Wszystko o AVONIE cz. 39 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-13, 23:19   #61
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

pójdę więc w Twoje ślady
Oooo
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 17:55   #62
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Czemu ja tego nie mam
wrzuciłam screeny na katalogowy

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
pójdę więc w Twoje ślady
zapraszam
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:21   #63
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Moja statystyka nikt u mnie nie zamawia produktów z róża
Ja jestem w tym przedziale wiekowym i lubię perfumy z różą. Myślisz, że kobiety 18-45 nie używają np. Midnight Poison Diora, Stelli McCartney itd.?
Cytat:
Napisane przez CaraMaria Pokaż wiadomość
Powinnam dzisiaj otrzymać paczkę, niestety wciąż nie otrzymałam sms-a, ze jest juz w paczkomacie. Jako status ma ciągle 'nadany do dostawcy', od wczoraj. Na infolinii uzyskałam informację, że paczkomaty są przepełnione i może dzisiaj nie przyjść ;/ Szkoda, bo specjalnie wybrałam ekspresowa wysyłkę.
Czy ktoś jeszcze ma może taki problem ?
Paczkomaty ostatnio szwankują, także ja w czasie świątecznym będę z nich rezygnowała, bo nie potrafią dostarczyć paczki na czas.
Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Zmieściłam się w tych 6h ale o ebooku i tak zapomniałam Hahahah Ale jak mówisz, że trzeba się tam rejestrować to kiepskohehe
Książki można odebrać do stycznia 2017, więc nic straconego. Wchodzisz na podaną w mailu/smsie stronę, rejestrujesz się i wybierasz książkę. Ja jestem już w połowie jednej wybranej i bardzo dobrze mi się czyta, o dziwo, na telefonie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:42   #64
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Paczkomaty ostatnio szwankują, także ja w czasie świątecznym będę z nich rezygnowała, bo nie potrafią dostarczyć paczki na czas.
A u mnie działają idealnie, dużo lepiej i sprawniej niż miesiąc temu. Dostałam dziś 2 paczki(jedną złożoną bezpłatnie i jedną płatną-zamówione w ten sam dzień). Wszystkie inne paczki z prezentami też doszły mi na czas. Za to poczta polska się wlecze i priorytet ostatnio mi szedł tydzień...
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 22:06   #65
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja jestem w tym przedziale wiekowym i lubię perfumy z różą. Myślisz, że kobiety 18-45 nie używają np. Midnight Poison Diora, Stelli McCartney itd.?

Paczkomaty ostatnio szwankują, także ja w czasie świątecznym będę z nich rezygnowała, bo nie potrafią dostarczyć paczki na czas.

Książki można odebrać do stycznia 2017, więc nic straconego. Wchodzisz na podaną w mailu/smsie stronę, rejestrujesz się i wybierasz książkę. Ja jestem już w połowie jednej wybranej i bardzo dobrze mi się czyta, o dziwo, na telefonie.
Ja jestem w tym przedziale i nienawidzę perfum z różą.... brrrrhehehe

Dzięki za info co do ebooka, zerkne na kompie z ciekawości na ich stronę co mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 22:12   #66
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 546
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Paczkomaty ostatnio szwankują, także ja w czasie świątecznym będę z nich rezygnowała, bo nie potrafią dostarczyć paczki na czas.

Książki można odebrać do stycznia 2017, więc nic straconego. Wchodzisz na podaną w mailu/smsie stronę, rejestrujesz się i wybierasz książkę. Ja jestem już w połowie jednej wybranej i bardzo dobrze mi się czyta, o dziwo, na telefonie.
u mnie paczkomaty pol na pol - jedna paczka idzie dlugo, kolejna szybko i nastepna znowu dlugo... nie ma reguly, ale ja korzystam tylko z bezplatnego
z wysylka tez widze, ze jest podobnie cos faktycznie inpost sie psuje

co wybralas?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 06:50   #67
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
u mnie paczkomaty pol na pol - jedna paczka idzie dlugo, kolejna szybko i nastepna znowu dlugo... nie ma reguly, ale ja korzystam tylko z bezplatnego
z wysylka tez widze, ze jest podobnie cos faktycznie inpost sie psuje

co wybralas?
Dziewczynę z Pociągu
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-15, 09:58   #68
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
wrzuciłam screeny na katalogowy
...
Dziękuję, od wczoraj mi się pojawiła
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
...
Paczkomaty ostatnio szwankują, także ja w czasie świątecznym będę z nich rezygnowała, bo nie potrafią dostarczyć paczki na czas.
...
Moje dwie bezpłatne, nadane w niedzielę (!) i poniedziałek, dotarły do Oddziału we wtorek raniutko i przeleżały tam ponad 48 godzin, dopiero wczoraj przed 22:00 wylądowały w paczkomacie, a rano już mnie poganiają, że zostało tylko 66 h na odbiór
MaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 17:21   #69
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Oooo
przyłapałaś mnie wiem,kupiłam w grudniu 4 flaszki perfum,ale katalog 1 będzie w styczniu! o! to już nowy rok,to się nie liczy

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja jestem w tym przedziale wiekowym i lubię perfumy z różą. Myślisz, że kobiety 18-45 nie używają np. Midnight Poison Diora, Stelli McCartney itd.? .
Ja dawniej nie cierpiałam różanych zapachów,kojarzyły mi się babcinie...i sporo zapachów z różą takich jest,ale nie wszystkie mam póki co dwa różane wyjątki które bardzo lubię więc musiałam zwrócić róży honor

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Moje dwie bezpłatne, nadane w niedzielę (!) i poniedziałek, dotarły do Oddziału we wtorek raniutko i przeleżały tam ponad 48 godzin, dopiero wczoraj przed 22:00 wylądowały w paczkomacie, a rano już mnie poganiają, że zostało tylko 66 h na odbiór
nom,poganiają mnie też,ale 66 godzin to długo,nie ma co panikować

Ja w kat.1 poza wodą Imari (która ma babciną albo prl-owską buteleczkę ) upatrzyłam sobie legginsy te jeansowe
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:15   #70
CaraMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A u mnie działają idealnie, dużo lepiej i sprawniej niż miesiąc temu. Dostałam dziś 2 paczki(jedną złożoną bezpłatnie i jedną płatną-zamówione w ten sam dzień). Wszystkie inne paczki z prezentami też doszły mi na czas. Za to poczta polska się wlecze i priorytet ostatnio mi szedł tydzień...

Na szczęście już dostałam paczkę, co prawda cała rozerwana, ale jest.

Mam dwa pytania: czy woda za 2,99 z focusa przyjdzie dopiero w następnym zamówieniu, czy już teraz powinna ?
I drugie, czy powinnam jakis kod otrzymać na ebooka ? Czy w paczkomacie miała być jakaś karteczka ? Bo nie wiem, czy przegapiłam, czy promocja się skończyła. Jak tego szukać ?
CaraMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:24   #71
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez CaraMaria Pokaż wiadomość
Na szczęście już dostałam paczkę, co prawda cała rozerwana, ale jest.

Mam dwa pytania: czy woda za 2,99 z focusa przyjdzie dopiero w następnym zamówieniu, czy już teraz powinna ?
I drugie, czy powinnam jakis kod otrzymać na ebooka ? Czy w paczkomacie miała być jakaś karteczka ? Bo nie wiem, czy przegapiłam, czy promocja się skończyła. Jak tego szukać ?
woda przyjdzie z kolejnym zamówieniem z katalogu pierwszego a po ebooka trzeba się zarejestrować na stronie tej co masz w sms ku z inpostu
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-15, 22:37   #72
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
przyłapałaś mnie wiem,kupiłam w grudniu 4 flaszki perfum,ale katalog 1 będzie w styczniu! o! to już nowy rok,to się nie liczy
Nie, no, ja nie mam nic przeciwko , wręcz odwrotnie. Przecież wiesz, że ja tę samą chorobę mam.
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 22:53   #73
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Ale dzisiaj mialam akcje
zafakturowane bylo, ze bluzki cekinowej nie ma. Ale, ze zestaw black souede touch i zestawy wanilia beda dostepne w nastepnym zamowieniu.
Dostaje smsa, paczka czeka w mobilnym zamowieniu, prosze podac numer fona i 4 ostatnie cyfry zamowienia.
Moj facet zalozyl tylko spodnie i kurtke i biegnie z numerami i moim dowodem
Wrocil.
Patrze a tam wszystko. Oprocz z zestawu black suede touch wody i byly mgielski i balsamy z zestawow, brak żeli.
Pytam klientki co robimy? czy mam zabrać na dowód do strefy te gifty, czy po prostu dam jej to i oddam z wlasnej kieszeni co tam nioe doszlo.
Ona, ze spoko, ze mi wierzy.
( bo kiedys tak bylo, ze nie bylo torebki rocket chick i kubka z szaliczkiem, jade do strefy a byly )
Troszke dziwne
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 07:49   #74
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
....
nom,poganiają mnie też,ale 66 godzin to długo,nie ma co panikować
...
Godzinami do zwrotu do oddziału wcale się nie martwię, wkurza mnie tylko, że najpierw paczki przeleżą w nim 48 godzin, z czego jedna krąży po mieście, a oni mnie poganiają po 6 godzinach od dostarczenia do paczkomatu o 22:00
MaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 13:39   #75
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Godzinami do zwrotu do oddziału wcale się nie martwię, wkurza mnie tylko, że najpierw paczki przeleżą w nim 48 godzin, z czego jedna krąży po mieście, a oni mnie poganiają po 6 godzinach od dostarczenia do paczkomatu o 22:00
Paczkomaty przed Świętami zawalone. Dlatego paczki najpierw czekają na wolną skrytkę, a potem proszą o szybki odbiór, bo następne paczki czekają. Jak tylko mogę staram się odbierać zaraz po SMS, aby nie blokować miejsca innym.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 13:43   #76
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Czy to tylko moje odczucie czy Summer white sunset pachnie podobnie co Femme Icon? Zamowilam SWS w ofercie 3 za -45% że strefy i do paczki miałam dołączone Icon Za poprzedni katalog, spryskałam nadgarstki i zglupialam. Ba, nawet SWS wydaje się być bardziej trwałe? Co jest???
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 14:11   #77
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Czy to tylko moje odczucie czy Summer white sunset pachnie podobnie co Femme Icon? Zamowilam SWS w ofercie 3 za -45% że strefy i do paczki miałam dołączone Icon Za poprzedni katalog, spryskałam nadgarstki i zglupialam. Ba, nawet SWS wydaje się być bardziej trwałe? Co jest???
oj tak SW Sunset trwałością nie grzeszy a nawet nie raz pachnie dłużej jak woda perfumowana
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 14:28   #78
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Paczkomaty przed Świętami zawalone. Dlatego paczki najpierw czekają na wolną skrytkę, a potem proszą o szybki odbiór, bo następne paczki czekają. Jak tylko mogę staram się odbierać zaraz po SMS, aby nie blokować miejsca innym.
W latach poprzednich, nigdy mi się w tym okresie nie zdarzyło, żeby paczka 2 dni była przetrzymywana w Oddziale, a potem InPost oczekiwał, żebym odbierała paczki w nocy, bo dopiero wtedy je umieszczano, zamiast zaproponować inny, z wolnymi skrytkami lub podjechać mobilnym i sprawnie je wydać do godziny 20:00. Pobliskie paczkomaty mam nie daleko, ale umieszczone w niezbyt oświetlonym miejscu, że strach tamtędy przechodzić po zmierzchu, a co dopiero wyjmować przesyłki. Nie wiem, czy wszędzie funkcjonuje mobilny paczkomat, ale parę dni temu odbierałam z niego 2 paczki i nagle coś się zmieniło na gorsze
MaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:16   #79
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Dotarła do mnie już woda Imari i niestety jestem zawiedziona. Zapach z kartki z katalogu jest taki fajny, słodki, natomiast na mojej skórze ta słodkość ginie i czuję tylko jakąś ostrą nutę, jak z męskich perfum
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-17, 11:35   #80
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
W latach poprzednich, nigdy mi się w tym okresie nie zdarzyło, żeby paczka 2 dni była przetrzymywana w Oddziale, a potem InPost oczekiwał, żebym odbierała paczki w nocy, bo dopiero wtedy je umieszczano, zamiast zaproponować inny, z wolnymi skrytkami lub podjechać mobilnym i sprawnie je wydać do godziny 20:00.
Nie polecam teraz, w okresie przedświątecznym, robić przekierowań do innego punktu/paczkomatu. Ostatnio opisywałam jakie miałam problemy z tym przekierowaniem i ile dni musiałam się z nimi użerać.
Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie już woda Imari i niestety jestem zawiedziona. Zapach z kartki z katalogu jest taki fajny, słodki, natomiast na mojej skórze ta słodkość ginie i czuję tylko jakąś ostrą nutę, jak z męskich perfum
Oj, to nie wiem czy chcę. Brzydkie są? Ostra nuta spoko, ale męskie? Bardzo męskie?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 11:44   #81
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Oj, to nie wiem czy chcę. Brzydkie są? Ostra nuta spoko, ale męskie? Bardzo męskie?
mnie ta nuta drażniła cały dzień Kiepsko opisuję zapachy, więc nie chcę nikogo zniechęcać, bo wiadomo, że każdemu będzie inaczej pachniało, ale ja się spodziewałam ciężkiego słodziaka na zimę
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 13:41   #82
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Czy to tylko moje odczucie czy Summer white sunset pachnie podobnie co Femme Icon? Zamowilam SWS w ofercie 3 za -45% że strefy i do paczki miałam dołączone Icon Za poprzedni katalog, spryskałam nadgarstki i zglupialam. Ba, nawet SWS wydaje się być bardziej trwałe? Co jest???
Może coś w składzie zmienili ja kiedyś namiętnie ze 3 butelki SW sunset zużyłam, a teraz zamówiłam kulkę pod pachę no i nie mogę tego zapachu wytrzymać. Albo kulka im nie wyszła
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 16:23   #83
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
mnie ta nuta drażniła cały dzień Kiepsko opisuję zapachy, więc nie chcę nikogo zniechęcać, bo wiadomo, że każdemu będzie inaczej pachniało, ale ja się spodziewałam ciężkiego słodziaka na zimę
To może poczekam na próbkę
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 19:08   #84
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 546
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie polecam teraz, w okresie przedświątecznym, robić przekierowań do innego punktu/paczkomatu. Ostatnio opisywałam jakie miałam problemy z tym przekierowaniem i ile dni musiałam się z nimi użerać.
ja rowniez odradzam - 5.12 wyslalam przez paczkomat przedmiot kupiony na allegro i do tej pory klientka go nie moze odebrac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 19:52   #85
CaraMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Dziewczyny, czy wiecie może od kiedy do kiedy obowiązuje katalog 1/2017 ? Nie potrafię tego znaleźć na stronie avonu, kiedyś było to w zakładce harmonogram.
CaraMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 20:12   #86
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez CaraMaria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie może od kiedy do kiedy obowiązuje katalog 1/2017 ? Nie potrafię tego znaleźć na stronie avonu, kiedyś było to w zakładce harmonogram.




od 27.12. do 16.01.‎
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 20:22   #87
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
od 27.12. do 16.01.
A nie jest dopiero od 29 do 18 ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 20:28   #88
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A nie jest dopiero od 29 do 18 ?
oooo, muszę sprawdzić może mi się coś pomieszało(gorączka przedświąteczna )


tak masz rację
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.

Edytowane przez sally
Czas edycji: 2016-12-19 o 20:30
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 20:33   #89
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A nie jest dopiero od 29 do 18 ?
nie, po zalogowaniu pokazuje się, że kat. 17/2016 jest do 23.59 26/12/2016
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 14:06   #90
_Kasiek_
Raczkowanie
 
Avatar _Kasiek_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Dziewczyny wiecie wszystko, więc mam pytanie:
Zamówienie z k17 było niekompletne, poinformowałam klientkę, że jest opóźnienie więc zrezygnowała z zestawu - nie dziwię się bo miał być prezentem, a nie wiedziała kiedy go dostanie... Dziś dostaje informację, że wsyłano brakujace produkty - zestaw...
Czy muszę go odebrać zeby potem zwrócić, czy jeśli nieodbiorę to sami mi to anulują...???
_Kasiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-11 20:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.