Podsumowania nadszedł czas,czyli pierwsza rocznica forum Wizażu w nowej wersji :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 12:23   #31
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Podsumowania nadszedł czas,czyli pierwsza rocznica forum Wizażu w nowej wersji

Ja niestety (a moze stety) nie pamietam starego forum,nie moge sobie wyobrazic brak avatarow!To po nich wlasnie poznaje uzytkowniczki.O systemie drzewkowym nic niewiem-i nie chce wiedziec,poniewaz obecnie dobrze sie odnajduje w tej formie.Wizaz i jego forma bardzo mi odpowiada-ta obecna-bo jak juz pisalam innej nie znam.Jedyne zmiany ktore pamietam to dodanie nowych podforow.Nie musze dodawac ze wizaz bardzo mi sie podoba skoro jestem tu codziennie.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 23:02   #32
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Podsumowania nadszedł czas,czyli pierwsza rocznica forum Wizażu w nowej wersji

Cytat:
Napisane przez natii4
O tak-pamiętam zdjęcia. I pamiętam czyje zdjęcie pierwsze zobaczyłam na Wizażu-Beliczka siedzącej na schodach i proszącej o radę w sprawie fryzury,która była jej potrzebna na wesele na jakie się wybierała
Miałam wtedy istny wysyp wesel, 3 wesela w miesięcznych odstępach
...
Na początku podeszła sceptycznie do nowego, unowocześnionego forum. reaza nie wyobrażam sobie braku tych wszystkich bajerów.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.