Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-14, 07:38   #121
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Serio? Sondażowe wyniki na nie wiadomo jakiej grupie wyborców powodują u Was załamanie? Lepiej z komentarzem poczekać do poniedziałkowego wieczoru,gdy będą znane już częściowo realne wyniki a nie martwienie się na zapas badaniem exit polls. Bo realny wynik może zaburzyć tę liczbę mandatów,którą już media rozdały.
Tak, masz rację. Nagle się okaże, że PiS wcale nie ma powyżej 0% poparcia, masz rację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2019-10-14 o 07:53
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 12:52   #122
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Wyprowadzenie sie z Polski to byla jedna z najlepszych decyzji, jakie w zyciu podjelam.
Rece mi opadaja, jak czytam, co sie w tym kraju wyprawia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 14:37   #123
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

No i co się wielkiego stało?
Większości konstytucyjnej nie mają. Weta prezydenckiego nie odrzucą. A z obietnic już się powoli wycofują. PO po swojej drugiej kadencji przegrała z kretesem,w 2023r. możemy mieć powtórkę z rozrywki. Wystarczy,że Niemcy ugrzęzną w stagnacji gospodarczej to i my leżymy i kwiczymy. A kto jest dla ogółu wtedy winny? Rząd...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 14:39   #124
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
No i co się wielkiego stało?
Większości konstytucyjnej nie mają. Weta prezydenckiego nie odrzucą. A z obietnic już się powoli wycofują. PO po swojej drugiej kadencji przegrała z kretesem,w 2023r. możemy mieć powtórkę z rozrywki. Wystarczy,że Niemcy ugrzęzną w stagnacji gospodarczej to i my leżymy i kwiczymy. A kto jest dla ogółu wtedy winny? Rząd...
Dla mnie się dużo stało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 19:12   #125
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop

Moim drugim problemem jest to że jak kupowałam dziś rajstopy to Pani zaproponowała mi rozmiar M...

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 19:58   #126
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop

Moim drugim problemem jest to że jak kupowałam dziś rajstopy to Pani zaproponowała mi rozmiar M...

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
To źle?
Bo nie wiem, o co chodzi?

Ja w ogóle nie znam numeracji s/m/l, noszę trójki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 20:53   #127
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Przyszła jesień a z nią znowu mój odwieczny problem - kupowanie butów. Chciałabym jakieś botki na obcasie (takim grubym, słupku czy coś) ale oczywiście mogę pomarzyć. Dziecinne są tylko płaskie a dorosłe 35 (o ile jakieś znajdę) są za duże.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 21:02   #128
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop

Moim drugim problemem jest to że jak kupowałam dziś rajstopy to Pani zaproponowała mi rozmiar M...

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Uwielbiam rajstopy. Ale z rozmiarami różnie bywa, bo to zależy od rodzaju materiału. Ja jestem akurat dość chuda i widzę to po rozmiarze 1/2. Różnego rodzaju kabaretki albo cienkie rajstopy leżą idealnie. Takie grubsze są mniej elastyczne i mają większy wyjściowy rozmiar. Trzeba próbować.
Jest dużo fajnych wzorów i naprawdę polecam, nie ma co się zrażać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 21:41   #129
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop
To po co je kupujesz i nosisz?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 22:12   #130
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop

Moim drugim problemem jest to że jak kupowałam dziś rajstopy to Pani zaproponowała mi rozmiar M...

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Też nie lubię dlatego noszę pończochy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 22:17   #131
tave
Raczkowanie
 
Avatar tave
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 119
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop

Moim drugim problemem jest to że jak kupowałam dziś rajstopy to Pani zaproponowała mi rozmiar M...

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Nienawidzę i totalnie mam dość, gdy sprzedawca wie lepiej jaki rozmiar noszę i co chcę kupić.
Kilka tygodni temu trafiłam do sklepiku, w którym samoobsługi nie było. Proszę sprzedawczynię o rajstopy rozmiar 4 i mówię do osoby mi towarzyszącej, że muszę się na te 4 przestawić, bo skoro przytyłam, to już w 3 nie wejdę. No i sprzedawczyni się rozkręciła: że jesteśmy tego samego wzrostu (a była z 10 cm niższa) i powinnam wziąć dwójki, co najwyżej trójki, bo ona tak nosi, że mamy tą samą figurę (spokojnie 15 kg babka lżejsza) i z pewnością te trójki to już tak z nadmiarem, koniecznie trójki. TRÓJKI. I zaczyna mi je wyciągać i prezentować. Mówię, że nie, bo mam ponad 170 cm, rozmiar 42, to jak ja się mam w 3 zmieścić, skoro te nosiłam będąc w rozmiarze 34-36? A ta się upiera. 10 minut stracone na przekonywaniu, ze wiem, co chcę kupić. Gdyby to nie był ostatni otwarty sklep w okolicy, to bym zrezygnowała.


I to samo miałam w trakcie kupowania telefonu. W tym przypadku rozumiem to bardziej, bo może mieli prowizję od tego konkretnego modelu, ale rajstopy?
tave jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 22:52   #132
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87249358]To źle?
Bo nie wiem, o co chodzi?

Ja w ogóle nie znam numeracji s/m/l, noszę trójki.[/QUOTE]
Podejrzewam, że źle, tylko nieprecyzyjnie zostało wyrażone. Bo rozmiar M sam w sobie dla wielu osób nie jest niczym problematycznym.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 03:32   #133
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop

Moim drugim problemem jest to że jak kupowałam dziś rajstopy to Pani zaproponowała mi rozmiar M...

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Moim problemem jest to, ze ciezko mi znalezc rajstopy, ktore nie beda mi zjezdzac z tylka. W koncu znalazlam, mam nadzieje, ze beda nadal w sprzedazy w nastepna zime, bo nie chce znowu robic poszukiwan, a teraz juz pora na gole nogi sie robi. Z ponczochami wlasnie mialam ten problem, ze znalazlam w zeszlym roku fajne, wygodne, teraz ich szukalam i nie ma nigdzie - okazalo sie, ze zostaly wycofane ze sprzedazy

Moj najwiekszy problem to buty "przejsciowe". Noszac rajstopy nie mam z tym az takiego problemu, bo jednak ta cienka warstwa rajstop troche chroni stope od odparzen czy otarc, ale bez rajstop jest dramat. Wczoraj mnie baleriny Nine West (z pozoru bardzo wygodne, dlatego je kupilam, niestety kupilam dwie pary ) odparzyly w drodze z pracy na parking W pracy przez 8h bylo spoko, ale tez za bardzo sie nie ruszalam, wyszlam sobie na przerwie do bankomatu i do sklepu kupic sukienke, ale to bylo takie leniwe spacerowanie, a potem szlam te ja wiem, z 800 metrow na parking i byl dramat, po dotarciu do domu z parkingu podziemnego do mieszkania szlam boso, bo juz nie moglam wytrzymac. Nie moge sie doczekac, az bedzie wystarczajaco cieplo na sandalki, bo kupuje tylko takie z miekkiej skory i one sa dla mnie wygodne. Nie moge miec twardych/sztywnych butow, bo one mi zawsze robia krwawa masakre ze stopami.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 06:43   #134
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Spróbuj dostać "stopki". Ja często je noszę, nawet do balerin. Nie widać ich kompletnie a komfort noszenia butów jest duży. Generalnie nie lubię w ogóle zakładać butów na gołą stopę. Stopki sa bardzo higieniczne i dodatkowo chronią stopę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:10   #135
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87249358]To źle?
Bo nie wiem, o co chodzi?

Ja w ogóle nie znam numeracji s/m/l, noszę trójki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To źle bo oznacza że przytylam, a to z kolei oznacza że mam wybór albo mam tradzik (brak hormonów) albo tyje (hormony).


Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87249648]To po co je kupujesz i nosisz?[/QUOTE]Jeszcze nie noszę ale chciałabym jeszcze w taka pogodę nosić spódnicę i sukienki ale bez rajstop będzie trochę zimno

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:16   #136
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to że nienawidzę rajstop

Moim drugim problemem jest to że jak kupowałam dziś rajstopy to Pani zaproponowała mi rozmiar M...
No i cóż z tego? Znam wiele szczupłych kobiet, ale z długimi nogami, które muszą kupować rajstopy w rozmiarze L, czy nawet XL. To nie chodzi o tuszę, a bardziej o wzrost. W dodatku niektórzy producenci zaczęli chyba przyoszczędzać na materiale i ostatnio właśnie o rajstopach rozmawiałyśmy z koleżankami - że wydają się mniejsze, mniej rozciągliwe. Ja biorę 4 lub 5-tkę i się nie szczypię i nie przeżywam.

I nie, rozmiar M w rajstopach nie oznacza, że przytyłaś. A już na pewno wyznacznikiem przytycia nie jest to jaki rozmiar proponuje Ci pani w sklepie. Strach się bać co by było, gdyby zaproponowała rozmiar XL (np. wiedząc, że są to rajstopy z typowo chińską rozmiarówką).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-10-15 o 08:19
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:24   #137
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja też ostatnio kupuję rajstopy większe o rozmiar bo jak kupowałam te co zawsze to wystarczyło, że się pochyliłam i było po rajstopach.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:36   #138
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Moim problemem są za krótkie uda (?) - jestem typowa 165 cm rozmiar M i wszystkie sukienki i spódniczki mają długość albo centymetr nad kolanem albo "tylko centymetr chroni cie przed pokazaniem tyłka", nie ma nic pomiędzy :/ pończochy lubię ale to samo - albo są jak zakolanówki i je widać albo mam podciągnięte pod pośladki tak że aż mi sie koronka wbija w d :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:42   #139
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Moim problemem pierwszego świata jest to, że nienawidzę telefonów z przypomnieniem o wizycie lekarskiej. Chodzę regularnie do dentysty i za każdym razem (nawet jeśli wizyty są co tydzień) dzwoni do mnie pani z pytaniem czy pamiętam o wizycie itd. Może jestem jakaś dziwna, ale wkurzają mnie te telefony, nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć o lekarzu, więc tym tym bardziej ten proceder uważam za zbędny. Szczytem dla mnie była akcja jak umawiałam się do dentysty w piątek na wtorek i babka do mnie, że zadzwoni w poniedziałek potwierdzić. Tu już nie wytrzymałam i powiedziałam, że nie ma takiej potrzeby, bo ja już teraz potwierdzam, że będę. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby wszyscy przerzucili się na smsy.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 08:45   #140
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to, że nienawidzę telefonów z przypomnieniem o wizycie lekarskiej. Chodzę regularnie do dentysty i za każdym razem (nawet jeśli wizyty są co tydzień) dzwoni do mnie pani z pytaniem czy pamiętam o wizycie itd. Może jestem jakaś dziwna, ale wkurzają mnie te telefony, nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć o lekarzu, więc tym tym bardziej ten proceder uważam za zbędny. Szczytem dla mnie była akcja jak umawiałam się do dentysty w piątek na wtorek i babka do mnie, że zadzwoni w poniedziałek potwierdzić. Tu już nie wytrzymałam i powiedziałam, że nie ma takiej potrzeby, bo ja już teraz potwierdzam, że będę. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby wszyscy przerzucili się na smsy.
Rozumiem takie potwierdzanie wizyt, bo sporo osób lubi sobie nie przyjść, ale w sytuacji, gdy jesteś regularnym pacjentem i zawsze przychodzisz albo wizyta jest za parę dni uważam to za absolutnie zbędne. Ja chodzę do dentysty z zapisami online i dostaję tylko SMS z przypomnieniem dzień wcześniej, ale nie muszę nawet odpisywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:48   #141
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to, że nienawidzę telefonów z przypomnieniem o wizycie lekarskiej. Chodzę regularnie do dentysty i za każdym razem (nawet jeśli wizyty są co tydzień) dzwoni do mnie pani z pytaniem czy pamiętam o wizycie itd. Może jestem jakaś dziwna, ale wkurzają mnie te telefony, nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć o lekarzu, więc tym tym bardziej ten proceder uważam za zbędny. Szczytem dla mnie była akcja jak umawiałam się do dentysty w piątek na wtorek i babka do mnie, że zadzwoni w poniedziałek potwierdzić. Tu już nie wytrzymałam i powiedziałam, że nie ma takiej potrzeby, bo ja już teraz potwierdzam, że będę. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby wszyscy przerzucili się na smsy.
Mam identycznie. Moja kosmetyczka wysyła mi SMS i to jest super, bo o ile zawsze pamiętam o wizycie, tak godzinę mogłabym przestawić czasami. A tak to wszystko jasne. Natomiast jeśli ktoś dzwoni, to zwyczajnie nie zawsze mam możliwość odebrać, potem nie wiem czy mam oddzwaniać czy co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:51   #142
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

No i w ogóle co, jeśli nie odbierzesz? Ja nie odbieram telefonów od żadnych numerów stacjonarnych ani nieznanych, więc czy moja wizyta zostałaby odwołana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:52   #143
agga87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 153
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przyszła jesień a z nią znowu mój odwieczny problem - kupowanie butów. Chciałabym jakieś botki na obcasie (takim grubym, słupku czy coś) ale oczywiście mogę pomarzyć. Dziecinne są tylko płaskie a dorosłe 35 (o ile jakieś znajdę) są za duże.
Ryłko ma serię butów w małych i dużych rozmiarach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:54   #144
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Rozumiem takie potwierdzanie wizyt, bo sporo osób lubi sobie nie przyjść, ale w sytuacji, gdy jesteś regularnym pacjentem i zawsze przychodzisz albo wizyta jest za parę dni uważam to za absolutnie zbędne. Ja chodzę do dentysty z zapisami online i dostaję tylko SMS z przypomnieniem dzień wcześniej, ale nie muszę nawet odpisywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też rozumiem po co to robią, bo faktycznie ludzie są różni i pewnie część pacjentów się nie pojawia, ale nie zmienia to faktu, że mnie te telefony wkurzają. Niestety nie ma zapisów online, wszystko na telefon.


Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Mam identycznie. Moja kosmetyczka wysyła mi SMS i to jest super, bo o ile zawsze pamiętam o wizycie, tak godzinę mogłabym przestawić czasami. A tak to wszystko jasne. Natomiast jeśli ktoś dzwoni, to zwyczajnie nie zawsze mam możliwość odebrać, potem nie wiem czy mam oddzwaniać czy co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z smsami nie mam problemu, ale telefonów nie lubię. Właśnie, też często przegapię te telefony, zazwyczaj oddzwaniam, ale wtedy jestem podwójnie zirytowana
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:00   #145
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez agga87 Pokaż wiadomość
Ryłko ma serię butów w małych i dużych rozmiarach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ryłko ma brzydkie i drogie
A poza tym ma zaniżoną rozmiarówkę i tam musiałabym mieć 33 albo nawet 33 były za duże.
Właśnie przejrzałam sobie z ciekawości ofertę Ryłko i po wyfiltrowaniu rozmiaru i koloru wyszły mi 2 pary butów i to zdecydowanie nie jest to o co mi chodzi.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2019-10-15 o 09:03
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:03   #146
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ryłko ma brzydkie i drogie
A poza tym ma zaniżoną rozmiarówkę i tam musiałabym mieć 33 albo nawet 33 były za duże.
Drogie? W stosunku do czego? Czy brzydkie - kwestia gustu, ale warto przeglądać, bo mają różne kolekcje, jedne lepsze, inne gorsze. Jak dla mnie to przez ostatnie lata mocno się wyrobili jeżeli chodzi o design. Sorry, ale jestem wielką fanką Ryłko, bo jakość butów jest na ogół świetna (botki mam po kilka ładnych lat) i trochę nie rozumiem aż takiej Twojej awersji. Sprawdziłam i w rozmiarze 33 wyskoczyło na ich stronie mnóstwo fajnych, dorosłych butów.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-10-15 o 09:05
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:08   #147
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ryłko ma brzydkie i drogie
A poza tym ma zaniżoną rozmiarówkę i tam musiałabym mieć 33 albo nawet 33 były za duże.
Drogie zawsze mają spore przeceny, do 200 zł zawsze coś znajduję, a rozmiarówkę ma spoko, bo jak w innych muszę brać 41, to u nich mam 39,5 lub 40
Ceny mają takie jak D. skórzane.
Drogie to Kazar, Venezia i większość zagranicznych marek.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:17   #148
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
(...)
Ceny mają takie jak D. skórzane.
(...)
Jestem tak zrażona do Deichmanna, że jedyna rzecz jakości której ufam u nich, to skórzane wkładki do butów, które można prać. Albo mam pecha, albo nie wiem, ale wszystkie buty z D. jakie miałam, w naprawdę różnym przedziale cenowym, po roku czasu wyglądały tragicznie, nic tylko wyrzucić.

W Ryłko mam rozmiar 38, w Wojasie 38/39 ze wskazaniem na 39, żeby mieć luz na grubszą skarpetę. Generalnie na ogół rozmiar 38, więc nawet nie wiedziałam, że z rozmiarem Ryłko jest coś nie tak.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:19   #149
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ryłko ma brzydkie i drogie
A poza tym ma zaniżoną rozmiarówkę i tam musiałabym mieć 33 albo nawet 33 były za duże.
Właśnie przejrzałam sobie z ciekawości ofertę Ryłko i po wyfiltrowaniu rozmiaru i koloru wyszły mi 2 pary butów i to zdecydowanie nie jest to o co mi chodzi.
No chyba, ze te male rozmiary, bo ja jakos wybredna bardzo w butach, a Ryłko zawsze mi sie podobały. Fakt są sezony, ze nic. Ale ceny tez maja wlasnie i za 200 i rozmiarowka idealna, bo jak nosze 37 czy 37,5 i to tam jak szyte na miarę. Choc nie wiem jak wszelakie zimowe, to fakt.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:24   #150
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Drogie? W stosunku do czego? Czy brzydkie - kwestia gustu, ale warto przeglądać, bo mają różne kolekcje, jedne lepsze, inne gorsze. Jak dla mnie to przez ostatnie lata mocno się wyrobili jeżeli chodzi o design. Sorry, ale jestem wielką fanką Ryłko, bo jakość butów jest na ogół świetna (botki mam po kilka ładnych lat) i trochę nie rozumiem aż takiej Twojej awersji. Sprawdziłam i w rozmiarze 33 wyskoczyło na ich stronie mnóstwo fajnych, dorosłych butów.
Mnie wyskoczyły tylko takie
Drogie dla mnie.
Zależy co dla kogo jest fajne - mnie się ich buty po prostu nie podobają.Screenshot_20191015-090216_Chrome-540x1110.jpg

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2019-10-15 o 09:26
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 12:35:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.