Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-17, 09:21   #691
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja planowałam chustę, ale później wczytałam się w temat, na warsztatach wypowiadał się fizjoterapeuta i rezygnuję. I z chusty i nosidła.
Aczkolwiek przyznaję, ze przy dwójce dzieci, to pewnie wygodne, i idee chustonoszenia są ekstra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak się urodził młodszy to kupiłam nosidło Tula standard. Fajny gadżet. Potrzebny mi był jak zaprowadzałam starszą do przedszkola a tam szatnia jest w piwnicy i wózkiem nie mogłam wjechać. Bardziej używałam go jako usypiacza i wyciszacza przy ząbkowaniu bo od noszenia ręce mdlały a tak była chwila odpoczynku. Ale ten typ nosidła jest zalecany dla dzieci już siedzących.
Chusty nie miałam i nie chciałam bo nawet na filmikach yt przerażało mnie motanie. Zależy czy dzieciak cierpliwy czy nie- moje były z tych drugich

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
U nas tez byl i chwalil chusty. Poza tym przeciez na logike, dziecko naturalnie nosi sie w ten sposob. Homo sapiens jest noszakiem, tak jak pawiany, na przyklad. Tylko, ze ewolucyjnie przez duza glowe dziecko czlowieka nie ma dosc rozwinietych miesni zeby sie samo trrzymac. Takze jako, ze tak to ujme, zwierzeta, dziecko nosimy, wlasnie w tej pozycji, w jakiej jest w chuscie, od urodzenia. To, ze dziecko musi byc noszone jest potwierdzone badaniami: dzieki byciu blisko cialu matki, jego wewnetrzne organy, zwlaszcza trawienne, sie reguluja. Miedzy innymi matka synchronizyje sie z dzieckiem (bicie serca, praca jelit, temperatura - rosnie / spada zeby ogrzac lub ochlodzic dziecko). Dodac tez trzeba, ze ja wiem, ze w Europie chusty to takie hipisowskie novum, ale przeciez WSZYSTKIE spolecznosci prymitywne od tysiacleci tak nosza dzieci. W Meksyku wszystkie rdzenne kobiety tak biegaja, a nie ma narodowej masowej dysplazji biodra. Zamieszcze to zdjecie, bo to akurat plemie, ktore w ramach transporti i kultury biega do 200 mil na raz po gorach. Jakos ich te chusty nie krzywdza za mlodu. Wiec nie wiem, co chrzanil ten fizjo, ale jako biegacz wiem, ze sa i dobrzy i zli fizjo. Sa np tacy ktorzy polecaja sztywne buciki dla dzieci, z podbiciem. Albo buty z amortyzacja do biegania.
Oglądałam kiedyś o nich program z Wojciechowską. Wspinają się na te góry z chustami w spódnicach i sandałkach

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dziękuję ja bym chciała troszkę w ciągu dnia jak będą bardzo potrzebować bliskości a ja będę bardzo potrzebowała coś zrobić.




Brzmi logicznie w sumie.




To jest jakiś dramat. Ja natomiast mam koleżankę, z którą mam kontakt telefoniczny raz, dwa razy na tydzień. Widujemy sie raz na miesiąc, dwa. I ostatnio mnie męczyła o zdjęcie brzucha 🤦🏻☠♀️. Poprosiła raz. Odmówiłam, mówiąc jej, że jest duży, nie czuję się z nim jakoś super atrakcyjnie, a że mamy się zobaczyć za 4 dni to zobaczy na żywo. Odpuściła, gadamy dalej a ta znowu: „wyślij mi zdjęcie brzuszka!”. Wiec powtórzyłam dokładnie to samo. Ok. Rozłączyłyśmy się, ona miała gdzieś jeszcze zadzwonić i dać mi znać. Dała znać smsem. Podziękowałam, a ona: „wyślij foto brzuszka!” 🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️ miałam ochotę odpisać „ty pierwsza swojego”, ale zastosowałam metodę zdartej płyty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie natrętna jest. JA przyznam, że nie robię zdjęć brzucha. Mam dosłownie kilka z poprzednich obu ciąż ale jak na nie patrzę to nic fajnego.
I też nie dam nikogo go macać.

Powiem Wam, że w pierwszej ciąży jak kilka osób dotknęło mojego brzucha to w ciągu roku sami spodziewali się dziecka Śmieszne to było Synchron

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Omg szukalam sukienki dla ciezaenych na ebay, i wyskoczylo mi takie cos
Pora isc spac chyba Załącznik 7673034Załącznik 7673035

Sent from my E5823 using Tapatalk
W sam raz na poród
Miss porodówki
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:25   #692
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Chłopak ma 350g a babeczka 319g Wszystko dobrze Spokojne to... spaly caly czas ale w taki sposób ze lekarz bez problemu wszystko zobaczył Łożyska mam na przedniej ścianie, do tego chlopak jest gdzies głęboko schowany i dlatego ich nie czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super !

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze




Ale byki moje dzisiaj odpowiednio 300 g więcej - 650 i 630 g czyli taka połowa 7 miesiąca w ciąży pojedynczej
Klocuszki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No proszę to już coraz bliżej kilograma

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moj kawaler ma 772g.
Za 2 tyg USG do powtorzenia bo cos wyszlo nie tak z przeplywami ale mozliwe, ze to przez to, ze mlody ciagle w ruchu.
Jaki duży! Nie martw się u mnie na połowkowych babeczka nie mogła zmierzyć bicia serca bo tak sie Mały ruszał

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
U nas powiedzieli ze mozna uzywac kocykow, ale do pasa (tj zeby raczki byly na kocyku.

Kupowalyscie cos takiego ? U nas to polecali do duzego lozeczka
Ja kupiłam kokon chociaż wszyscy odradzają a kupilam ze względu na promocję bo jak kupowaliśmy wózek to kupiliśmy od razu jeszcze pare rzeczy i babka dała nam rabat na 50%. Ja zamierzam Małego wkładać do kokona jak będzie leżał na łóżku. Do łóżeczka tylko otulacz albo śpiworek.

Cytat:
Napisane przez zamknieta25 Pokaż wiadomość
Wszystko dobrze wyszło na usg polowkowym. Mala wazy 505g
Ja też na samym początku wyznaje zasade ze w lozeczku tylko dziecko

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
Gratulacje ! Rosną nam te dzieci

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej ja po wizycie, o małym to nic nie wiem bo za tydzień połówkowe, ale za to dostałam antybiotyk na układ moczowy bo w wynikach wyszła infekcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna ja Ci wogóle chciałam podziękować bo Ty pisałaś o tym soku z buraków na krew. I zaczelam go pić, jest okropny ale teraz w poniedziałek robiłam kontrolne badania i wyniki są w normie , wszystko sie poprawiło

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Mi nie wyszły bakterie tylko wysoka ilość leukocytów do tego mam odczucie pieczenia.



Raczej nie, pobierałam jak zawsze z samego rana , podmyłam się samą wodą i środkowy strumień.

I spotkało mnie to co już opisywałyście , spotkałam bardzo dawno niewidzianą znajomą ( ponad dwa lata) i ona z łapami do mojego brzucha
O Matko. Ja już też robię "furorę" na ulicy bo każdy się przygląda ,że kobita w ciąży idzie. Mnie jeszcze wkurza porównywanie do siebie. Tak jakby to że któraś przytyła 20 kilo to była jej wina bo znowu inna Zosia,Kasia,Asia przytyła tylko 5 .

Edytowane przez AmnesiaB
Czas edycji: 2019-04-17 o 09:26
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:35   #693
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
To nie boli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie boli, nie opieram się całym ciężarem ciała

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
ahahah dobre myślałam, że to mężczyzna wogóle

A ja jestem na obciążeniu glukozą. Po 1 pobraniu. 9:10 kolejne i po 10 trzecie
Dobrze ze miałam pół cytryny to nawet smaczna ta lemoniada była. Siedze na patio to chociaz tyle, ze swieze powietrze .. i chyba zaczyna mi sie mały wiatrak w głowie
Kciuki za dobre wyniki
Ja idę w piątek, poprosiłam TŻta żeby wziął urlop i tam ze mną siedział i potem zawiózł do domu, bo nigdy nie wiadomo jak się zareaguje. Sama jesteś? Mam nadzieję, że pójdzie gładko.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:36   #694
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam połówkowe. Travis Ty chyba feż? Trzymam kciuki😄
Kciuki


Ja jestem już 4 dzień chora Do gila doszedł mi kaszel. Dzieci w przedszkolu to trochę odsapnę i się położę.
Wczoraj byłam na pobraniu krwi i chyba przez to przeziębienie jakoś bardziej mnie bolało. Jak pomyślę, że będę mnie tyle razy nakłuwać przy tej glukozie to jeszcze bardziej mi słabo.

Dzidziuś w brzuszku szaleje. Córka codziennie się pyta co u niego słychać Słodkie to jest bo młodszego brata nie pamięta jak był mały. Jutro mam usg na nfz i ciekawe czy doktor określi płeć i ile mu przybyło przez tydzień.

Mamy problem z imieniem Której to małżonek był za tradycyjnymi ? Bo ja też z tych jestem ale nic mi nie pasuje.
Mamy w rodzinie Piotra, Adama, Marcina, Tomasza, Wojtka, Filipa, Mateusza, Jakuba...
Łukasz i Paweł odpadają bo wszystkich, których znam to wariaci

I musi być dosyć długie bo niestety nazwisko Tż-ta jest krótkie.
No i najlepiej jakiś w miarę święty (już widzę Wasze miny)
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:37   #695
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam połówkowe. Travis Ty chyba feż? Trzymam kciuki😄
Kciuki za wizyty
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:41   #696
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam połówkowe. Travis Ty chyba feż? Trzymam kciuki

Trzymamy kciuki i czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość





Strasznie natrętna jest. JA przyznam, że nie robię zdjęć brzucha. Mam dosłownie kilka z poprzednich obu ciąż ale jak na nie patrzę to nic fajnego.

I też nie dam nikogo go macać.

Ja robię dla siebie, żeby kiedyś mieć co wspominać z mężem a nie z koleżankami

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Super !



No proszę to już coraz bliżej kilograma



Jaki duży! Nie martw się u mnie na połowkowych babeczka nie mogła zmierzyć bicia serca bo tak sie Mały ruszał



Ja kupiłam kokon chociaż wszyscy odradzają a kupilam ze względu na promocję bo jak kupowaliśmy wózek to kupiliśmy od razu jeszcze pare rzeczy i babka dała nam rabat na 50%. Ja zamierzam Małego wkładać do kokona jak będzie leżał na łóżku. Do łóżeczka tylko otulacz albo śpiworek.



Gratulacje ! Rosną nam te dzieci



Marianna ja Ci wogóle chciałam podziękować bo Ty pisałaś o tym soku z buraków na krew. I zaczelam go pić, jest okropny ale teraz w poniedziałek robiłam kontrolne badania i wyniki są w normie , wszystko sie poprawiło



O Matko. Ja już też robię "furorę" na ulicy bo każdy się przygląda ,że kobita w ciąży idzie. Mnie jeszcze wkurza porównywanie do siebie. Tak jakby to że któraś przytyła 20 kilo to była jej wina bo znowu inna Zosia,Kasia,Asia przytyła tylko 5 .

razem trochę ponad

Ale mnie denerwują takie porównania ja przybrałam bardzo dużo, uważam. Mimo, że kompletnie po mnie tego nie widać i każdy się dziwi, bo mam tylko brzuch, nogi dalej takie same, ręce, plecy i ramiona tez. Z przodu talia, a jak się zapnę w kurtkę to nawet mogę udawać, że mam figurę jabłko a nie że jestem w ciąży. Dlatego nie mówię nikomu ile, chociaż to są pierwsze pytania zaraz po macaniu „pokaz brzuszek, ile już przytyłaś?” - zestaw obowiązkowy każdej znajomej (przyjaciółki mnie nie pytają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Nie boli, nie opieram się całym ciężarem ciała

Aaa ok brzmiało jak tortury


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2019-04-17 o 10:12
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:49   #697
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Nie. Ja tam nie lubiłam jak ktoś mnie dotyka. Nie daję przyzwolenia na to. Ciekawe jakby się ktoś poczuł gdybym mu położyła dłoń na zadku albo na głowie. I to nie dla żartu tylko jeszcze z uwagą czy coś wyczuję. Chyba też ta osoba by się skonsternowała.

Mój Tż to w ogóle boi się go dotykać. W każdej ciąży musiałam wziąć jego łapkę żeby poczuł jak któreś kopało a on miał i jakieś opory. Niemalże jakby ten brzuch był jakąś relikwią.
Teraz to też nie chce się przytulać do mnie na przodzie bo mówi, że zgnieciemy Małego.
Ostatnio go próbowałam podejść o jakieś seksy to mówi, że absolutnie nie
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 10:15   #698
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

tak tez mam dzis polowkowe o 15 tutejszgo czasu i odliczam minuty

kciuki za wizyte.

A kiecki ze zdjecia nie wezme, pieTKna jest ale nie na angielska pogode. Jak ktoras z was chce to odstapie
x
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 10:49   #699
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Mój Tż to w ogóle boi się go dotykać. W każdej ciąży musiałam wziąć jego łapkę żeby poczuł jak któreś kopało a on miał i jakieś opory. Niemalże jakby ten brzuch był jakąś relikwią.
Teraz to też nie chce się przytulać do mnie na przodzie bo mówi, że zgnieciemy Małego.
Ostatnio go próbowałam podejść o jakieś seksy to mówi, że absolutnie nie
O rany. Piątka. I mnie dokładnie to samo. Mówi, że dziwnie tak, jak między nami jest bobas... ehhh... no prawie siłą go zaciągam do łóżka
Byłam dzisiaj u endodonty z moim ropniem pod zębem i sie dowiedziałam, ze zrobił wszystko co mógł, następnym krokiem jak by bolało jest pozbycie się zęba :/ szkoda by było...
Jeszcze dzisiaj o 13.30 diabetolog... dzień pełen atrakcji normalnie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 11:00   #700
AniaOs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 88
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny, ale naskrobałyscie mnie ostatnio tu malo, za 2 tygodnie sie przeprowadzamy i dogrywamy wszystko
Od tygodnia jestem na l4 i dobrze mi z tym. Pogoda sprzyja
Z malym byłam tydzien temu na usg wszystko ok. Jest coraz bardziej ruchliwy. Wczoraj wieczorem to ponad godzine wywijal fikolki Chodzimy do szkoly rodzenia. Polozna bardzo fajna. Ciesze się, ze ja wybralam.

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za reszte!

Co do twardosci brzucha to mi lekarz mowil, ze sprawdza sie tylko na lezaco, bo w innej pozycji prawie zawsze jest twardy.

Od przyszlego miesiaca biore sie juz za wyprawke dla malego, bo poki co cala kasa szla w dom... a dla niego mam tylko trochę ciuszkow kupionych.

I w nocy tez mi sie ciezko przekreca, czasem jecze jak stara baba :P

Edytowane przez AniaOs
Czas edycji: 2019-04-17 o 11:01
AniaOs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 11:29   #701
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale naskrobałyscie mnie ostatnio tu malo, za 2 tygodnie sie przeprowadzamy i dogrywamy wszystko
Od tygodnia jestem na l4 i dobrze mi z tym. Pogoda sprzyja
Z malym byłam tydzien temu na usg wszystko ok. Jest coraz bardziej ruchliwy. Wczoraj wieczorem to ponad godzine wywijal fikolki Chodzimy do szkoly rodzenia. Polozna bardzo fajna. Ciesze się, ze ja wybralam.

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za reszte!

Co do twardosci brzucha to mi lekarz mowil, ze sprawdza sie tylko na lezaco, bo w innej pozycji prawie zawsze jest twardy.

Od przyszlego miesiaca biore sie juz za wyprawke dla malego, bo poki co cala kasa szla w dom... a dla niego mam tylko trochę ciuszkow kupionych.

I w nocy tez mi sie ciezko przekreca, czasem jecze jak stara baba :P
O to to !!
najgrzej bola mnie wszelkie laczenia kosci, stawy itp
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 11:39   #702
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
O to to !!
najgrzej bola mnie wszelkie laczenia kosci, stawy itp
Współczuję dziewczyny. Kilkanaście postów wyżej pisałyście o takich dolegliwościach. Tulę każdą z osobna.
Ja przyznam, że czuję się fizycznie rewelacyjnie. Mnie nic nie boli, nie ciągnie. Ze 2 miesiące temu robiłam sobie wałek z kołdry i puszczałam między nogi ale teraz jakoś nie jest mi to potrzebne.

Ale żeby nie było-przez to, że dobrze się czuję wcale nie robię więcej bo jest gdzieś z tyłu głowy myśl, że coś zaczęło by się dziać, szpital i nie chciałabym zostawić dzieci do ogarnięcia Tż-towi.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:36   #703
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Kciuki


Ja jestem już 4 dzień chora Do gila doszedł mi kaszel. Dzieci w przedszkolu to trochę odsapnę i się położę.
Wczoraj byłam na pobraniu krwi i chyba przez to przeziębienie jakoś bardziej mnie bolało. Jak pomyślę, że będę mnie tyle razy nakłuwać przy tej glukozie to jeszcze bardziej mi słabo.

Dzidziuś w brzuszku szaleje. Córka codziennie się pyta co u niego słychać Słodkie to jest bo młodszego brata nie pamięta jak był mały. Jutro mam usg na nfz i ciekawe czy doktor określi płeć i ile mu przybyło przez tydzień.

Mamy problem z imieniem Której to małżonek był za tradycyjnymi ? Bo ja też z tych jestem ale nic mi nie pasuje.
Mamy w rodzinie Piotra, Adama, Marcina, Tomasza, Wojtka, Filipa, Mateusza, Jakuba...
Łukasz i Paweł odpadają bo wszystkich, których znam to wariaci

I musi być dosyć długie bo niestety nazwisko Tż-ta jest krótkie.
No i najlepiej jakiś w miarę święty (już widzę Wasze miny)
Nataniel jest w Biblii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:37   #704
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Super !
Marianna ja Ci wogóle chciałam podziękować bo Ty pisałaś o tym soku z buraków na krew. I zaczelam go pić, jest okropny ale teraz w poniedziałek robiłam kontrolne badania i wyniki są w normie , wszystko sie poprawiło
Nie ma za co cieszę się że pomogło ja też robiłam badania w poniedziałek, moja hemoglobina jeszcze poniżej normy ale wynik lepszy niż miesiąc temu także wszystko na dobrej drodze

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Mamy problem z imieniem Której to małżonek był za tradycyjnymi ? Bo ja też z tych jestem ale nic mi nie pasuje.
Mamy w rodzinie Piotra, Adama, Marcina, Tomasza, Wojtka, Filipa, Mateusza, Jakuba...
Łukasz i Paweł odpadają bo wszystkich, których znam to wariaci

I musi być dosyć długie bo niestety nazwisko Tż-ta jest krótkie.
No i najlepiej jakiś w miarę święty (już widzę Wasze miny)
U nas też problem z imieniem
rozważamy między Adamem i Aleksandrem, maż jest bardziej za Adamem a ja za Aleksandrem ....
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:50   #705
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Nie ma za co cieszę się że pomogło ja też robiłam badania w poniedziałek, moja hemoglobina jeszcze poniżej normy ale wynik lepszy niż miesiąc temu także wszystko na dobrej drodze



U nas też problem z imieniem
rozważamy między Adamem i Aleksandrem, maż jest bardziej za Adamem a ja za Aleksandrem ....

U nas poko co Jest Wybrane Lucas Emils.

Tylko e moj brat jest lukasz, i jak damy lucas, mojamama stwierzila ze jak weznie go na wiosce na spacer i zawola Lucas a nie lukasz, to pomysla ze nie ma zebow i sepleni

Powiedzialam ze ma sie cieszyc bojak jednak dziewczynka to Bedzie Pippa
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:52   #706
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U mnie już nie ma problemu od 10 lat wiedziałam, że mąż chce Wojtka i już się do tego przyzwyczaiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:52   #707
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
U nas poko co Jest Wybrane Lucas Emils.

Tylko e moj brat jest lukasz, i jak damy lucas, mojamama stwierzila ze jak weznie go na wiosce na spacer i zawola Lucas a nie lukasz, to pomysla ze nie ma zebow i sepleni

Powiedzialam ze ma sie cieszyc bojak jednak dziewczynka to Bedzie Pippa
Dobry argument
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:55   #708
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
U nas poko co Jest Wybrane Lucas Emils.

Tylko e moj brat jest lukasz, i jak damy lucas, mojamama stwierzila ze jak weznie go na wiosce na spacer i zawola Lucas a nie lukasz, to pomysla ze nie ma zebow i sepleni

Powiedzialam ze ma sie cieszyc bojak jednak dziewczynka to Bedzie Pippa
Lukas pięknie , sama bym brała dla potencjalnego chłopca, ale mój eks to Łukasz.

Ja czuje się dużo bardziej związana z maleństwem gdy ma imię. Tak samo z płcią, fajnie by było poznać przy porodzie, ale całą ciąże by mi czegoś brakowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Badzia , jeszcze mi Franciszek do głowy przyszedł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 12:57   #709
AniaOs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 88
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny... zrobilo mi sie odparzenie pod jedną piersią, czy moge uzyc masci typu bepanthen lub linomag? Czy macie moze jakies inne sprawdzone sposoby w ciazy.
AniaOs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 12:59   #710
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dobry argument

Pipcia chodz do babci
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:07   #711
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moze Józef? Dominik?

Mnie na szczęście nikt nie maca po brzuchu. Tylko jedna sasiadka spytałamojego meza czy jestem w ciazy. Swoja droga nigfy jej nie widzę, a ona podobno mnie obserwuje przez okno:p

Mam dopiero o 18.20 wizyte
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:28   #712
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Moze Józef? Dominik?



Mnie na szczęście nikt nie maca po brzuchu. Tylko jedna sasiadka spytałamojego meza czy jestem w ciazy. Swoja droga nigfy jej nie widzę, a ona podobno mnie obserwuje przez okno:p



Mam dopiero o 18.20 wizyte
Ja za 35 min i juz w szpitalu ba tz czekam zeby tylko w korku nie utknal bo sie poplacze.

Haha przynioslam do pracy karton babeczek z napisem its a boy i polozylam tam gdzie mamy wspolne scaki i slodycze. Co ktos otworzyl karton zeby zobaczyc Co w srodku to taka konsternacja na twarzy i rozkimnka od kogo to jeden kolega zapytal glosno czyje to. Mowie ze moje a on przez 10 min myslal ze go wkrecam.
Inny otworzyl, popatrzyl, zamknal i poszefk po czym napisal maila do managera dzialu czy wie czyje to. Manager siedzi obok mnie i sie smieje

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:36   #713
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Dziewczyny... zrobilo mi sie odparzenie pod jedną piersią, czy moge uzyc masci typu bepanthen lub linomag? Czy macie moze jakies inne sprawdzone sposoby w ciazy.
Ja mam wieczne odparzenia, odraznienia i dziwne wysypki. Jedyne co dobrze dziala to ten krem, zmniejszajacy wrazliwosc skory:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clicks.co.jpg (44,8 KB, 27 załadowań)
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 15:56   #714
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Tz nie dojechal jeszcze a ja nastepna. Nawet nie mam kogo przepuscic bo jestem sama w poczekalni...

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 16:14   #715
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

A ja po diabetologu na razie optymistycznie, mam tylko mierzyć cukier 4-5 razy dziennie i pilnować diety (żarełko z niskim indeksem glikemicznym) i za 3 tyg kontrola. Więc na wielkanoc jadę z własnym wyżywieniem
Dostałam glukometr, milion ulotek i wejście bez kolejki za każdym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 16:16   #716
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
A ja po diabetologu na razie optymistycznie, mam tylko mierzyć cukier 4-5 razy dziennie i pilnować diety (żarełko z niskim indeksem glikemicznym) i za 3 tyg kontrola. Więc na wielkanoc jadę z własnym wyżywieniem
Dostałam glukometr, milion ulotek i wejście bez kolejki za każdym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super, ze tak dbaja. To w Polsce teraz takie cuda?
Trzymaj sie na tej wielkanocy o niskim IG.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 16:57   #717
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Juz po
Tz wpadl w poloeie. Definitywnie siurpien w w moim przypadku
Wszyatko ok to najwazniejsze

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 17:09   #718
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Juz po
Tz wpadl w poloeie. Definitywnie siurpien w w moim przypadku
Wszyatko ok to najwazniejsze

Sent from my E5823 using Tapatalk
Super, że wszystko ok
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 17:14   #719
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Niestety powiedzial ze waga miedzy 350 a 500g czyli statystyka poprostu

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 17:46   #720
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
To super, ze tak dbaja. To w Polsce teraz takie cuda?
Trzymaj sie na tej wielkanocy o niskim IG.
No lekko się zdziwiłam. Myślałam, że coś się płaci za wypożyczenie, a tu na własność i za free

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.