makijaż z użyciem meteorytów... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 17:01   #31
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Użyłam sypkiego Lucidity jestem pod WIELKIM wrażeniem co ten puder wyczarował na mojej twarzy Pięknie rozświetlił i lekko zmatowil, trzymal się caly dzien w niezmienionym stanie, nie powłaził w moje wielkie pory a wręćz przeciwnie, dzięki niemu stały się niemal niewidoczne. Nie mogłam się napatrzeć na moją twarz Chyba się w nim zakochałam
Daruję sobie pryzmy a kupię Lucidity
Dzięki SiS za nakierowanie na ten puder
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:11   #32
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Aga, świetna decyzja
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:42   #33
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja testowalam go kilka razy w drogerii-nie uczulil i pozatym pierwsze wrazenie to taki lekki jak mgielka-tak jak Ty to okreslilas-musze dzisiaj Tz wyciagnac do drogerii to pewnie go kupie
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Użyłam sypkiego Lucidity jestem pod WIELKIM wrażeniem co ten puder wyczarował na mojej twarzy Pięknie rozświetlił i lekko zmatowil, trzymal się caly dzien w niezmienionym stanie, nie powłaził w moje wielkie pory a wręćz przeciwnie, dzięki niemu stały się niemal niewidoczne. Nie mogłam się napatrzeć na moją twarz Chyba się w nim zakochałam
Daruję sobie pryzmy a kupię Lucidity
Dzięki SiS za nakierowanie na ten puder

jejku jak się cieszę, że podoba się Wam ten puder
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:08   #34
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

a ile lucidity kosztuje? i w jakich drogeriach mozna to pomacac?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:04   #35
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Ile kosztuje to nie wiem ale myśłę,ze w Sephorze go będzie mozna obmacać
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:04   #36
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

to jutro ruszam do sephory obmacam z kazdej strony
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:30   #37
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
to jutro ruszam do sephory obmacam z kazdej strony
Agrrrrr! Ja się zapłaczę z tego braku spehory!
Miałam ochotę na pryzmy, ale przez Was w ciemno bym kupowała ten lucidity! Żebym tylko wiedziała jaki kolor!
Ah! Rozpaczy moja
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 11:54   #38
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Lucidity w porównaniu do innych górnopółkowych sypańców jest dość opłacalny (zbrodnią byłoby napisanie, że tani ). Kosztuje około 140zł.

Jeżeli chcecie kupować w ciemno to kolor 01 jest jaśniutki, taki vaniliowy z lekką nutą różu (ale uwaga- tego różu nie ma na twarzy, po prostu porównując z kolorem 06 niedostępnym w Polsce ten 01 wygląda na leciuteńko różowawy), kolor 02 to dla cer z odcieniem różowym- też jasny, 03 to taki lekko opalony beżyk dla normalnych karnacji.

Dla jasnych cer polecam zatem nr01.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:57   #39
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Lucidity w porównaniu do innych górnopółkowych sypańców jest dość opłacalny (zbrodnią byłoby napisanie, że tani ). Kosztuje około 140zł.

Jeżeli chcecie kupować w ciemno to kolor 01 jest jaśniutki, taki vaniliowy z lekką nutą różu (ale uwaga- tego różu nie ma na twarzy, po prostu porównując z kolorem 06 niedostępnym w Polsce ten 01 wygląda na leciuteńko różowawy), kolor 02 to dla cer z odcieniem różowym- też jasny, 03 to taki lekko opalony beżyk dla normalnych karnacji.

Dla jasnych cer polecam zatem nr01.
Widzisz, ja mam cerę oliwkową, ciemną, z tych które nigdy nie mają problemu z za ciemnym podkładem. Faktem jest, że kupuję zawsze jaśniejszy, lecz za jasny też będzie zły. Zastanawiam się... w takim razie co kupić?
140zł to nie jest fortuna, tym bardziej, że jest go 21g
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:10   #40
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Widzisz, ja mam cerę oliwkową, ciemną, z tych które nigdy nie mają problemu z za ciemnym podkładem. Faktem jest, że kupuję zawsze jaśniejszy, lecz za jasny też będzie zły. Zastanawiam się... w takim razie co kupić?
140zł to nie jest fortuna, tym bardziej, że jest go 21g
nie jest fortuna a do tego jest bardzo wydajny

dla Ciebie uważam, ze tylko 03, inne będą za jasne
chyba, że możesz kupić w USA przez internet to wtedy masz dużo większy wybór:
http://www.esteelauder.com/templates...CT_ID=PROD1759
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:15   #41
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Hihi, pewnie niewiele pomogę, bo mam wersje LU dla bladziochów ale spójrz - po prawej stronie 01. Następny odcień 02 jest ciemniejszy ale i bardziej pomarańczowawy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lucidity.JPG (42,9 KB, 204 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 12:21   #42
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hihi, pewnie niewiele pomogę, bo mam wersje LU dla bladziochów ale spójrz - po prawej stronie 01. Następny odcień 02 jest ciemniejszy ale i bardziej pomarańczowawy.
Patrzę na tę stronę od SiSleyS i... medium lub light medium byłyby cuuudowne, tylko nie mam szans kupienia tego pudru w Stanach.
A szkoda, bo naprawdę fajnie się zapowiadało.
02 jest taki pomarańczowy, a ja mam cerę raczej z odcieniem szarości, kakao - brązowa, ale przydymiona.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:26   #43
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Szkoda
A czy light medium to przypadkiem nie #2?

Sama nie wiem, strasznie miesza Lauder z oznaczeniami produktów. Ja nie mogę dojść do ładu z numeracją Double Wear. W Europie są liczby, w USA na stronie symbole z literami i jakoś nie mogę znależć uniwersalnego zestawienia odcieni
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:31   #44
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Szkoda
A czy light medium to przypadkiem nie #2?

Sama nie wiem, strasznie miesza Lauder z oznaczeniami produktów. Ja nie mogę dojść do ładu z numeracją Double Wear. W Europie są liczby, w USA na stronie symbole z literami i jakoś nie mogę znależć uniwersalnego zestawienia odcieni
Nie mam możliwości sprawdzenia tego... bo brak porządnej drogerii w okolicy...
W październiku będę na studia dojeżdzała do Gdańska, to może tam o sephore zahaczę i sprawdzę to 02. Trzeba na buzi skontrolować... bo skoro wszyscy mówią, że cudo, to warto to cudo mieć
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 00:32   #45
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Te kolory na stronie Estee Lauder to są kompletnie inne niż w rzeczywistości! Sama już tak się nacięłam z pudrem w kompakcie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:58   #46
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Kazda z Nas ma inne oczekiwania,cere oraz inne podejscie do makijazu
Osobiscie zakochana jestem w meteorytach WR jest to dla mnie idealny rozswietlacz jakiego szukalam i oczekiwalam.
Mam cere mieszana ale w kierunku suchej z niewielka strefa T i osobiscie lubie efekt tzw.glow

Testowalam puder EL i niestety odcien 01 i 02 nie spelnil moich oczekiwan,choc puder sam w sobie jest bardzo fajny ale kolory totalnie nie dla mnie.
Mam jasna karnacje ale o brzoskwiniowym odcieniu w chlodnej tonacji i trudno jest mi dobrac odcien pudru,podkladu.

Zakochana za to jestem w pudrze jedwabnym Hauschki i choc dawany solo na skore potrafi subtelnie bielic i podkreslac bladosc to wymieszany z rozswietlajacym Hauschka jest idealnie

Wg mnie najlepiej testowac,probowac a potem decydowac sie na zakup oraz kierowac sie tym,jaka cere posiadamy Dla kazdej z Nas cos innego bedzie Swietym Graalem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:08   #47
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wg mnie najlepiej testowac,probowac a potem decydowac sie na zakup oraz kierowac sie tym,jaka cere posiadamy Dla kazdej z Nas cos innego bedzie Swietym Graalem
Święte słowa, ale czasami z tym testowaniem jest naprawdę ciężko
Pierwsze meteoryty - beige chic - dla mnie CUDO, kupiłam w ciemno i okazały się ideałem (u mnie nie sprzedają Guerlaina, perfumy też ściągam...), drugie niestety nie.
W mieście mam w sumie jedną drogerię... poważnie, reszta to takie malutkie sklepiczki z niemal zerowym asortymentem, nic z górnej półki... a nie mam ani czasu ani możliwości jechać ponad godzinę do Spehory, żeby okazało się, że to, czego szukam jest obecnie niedostępne
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:24   #48
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Święte słowa, ale czasami z tym testowaniem jest naprawdę ciężko
Pierwsze meteoryty - beige chic - dla mnie CUDO, kupiłam w ciemno i okazały się ideałem (u mnie nie sprzedają Guerlaina, perfumy też ściągam...), drugie niestety nie.
W mieście mam w sumie jedną drogerię... poważnie, reszta to takie malutkie sklepiczki z niemal zerowym asortymentem, nic z górnej półki... a nie mam ani czasu ani możliwości jechać ponad godzinę do Spehory, żeby okazało się, że to, czego szukam jest obecnie niedostępne

Znam ten problem z autopsji,Sephory u mnie w miescie nie ma i moze to nawet dobrze z jednej strony i dzieki Wizazankom uniknelam wielu zakupowych pomylek
Przyznam,ze spotkalam sie na Wizazu z wieloma dobrymi i bezinteresownymi duszami dzieki ktorym moglam wyprobowac sporo "podzielnych"kosmetyk ow.
Warto tez zagladac na Targowisko,Biochemie Kosmetyczna(mamy tam tez watek wymiankowy) i moze akurat cos sie trafi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:26   #49
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Warto tez zagladac na Targowisko,Biochemie Kosmetyczna(mamy tam tez watek wymiankowy) i moze akurat cos sie trafi
Właśnie na Targowisku pozbywam się moich nieudanych Meteorów i 3 flakonów perfum
Naprawdę coś przyjemnego, że ktoś chce to, co leży na półce w łazience nieużywane...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 12:55   #50
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kazda z Nas ma inne oczekiwania,cere oraz inne podejscie do makijazu
Osobiscie zakochana jestem w meteorytach WR jest to dla mnie idealny rozswietlacz jakiego szukalam i oczekiwalam.
Mam cere mieszana ale w kierunku suchej z niewielka strefa T i osobiscie lubie efekt tzw.glow

Testowalam puder EL i niestety odcien 01 i 02 nie spelnil moich oczekiwan,choc puder sam w sobie jest bardzo fajny ale kolory totalnie nie dla mnie.
Mam jasna karnacje ale o brzoskwiniowym odcieniu w chlodnej tonacji i trudno jest mi dobrac odcien pudru,podkladu.

Zakochana za to jestem w pudrze jedwabnym Hauschki i choc dawany solo na skore potrafi subtelnie bielic i podkreslac bladosc to wymieszany z rozswietlajacym Hauschka jest idealnie

Wg mnie najlepiej testowac,probowac a potem decydowac sie na zakup oraz kierowac sie tym,jaka cere posiadamy Dla kazdej z Nas cos innego bedzie Swietym Graalem
Hexxanko , ja równiez nie podzielam zachwytów nad Lucidity 01 . Ten odcień niestety zaróżawia i jesli ktoś ma problem z naczynkami nie bedzie odpowiedni . Mam jasną cerę w ciepłym odcieniu , po kuracji kwasami i złuszczaniu gabinetowym jest coraz jaśniejsza i wszelkie niuanse "różowości" w pudrach fatalnie na mnie wyglądają.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 13:30   #51
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Dlatego ja polecam Lucidity w kolorze 06 (Transparency)- na allegro właśnie był kilka dni temu
Normalnie jak ten mi się skończył już prawie kupiłam 01, ale przezornie wzięłam próbkę i byłam zaskoczona różnicą kolorów- 01 wpadał w róż przy 06. Dlatego postanowiłam poczekać i kupić na allegro.

06 jest jaśniuteńkim naturalnym kremem, nie daje koloru. Bardzo go lubię bo to jedyny znany mi puder sypki który nie zmienia koloru podkładu
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:50   #52
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

fajnie ze przypomnialyscie o meteorkach. jakis o nich zapomnialam, ale z tego co pamietam efekt byl suuuuuper. mialam zestaw trzech malych opakowan kupiony na lotnisku, z tego co pamietam najfajnieszy nych taki bezow-zloty. jeden taki trupio-zielono-rozowy do niczego n igdy mi sie nie przydal.
co do pryzm - nie kupuj rozczarujesz sie

no i kusicielki narobilyscie mi smaka na ten puder EL, chyba jutro sobie kupie. chociaz na codzien uzywam maca satynowego+zloty shimmer maca i jest rewelacja
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:55   #53
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
SiSley, co Ty robisz,że masz tak rewelacyjna cerę?

Wg mnie meteoryty są przereklamowane, mam Beige Chic i nie robia na twarzy nic. Może jakby się dokładniej przyjrzeć to widać jakieś minimalne rozświetlenie, nic poza tym.
Teraz zastanawiam się nad zakupe sypkich pryzm i mam pytanko: czy któraś z właścicielek meteorytów i pryzm mogłaby je porównać?
Ja mam meteoryty mythic 01 i sypkie pryzmy sweet caramel 03. Z żadnego nie jestem tak naprawdę zadowolona, ale lepsze są meteoryty. Ładnie rozświetlają buzię, cera wygląda świeżo i zdrowo (ale uwaga-jeżeli masz bezproblemową cerę! Myślę, że meteoryty nie sprawdzą się na cerze trądzikowej i tłustej). Żadnych niespodzianek nie zakryją, do tego lepsze już pryzmy.Ale te z kolei dają efekt bardzo sztucznego makijażu. Może to wina koloru, niezbyt trafnie w moim przypadku dobranego, ale sam efekt matujący w przypadku pryzm jest dla mnie zbyt sztuczny.
Wciąż szukam pudru idealnego. Na razie jestem wierna moim meteorytom i sypkiemu pudrowi max factor (też ma delikatne drobinki i dość neutralny kolor)...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 20:57   #54
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

powinnyscie sie nazywac kusicielki.pl a nie wizaz.pl :p

dzis sobie kupilam lucidity EL nr2 i jeszcze podklad ale mam wrazenie ze jest za jasny... coz jutro sie umaluje i postaram sie wkleic na MM
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 22:59   #55
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
powinnyscie sie nazywac kusicielki.pl a nie wizaz.pl :p

dzis sobie kupilam lucidity EL nr2 i jeszcze podklad ale mam wrazenie ze jest za jasny... coz jutro sie umaluje i postaram sie wkleic na MM
ale jesteś szybka

mam nadzieję, że okaże się dobry
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:15   #56
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
powinnyscie sie nazywac kusicielki.pl a nie wizaz.pl :p

dzis sobie kupilam lucidity EL nr2 i jeszcze podklad ale mam wrazenie ze jest za jasny... coz jutro sie umaluje i postaram sie wkleic na MM

Ja kupilam wczoraj Lucidity nr 06Mialam jeszcze ochote na blyszczyk EL high gloss plump( odcien sorbet) ale sie powstzrymalam-ale chyba go kupie za tydzien
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:31   #57
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja kupilam wczoraj Lucidity nr 06Mialam jeszcze ochote na blyszczyk EL high gloss plump( odcien sorbet) ale sie powstzrymalam-ale chyba go kupie za tydzien
daj znać jak się sprawuje i czy jesteś z niego zadowolona

ja go uwielbiam

dotąd próbowałam go zdradzić z takimi pudrami sypkimi jak Guerlain, Chanel Poudre Universelle, YSL (z takim przękręcanym wieczkiem), EL So Ingenious, Lancome Color ID itd..... żaden nie dorastał mu do pięt
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:44   #58
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

no a ja kupilam odcien medium light i jest zajasny buuuu ale fakt bardzo ladne wykonczenie...
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:52   #59
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
daj znać jak się sprawuje i czy jesteś z niego zadowolona

ja go uwielbiam

dotąd próbowałam go zdradzić z takimi pudrami sypkimi jak Guerlain, Chanel Poudre Universelle, YSL (z takim przękręcanym wieczkiem), EL So Ingenious, Lancome Color ID itd..... żaden nie dorastał mu do pięt
Bede go testowac w tym tygodniu to dam znac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 11:28   #60
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jeżeli chcecie kupować w ciemno to kolor 01 jest jaśniutki, taki vaniliowy z lekką nutą różu (ale uwaga- tego różu nie ma na twarzy, po prostu porównując z kolorem 06 niedostępnym w Polsce ten 01 wygląda na leciuteńko różowawy), kolor 02 to dla cer z odcieniem różowym- też jasny, 03 to taki lekko opalony beżyk dla normalnych karnacji.
Zbałamuciłaś mnie!Kupiłam w ciemno (właśnie przed chwilą, przez neta) Lucidity nr 03 (cera ciemna, oliwkowa). Nie dość, że podobno taki świetny to nie destabilizuje filtrów w LRP, więc same zalety. Zapłace za niego za chwilę i w przyszłym tygodniu będę peany głosić albo w brodę sobie pluć.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.