Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 15:55   #1
assialbnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Question

Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X


Witam wszytskie internautki
mam taki problem, gdybyscie mogly mi cos doradzić byłabym wdzieczn
aa wiec moj problem dotyczy poniekąt ciazy aa może podejrzewania ze jestem w ciazy albo coś ze mną nie tak...
15 listopada miałam ostatnią miesiączke. poszłam do ginekologa który powiedział ze prawdopodobnie jestem w ciąży zlecił mi badanie hcg (16.12.10r) wynik był 15.3 gdzie wynik 16 oznacza ciąże. dla pewności powtórzyłam badanie hcg (22.12.10r) wynik to <1.00 . wiec ginekolog powiedział ze napewno NIE JESTEM w ciąży. przepisał mi luteine na wywołanie miesiączki. zaczełam ją brać 10 stycznia okresu dostałam 15 stycznia . ale krwawienie było dziwne jednego dnia bylo skąpe drugiego wogole nie bylo na trzeci dzien obfite aa pozniej plamienie, dziś mamy 16 luty a ja powinnam dostać okresu równy tydzień temu... aa wciąż go nie ma....
CO O TYM MYŚLICIE ???
Prosze was o jakas porade
assialbnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:34   #2
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

zrób test i po kłopocie.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:40   #3
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
zrób test i po kłopocie.
Przecież dziewczyna napisała że robiła
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:57   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez assialbnn Pokaż wiadomość
Witam wszytskie internautki
mam taki problem, gdybyscie mogly mi cos doradzić byłabym wdzieczn
aa wiec moj problem dotyczy poniekąt ciazy aa może podejrzewania ze jestem w ciazy albo coś ze mną nie tak...
15 listopada miałam ostatnią miesiączke. poszłam do ginekologa który powiedział ze prawdopodobnie jestem w ciąży zlecił mi badanie hcg (16.12.10r) wynik był 15.3 gdzie wynik 16 oznacza ciąże. dla pewności powtórzyłam badanie hcg (22.12.10r) wynik to <1.00 . wiec ginekolog powiedział ze napewno NIE JESTEM w ciąży. przepisał mi luteine na wywołanie miesiączki. zaczełam ją brać 10 stycznia okresu dostałam 15 stycznia . ale krwawienie było dziwne jednego dnia bylo skąpe drugiego wogole nie bylo na trzeci dzien obfite aa pozniej plamienie, dziś mamy 16 luty a ja powinnam dostać okresu równy tydzień temu... aa wciąż go nie ma....
CO O TYM MYŚLICIE ???
Prosze was o jakas porade
co to za przedziwna odmiana ?dostac okres a nie okresu.

iśc do ginekologa po kolejną luteinę lub zacząc brac pigułki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:28   #5
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

po latach stosowania progesteronu i nie stosowania go.... wg mnie to plamienie/krwawienie było właśnie poluteinowe że się tak wyrażę i ze teraz nie powinnaś czekać na okres tylko dopiero za miesiąc, w następnym cyklu
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:59   #6
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam
Jestem nowa na forum proszę o wyrozumiałość...
zakładam wątek ponieważ jestem niecierpliwa i zastanawiam się czy jest możliwe bym była w ciąży otóż 10 dni temu mój narzeczony podczas stosunku skończył we mnie byłam wtedy dwa dni przed okresem no i dwa dni pozniej dostałam okres (ogólnie mam bardzo nieregularne okresy co 30,40,45 dni). okres pojawił się ale nigdy nie miałam takiego okresu ponieważ jest on całkowicie bezbolesny a zawsze zwijałam się z bólu. Zastanawiam się czy tak dwa dni przed okresem można zajść w ciąże? wyczytałam na jakimś forum, że są wtedy dni nie płodne i kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:03   #7
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: czy mogę być w ciąży?

skoro dostałaś okres faktycznie 2 dni później to znaczy że w dniu stosunku był dzien niepłodny, test najwcześniej po upływie 14 dni od stosunku
kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 17:51   #8
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
seks a okres

Cześć może zadam głupie pytanie , ale wole mieć pewność. Czy jest szansa ,żeby zajść w ciąże podczas okresu? Biorę tabletki anty i właśnie mam przerwę 7 dniową w ich braniu i pojawił się okres. Także zapytuje się o szanse ciąży po okresie.
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:57   #9
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: seks a okres

Biorąc tabletki jesteś zabezpieczona cały czas, również w czasie przerwy.

Mój tablet mnie nie lubi, więc z góry przepraszam za literówki!
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:03   #10
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez justinemarie Pokaż wiadomość
Cześć może zadam głupie pytanie , ale wole mieć pewność. Czy jest szansa ,żeby zajść w ciąże podczas okresu? Biorę tabletki anty i właśnie mam przerwę 7 dniową w ich braniu i pojawił się okres. Także zapytuje się o szanse ciąży po okresie.
Jak już się bierze jakieś tabletki to wypada zapoznać się z ich działaniem. Nie masz okresu, masz krwawienie z odstawienia i jeśli tabletki bierzesz regularnie, nie stosowałaś antybiotyków obniżających skuteczność itp. to nie zajdziesz w ciąże. Ulotka nie gryzie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:10   #11
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: seks a okres

ulotka ulotka a zycie zyciem. biore tabletki na tarczyce a w ulotce nie ma opisanych mlodsci a je mam , wiec ulotka nie pokrywa sie z prawdziwym zyciem.
dla mnie to okres.
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 18:20   #12
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: seks a okres

Ale różnica nie jest w efektach ubocznych tylko w samej zasadzie działania. I to faktycznie nie jest okres.


Mój tablet mnie nie lubi, więc z góry przepraszam za literówki!
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:58   #13
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez justinemarie Pokaż wiadomość
ulotka ulotka a zycie zyciem. biore tabletki na tarczyce a w ulotce nie ma opisanych mlodsci a je mam , wiec ulotka nie pokrywa sie z prawdziwym zyciem.
dla mnie to okres.
Bzdura. Nudności są wypisane jako możliwe działanie niepożądane. Jesli są uporczywe, poproś lekarza o badania i zmianę tabletek.
Nie, nie masz okresu i już. Nie ma "dla mnie to okres". Jak Cie boli głowa to pójdziesz do lekarza i powiesz, że masz problem z kolanem, bo "dla Ciebie to głowa"? Nie masz okresu, owulacji, dni plodnych i niepłodnych.

Odpowiadając na główne pytanie, potwierdzam, w siedmiodniowej przerwie z krwawieniem ciągle jesteś zabezpieczona. Naprawdę polecam lekturę ulotki lub rozmowę z lekarzem przy najbliższej wizycie jak w ogóle działają tabletki antykoncepcyjne.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:00   #14
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez justinemarie Pokaż wiadomość
ulotka ulotka a zycie zyciem. biore tabletki na tarczyce a w ulotce nie ma opisanych mlodsci a je mam , wiec ulotka nie pokrywa sie z prawdziwym zyciem.
dla mnie to okres.
a to wcale nie musi być skutek uboczny tabletek
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:02   #15
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
a to wcale nie musi być skutek uboczny tabletek
a też prawda.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 19:04   #16
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
a też prawda.
Ostatnio też miałam mdłości, a żadnych tabletek nie biorę. Mięta je uleczyła
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 07:13   #17
kasia3698
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Jestem w ciąży ?

Witam , mam spory problem i chciała bym mieć pewność co do czegoś , więc proszę o pomoc . Wraz z chłopakiem w czwartek mieliśmy swój pierwszy raz , oczywiście byliśmy zabezpieczeni . Na początku wgl nie udawało mu się hmm jak gdyby we mnie wejść lecz w końcu się udało . Wiadomo bolało mnie to , więc przestaliśmy hmm po jakieś może minucie . Błony nie udało nam się przebić . Przestraszyło nas to że w środku miałam taki dziwny grudkowy śluz i w razie czego partner poszedł nalać wody do prezerwatywy by zobaczyć czy nie pękła . Pęknięta nie była lecz jest też możliwość , ze jakoś się ześlizgneła i coś się tam dostało . Nie mamy pewności , ze w tak szybkim czasie mógł się emm no spuścić . Nie wiem co robić jestem jeszcze nie pełnoletnia , macie jakieś rozważania na ten temat ? Prosze o pomoc , bo nadal jestem zakłopotana .
kasia3698 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 08:27   #18
Kropka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w ciąży ?

I właśnie dlatego dzieci nie powinny zabierać się za seks. Najpierw trzeba się wyedukować, natłuc sobie do głowy że każdy stosunek (nawet zabezpieczany) może zakończyć się ciążą-niespodzianką. I dopiero wtedy, po stwierdzeniu że jest się gotowym - można zabrać się za przykemności.

Odpowiadając na Twoje pytanie: jak to Twoj partner nie wie czy, cytując, "emm no spuścił się"? I skąd wiesz że błona nie została przebita? (przy pierwszym razie nie zawsze jest krew).

Zdaniem niektórych naukowców- w płynie preejakulacyjnym są plemniki, zatem "emm spuszczenie sie" nie jest potrzebne do zaplodnienia. Plemniki dzialaja jak terminatory, zatem wystarczy przez przypadek (np reka) przeniesc krople plynu w okolice pochwy o bum. Po sprawie.
Na pewno jestes w ciazy.

Ps. Naprawde przed nastepnym razem odsylam do ksiazek edukacyjnych.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Kropka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 10:21   #19
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez justinemarie Pokaż wiadomość
ulotka ulotka a zycie zyciem. biore tabletki na tarczyce a w ulotce nie ma opisanych mlodsci a je mam , wiec ulotka nie pokrywa sie z prawdziwym zyciem.
dla mnie to okres.
O to dziwne. W mojej ulotce leków na tarczyce są wpisane mdłości i wymioty.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 10:59   #20
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Jestem w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez Kropka_88 Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego dzieci nie powinny zabierać się za seks. Najpierw trzeba się wyedukować, natłuc sobie do głowy że każdy stosunek (nawet zabezpieczany) może zakończyć się ciążą-niespodzianką. I dopiero wtedy, po stwierdzeniu że jest się gotowym - można zabrać się za przykemności.

Odpowiadając na Twoje pytanie: jak to Twoj partner nie wie czy, cytując, "emm no spuścił się"? I skąd wiesz że błona nie została przebita? (przy pierwszym razie nie zawsze jest krew).

Zdaniem niektórych naukowców- w płynie preejakulacyjnym są plemniki, zatem "emm spuszczenie sie" nie jest potrzebne do zaplodnienia. Plemniki dzialaja jak terminatory, zatem wystarczy przez przypadek (np reka) przeniesc krople plynu w okolice pochwy o bum. Po sprawie.
Na pewno jestes w ciazy.

Ps. Naprawde przed nastepnym razem odsylam do ksiazek edukacyjnych.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
To może się teraz starsza wypowie.


Plemniki nie działają jak terminatory, żeby doszło do zapłodnienia musi nastąpić wiele sprzyjających okoliczności. Wytrysk musi być wprowadzony do pochwy na odpowiednią głębokość, musi być komórka jajowa przygotowana do zapłodnienia itp. Zdarzają się ciąże z preejakulatu wprowadzonego palcem, ale rzadko i śluz musi sprzyjać takiemu zapłodnieniu.
Z tym się zgodzę, że seks nie dla dzieci.
Nie wiem co jest przyjemnego w stosunku trwającym minutę, jeśli potem więcej paniki niż to warto. Nie ma potrzeby zakładać kolejnego wątku na taki temat, bo w zbiorczych jest takich postów jak ten bardzo, bardzo dużo.
Zastanawia mnie najbardziej, jak można nie wiedzieć czy prezerwatywa była do końca i czy był wytrysk? Chyba wiadomo czy trzeba było ja wyjąć z pochwy, bo się zsunęła.
Śluz w pochwie to normalna sprawa, zmienia się zależnie od fazy cyklu, zalecam się doedukować.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:12   #21
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: seks a okres

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Jak już się bierze jakieś tabletki to wypada zapoznać się z ich działaniem. Nie masz okresu, masz krwawienie z odstawienia i jeśli tabletki bierzesz regularnie, nie stosowałaś antybiotyków obniżających skuteczność itp. to nie zajdziesz w ciąże. Ulotka nie gryzie.


Dokładnie. Jak się bierze coś, to się powinno wiedzieć co, jak działa. A idę o wiele, że w ulotce jest wzmianka o mdłościach, bo takie coś to nawet przy apapie pisze, a co dopiero przy hormonach
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:36   #22
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Jestem w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez Kropka_88 Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego dzieci nie powinny zabierać się za seks. Najpierw trzeba się wyedukować, natłuc sobie do głowy że każdy stosunek (nawet zabezpieczany) może zakończyć się ciążą-niespodzianką. I dopiero wtedy, po stwierdzeniu że jest się gotowym - można zabrać się za przykemności.

Odpowiadając na Twoje pytanie: jak to Twoj partner nie wie czy, cytując, "emm no spuścił się"? I skąd wiesz że błona nie została przebita? (przy pierwszym razie nie zawsze jest krew).

Zdaniem niektórych naukowców- w płynie preejakulacyjnym są plemniki, zatem "emm spuszczenie sie" nie jest potrzebne do zaplodnienia. Plemniki dzialaja jak terminatory, zatem wystarczy przez przypadek (np reka) przeniesc krople plynu w okolice pochwy o bum. Po sprawie.
Na pewno jestes w ciazy.

Ps. Naprawde przed nastepnym razem odsylam do ksiazek edukacyjnych.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
a ja Ciebie odsyłam do książek bo takich głupot to dawno nie czytałam.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:52   #23
Kropka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w ciąży ?

Polecam zajrzec do slownika pod pojeciem "ironia".

A na powaznie mozna potraktowac pierwszy i ostatni akapit mojej wypowiedzi.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Kropka_88
Czas edycji: 2014-01-17 o 11:54
Kropka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:05   #24
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Jestem w ciąży ?

dajcie spokój dziewczynie, pierwszy raz wiąże się z wielkimi nerwami i wcale jej sie nie dziwie, bo nawet choc na czytana i uświadomiona byłam to się nakręcałam przez stres i co prawda na forach nie wypisywałam, ale TŻ musiał ogarnąć moja panikę i uspokajać

wiec do autorki - najpierw dowiedz się jak zachodzi się w ciąże itp a ptem zacznij uprawiac seks bezpieczny i bez nerwow
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 14:08   #25
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Jestem w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez Kropka_88 Pokaż wiadomość
Polecam zajrzec do slownika pod pojeciem "ironia".

A na powaznie mozna potraktowac pierwszy i ostatni akapit mojej wypowiedzi.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Z Twojej wypowiedzi ciężko wywnioskować co jest na serio, a co nie. A już na pewno nie wywnioskuje nic ta dziewczyna, która pyta.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 14:40   #26
bezimienna_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Ciąża

Cóż.. mam lekkie schizy. Współżyłam z chłopakiem 3 dni po dniach płodnych (teoretycznie, bo owulacja zawsze może sie przesunąć) jednakże mieliśmy zabezpieczenie. Prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła sie. Jednak okres spóźnia się 4 dni... i cóż , zaczynają się nerwy. Ostatnio byłam przeziębiona, nadal mam lekki katar. I sesja się zbliża. Czy te wszystkie czynniki mają aż taki wpływ na okres? Mój cykl trwa 30-31 dni. W tej chwili jest 34.. i nadal nic. Zaczynam się lekko denerwować. Pocieszcie.. cokolwiek...
bezimienna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 16:01   #27
e.v.a
Raczkowanie
 
Avatar e.v.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: pabianice/łódzkie
Wiadomości: 143
Dot.: Ciąża

Cytat:
Napisane przez bezimienna_ Pokaż wiadomość
Cóż.. mam lekkie schizy. Współżyłam z chłopakiem 3 dni po dniach płodnych (teoretycznie, bo owulacja zawsze może sie przesunąć) jednakże mieliśmy zabezpieczenie. Prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła sie. Jednak okres spóźnia się 4 dni... i cóż , zaczynają się nerwy. Ostatnio byłam przeziębiona, nadal mam lekki katar. I sesja się zbliża. Czy te wszystkie czynniki mają aż taki wpływ na okres? Mój cykl trwa 30-31 dni. W tej chwili jest 34.. i nadal nic. Zaczynam się lekko denerwować. Pocieszcie.. cokolwiek...
są 2 wątki na temat " czy mogę być w ciąży" w każdym z nich co 2 post brzmi tak samo jak twój... po co zakładać kolejny wątek?
zrób test i będziesz wiedzieć.
__________________
Pełna Szafa
e.v.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:25   #28
bambi_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jestem w ciąży ?

Będę bardziej wyrozumiała i tolerancyjna, domyślam się jaki stres przeżywa dziewczyna. Bądź spokojna ryzyko ciąży jest praktycznie znikome,prezerwatywa nie była dziurawa,poza tym płyn preejakulacyjny,wydziela się tuż przed wytryskiem,może zawierać plemniki,a nie musi.Podobno tylko 30 % mężczyzn posiada plemniki w , płynie preejakulacyjny.Poza tym grudkowaty śluz świadczy o dniach płodnych. Zrób test ciążowy,aby wykluczyć ciążę,który możesz zrobić już po 14 dniach od stosunku.
PS: mimo wszystko nie polecam stosunku przerywanego.
bambi_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:59   #29
zumotameka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
mozliwe abym byla w ciazy?

Witam, mam spory problem. Otóż mam 18 lat i biorę tabletki antykoncepcyjne drugi miesiąc. Z moim chłopakiem kocham się regularnie bez dodatkowych zabezpieczeń. Obawiam się, że mogę być w ciąży. Na początku chłopak nie kończył we mnie, lecz po paru razach zaczął. Test zrobiłam dwa razy 8 dni po ostatnim stosunku, wyszły negatywne, lecz dalej się niepokoje. Do testu skłonił mnie fakt, że miałam zawroty głowy (jeden raz) oraz apetyt znacznie mi urósł. Odrobinę urósł mi też biust oraz pobolewają mnie jajniki (19 dzień cyklu). To może być ciąża czy skutki uboczne tabletek?
zumotameka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:17   #30
miluska0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 16
Dot.: mozliwe abym byla w ciazy?

hej. jesli brałeś tabletki bez przerw nie licząc tych które trzeba zrobić jest małe prawdopodobienstwo że możesz być w ciąży. Oczywiście, że mogą być to skutki uboczne każdy reaguje inaczej. skoro robiłas już testy i wyszły negatywnie a ty nadal sie boisz idź do lekarza. Jesteś pełnoletnie możesz iść sama nie koniecznie do tego którego chodziłam wcześniej z mama. najlepiej poszukaj w swojej okolicy takich lekarzy do których nie trzeba czekać tygodniami ale idziesz rejestruje sie i czekasz. wydaje mi sie, że znajdziesz takiego przy każdym szpitalu bądź pogotowiu.
miluska0207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.