który lepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-14, 16:43   #1
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807

który lepszy?


Szukam jakiegos prasowanego pudru glownie do poprawek w ciagu dnia (ale na rano w sumie tez bo juz mam dosc babrania sie ze skrobia - skrobia + filtr(albo jakis inny krem)=ciasto blee;/). Najlepiej jakby to byl troszke kryjący puderek no i oczywiscie mocno matujacy (na dlugo) ale nie wysuszajacy skory. I zeby mnie po nim nie wysypywalo bo mam cere tradzikowa ( i naczynka, ale to w tym wypadku chyba nie ma znaczenia). Aha i zeby byl to puderek odpowiedni na filtry.

No i tak: Myslalam o tych pudrach tylko sama nie wiem ktory wybrac, mam nadzieje ze mi pomozecie.. Podaje nazwy i informacje ktore wyczytałam z KWC (niestety wszystkiego tego co mnie interesuje tam nie ma..)
1. Rimmel Stay Matte - duzy plus to cena bo kasy juz mam mało i podobno ładnie tez matuje, minus za brak puszku i nieporeczne pudełko, ale to da sie przezyc
2. Max Factor Creme Puff - podobno kryje i matuje
3. Manhattan Clearface - dla mnie plus to to ze jest antybakteryjny, bo boje sie o moja tradzikowa twarz zeby mi nie wyskakiwało wiecej nispodzianek. No i matuje
4. Oriflame t-balance Pressed Powder normalizujacy - matuje
albo korekcyjny puder prasowany - ujednolica i wygladza optycznie, kryje, matuje i teraz jest w promocji -21.90, tylko ze nie mialam wczesniej kosmetykow z oriflamu wiec nie wiem czy moge mu zaufac..

Licze na Waszą pomoc dziewczyny, bo po recenzjach na KWC nie moge sie zdecydowac..pozdrawiam
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:07   #2
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: który lepszy?

up up
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:35   #3
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: który lepszy?

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:01
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.