Nie mogę wejść na nowe forum - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-29, 11:43   #31
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

A to porównianie do piekarni sprawia,że ta kara nie jest za ten wulgaryzm,ale za to co robię w swoim życiu.
Wiem,że w obecnych czasach bycie szczerym,prawdomównym,byc ie sobą nie jest w cenie,nawet fakt,że człowiek przyznaje sie do winy i przeprasza za to.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 12:22   #32
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Natii obserwuje ten watek i tak sobie mysle, ze ty chyba sama chcesz (prosisz sie) z wizazu wyleciec. Drazysz ten temat bez konca. Z jednej strony cie rozumie, lecz z drugiej strony to mnie sie rowniez nie spodobalo to niecenzuralne slowo. Rozumie cie, bylas wzburzona ale to nie powod, zeby sie w miejscu publicznym tak wyrazac ( moklas sobie przyklnac w duchu i ugryzc sie w jezyk ) Cale szefostwo stara sie , zeby z wizazu nie zrobil sie drugi Onet i powinnas to zrozumiec. Z tym pismem swietym tez troszeczke przesadzilas, ale jesli sie tak na nie powolujesz, to czy nie nalezy nadstawic drugiego policzka po uderzeniu?
Mysle, ze powinnas zakonczyc ten temat.... moze sie zrobic znow nieprzyjemnie.
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:08   #33
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

czyli nati ma siedzieć cicho i nie odzywać się-a inni niech komentują??
Nie uważam,że kreuje się na ofiarę-zdaje sobie doskonale sprawę,że nie powinna tak napisać/zareagować.Sama jej to "powiedziałam" w trakcie naszej prywatnej rozmowy.Ale uważam tez,ze nie tylko ona zrobiła błąd czy zawiniła.
Czy powinna nie odzywać się w tym wątku i posypać głowę popiołem? Może tak.Ale ja zareagowałabym tak samo jak ona...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:22   #34
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Aga BJ napisał(a):
> czyli nati ma siedzieć cicho i nie odzywać się-a inni niech komentują??
> Nie uważam,że kreuje się na ofiarę-zdaje sobie doskonale sprawę,że nie powinna tak napisać/zareagować.Sama jej to "powiedziałam" w trakcie naszej prywatnej rozmowy.Ale uważam tez,ze nie tylko ona zrobiła błąd czy zawiniła.
> Czy powinna nie odzywać się w tym wątku i posypać głowę popiołem? Może tak.Ale ja zareagowałabym tak samo jak ona...

Agus nie mam ochoty z toba na ten temat dyskutowac O racje klocic sie rowniez nie bede Zrobi co zechce, ja wyrazilam tylko moje zdanie na ten temat, poniewaz drazy ten temat bez konca a efekt jest chyba odwrotny, od tego, ktorego sie spodziewala
Wiem jedno, to nie byl pierwszy watek, w ktorym Natii nie mogla sie powstrzymac od "wybuchowych" i niezbyt ladnych odpowiedzi.
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 13:36   #35
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami .....

Tak BTW.. przeszukiwałam właśnie wątek o depilacji cukrowej..i oto na co się natknełam
Od razu mówię, że nic nie mam do autorki, interesuje mnie tylko dlaczego, kasuje sie wątek ze słowem zagwiazkowanym, a inne słowo na p przeszło (chyba?) niezauwazone
Cytuje:

"Ta depilacja cukrowa jest do du........ Zrobilam sobie wszystko tak wedlug przpisu i coooo tylko sie poparzylam i mam teraz poparzenia 2 stopnia. Mowie wam jest to po☠☠☠ana metoda nie stosujcie jej boli teraz jak cholera.....Nigdy wiecej jej nie zrobie.........Teraz bede miala blizneee...............ah ide ogolic nogi zwykla maszynka po ktorej nie bede miala speczacej blizny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! "
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 14:27   #36
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Nati4 napisała:
> Nie kreuję siebie na ofiarę poprostu zrobiło mi się bardzo przykro, że zostałam w taki sposób potraktowana...

Na nowym forum pewnie będzie się to częściej zdarzać i i na pewno nie Ty jedna zostałaś i nie ostatnia zostaniesz tak potraktowana... i trzeba się do tego przyzwyczaić...
ale uważam, że to dobrze, bo ktoś zanim coś napisze może sam lepiej się nad tym zastanowi

ale chyba też trochę przesadzasz, bo cóż to jest chwilowe zablokowanie..świat się nie zawalił, o tym nikt nie musiał wiedzieć (ja bym nie wiedziała, gdyby nie ten post)- dlatego to posądzanie o robienie z siebie ofiary, nie trzeba tego w taki sposób przeżywać, więcej luzu
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 15:22   #37
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Becia69 napisał(a):
> Wiem jedno, to nie byl pierwszy watek, w ktorym Natii nie mogla sie powstrzymac od "wybuchowych" i niezbyt ladnych odpowiedzi.

Nie pierwszy,bo drugi.Ten pierwszy był o Papieżu.
Nie byłby ten wątek tak "rozstrzęsiony" jakby mi ktoś powiedział co,dlaczego,na jak długo,a tak się nie stało.Odpowiedź uzyskałam tu,właśnie potrzez drążenie tego tematu.

Mam nadzieję,że Administracja(napiszę ONI) nie będzie mi miała tego za złe i pokażę tu maila jakiego dostałam:

Witam

Na nowym forum będziesz mogła pisać dalej. Jednak chciałbym Ci napisać,
że bardzo, ale to bardzo nie podobają się nam takie wypowiedzi, jakich
się dopuściłaś w wątku o otwieraniu kosmetyków w sklepie. Również sposób
prowadzenia dyskusji pozostawia wiele do życzenia. Może przyjmiesz małą
radę ode mnie osobiście - zainteresuj się może nieco retoryką, jest to
bardzo ciekawa dziedzina nauki pomagająca prowadzić kulturalną dyskusję
pomiędzy skrajnie różniącymi się adwersarzami.

Niezależnie od głoszonych opinii istnieją pewne normy, których
szczególnie na wizaz.pl pilnujemy i nie dopuszczamy użytkowników
łamiących te normy do czynnego uczestnictwa w naszej społeczności.
Dlatego chciałbym, abyś wiedziała, że wywołałaś w redakcji burzliwą
dyskusję i wielu współpracowników chciało, abym usunął w ogóle Twój
dostęp do forum. Pozostałaś na forum tylko dzięki wstawiennictwu osoby,
którą zaatakowałaś. I uszanuj to, że osoba ta wybaczyła Tobie, ponieważ
niewiele potrafi przyjąć przeprosiny w takiej sytuacji.

Pozdrawiam
Tomek
WebAdmin
Wizaz.pl

Jeżeli mnie tu nie chcą to nie będę tu wchodzić i podziękuję za mile spędzony czas.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-29, 16:12   #38
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Nati, czasem popelniamy bledy w zyciu (ja tez swieta nie jestem i wiele bledow i przykrosci w zyciu wyzadzilam, czasem nawet bez mojej wiedzy) ale te bledy trzeba zauwazyc, zaakceptowac je a nie negowac i kreowac sie na czarna owce...
Doroslosc polega na tym, ze akceptujemy nasze wady, umiemy przyznac sie do bledow. Przepraszamy, zmieniamy sie.
Zmiana to oznaka doroslosci, charakteru.

Czlowiek uczy sie na bledach.

Nie ma sie co bronic (tylko winny sie tlumaczy), musisz przelknac te sprawe - to piwo ktore nawazylas, strawic je w mekach sumienia i koniec. Po sprawie.
Pozdrawiam i przepraszam ze sie wmieszalam. Co zlego to nie ja.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 16:17   #39
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Becia69 napisał(a):
> Agus nie mam ochoty z toba na ten temat dyskutowac O racje klocic sie rowniez nie bede Zrobi co zechce, ja wyrazilam tylko moje zdanie na ten temat, poniewaz drazy ten temat bez konca a efekt jest chyba odwrotny, od tego, ktorego sie spodziewala
Ja z nikim nie zamierzam się kłócić Beciu,też wyrażam swoje zdanie.Przykro mi,ze nie masz ochoty ze mną dyskutować Po to chyba wypowiadamy się w jakimś wątku by porozmawiac,wymienić poglądy i zdania,podyskutować.
> Wiem jedno, to nie byl pierwszy watek, w ktorym Natii nie mogla sie powstrzymac od "wybuchowych" i niezbyt ladnych odpowiedzi.
> Pozdrawiam
A która z nas poszczyci się krystalicznie czystą karierą na wizażu? Chyba niewiele z nas może z czystym sumieniem napisać,że nikogo nie obraziły,nie uraziły (nawet podświadomie? )
Nie pochwalam absolutnie tego co zrobiła -> dla jasności ale mnie również czasami ponoszą emocje-tyle że nie bluźnię i staram się powstrzymać nerwy.Nati zaś nie pomyślała i to zrobiła.Została ukarana za słowo składające się w większości z gwiazdek...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 16:21   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

natii4 napisał(a):
> Jeżeli mnie tu nie chcą to nie będę tu wchodzić i podziękuję za mile spędzony czas.
Nati-rozumiem,że jesteś wzburzona,ale nie unoś się już .Uspokój się bo przeciąganie tego nic nie da. Zrobiłaś źle,przeprosiłaś -wyszło jak wyszło.

p.s.
jak dla mnie EOT
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 16:43   #41
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

to ja podrążę, ale muszę zwrócić uwage na jedną rzecz:

owszem Nati z jednej strony została ukarana za słowo skaładające sie głównie z gwiazdek i nie zamierzam oceniać, czy kara była była słuszna czy nie.
Ale to że została sprowokowana, to juz chyba lekka przesada. Uczestniczyłam na bieżąco w tamtej dyskusji i nie wiem jak inne Wizażanki, ale dla mnie było jasne że Estella pisząc "średnio mnie obchodzi czy masz alergię czy nie" nie miała nic złego na myśli, bo napisała to w KONTEKŚCIE - nie tyle, że w ogóle nie obchodzi jej alergia Nati (nawet chyba napisała, ze bardzo jej współczuje), co że nie obchodzi jej alergia Nati jako powód otwierania i paćkania balsamów, któr potem kupuje np. Estella! szczerze mówiąc, to ja również nie chcę kupować używanych kosmetyków w sklepach, bo ktoś z alergią je testuje. Od tego są testery, bez względu na to czy łatwo je dostać czy nie. I rozzłoszczona Nati otwierając taki balsam nie robi na złość pani ekspedientce, która schowała przed nia tester do szuflady tylko np. mi, która potem ten balsam kupię. I w tym kontekście, wybacz Nati, mnie również średnio obchodzi Twoja czy kogokolwiek alergia.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-29, 16:49   #42
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Edii napisał(a):
> to ja podrążę, ale muszę zwrócić uwage na jedną rzecz:
>
> owszem Nati z jednej strony została ukarana za słowo skaładające sie głównie z gwiazdek i nie zamierzam oceniać, czy kara była była słuszna czy nie.
> Ale to że została sprowokowana, to juz chyba lekka przesada. Uczestniczyłam na bieżąco w tamtej dyskusji i nie wiem jak inne Wizażanki, ale dla mnie było jasne że Estella pisząc "średnio mnie obchodzi czy masz alergię czy nie" nie miała nic złego na myśli, bo napisała to w KONTEKŚCIE - nie tyle, że w ogóle nie obchodzi jej alergia Nati (nawet chyba napisała, ze bardzo jej współczuje), co że nie obchodzi jej alergia Nati jako powód otwierania i paćkania balsamów, któr potem kupuje np. Estella! szczerze mówiąc, to ja również nie chcę kupować używanych kosmetyków w sklepach, bo ktoś z alergią je testuje. Od tego są testery, bez względu na to czy łatwo je dostać czy nie. I rozzłoszczona Nati otwierając taki balsam nie robi na złość pani ekspedientce, która schowała przed nia tester do szuflady tylko np. mi, która potem ten balsam kupię. I w tym kontekście, wybacz Nati, mnie również średnio obchodzi Twoja czy kogokolwiek alergia.
>


Dokładnie o to mi chodzilo
Twoja choroba pewnie nie jest zaraźliwa,ale jest mnóstwo osób z różnymi zaraźliwymi chorobami i ja nie mam ochoty przez czyjś kaprys 'wypróbowania' kremu potem latać po lekarzach i wydawać mnóstwo kasy na maści.
To tak jakby osoba z opryszczką smarowała sie błyszczykami(nie testerami) i odstawiała je spokojnie na miejsce.
Poza tym płacę teoretycznie za pełnowartościowy produkt,więc czemu ma być wypaćkany?
To po pierwsze.
A po drugie-możesz zaspokoić moja ciekawość i odpowiedzieć na pytanie: skoro masz taka okropna,bolesna alergię to czemu smarujesz sie w sklepie czym popadnie?Nie lepiej zostać przy tym,co Cię nie uczula?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 17:01   #43
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Natii, nie do końca rozumiem reakcję Administratorów w tym przypadku, bo słowo jednak było "ocenzurowane" i przeprosiłaś za nie od razu. Szczerze mówiąc, widziałam już na forum zachowania bardziej niekulturalne (obrażanie, atakowanie innych użytkowniczek) i konsekwencje nie były tak drastyczne, gdyby chciano usunąć Cię na stałe z forum nie rozumiałabym tego kompletnie (i niczyje wstawiennictwo nie miałoby tu wg mnie nic do rzeczy).
Z drugiej strony nie jesteś tu oczywiście bez winy - i proszę, nie stawiaj tego na zasadzie "biorę swoje grabki i wiaderko i zwijam się z tej piaskownicy" bo to troszkę dziecinne... A Wizaż to mimo wszystko całkiem przyjazne miejsce

Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 17:17   #44
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Aga BJ napisał(a):

> Ja z nikim nie zamierzam się kłócić Beciu,też wyrażam swoje zdanie.Przykro mi,ze nie masz ochoty ze mną dyskutować Po to chyba wypowiadamy się w jakimś wątku by porozmawiac,wymienić poglądy i zdania,podyskutować.

Agus nie chodzi o to, ze nie mam ochoty na dyskusje, a tym bardziej z toba Wydaje mi sie, ze szefostwo ma juz dosc tego watku.. i dalszego drazenia tego tematu. Wydaje mi sie, ze Natii4 czeka na przeprosiny ze strony Zlosia czy moze szefowej. Ja na jej miejscu cieszylabym sie z tego, ze dostala tylko bane. Wizaz nie jest nasza wlasnoscia i nie my decydujemy tutaj o tych, czy innych sprawach... mozemy jedynie zwrocic uwage lub troche czasami pomoc... jednak ostateczna decyzja nalezy do tych na gorze i szefowej. My powinnysmy sie cieszyc z tego, ze w ogole stworzyli taki portal. Natii4 jest jeszcze mlodziutka ale juz teraz powinna sie nauczyc, ze czasami lepiej ugryzc sie w jezyk, czy przemilczec to i owo. Na dalsza czesc twojej wypowiedzi nie odpowiem poniewaz... czasami lepiej ugrazc sie w jezyk
Dobra koncze bo mam wielkie sprzatanie a ty "malpko" mnie prowokujesz
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 17:21   #45
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Aga BJ napisał(a):
> Została ukarana za słowo składające się w większości z gwiazdek...

Myślę jednak, że tak właśnie być powinno, a wiadomo, że najczęściej to raczej tymczasowe ukaranie... niedługo byłoby tak, jak na innych forach, gdzie nie zna się zasad kultury, albo po prostu jakiś admin nie umie zapanować nad porządkiem.
To mogłoby się przydarzyć każdej z nas, bo rozumiem, że nerwy mogą ponieść człowieka, jeśli np nie zrozumie aluzji czy pewne wypowiedzi ogólne bierze zbyt do siebie, ale gdyby nic z tym się nie stało, podejrzewam, że ogólnie wizażanki (również niektóre dopiero co zalogowane) poczułyby się bezkarne i coraz więcej byłoby słów "piii" .. i pojawiałoby się więcej oczywiście mówię ogólnie, nie jest to jakiś atak na natii

Dla mnie, jeśli zostałabym zablokowana byłaby to sprawa na pewno do przemyślenia, poprawienia i zgadzam się tu z Femme, należy uczyć się na błędach i je zauważyć, a nie uparcie tłumaczyć się, że ja tu winy nie ponoszę, bo np. przeprosiłam.. a jeśli w jakiś sposób zostałabym urażona przez wizażankę (umyślnie, bądź też nie) starałabym się dociec, dlaczego jest dla mnie niemiła, zadać jej to pytanie (może nawet prywatnie w mailu), dać możliwość normalnej odpowiedzi, wytłumaczenia się, poczytać dokładnie jeszcze raz jej wypowiedź, czy aby wszystko dobrze zrozumiałam i czy nie czepiam się bezpodstawnie...

a może ktoś poczuł się na tyle dotknięty takim słownictwem, że sam apelował o usunięcie wątku czy nawet osoby z forum..nieraz przecież pojawiały się takie posty na plotkowym, aby kogoś uspokoić, czy zlikwidować wątek, wywołujący negatywne emocje???
także nie odchodź... nie ma co się unosić dumą, przetraw to i mimo wszystko głowa do góry, ale bez zadzierania
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 17:37   #46
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Beciu-nie prowokuję
Jeśli więc wypowiedzi z gwiazdkami są takie kontrowersyjne,to czemu nie są usuwane??

"Widzialam,chyba ich wszystkich pop***delikatnie mowiac..."
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 17:45   #47
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Aga BJ napisał(a):
> Jeśli więc wypowiedzi z gwiazdkami są takie kontrowersyjne,to czemu nie są usuwane??

teraz na nowym forum to pewnie wszystkie takie wypowiedzi jednak będą usuwane - (chyba będzie prościej) i zostanie to ogłoszone

może przydałby się na nowym forum jakiś wykrywacz niekulturalnych postów?? .. tak tylko
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 18:01   #48
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

PATIS_79 napisał(a):
> Aga BJ napisał(a):
> > Jeśli więc wypowiedzi z gwiazdkami są takie kontrowersyjne,to czemu nie są usuwane??
>
> teraz na nowym forum to pewnie wszystkie takie wypowiedzi jednak będą usuwane - (chyba będzie prościej) i zostanie to ogłoszone
>
> może przydałby się na nowym forum jakiś wykrywacz niekulturalnych postów?? .. tak tylko
Powinien być spore odciążenie złosia
A tak a propos tej wypowiedzi ,która wkleiłam wczesniej-wątek nie został skasowany,uwaga(przynajmn iej publicznie) też nie została zwrócona osobie ,która go napisała...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 18:02   #49
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Aga BJ napisał(a):
> "Widzialam,chyba ich wszystkich pop***delikatnie mowiac..."

Zgadnijcie czyje to słowa

Nie są to słowa AgiBJ,ani moje.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-29, 18:41   #50
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Natii4 zróbmy teraz nagonke na mnie
Może jeszcze coś wyszukacie z mojej przeszłości?

Co do Twoich wulgaryzmów-ja się do nich nie przyczepiłam,tylko do otwierania kosmetyków.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 18:51   #51
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Estella napisał(a):
> Natii4 zróbmy teraz nagonke na mnie
> Może jeszcze coś wyszukacie z mojej przeszłości?
>
> Co do Twoich wulgaryzmów-ja się do nich nie przyczepiłam,tylko do otwierania kosmetyków.
Estello chyba nikt nie robi nagonki na Twoją osobę,zastanawiam się tylko,czemu nie wszystkie wygwiazdkowane wulgaryzmy są karane ,banowane itp... Mnie chodzi o to,że w archiwum można znaleźć takie wypowiedzi .I tyle
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 18:52   #52
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Dziekuje tej osobie, ktora poslala mi mila kartke z Onetu Naprawde sie nudzicie
http://kartki.onet.pl/32888623-67574-37022809.html

Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:01   #53
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Chamstwo w najczystszej postaci! Co za paskudne trolle siedzą na tym forum ! Pamiętam, że kiedyś już zdarzyła się historia z kartką od jakiejś "przemiłej" wizażanki- Beciu, tchórzostwa niestety nie da się wykrzewić. Ten troll musi być małym i miernym człowieczkiem. Przez baardzo małe "c"
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:02   #54
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Becia69 napisał(a):
> Dziekuje tej osobie, ktora poslala mi mila kartke z Onetu Naprawde sie nudzicie
> http://kartki.onet.pl/32888623-67574-37022809.html
>
> Pozdrawiam
Wielkie pozdro dla tej "przemiłej" istoty

PS.Konto na Onecie mam,ale nawet nie wiem jakie,bo z niego nie korzystam (napisałam to tak dla własniej asekuracji)
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:04   #55
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

A pamiętacie jak była akcja z TVN Style i ktoś nas zaczął wyzywać od starych rapszli(chyba tak to było),od czarownic itp.
Ja miałam jeszcze potem "miłe" maile z "pozdroweniami" od tego człowieczka....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:09   #56
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Becia69 napisał(a):
> Dziekuje tej osobie, ktora poslala mi mila kartke z Onetu Naprawde sie nudzicie
> http://kartki.onet.pl/32888623-67574-37022809.html
>
> Pozdrawiam



Oj retyyy, wyrazy współczucia dla nadawcy! Naprawde musi byc zgorzknialym czlowiekiem...
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:11   #57
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Beciu mam nadzieje,ze sie nie przejmujesz
No coz,sa ludzie i 'ludzie'
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:11   #58
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4


Becia69 napisał(a):
> Dziekuje tej osobie, ktora poslala mi mila kartke z Onetu Naprawde sie nudzicie
> http://kartki.onet.pl/32888623-67574-37022809.html
>
> Pozdrawiam
widzę starą sztuczkę z kartką z onetu .Też taką kiedys dostałam
Beciu nie przejmuj się tynm.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:12   #59
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Tak zgadzam się z Agą...wszystkie "wygwiazdkowane wulgaryzmy" powinny być karane, banowane, żeby była sprawiedliwość

Becia69 no jestem w szoku, faktycznie taki trollik, a co ja mówię..to już przecie Troll, musi się bardzo nudzić, może czegoś zazdrości? chyba mądrości... chłopa trzeba no wymiękam
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 19:12   #60
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Re: Dziękuję,że mogłam tu być z Wami - do Natii4

Uważam, że wątek i fascynujący temat został wszechstronnie i dogłębnie wyczerpany. Niech spoczywa w pokoju.
Poziom, który reprezentują pewne osoby, jest godzien politowania-ani Nickname, ani anonimowość, tego nie zakamuflują (to chyba dobre słowo na wizazu? )podobnie jak makijaż, choćby najlepszy.
Lubię ten portal, ponieważ zauważam wiele Osób, które są tu , by chętnie nieść pomoc innym, rozumieją problemy zwią zane choćby ze skórą i nie szczędzą wsparcia i swego doświadczenia.
Moją sympatię wzbudzają także Wizażanki dzielące się swoimi talentami- w wizażu, sztuce kulinarnej, pielęgnacji domu,doświadczeniu rodzinnemu. Taki powinien być cel forum. Tutaj jest miejsce, dla pomocy a nie obrzydliwej zawiści, nietolerancji i niskich instynktów.
Opamiętajcie się Osoby pełne psuedo-klasy,jest mnóstwo innych miejsc na zaspokakjanie swych dziwnych,godnych pożałowania upodobań do obraż ania innych i sprawiania przykrości.Nie szkoda Wam energii?
Jeszcze kilka dni temu, wszyscy jednali się nad pewnym Grobem, dziś wzajemnie obrażają , w imię- nie wiem-rekomensaty kompleksów?
Można założyć pokój "pokłóćmy się!", na każdym czacie, tam dać upust swym niespożytym pokładom głupoty-w rozmowie choćby ze sobą-Wizaz kieruję się chyba inną ideą, a może się myle?

Może jakaś kartka dla mnie?
ŻENUJĄCE. WSTYD. NIE WARTO DŁUŻEJ PSUĆ SOBIE NASTROJU i klimatu tej strony,bo temat został wyczerpany, wulgaryzmy wyrzucone, i tylko pogłębia się niesmak.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.