Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 16:24   #1
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606

Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?


Witam, na zdjeciu sa przedstawione moje oczy, pomalowane specjalne przez kosmetyczke na pewna impreze. Niedługo mam wesele w rodzinie i chciałabym tak pomalowac oczka ale niestety nie wychodzi mi. Może któs napisze krok po kroku jak je zrobić Bo ja nie mam pojecia, u mnie wychodza okropne. Bardzo prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clip_image002.jpg (1,9 KB, 638 załadowań)
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 16:34   #2
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?

lalala wyyszuukiwaarkaa lalalalalal


poszukaj na moich makijazach step by step (Agabil1 na pewno robila 2)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 17:46   #3
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?

tylko, że ja nie moge nigdzie znalesc instrukcji co robic po koleji, owszem sa watki, ale nic szczegolowego poza tym niektore maja po 30 stron!!!
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 17:52   #4
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
Witam, na zdjeciu sa przedstawione moje oczy, pomalowane specjalne przez kosmetyczke na pewna impreze. Niedługo mam wesele w rodzinie i chciałabym tak pomalowac oczka ale niestety nie wychodzi mi. Może któs napisze krok po kroku jak je zrobić Bo ja nie mam pojecia, u mnie wychodza okropne. Bardzo prosze o pomoc

Malinowo-truskawkowa myślę że wiele dziewuszek by Ci pomogło, tylko musi być widać dokładnie o co Ci chodzi...a zdjęcie jest za pyciutkie i za mało wyraźne...
nie masz innego?
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:09   #5
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?

jak ja sobie robię "smoky eyes" pierwsze pokrywam buzie podkładem- powieki też, bo dłużej trzymają się cienie (nie używam bazy, bo nie lubię czuć się jak tapeciara i za dużo tego ładować tym bardziej, że jest ciepło)
potem pokrywam powieke gdzieś do połowy-nad źrenice- srebrnym cieniem, potem biorę ciemniejszy (ja używam grafitu-odcienie sama sobie dopasuj- takie jak lubisz - możesz od razu kupić zestawik- cienie "dwójki" po 2 kolorki ) i maluję nim powiekę od tej połowy gdzie kończy się jaśniejszy cień w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Osobiście nie lubię kiedy cienie "wyjeżdżają" mi mocnym kolorkiem poza ruchomą część powieki więc pokrywam tylko tą ruchomą...
Kolorkiem- ciemniejszym maluję pod linią dolnych rzęs delikatną kreskę-jakbyś to robiła eyelinerem. maluję jakby przedlużenie tej linii dolnych rzęs wyciągając ją ku górze.
teraz punkt programu- cieniowanie: rozcieram -możesz użyć do tego patyczka kosmetycznego lub aplikatora do cieni. rozcierasz granice między jasnym i ciemnym cieniem -ja to robię od zewnatrz do wewnątrz-wtedy ciemny cień "wpływa" na jasny. potem delikatnie np. patyczkiem objezdzam krawędzie gdzie sięgają kolorki- jakby ścieram odrobinę kolorku przez co jest on mniej widoczny.
Następnie opuszkiem palca (wygodnie) lub aplikatorem do cieni akcentuję białym-metalizującym cieniem wewnętrzny kącik oka-lekko rozcieram w kierunku srebrnego cienia na górnej powiece.
potem objeżdżam całe oczko czarnym eyelinerem.
tuszuję rzęski 2 lub 3 razy.
aby oko wyglądało jeszcze fajnie pod brwiami-dolna krawędz pod załamaniem (miejsce gdzie brew ma swój najwyżej położony punkt) ku zewnętrznej krawędzi brwi białym-metalizującym cieniem robię mały trick- delikatnie robię kreskę pod brwiami, którą rozcieram- cień nie ma wyglądać tandetnio.
ponieważ smoky eyes jest ciemnym makijażem oka brew pociągam też twardą czarną kredką - tylko nie maluję "po chamsku" tylko delikatnie zaznaczam ich kształt-maluję "jakby włoski"- choć brwi mam ciemne -podobnie jak oprawę oka lepiej wygląda gdy brwi nie są jaśniejsze niż oko (dla szatynek i brunetek)
wsio
make up fajnie i świetliście wygląda jak się ładnie podkreśli policzki cieniem. efekt bajera
pozdrawiam i życzę powodzonka w malowaniu...
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:07   #6
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157928

tu masz zbior step-by-step
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:49   #7
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?

oto inne zdjecie moze te bedzie lepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clip_image002.jpg (4,6 KB, 260 załadowań)
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 16:09   #8
honeyyy18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Jak zrobić takie kocie oczy jak na zdjęciu?

Ja gdy chcę zrobić sobie taki makijażyk to zaczynam od kresek zarówno na dolnej jak i na górnej powiece potem nakładam ciemno grafitowy cień i rozjaśniam do załamania powieki. Zeby nie było zbyt smutaśnie to w wewnętrznym kąciku oka nakładam jasny błyszczący cień Tuszuję rzęsy i the end
Buźka ;*
honeyyy18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.