Jaka stylizacja i kolor włosów do mnie pasuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 16:18   #1
juscyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1

Jaka stylizacja i kolor włosów do mnie pasuje


http://www.fotka.pl/profil/juscyc/al...1816c2b26d6456Jestem brunetką i od dwóch lat zapuszczam włosy ale chciałabym już coś zmienić bo długie włosy to jedno a fajnie wyglądająca stylizacja to drugie.Proszę pomóżcie mi kilka razy włosy farbowałam raz miałam blond pasemka ale po jakimś czasie przefarbowałam na brąz bo miałam już za duże odrosty.Pomóżcie mi proszę bo nie mam pomysłu na to co z nimi zrobić.
Z góry dziękuję

Edytowane przez juscyc
Czas edycji: 2011-11-22 o 16:22
juscyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:12   #2
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jaka stylizacja i kolor włosów do mnie pasuje

Zapuściłabym tą grzywkę (układaj ją na bok), bo skraca Ci tylko twarz. Poprzeglądaj jakieś strony z poradami, jakie fryzury pasowałyby do Twojego kształtu twarzy. Co do koloru - broń boże blond, nie pasowałby Ci (to naprawdę nie jest jedyny słuszny kolor jest trudny i rzadko komu pasuje, mimo, że dziewczyny walą go sobie na potęgę). Wydaje mi się, że ładnie wyglądałabyś w kasztanowym odcieniu włosów, nieco jaśniejszym i cieplejszym od tego, który teraz masz.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 12:29   #3
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jaka stylizacja i kolor włosów do mnie pasuje

Zgadzam się z koleżanką wyżej - zapuść grzywkę i już teraz ją upinaj, żeby nie zasłaniała czoła, albo zrób sobie króciutką, ekscentryczną grzywkę (np. jak Jaga Hupało, albo zwyczajną prostą tylko że na góra 4 cm).

Mając długie włosy możesz robić miliony fryzur, różne koki, fale, poste upięcia- masz duzo wiecej możliwości niz posiadaczki włosów krótkich [chociaz wiem, jak to jest, mi się zwykle nie chce, wiec noszę swoje w węźlę albo w kitce i dopinam jakies ozdoby]

Możesz też wycieniować włosy, ale nie skracając ich. Jak powiesz fryzjerce, że chcesz zachować długość włosów, ale wycieniować je schodkowo od np karku, to myślę, że coś dobrego z tego wyniknie
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.