic zanim jak już zostało wspomniane zostały wycofane (chociaz proponuje przez wyszukiwarkę google poszukać bo na przykład the chemistry brand, marka deciem, nie jest w spisie marek na stronie ale kosmetyki nadal wisza)
Jesli chodzi o low viscosity cleaning ester to zgadzam się, makijaż sciąga migiem ale usunięcie tego z twarzy to jakiś koszmar, czuję się jakbym wysmarowała się olejem, nie idzie tego zmyć nawet podwójnym myciem.
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-02, 21:17   #337
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Dobrze że piszecie, bo już parę razy zastanawiałam się nad kupnem tego cleansera. Pozostanę przy koreanskich i japońskich mleczkach i olejkach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-03, 11:24   #338
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Lov-Viscositi to preparat do mycia/demakijażu w formie dość rzadkiej oliwki i owszem, nieźle emulguje ale zmywa się z twarzy masakrycznie. Nawet ciepłą wodą i mydłem ciężko go domyć, zostaje taka tłusta warstwa, i wiem, że to specjalnie jest tak skonstruowane ale jakoś nie możemy się przekonać, to chyba środek dla suchych, nieproblematycznych cer, i takich, które mogą po myciu nie nakładać kremu



jeśli chodzi o oczyszczanie, to u nas córka ze swoją trądzikową cerą ma zdecydowany priorytet; dużą uwagę przykładam do wyboru cleansera; ona na co dzień używa tylko lekkiego pudru naturalnego, więc nie musi to być silne oczyszczanie, które by generowało problemy z przetłuszczaniem, ale wręcz przeciwnie- łagodne, nawilżające (ale skuteczne); ja zwykle zużywam to, co u niej się nie sprawdziło i na ogół celujemy w takie właśnie środki jak Lov-Viscositi w opisie -łagodne, nawilżające, pielęgnujące skórę, olejki, oliwki które potem pod prysznicem jeszcze się domywa...

czyli ten też nie dla mnie, ostatnio miałam podobną wtopę z delikatnym olejkiem do demakijażu z Bogna Skin, ogólnie fajny, dobrze oczyszcza itp ale zmyć go niczym nie można, na twarzy sam "smalec"
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 09:58   #339
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 245
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

FECC używam około miesiąca, najwyraźniej zauważylam lekką poprawę stanu górnej powieki, to już sukces, bo mało co działa na górną. Liczę na lepsze rezultaty w ujędrnieniu skory pod oczami, nie zauważam póki co pozytywnego wpływu na dolinę łez, zasinienia czy cieniutkie linie. No ale jeszcze wiele czasu używania przede mną.

Zastanawiam się nad ich peptydami miedziowymi, czy od razu iść w NIOD, czy spróbować najpierw Buffet z miedziowymi od TO. Jest jeszcze Biochemia urody. Co byście mi doradziły? Oczekuję po takim produkcie ujędrnienia, poprawu struktury skóry czyli wygładzenia, rozjaśnienia. Używacie miedziowych od NIOD?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 12:09   #340
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
FECC używam około miesiąca, najwyraźniej zauważylam lekką poprawę stanu górnej powieki, to już sukces, bo mało co działa na górną. Liczę na lepsze rezultaty w ujędrnieniu skory pod oczami, nie zauważam póki co pozytywnego wpływu na dolinę łez, zasinienia czy cieniutkie linie. No ale jeszcze wiele czasu używania przede mną.

Zastanawiam się nad ich peptydami miedziowymi, czy od razu iść w NIOD, czy spróbować najpierw Buffet z miedziowymi od TO. Jest jeszcze Biochemia urody. Co byście mi doradziły? Oczekuję po takim produkcie ujędrnienia, poprawu struktury skóry czyli wygładzenia, rozjaśnienia. Używacie miedziowych od NIOD?
Ja używam peptydów miedziowych NIOD od kilku lat, bardzo sobie chwalę a Buffet nic u mnie nie robił ale to moja opinia a wiem że wiele dziewczyn jest zadowolona i sobie chwali, myślę że trzeba wypróbować, mam jeszcze ten lipid peptydowy w tubce ale jeszcze nie otwierałam
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 19:22   #341
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
FECC używam około miesiąca, najwyraźniej zauważylam lekką poprawę stanu górnej powieki, to już sukces, bo mało co działa na górną. Liczę na lepsze rezultaty w ujędrnieniu skory pod oczami, nie zauważam póki co pozytywnego wpływu na dolinę łez, zasinienia czy cieniutkie linie. No ale jeszcze wiele czasu używania przede mną.

FECC ładnie ujędrnia skórę pod oczami i zmniejsza widoczność zmarszczek. Nawet się nie łudzę, że jakikolwiek kosmetyk zrobi cokolwiek z moimi pandami pod oczami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-23, 10:54   #342
902f7e545689995ed7100549f983f7667db9d210_640a7312174a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 323
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Chcę skorzystać z corocznej promocji -23% na deciem i zastanawiam się, czy warto brać coś jeszcze poza serum pod oczy?
Z kilku kosmetyków tej marki których używałam nic nie było warte ceny poza serum FECC. Teraz trochę mnie kusi miedź w kremie (cail) albo Neck Elasticity jako nawilżacz na twarz i szyję.
Ich serum pod oczy to jest hit, przez kilka lat nie udało mi się znaleźć tańszego zamiennika (próbowałam też subq eyes, dla mnie lipa), ale np modulating glucosides czy survival 0 to takie przeciętniaki. Serum z miedzią jest spoko, ale używam odpowiednika z Biochemii Urody bo szkoda mi przepłacać.
902f7e545689995ed7100549f983f7667db9d210_640a7312174a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-26, 18:22   #343
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

[1=902f7e545689995ed710054 9f983f7667db9d210_640a731 2174a8;89418504]Chcę skorzystać z corocznej promocji -23% na deciem i zastanawiam się, czy warto brać coś jeszcze poza serum pod oczy?
Z kilku kosmetyków tej marki których używałam nic nie było warte ceny poza serum FECC. Teraz trochę mnie kusi miedź w kremie (cail) albo Neck Elasticity jako nawilżacz na twarz i szyję.
Ich serum pod oczy to jest hit, przez kilka lat nie udało mi się znaleźć tańszego zamiennika (próbowałam też subq eyes, dla mnie lipa), ale np modulating glucosides czy survival 0 to takie przeciętniaki. Serum z miedzią jest spoko, ale używam odpowiednika z Biochemii Urody bo szkoda mi przepłacać.[/QUOTE]
ja używam namiętnie Neck Elasticity, ale trzeba ostrożnie, bo na początku zrobił mi elegancki drugi podbródek
naprawdę gromadzi się ten tłuszczyk pod skórą, niestety
albo stety, bo dolne partie szyi i dekolt + biust sobie chwalą (chuda 50+)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:33   #344
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja używam namiętnie Neck Elasticity, ale trzeba ostrożnie, bo na początku zrobił mi elegancki drugi podbródek
naprawdę gromadzi się ten tłuszczyk pod skórą, niestety
albo stety, bo dolne partie szyi i dekolt + biust sobie chwalą (chuda 50+)
A z czego wynikał ten, jak piszesz, drugi podbródek? Zły sposób aplikacji czy ilość?

Ja zamówiłam kolejną butelkę mgiełki bo jestem od niej uzależniona i jak kiedyś wydawało mi się, że to może być zbędny kosmetyk to uważam, że systematyczne poranne i wieczorne psikanie przed serum robi dużą robotę.
Niedawno skończyłam pierwsze opakowanie miedzi w kremie i owszem odpowiada mi bardziej niz płynna forma chociaż tę też mam jeszcze w ramach rotacji - ten żel ma 15 ml z tego co pamiętam ale w mojej opinii jest bardzo wydajny i naprawdę odrobina wystarcza na cała twarz, szyje i dekolt ze względu na konsystencję.

Niezmiennie używam Flavanone Mud, miedzi, FECC, mgiełki, zimą Survival 30, od czasu do czasu Hydration Vaccine na dzień.
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:08   #345
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
A z czego wynikał ten, jak piszesz, drugi podbródek?
w ogóle nie powinno się tego nakładać w newralgicznych miejscach ; tam, gdzie zgrubienie tłuszczowej podściolki jest niemiłe widziane
mam cienką i suchą skorę więc na dekolcie to się nawet dobrze sprawdza, oraz na szyi w jej dolnych partiach
ale podbródek przez samo swoje usytuowanie to co innego, tam efekt pogrubienia skóry tłuszczem był raz, bardziej widoczny niż gdzieś indziej (pewnie z naturalnych przyczyn tłuszczyk się tam chętniej gromadzi) a dwa, że ten efekt nie jest mile widziany akurat w tym miejscu
tak samo dolne partie policzków; już z dwojga złego lepsza cienka skóra niż chomiki

oprócz FECC I NEC kupuję ciągle Flavanonne dla córki i ten bezkwasowy złuszczacz (non acid acid precursor).
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2022-11-28 o 11:33
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:39   #346
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w ogóle nie powinno się tego nakładać w newralgicznych miejscach ; tam, gdzie zgrubienie tłuszczowej podściolki jest niemiłe widziane
mam cienką i suchą skorę więc na dekolcie to się nawet dobrze sprawdza, oraz na szyi w jej dolnych partiach
ale podbródek przez samo swoje usytuowanie to co innego, tam efekt pogrubienia skóry tłuszczem był raz, bardziej widoczny niż gdzieś indziej (pewnie z naturalnych przyczyn tłuszczyk się tam chętniej gromadzi) a dwa, że ten efekt nie jest mile widziany akurat w tym miejscu
tak samo dolne partie policzków; już z dwojga złego lepsza cienka skóra niż chomiki

oprócz FECC I NEC kupuję ciągle Flavanonne dla córki i ten bezkwasowy złuszczacz (non acid acid precursor).
O to ciekawe, dziekuje zai nformacje bo ja też nie chciałabym podkreslać mankamentów wrecz przeciwnie...wezmę sobie Twoje słowa do serca
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 08:55   #347
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 245
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Ja używam peptydów miedziowych NIOD od kilku lat, bardzo sobie chwalę a Buffet nic u mnie nie robił ale to moja opinia a wiem że wiele dziewczyn jest zadowolona i sobie chwali, myślę że trzeba wypróbować, mam jeszcze ten lipid peptydowy w tubce ale jeszcze nie otwierałam
Weezie gdzie zamawiasz NIOD? Bezpośrednio na stronie Deciem, czy w polskim sklepie inernetowym na C? Ostatnio tak znacznie podrożał NIOD, że jestem w kropce, czy zamawiać dalej i przede wszystkim gdzie. Podpowiesz mi?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 09:35   #348
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Weezie gdzie zamawiasz NIOD? Bezpośrednio na stronie Deciem, czy w polskim sklepie inernetowym na C? Ostatnio tak znacznie podrożał NIOD, że jestem w kropce, czy zamawiać dalej i przede wszystkim gdzie. Podpowiesz mi?
Hej, ostatnie zamówienie robiłam na deciem, zresztą tam kupowałam większość kosmetyków; raz zamawiałam w sklepie o którym mówisz, kilka razy robiłam zamówienie na lookfantastic jednak na polskiej wersji nie mają już nic od jakiegoś czasu, możesz spróbować na uk bo na black friday widziałam kilka pozycji
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 11:01   #349
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Dziewczyny, wczoraj otrzymałam wiadomość od deciem w związku z całkowitą likwidacją marek Hylamide, the Chemistry Brand i pozostałych o 50% wyprzedaży więc jeśli coś używałyście i chcecie jeszcze zakupić to polecam udać się na stronkę, ja parę rzeczy dokupiłam jednak ponad połowa już wyprzedana była.
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-28, 19:14   #350
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 245
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cześć Dziewczyny, używacie jeszcze coś z Niod? Ceny poszły bardzo w górę. Czy macie może jakieś fajne zamienniki?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 19:30   #351
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, używacie jeszcze coś z Niod? Ceny poszły bardzo w górę. Czy macie może jakieś fajne zamienniki?
Cały czas serum pod oczy, bardzo lubię

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 21:18   #352
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 245
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cały czas serum pod oczy, bardzo lubię

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
U mnie to serum było tylko przyjemne niestety. Poza tym żadnych widocznych efektów. Wiem, że wielu użytkowników jest zadowolona, możliwe, że za mało używałam (1 buteleczka). Teraz z The Ordinary wyszło nowe serum pod oczy peptydowe, zastanawiam się, czy kupić i czy może to być zamiennik Fecc?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-01 21:18:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.