Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-28, 09:43   #1
little_ladybird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 49

Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami


Witam,

jestem z ch³opakiem rok. Dogadujemy siê ok, nie narzekam w sumie na nic. Prawie. Ma grupkê swoich kumpli, z którymi bardzo siê lubiê, zawsze chce mnie zabieraæ na piwo z nimi czy inne spotkania. Ale ja nie zawsze mam na to czas, chêci i poza tym niech poprzebywa z nimi sam beze mnie - normalne. Tylko jest jedno ale. Nie podoba mi siê wracanie faceta do domu nad ranem (jak ze sob± nie byli¶my by³o to norm±). Wychodzi, umawiamy siê ¿e wraca o 3. Ale nie wraca... Zawsze co najmniej godzina pó¼niej i uwa¿a ¿e przecie¿ nic z³ego siê nie sta³o... T³umaczy³am, rozmawia³am - jak grochem o ¶cianê. Takie wyj¶cia nie zdarzaj± siê czêsto ale jego nies³owno¶æ pod tym k±tem mnie niesamowicie denerwuje. Jak mu to wyt³umaczyæ? Czy mo¿e ja przesadzam?

proszê o konstruktywne rady
little_ladybird jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 09:54   #2
SnowBlue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Ale co za ró¿nica, czy wróci o 3, czy o 4? Je¶li martwisz siê, ¿e co¶ mu siê sta³o, no to popro¶, ¿eby dawa³ znaæ przez telefon, ¿e ¿yje.
SnowBlue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 09:54   #3
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

jestem z ch³opakiem rok. Dogadujemy siê ok, nie narzekam w sumie na nic. Prawie. Ma grupkê swoich kumpli, z którymi bardzo siê lubiê, zawsze chce mnie zabieraæ na piwo z nimi czy inne spotkania. Ale ja nie zawsze mam na to czas, chêci i poza tym niech poprzebywa z nimi sam beze mnie - normalne. Tylko jest jedno ale. Nie podoba mi siê wracanie faceta do domu nad ranem (jak ze sob± nie byli¶my by³o to norm±). Wychodzi, umawiamy siê ¿e wraca o 3. Ale nie wraca... Zawsze co najmniej godzina pó¼niej i uwa¿a ¿e przecie¿ nic z³ego siê nie sta³o... T³umaczy³am, rozmawia³am - jak grochem o ¶cianê. Takie wyj¶cia nie zdarzaj± siê czêsto ale jego nies³owno¶æ pod tym k±tem mnie niesamowicie denerwuje. Jak mu to wyt³umaczyæ? Czy mo¿e ja przesadzam?

proszê o konstruktywne rady
A jak mu to konkretnie t³umaczy³a¶? Ja te¿ bym nie potrafi³a zrozumieæ co za ró¿nica czy wrócê o 3 czy o 4.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 09:57   #4
little_ladybird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

On pisze smsa jak wróci do domu, ale chodzi o sam fakt - skoro ma wróciæ o 3 to niech o tej 3 wraca.


T³umaczy³am ¿e jak siê umawiamy ¿e które¶ gdzie¶ wychodzi i ma wróciæ o danej godzinie to tak powinno byæ, to siê s³owno¶æ nazywa. W jego przypadku jej po prostu nie ma.

Edytowane przez little_ladybird
Czas edycji: 2013-12-28 o 09:59
little_ladybird jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 09:57   #5
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

jestem z ch³opakiem rok. Dogadujemy siê ok, nie narzekam w sumie na nic. Prawie. Ma grupkê swoich kumpli, z którymi bardzo siê lubiê, zawsze chce mnie zabieraæ na piwo z nimi czy inne spotkania. Ale ja nie zawsze mam na to czas, chêci i poza tym niech poprzebywa z nimi sam beze mnie - normalne. Tylko jest jedno ale. Nie podoba mi siê wracanie faceta do domu nad ranem (jak ze sob± nie byli¶my by³o to norm±). Wychodzi, umawiamy siê ¿e wraca o 3. Ale nie wraca... Zawsze co najmniej godzina pó¼niej i uwa¿a ¿e przecie¿ nic z³ego siê nie sta³o... T³umaczy³am, rozmawia³am - jak grochem o ¶cianê. Takie wyj¶cia nie zdarzaj± siê czêsto ale jego nies³owno¶æ pod tym k±tem mnie niesamowicie denerwuje. Jak mu to wyt³umaczyæ? Czy mo¿e ja przesadzam?

proszê o konstruktywne rady
A co Ty Jego matk± jeste¶ by mu wydzielaæ godziny powrotów co za ró¿nica czy wróci o 3 czy 4? Je¶li siê martwisz czy co¶ mu siê sta³o umówcie siê by po powrocie napisa³ smsa czy co¶.
__________________


"W ¿yciu bowiem istniej± rzeczy, o które warto walczyæ do samego koñca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:00   #6
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 3 134
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

To przypomina trochê rodziców, którzy wypominaj± dziecku, ¿e wróci³o o 23 zamiast o 22... To, ¿e siê martwisz to zrozumia³e, ale mo¿esz zadzwoniæ. Bo chyba bez sensu jest rozliczaæ ch³opaka z ka¿dej minuty, szczególnie, ¿e wiesz z kim jest i co robi.
Kalini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:01   #7
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ¶l±skie/Kraków
Wiadomo¶ci: 6 337
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

To Ty nie ¶pisz do 3 i czekasz na smsa?
Czy siê denerwujesz dopiero rano jak odczytasz sms, ¿e wróci³ do domu i skontrolujesz godzinê, o której go dosta³a¶?
__________________

Dro¿d¿e: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o w³osy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 10:03   #8
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 3 134
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Ojej doczyta³am, to w nie mieszkacie razem, a on i tak melduje Ci siê z ka¿dego powrotu i opisuje wszystko co robi?
Kalini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:03   #9
little_ladybird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

nie oszala³am ¿eby do 3 nie spaæ i czekaæ :P wkurzam siê rano

jak wiem ¿e wychodzi z kumplami to pisze smsa jak ju¿ wróci do domu
little_ladybird jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:04   #10
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: st±d
Wiadomo¶ci: 36 831
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Ale serio to taka ró¿nica, czy wróci³ o 3 czy o 4?

Poza tym w ogóle z jakiej racji wyznaczasz mu godzinê powrotu? Co Ty jego matk± jeste¶?

Nie wyznaczaj godziny powrotu i nie bêdzie problemu.

Mnie by szlag trafi³ jakby mi facet wyznacza³, ¿e wróci³am ze spotkania z kole¿ank± o 17, a mia³am byæ o 16 (je¶li nic istotnego nie mieli¶my zaplanowane of kors, ale w przypadku autorki nie wiem, co mo¿na mieæ zaplanowane o 3 nad ranem).
Dotka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:05   #11
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 3 134
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
T³umaczy³am ¿e jak siê umawiamy ¿e które¶ gdzie¶ wychodzi i ma wróciæ o danej godzinie to tak powinno byæ, to siê s³owno¶æ nazywa. W jego przypadku jej po prostu nie ma.
Ale dlaczego ma wracaæ o danej godzinie? I tak razem nie mieszkanie, chcesz mieæ satysfakcje, ¿e siê Ciebie s³ucha. Powrót godzinê pó¼niej, ni¿ siê zak³ada³o jest normalny. Nigdy nie by³a¶ na piwie ze znajomymi. Co on ma o 2:30 w ¶rodku rozmowy powiedzieæ, ze musi wracaæ bo dziewczyna kaza³a mu wracaæ na 3.
Kalini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 10:07   #12
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 1 405
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Autorko, ale wyt³umacz mi, jakby to dzia³a³o w druga stronê.
Jeste¶ z kole¿ankami na mie¶cie na piwku, jest godzina np. 1:45 a Ty powiedzia³a¶, ¿e wrócisz ok 2. Kole¿anki mówi±, ¿eby¶cie posz³y do KFC co¶ zje¶æ, a Ty mówisz, ¿e nie, bo za kwadrans masz byæ w domu? Mimo ¿e ch³opak pewnie i tak smacznie ¶pi?

Dziwna sytuacja, jak dla mnie. Jest dobrze w zwi±zku to nie wiem, po co szukasz problemów na si³ê. Widocznie ch³opak nie mo¿e Ci mówiæ, o której wróci oko³o tylko bezpieczniej jest odpowiedzieæ 'NIE WIEM o której wrócê'.
vouvray jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:07   #13
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 400
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

przesadzasz. przeciez jak siedzi z kolegami, to nie patrzy na zegarek, jakby to wygl±dalo, jak wszyscy siedz±, a on nagle mówi 'sorry muszê ju¿ i¶æ bo moja dziewczyna kazala mi wróciæ do domu o tej godzinie'? tym bardziej ze nie rozumiem, co to dla Ciebie za ró¿nica, czy wróci o 3 czy 4, skoro i tak to ju¿ jest pó¼no. zrozumia³abym, gdyby np. mia³ wróciæ o 22, bo sie umówiliscie, ze przyjdzie do Ciebie, a on by wtedy zasiedzia³ siê do 4, no ale bez przesady. wyluzuj
__________________
www.poomoc.pl Klikamy codziennie i pomagamy!

Zawsze warto wyliczaæ powody do szczê¶cia, w ¿yciu jest tak du¿o jego przeciwieñstwa, ¿e lepiej zaznaczaæ je zak³adk±, dopóki mo¿na.
S. Barry Tajny dziennik
majajaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:09   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: st±d
Wiadomo¶ci: 36 831
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Poza tym rób tak dalej, a doprowadzisz do tego, ¿ê facet o 3 bêdzie Ci pisa³, ¿e w³a¶nie siê k³adzie, a i tak bêdzie siedzia³ z kumplami.
Nie ma to jak suszyæ komu¶ bezsensownie g³owê, prowadz±c potem do k³amstwa.
Dotka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:14   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Te¿ wymagam s³owno¶ci i punktualno¶ci, ale w przypadku wyj¶æ typowo imprezowych powrót do domu godzinê pó¼niej to po¶lizg, na który nie zwracam uwagi Wiem dobrze jak to jest jak siê siedzi w dobrym towarzystwie (jeszcze z alkoholem w dodatku) - czas leci jak szalony, spojrzy siê na zegarek "o, jeszcze mam du¿o czasu", a za moment zdawa³oby siê cz³owiek patrzy znowu na tarczê "o, ju¿ pó³ godziny temu mia³am byæ w domu"
Pewnie o 3-4 godziny bym siê nieco foszy³a, ale o godzinê nie przysz³oby mi do g³owy robiæ afery.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:14   #16
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Wyluzuj trochê, idzie siê spotkaæ ze swoimi znajomymi, ma³o tego z ludzmi których lubisz i znasz, wiêc podejrzewam, ¿e masz do nich te¿ jakie¶ zaufanie Poza tym w dobrym towarzystwie czas szybko leci, wiêc ta godzina w t± czy w tamta naprawdê zrobi Ci A¯ tak± ró¿nicê ? Oszala³abym jak by T¯ siê wkurzal za takie drobnostki.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja ¿yjê RAPEM.


Ercola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:15   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Poka¿ wiadomo¶æ
Poza tym rób tak dalej, a doprowadzisz do tego, ¿ê facet o 3 bêdzie Ci pisa³, ¿e w³a¶nie siê k³adzie, a i tak bêdzie siedzia³ z kumplami.
Te¿ o tym pomy¶la³am.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:15   #18
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ¶l±skie/Kraków
Wiadomo¶ci: 6 337
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ
nie oszala³am ¿eby do 3 nie spaæ i czekaæ :P wkurzam siê rano

jak wiem ¿e wychodzi z kumplami to pisze smsa jak ju¿ wróci do domu
A wiesz, ¿e to chyba równie g³upie?
__________________

Dro¿d¿e: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o w³osy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:16   #19
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 815
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez ameliar Poka¿ wiadomo¶æ
A co Ty Jego matk± jeste¶ by mu wydzielaæ godziny powrotów co za ró¿nica czy wróci o 3 czy 4? Je¶li siê martwisz czy co¶ mu siê sta³o umówcie siê by po powrocie napisa³ smsa czy co¶.
Cytat:
Napisane przez Kalini Poka¿ wiadomo¶æ
To przypomina trochê rodziców, którzy wypominaj± dziecku, ¿e wróci³o o 23 zamiast o 22... To, ¿e siê martwisz to zrozumia³e, ale mo¿esz zadzwoniæ. Bo chyba bez sensu jest rozliczaæ ch³opaka z ka¿dej minuty, szczególnie, ¿e wiesz z kim jest i co robi.

Dla mnie to podsumowanie tego problemu.
Nie odgrywaj jego mamy, nic z³ego nie robi skoro dzieje siê to tylko podczas wypadów alkoholowych. Za³ó¿, ¿e jest doros³y i wie co robi.
__________________

Edytowane przez oh audrey
Czas edycji: 2013-12-28 o 10:18
oh audrey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 10:17   #20
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 4 422
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale serio to taka ró¿nica, czy wróci³ o 3 czy o 4?

Poza tym w ogóle z jakiej racji wyznaczasz mu godzinê powrotu? Co Ty jego matk± jeste¶?

Nie wyznaczaj godziny powrotu i nie bêdzie problemu.

Mnie by szlag trafi³ jakby mi facet wyznacza³, ¿e wróci³am ze spotkania z kole¿ank± o 17, a mia³am byæ o 16 (je¶li nic istotnego nie mieli¶my zaplanowane of kors, ale w przypadku autorki nie wiem, co mo¿na mieæ zaplanowane o 3 nad ranem).
Zgadzam sie ca³kowicie
I tez jestem zdania, ze jak tak dalej bêdziesz postêpowaæ to dla ¶wiêtego spokoju zacznie Ciebie oklamywac. Ciekawe czy wtedy bedziesz zadowolona. Chyba, ze zaczniesz go szpiegowac pod domem...
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wêdrówk± jedn± ¿ycie jest cz³owieka..."
ewka5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:39   #21
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez Kalini Poka¿ wiadomo¶æ
chcesz mieæ satysfakcje, ¿e siê Ciebie s³ucha.
Te¿ tak uwa¿am. Jak dla mnie, to to jest jaka¶ chora potrzba kontroli, autorko. Zmieñ my¶lenie, bo chlopak przejrzy na oczy i Ciê zostawi, tak siê nie da ¿yæ.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:43   #22
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

O ile nie znoszê niepunktualno¶ci, to nie w takim wypadku- bo sama ustawiasz siê w roli rodzica, który pilnuje dziecka.
Czym innym jest umawianie siê na spotkanie i spó¼nianie, czym innym kontrola, o której ch³opak wróci z wyj¶cia z kumplami.
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:46   #23
little_ladybird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

mo¿e macie troche racji...

ale denerwuje mnie nies³owno¶æ. skoro mówie ¿e wracam o tej godzinie to wracam, a nie godzine pó¼niej. Gdyby to by³o w dzieñ to inaczej, ale po nocach mnie to poprostu denerwuje
little_ladybird jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:49   #24
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 3 134
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e macie troche racji...

ale denerwuje mnie nies³owno¶æ. skoro mówie ¿e wracam o tej godzinie to wracam, a nie godzine pó¼niej. Gdyby to by³o w dzieñ to inaczej, ale po nocach mnie to poprostu denerwuje
Po prostu we¼ pod uwagê, ¿e na spotkaniach towarzyskich ro¿nie bywa, nie da sie przewidzieæ z zegarkiem w rêku o której siê skoñcz±. A chyba nie ma ¿adnego powodu dla którego mia³by wychodziæ przed koñcem.
Kalini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 10:50   #25
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby to by³o w dzieñ to inaczej, ale po nocach mnie to poprostu denerwuje
Gdyby¶ czeka³a na niego o tej 3 ze ¶niadaniem/czym¶ wa¿nym do zrobienia, to bym rozumia³a, ale Ty po prostu ¶pisz i awanturê chcesz robiæ rano Jak siê tutaj ma argument "po nocach", skoro nie uprawiasz nocnego czekania na wiadomo¶æ od niego, nie denerwujesz siê czy ca³o dotrze do domu, tylko sobie ¶pisz jak zabita, a rano "ooooooooooooooooo wróci³ o 4, a nie o 3!!! Bezczelny!!!" No sama siê zastanów jak to brzmi
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 11:00   #26
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez ameliar Poka¿ wiadomo¶æ
A co Ty Jego matk± jeste¶ by mu wydzielaæ godziny powrotów co za ró¿nica czy wróci o 3 czy 4? Je¶li siê martwisz czy co¶ mu siê sta³o umówcie siê by po powrocie napisa³ smsa czy co¶.
niektóre baby chyba tak w³a¶nie my¶l±...
Autorko, puknij siê w g³owê. Wyznaczaæ godziny powrotów do domu doros³emu facetowi nie bêdziesz raczej... (to takie trochê bluszczowate.)
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 11:01   #27
little_ladybird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby¶ czeka³a na niego o tej 3 ze ¶niadaniem/czym¶ wa¿nym do zrobienia, to bym rozumia³a, ale Ty po prostu ¶pisz i awanturê chcesz robiæ rano Jak siê tutaj ma argument "po nocach", skoro nie uprawiasz nocnego czekania na wiadomo¶æ od niego, nie denerwujesz siê czy ca³o dotrze do domu, tylko sobie ¶pisz jak zabita, a rano "ooooooooooooooooo wróci³ o 4, a nie o 3!!! Bezczelny!!!" No sama siê zastanów jak to brzmi

no tak mniej wiêcej to wygl±da, a nie brzmi mi to jako¶ dziwnie, tym bardziej ¿e on nie by³by zadowolony z mojego szwêdania siê po nocach.
little_ladybird jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 11:04   #28
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ


T³umaczy³am ¿e jak siê umawiamy ¿e które¶ gdzie¶ wychodzi i ma wróciæ o danej godzinie to tak powinno byæ, to siê s³owno¶æ nazywa. W jego przypadku jej po prostu nie ma.

Nie jeste¶ jego matk±, wiêc odpu¶æ.
Jak by chcia³ s³uchaæ wiecznych narzekañ, to by nigdy nie chcia³ zwi±zaæ siê z dziewczyn±.

Przestañ zrzêdziæ i próbowaæ go 'wychowywaæ'
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 11:04   #29
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ
no tak mniej wiêcej to wygl±da, a nie brzmi mi to jako¶ dziwnie, tym bardziej ¿e on nie by³by zadowolony z mojego szwêdania siê po nocach.
Nie brzmi Ci dziwnie? Mówisz ¿e siê denerwujesz, ¿e pó¼niej wraca, a jak niby siê denerwujesz jak ¶pisz w tym czasie Poza tym czy 3 czy 4, to tak czy siak jest nocne szwêdanie, wiêc jako¶ ciê¿ko Ciê zrozumieæ, naprawdê. Po prostu nie wyznaczaj mu godziny powrotu, to nie bêdziesz siê wkurzaæ rano, ¿e jej nie dotrzyma³.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 11:07   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Nies³owno¶æ ch³opaka apropo wracania do domu po piwie z kumplami

Cytat:
Napisane przez little_ladybird Poka¿ wiadomo¶æ
no tak mniej wiêcej to wygl±da, a nie brzmi mi to jako¶ dziwnie, tym bardziej ¿e on nie by³by zadowolony z mojego szwêdania siê po nocach.
No mnie brzmi, bo gdyby¶ siê tak bardzo martwi³a o niego, to by¶ nie spa³a i najpó¼niej o 3:30 by¶ dzwoni³a w panice, czy mu siê co¶ nie sta³o. A Ty sobie ¶pisz. Czyli nie martwisz siê, a po prostu w¶ciekasz siê o z³amanie obietnicy powrotu o konkretnej godzinie.

Je¶li nie jest w stanie wróciæ o godzinie, o której obiecuje, to po cholerê w ogóle ustalacie jego godzinê powrotu? Je¶li on by siê w¶cieka³ gdyby¶ Ty wróci³a godzinê pó¼niej ni¿ zapowiada³a¶, to niech siê sam stosuje do zasad, których wymaga. Proste, zwiêz³e, konkretne ustalenie zasad i tyle.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.