H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-13, 16:32   #3931
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Jest kupon w aplikacji Ale że nie dali niczego online, jestem zawiedziona
O, a ja nic nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
W który weekend mialo byc - 20% od kwoty 150 zl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od poniedziałku 16.09

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:15   #3932
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
O, a ja nic nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Od poniedziałku 16.09

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dobrze! Czekam na kupon jak na zbawienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:20   #3933
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Że co?! Jakiś czas temu odbieralam sporą paczkę z żabki i nie było problemu.
A mnie wkurza inpost i mango outlet, bo wysyłają dopiero po tygodniu, a inpost zabiera po 48 h nieważne czy weekend czy w tygodniu i zapieprzaj na drugi koniec miasta po paczkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niedawno miałam większą paczkę i w Żabce marudzili że nie będą takich wielkich przyjmować

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 20:09   #3934
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Wczoraj dostałam maila ze wysłali moja paczkę z 26 sierpnia

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 23:45   #3935
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Jak dobrze! Czekam na kupon jak na zbawienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam maila ze wysłali moja paczkę z 26 sierpnia

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lepiej późno niż wcale, ale rzeczywiscie "trochę" przesadzili. A nic Ci nie anulowali ?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Niedawno miałam większą paczkę i w Żabce marudzili że nie będą takich wielkich przyjmować

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Z jednej strony, to jest irytujace, a drugiej to ten punkt odbioru DHL w Żabkach jest dla mnie trochę na siłę W mojej, tej pod domem, paczki trzymane są na małym blaciku za ekspresem do kawy. Zawsze mam wizje, ze coś je zaleje
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 08:14   #3936
agga87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 153
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Jak wyglądają zwroty, gdy kupiło się coś ze zniżką? Czyli jest powiedzmy -20% przy zakupach powyżej 100 zł, kupuje za 120, zwracam za 30 i zostają mi zakupy za 90 zł, wtedy cofają mi zniżkę?
agga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 08:52   #3937
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Niedawno miałam większą paczkę i w Żabce marudzili że nie będą takich wielkich przyjmować

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


W mojej żabce to w ogole marudzą przy przyjmowaniu paczek pare razy 'system im nie dzialal', pare razy był foch, bo to sklep a nie poczta. Cyrk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-14, 08:57   #3938
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez agga87 Pokaż wiadomość
Jak wyglądają zwroty, gdy kupiło się coś ze zniżką? Czyli jest powiedzmy -20% przy zakupach powyżej 100 zł, kupuje za 120, zwracam za 30 i zostają mi zakupy za 90 zł, wtedy cofają mi zniżkę?

Nie, nie cofają Ci znizki, oddają po prostu za zwrot tyle ile zapłaciłaś za zwracane rzeczy po rabacie. Znizka nie przepada, chyba, ze jest to promocja 2+1 gratis, wtedy oddać trzeba calosc.
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2019-09-14 o 08:58
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 08:58   #3939
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ja też

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------




Lepiej późno niż wcale, ale rzeczywiscie "trochę" przesadzili. A nic Ci nie anulowali ?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------




Z jednej strony, to jest irytujace, a drugiej to ten punkt odbioru DHL w Żabkach jest dla mnie trochę na siłę W mojej, tej pod domem, paczki trzymane są na małym blaciku za ekspresem do kawy. Zawsze mam wizje, ze coś je zaleje

Ten punkt odbioru to jest chyba tylko po to, żeby Żabka mogła się nazywać punktem pocztowym i być otwarta w niedziele Ale ja sobie to bardzo chwalę, nie cierpię czekania na kurierów, na ogół też nie można płacić u nich kartą, więc to szykowanie gotówki, latanie itp. zawsze mnie wkurzało. No i zwroty w Żabce są mega wygodne, trwają sekundę (no, chyba że kolejka się zrobi).

Ale widzę, że wielu sprzedawców nie znosi tych paczek, więc chodzę w zasadzie tylko do dwóch Żabek gdzie obsługa nawet jak się wkurza, to przynajmniej nie daje tego po sobie poznać
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 09:27   #3940
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Ten punkt odbioru to jest chyba tylko po to, żeby Żabka mogła się nazywać punktem pocztowym i być otwarta w niedziele Ale ja sobie to bardzo chwalę, nie cierpię czekania na kurierów, na ogół też nie można płacić u nich kartą, więc to szykowanie gotówki, latanie itp. zawsze mnie wkurzało. No i zwroty w Żabce są mega wygodne, trwają sekundę (no, chyba że kolejka się zrobi).

Ale widzę, że wielu sprzedawców nie znosi tych paczek, więc chodzę w zasadzie tylko do dwóch Żabek gdzie obsługa nawet jak się wkurza, to przynajmniej nie daje tego po sobie poznać

Dokładnie
Ja też sobie chwalę, mam super obsługę w Żabce, ale widzę, ze ogólnie Żabki tak srednio profesjonalnie podchodzą do tematu. Raz miałam odebrać paczkę, która standardowo miała czekac tam 7 dni, przychodzę 3go i chcę odebrać, a pani mówi "O dobrze, ze pani jest bo juz miałam odsylać" Wkurzyłabym się trochę, gdyby po 3 dniach ją odesłali Z drugiej strony, oni miejsca mają mało, a paczka była formatu A3. Powinni mieć jakiś magazynek
Ale ja odbiory w Żabce też bardzo lubię, bo chociaż mam fantastycznego kuriera DHL, to jednak przeszkadza mi brak mozliwosci płatności kartą, a w Żabce tego problemu nie ma.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 09:51   #3941
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dokładnie
Ja też sobie chwalę, mam super obsługę w Żabce, ale widzę, ze ogólnie Żabki tak srednio profesjonalnie podchodzą do tematu. Raz miałam odebrać paczkę, która standardowo miała czekac tam 7 dni, przychodzę 3go i chcę odebrać, a pani mówi "O dobrze, ze pani jest bo juz miałam odsylać" Wkurzyłabym się trochę, gdyby po 3 dniach ją odesłali Z drugiej strony, oni miejsca mają mało, a paczka była formatu A3. Powinni mieć jakiś magazynek
Ale ja odbiory w Żabce też bardzo lubię, bo chociaż mam fantastycznego kuriera DHL, to jednak przeszkadza mi brak mozliwosci płatności kartą, a w Żabce tego problemu nie ma.
Ojoj ja też bym się wkurzyła jakby mi tak paczkę odesłali. Staram się odbierać od razu jak dostanę smsa, że można, ale wiadomo, różnie to bywa, kiedyś nie mogłam przyjść i odebrałam chyba w ostatni czy przedostatni dzień. Na szczęście była W "mojej" Żabce mają takie spore szafki i tam chowają paczki, ale fakt że to Żabka z tych większych, nie wszędzie tak się da. I kilka razy też się zdarzyło, że nie mogłam do tej akurat przekierować, nie było możliwości wyboru tego punktu, widocznie mieli przepełnienie. Więc jakoś tam mogą się chyba bronić przed zalewem paczek Ale zgadzam się, że ogólnie to takie trochę niedopracowany pomysł z tymi Żabkami i chyba na szybko wprowadzony.

A na kurierów też absolutnie nie mogę narzekać, jakoś mi się trafiali zawsze bardzo w porządku, ale jednak to dla mnie nigdy nie jest komfortowe ani wygodne w przypadku płatności za pobraniem (a tylko tak płacę w h&m). Choćby sam fakt, że jak zamawiam do pracy, to muszę albo czekać i plackiem siedzieć albo kogoś prosić o zapłacenie kurierowi, co jest trochę jednak kłopotliwe. No nie jest to najprzyjemniejsza forma jak dla mnie
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-14, 09:54   #3942
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Jak dobrze! Czekam na kupon jak na zbawienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam już koszyk gotowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 10:01   #3943
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ja też

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------




Lepiej późno niż wcale, ale rzeczywiscie "trochę" przesadzili. A nic Ci nie anulowali ?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------




Z jednej strony, to jest irytujace, a drugiej to ten punkt odbioru DHL w Żabkach jest dla mnie trochę na siłę W mojej, tej pod domem, paczki trzymane są na małym blaciku za ekspresem do kawy. Zawsze mam wizje, ze coś je zaleje
A to jest po to żeby otwierać w niedziele wszystkie czy nie związane?

A już widzę, że tak.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2019-09-14 o 10:02
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 11:12   #3944
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
A to jest po to żeby otwierać w niedziele wszystkie czy nie związane?

A już widzę, że tak.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, podobno to dlatego. Ale sama funkcja punktu odbioru też dobrze działa, więc oby się z tego nie wycofali.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Ja mam już koszyk gotowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba zacznę wrzucać

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Ojoj ja też bym się wkurzyła jakby mi tak paczkę odesłali. Staram się odbierać od razu jak dostanę smsa, że można, ale wiadomo, różnie to bywa, kiedyś nie mogłam przyjść i odebrałam chyba w ostatni czy przedostatni dzień. Na szczęście była W "mojej" Żabce mają takie spore szafki i tam chowają paczki, ale fakt że to Żabka z tych większych, nie wszędzie tak się da. I kilka razy też się zdarzyło, że nie mogłam do tej akurat przekierować, nie było możliwości wyboru tego punktu, widocznie mieli przepełnienie. Więc jakoś tam mogą się chyba bronić przed zalewem paczek Ale zgadzam się, że ogólnie to takie trochę niedopracowany pomysł z tymi Żabkami i chyba na szybko wprowadzony.

A na kurierów też absolutnie nie mogę narzekać, jakoś mi się trafiali zawsze bardzo w porządku, ale jednak to dla mnie nigdy nie jest komfortowe ani wygodne w przypadku płatności za pobraniem (a tylko tak płacę w h&m). Choćby sam fakt, że jak zamawiam do pracy, to muszę albo czekać i plackiem siedzieć albo kogoś prosić o zapłacenie kurierowi, co jest trochę jednak kłopotliwe. No nie jest to najprzyjemniejsza forma jak dla mnie

Tak, u mnie też się zdarzyło przepełnienie i wtedy nie mogłam "swojej" wybrac jako punktu odbioru. Ale ogólnie moja przydomowa Zabka jest malutka i nawet jesli mają tak z 5 paczek to juz jest sterta
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 14:48   #3945
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Kochane, a jest jakiś sposób, żeby zobaczyć wszystkie spodnie dla petite, czy niestety trzeba jechać po kolei?
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 15:29   #3946
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Kochane, a jest jakiś sposób, żeby zobaczyć wszystkie spodnie dla petite, czy niestety trzeba jechać po kolei?
A jak się wpisze w lupke to nie wyszuka? Albo tam gdzie się wybiera fason spodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 15:46   #3947
12ef17cedf3cda3ca5f19ce5a20895f1b301440c_5e0fd5a400cf1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 25
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Tak, wiem, że wracają Ale pytałam ogólnie, nie tylko o ten monent. Np w latach 2010-2014 były totalnie passe, a co sezon pojawiały się jakieś modele.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Bo raczej w sieciówkach, jest to co jest w trendach. Dla mnie mogą być w nich tam modele I sprzed 10 sezonów, ja mie mam nic przeciw, ja tylko pytam.
12ef17cedf3cda3ca5f19ce5a20895f1b301440c_5e0fd5a400cf1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 16:09   #3948
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Kochane, a jest jakiś sposób, żeby zobaczyć wszystkie spodnie dla petite, czy niestety trzeba jechać po kolei?
Zakładka "Wszystkie filtry" > "Rozmiar" > "Odzież damska"i tam można zaznaczyć jaki rozmiar Cię interesuje, petite też są.
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 17:51   #3949
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Hejka mam pytanie dotyczące reklamacji, ponieważ dołączyłam do zwracanego produktu buty, które chcę reklamować i za ten zwracany produkt dostałam dwa dni temu zwrot pieniędzy, a za zareklamowane buty nie dostałam ani potwierdzenia zwrotu ani pieniędzy... Moje pytanie brzmi czy pisać do nich/dzwonić w tej sprawie czy jeszcze poczekać, bo może weryfikacja reklamacji trwa dłużej niż zwrotu? Oba produkty były w tej samej paczce, więc na pewno dotarła do nich.
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-14, 18:53   #3950
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Zakładka "Wszystkie filtry" > "Rozmiar" > "Odzież damska"i tam można zaznaczyć jaki rozmiar Cię interesuje, petite też są.

Dziękuję kochana Od razu mniej szukania będzie
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 19:14   #3951
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Hejka mam pytanie dotyczące reklamacji, ponieważ dołączyłam do zwracanego produktu buty, które chcę reklamować i za ten zwracany produkt dostałam dwa dni temu zwrot pieniędzy, a za zareklamowane buty nie dostałam ani potwierdzenia zwrotu ani pieniędzy... Moje pytanie brzmi czy pisać do nich/dzwonić w tej sprawie czy jeszcze poczekać, bo może weryfikacja reklamacji trwa dłużej niż zwrotu? Oba produkty były w tej samej paczce, więc na pewno dotarła do nich.

Jesli spakowałaś obydwa produkty oddzielnie i dołozylaś osobne formularze to powinno byc ok.

Przede wszystkim, pytanie czy mineło juz 14 dni, jesli nie, nie ma sensu dzwonić, bo mają jeszcze czas.
Z mojego doświadczenia wynika, ze z reklamacją sprawa trwa dłużej, czasem nawet powyżej 2 tygodni i w sumie niewiele mozna z tym zrobić. Sama dzwoniłam i kazali mi czekać i rozkładali ręce ...
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 19:31   #3952
agga87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 153
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Nie, nie cofają Ci znizki, oddają po prostu za zwrot tyle ile zapłaciłaś za zwracane rzeczy po rabacie. Znizka nie przepada, chyba, ze jest to promocja 2+1 gratis, wtedy oddać trzeba calosc.
Wielkie dzięki za odp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 19:45   #3953
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana Od razu mniej szukania będzie
Proszę bardzo, oby się coś fajnego udało znaleźć
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 20:02   #3954
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez agga87 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za odp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie ma za co Moglby ten kod juz zadziałać
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 20:55   #3955
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie lubie cieplych barw wiec ten wszechobecny kamel, roze i inne bezyki doprowadzaly mnie do szalu.
Mam to samo! cieplakom mówię stanowcze nie, jako zimna zima ale róże to lubię tylko, że zimne
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 22:37   #3956
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Jesli spakowałaś obydwa produkty oddzielnie i dołozylaś osobne formularze to powinno byc ok.

Przede wszystkim, pytanie czy mineło juz 14 dni, jesli nie, nie ma sensu dzwonić, bo mają jeszcze czas.
Z mojego doświadczenia wynika, ze z reklamacją sprawa trwa dłużej, czasem nawet powyżej 2 tygodni i w sumie niewiele mozna z tym zrobić. Sama dzwoniłam i kazali mi czekać i rozkładali ręce ...
Dziękuję za odpowiedź tak, tak wszystko dołączyłam i postąpiłam według instrukcji, ale faktycznie nie minęło jeszcze 14 dni. To pozostaje mi czekać i najwyżej wtedy będę interweniować
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 11:34   #3957
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika, ze z reklamacją sprawa trwa dłużej, czasem nawet powyżej 2 tygodni i w sumie niewiele mozna z tym zrobić. Sama dzwoniłam i kazali mi czekać i rozkładali ręce ...

u mnie sprawa toczyla sie 2 miesiace, takze nalezy byc cierpliwym... .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 11:48   #3958
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

4-5 października weekend zniżek z Glamour i Elle - będzie 20% rabatu w h&m przy zamówieniu za min. 150zł

https://salesandshopping.pl/wydarzen...ka-2019-26708/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 12:42   #3959
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
u mnie sprawa toczyla sie 2 miesiace, takze nalezy byc cierpliwym... .

No to juz przegięcie U mnie dłużej niz 2, ale krócej chyba niz 3 tygodnie.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
4-5 października weekend zniżek z Glamour i Elle - będzie 20% rabatu w h&m przy zamówieniu za min. 150zł

https://salesandshopping.pl/wydarzen...ka-2019-26708/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O super, dzięki !

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mam to samo! cieplakom mówię stanowcze nie, jako zimna zima ale róże to lubię tylko, że zimne

Ja też, w musztardzie czy karmelu wyglada fa-tal-nie
Beże lubię, ale to muszą byc odpowiednie odcienie.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 12:50   #3960
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość

Ja też, w musztardzie czy karmelu wyglada fa-tal-nie
Beże lubię, ale to muszą byc odpowiednie odcienie.
Heh, mam to samo
Beże nie dla mnie, ale brąz w odcieniu gorzkiej ciemnej czekolady czemu nie, byle to było coś zimnego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 07:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.