Wszystko o AVONIE cz. 39 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-04, 21:05   #1801
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Tak, nowy pin wchodzi od katalogu 14
skąd takie wieści ?
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 21:09   #1802
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
czy cos sie zmienilo w kwestii oplat za paczke kolejny raz w katalogu? myslalam, ze zniesiono ta kazdorazowa oplate za paczke a tu mi wskakuje 2,9
Wydaje mi się że zniesiono ale na krótko, miałam jakiś czas temu wiadomość w skrzynce w strefie że przywracają darmowe wysyłki o ile zamówienia w danym katalogu przekroczyły 300 zł, to każde kolejne za minimum 50 zł miała być wysyłka kurier 48 albo odbiór w punkcie za darmo. Tej wiadomości już nie mam, znikła a pisałam tu nawet niedawno że się zorientowałam że płacę każdorazowo za wysyłkę tą niby darmową. Miałam do nich pisać w tej sprawie ale olałam bo mam już dość tych ich pomyłek, kręcenia i kombinacji. Teraz też miałam nie tą maskę w zamówieniu, na fakturze była ta co powinna a w pudle inna, zamawiałam to dla koleżanki i wzięła ją ale już mi ręce czasem opadają, w jak krótkim czasie jaki się bajzel zrobił w tej firmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 21:50   #1803
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że zniesiono ale na krótko, miałam jakiś czas temu wiadomość w skrzynce w strefie że przywracają darmowe wysyłki o ile zamówienia w danym katalogu przekroczyły 300 zł, to każde kolejne za minimum 50 zł miała być wysyłka kurier 48 albo odbiór w punkcie za darmo. Tej wiadomości już nie mam, znikła a pisałam tu nawet niedawno że się zorientowałam że płacę każdorazowo za wysyłkę tą niby darmową. Miałam do nich pisać w tej sprawie ale olałam bo mam już dość tych ich pomyłek, kręcenia i kombinacji. Teraz też miałam nie tą maskę w zamówieniu, na fakturze była ta co powinna a w pudle inna, zamawiałam to dla koleżanki i wzięła ją ale już mi ręce czasem opadają, w jak krótkim czasie jaki się bajzel zrobił w tej firmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale to chyba w tym katalogu wrocily te oplaty sprawdzam faktury z k11 i tam ich nie ma, mimo tego, ze robilam pare malych zamowien
ich strata - rzutem na tasme chcialam cos tam sobie zamowic o czym zapomnialam wczesniej, ale nie mam zamiaru placic za wysylke
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 22:12   #1804
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ale to chyba w tym katalogu wrocily te oplaty sprawdzam faktury z k11 i tam ich nie ma, mimo tego, ze robilam pare malych zamowien
ich strata - rzutem na tasme chcialam cos tam sobie zamowic o czym zapomnialam wczesniej, ale nie mam zamiaru placic za wysylke
Ja miałam naliczane już we wcześniejszych katalogach, szkoda że nie napisali takiej wiadomości jak to znieśli, trudno, grabią sobie i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 22:48   #1805
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
czy cos sie zmienilo w kwestii oplat za paczke kolejny raz w katalogu? myslalam, ze zniesiono ta kazdorazowa oplate za paczke a tu mi wskakuje 2,9
Jeżeli pierwsze zamówienie miałaś na powyżej 300 zł, a kolejne na 50 to punkt odbioru 72h jest za darmo.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że zniesiono ale na krótko, miałam jakiś czas temu wiadomość w skrzynce w strefie że przywracają darmowe wysyłki o ile zamówienia w danym katalogu przekroczyły 300 zł, to każde kolejne za minimum 50 zł miała być wysyłka kurier 48 albo odbiór w punkcie za darmo.
Tylko odbiór w punkcie 72h darmowy. Nic się nie zmieniło.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 06:39   #1806
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli pierwsze zamówienie miałaś na powyżej 300 zł, a kolejne na 50 to punkt odbioru 72h jest za darmo.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------



Tylko odbiór w punkcie 72h darmowy. Nic się nie zmieniło.
Wczoraj jeszcze puszczałam zamówienie ostatnie i mi normalnie policzyło za punkt odbioru a mam ponad 500 zł w tym miesiącu łącznie, tyle tylko na pocieszenie że dali mi większy wybór tych miejsc, bliżej domu 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 16:27   #1807
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Wczoraj jeszcze puszczałam zamówienie ostatnie i mi normalnie policzyło za punkt odbioru a mam ponad 500 zł w tym miesiącu łącznie, tyle tylko na pocieszenie że dali mi większy wybór tych miejsc, bliżej domu 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wzięłaś punkt odbioru 72h? Bo jeśli tak to powinien być darmowy.
Chyba, że wzięłaś 24h to płatny.

Byłam dzisiaj w COKu i kupiłam ten nowy szampon czekoladowy Naturals. Pachnie bosko
No i trzy nowe kremy do rąk (lawenda rumianek, eukaliptus mięta, bergamotka cytryna), maseczkę do twarzy lawendową.
Chciałam próbkę tego nowego olejku-eliksiru Destillation, ale nie dowieźli...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 17:22   #1808
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale wzięłaś punkt odbioru 72h? Bo jeśli tak to powinien być darmowy.
Chyba, że wzięłaś 24h to płatny.

Byłam dzisiaj w COKu i kupiłam ten nowy szampon czekoladowy Naturals. Pachnie bosko
No i trzy nowe kremy do rąk (lawenda rumianek, eukaliptus mięta, bergamotka cytryna), maseczkę do twarzy lawendową.
Chciałam próbkę tego nowego olejku-eliksiru Destillation, ale nie dowieźli...
A jak te kremy do rak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 18:28   #1809
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale wzięłaś punkt odbioru 72h? Bo jeśli tak to powinien być darmowy.
Chyba, że wzięłaś 24h to płatny.

Byłam dzisiaj w COKu i kupiłam ten nowy szampon czekoladowy Naturals. Pachnie bosko
No i trzy nowe kremy do rąk (lawenda rumianek, eukaliptus mięta, bergamotka cytryna), maseczkę do twarzy lawendową.
Chciałam próbkę tego nowego olejku-eliksiru Destillation, ale nie dowieźli...
72 h, co katalog mówię że to ostatni i dlatego tego nie zgłaszam już Ale ten to już chyba naprawdę ostatni 🥴
Użyłam dziś tego nowego podkładu i jak dla mnie taki sobie, nie jest zły ale też nic specjalnego, krycie średnie, na buzi ładnie ale już na nosie brzydko, trwałość kilka godzin ale dziś było dość ciepło, wolę ten kryjący w prostokątnym opakowaniu zdecydowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 20:05   #1810
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A jak te kremy do rak?
Konsystencja gęsta jak w innych Planet Spa. Bergamotka cytryna pachnie rzeczywiście jak taka cytrusowa herbatka. Mięta eukaliptus orzeźwiająco, bardzo fajnie, tak jak nazwa wskazuje. Za to lawenda rumianek prawie nie pachnie - zapach neutralny, bardzo delikatny, nijaki. Może gdzieś delikatnie majaczy się lawenda...
Najlepsza bergamotka i eukaliptus.

Co do maseczki lawendowej to jest to gęsty żel, nakłada się na noc i nie zmywa. Może mam coś z nosem, ale jak dla mnie jak na aromaterapię pachnie za słabo.
Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
72 h, co katalog mówię że to ostatni i dlatego tego nie zgłaszam już Ale ten to już chyba naprawdę ostatni 🥴
To może jednak do nich napisz, że od kilku katalogów Ci naliczają niesłusznie opłatę. Może to jakiś błąd i nie tylko Tobie zabierają kasę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 20:35   #1811
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
skąd takie wieści ?
pytam bo w Focusie 14 nic na ten temat nie widzę
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 11:03   #1812
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Jak bym miała pisać do nich to bym musiała zliczyć zaś przejrzeć te zamówienia i wypisać w których tak miałam bo teraz np.wekend była darmowa to mi nie policzyło za wysyłkę, i nie wiem czy warto tracić czas bo np.zamawiałam próbki tego podkładu nowego po jednej z każdego koloru a dostałam wszystkie nude 🥴, o masce już pisałam że inną dali i ja tak mam praktycznie w każdym zamowieniu, ja do nich pisałam non stop i niewiele z tego wynikało, dziewczyna miła opisywała uprzejmie że będę jakiś tam brak miała w następnej paczce, oczywiście nie miałam to zaś pisałam i tak w kółko, na szczęście czasem też mylą się na korzyść dla mnie, mam więcej katalogów, pełno próbek, raz krem do stóp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 22:46   #1813
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Jak bym miała pisać do nich to bym musiała zliczyć zaś przejrzeć te zamówienia i wypisać w których tak miałam bo teraz np.wekend była darmowa to mi nie policzyło za wysyłkę, i nie wiem czy warto tracić czas bo np.zamawiałam próbki tego podkładu nowego po jednej z każdego koloru a dostałam wszystkie nude 🥴, o masce już pisałam że inną dali i ja tak mam praktycznie w każdym zamowieniu, ja do nich pisałam non stop i niewiele z tego wynikało, dziewczyna miła opisywała uprzejmie że będę jakiś tam brak miała w następnej paczce, oczywiście nie miałam to zaś pisałam i tak w kółko, na szczęście czasem też mylą się na korzyść dla mnie, mam więcej katalogów, pełno próbek, raz krem do stóp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To musisz dużo zamawiać. U mnie się aż tak nie mylą, koszty wysyłki też się zgadzają.

Ale i tak bym napisała na Twoim miejscu lub zadzwoniła do nich.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 14:37   #1814
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Jak bym miała pisać do nich to bym musiała zliczyć zaś przejrzeć te zamówienia i wypisać w których tak miałam bo teraz np.wekend była darmowa to mi nie policzyło za wysyłkę, i nie wiem czy warto tracić czas bo np.zamawiałam próbki tego podkładu nowego po jednej z każdego koloru a dostałam wszystkie nude 🥴, o masce już pisałam że inną dali i ja tak mam praktycznie w każdym zamowieniu, ja do nich pisałam non stop i niewiele z tego wynikało, dziewczyna miła opisywała uprzejmie że będę jakiś tam brak miała w następnej paczce, oczywiście nie miałam to zaś pisałam i tak w kółko, na szczęście czasem też mylą się na korzyść dla mnie, mam więcej katalogów, pełno próbek, raz krem do stóp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak mam: ciągle coś jest nie tak. O braku jednego katalogu lub próbki nie pisałam, ale teraz np. był w paczce inny pędzel, a na fakturze i w zamówieniu ten, który chciała klientka.
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 20:08   #1815
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

U mnie się też raczej zgadza z wyjątkiem np. ostatnio tych gratisowych perfum za 5 zł. Specjalnie dobierałam lakier żeby je dostać, więc składałam reklamację, dosłali of corz.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 19:21   #1816
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Pytanie do osób , które biorą udział w akcji Hot Noty.
Zarejestrowałam się, dostałam maila zwrotnego, że wybrali mnie do tej akcji w przypadku konkretnych kosmetyków. A co z kolejnymi edycjami? Oni wybierają jakoś sami z osób, które się zarejestrował ten raz i spełniły wymagania dodając recenzje? Czy trzeba coś konkretnego zrobić, by wziąć udział w kolejnych "testach"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 20:17   #1817
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez LadyPank Pokaż wiadomość
Pytanie do osób , które biorą udział w akcji Hot Noty.
Zarejestrowałam się, dostałam maila zwrotnego, że wybrali mnie do tej akcji w przypadku konkretnych kosmetyków. A co z kolejnymi edycjami? Oni wybierają jakoś sami z osób, które się zarejestrował ten raz i spełniły wymagania dodając recenzje? Czy trzeba coś konkretnego zrobić, by wziąć udział w kolejnych "testach"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz zrobic zdjecie produktu/zestawu i wstawic recenzje na instagramie oraz wstawic link, który wysyłają mailem. Musisz im linka z tym postem wysłać przez strone z maila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 21:46   #1818
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Musisz zrobic zdjecie produktu/zestawu i wstawic recenzje na instagramie oraz wstawic link, który wysyłają mailem. Musisz im linka z tym postem wysłać przez strone z maila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to rozumiem i wiem. Ale jeśli to wykonam, to już jakby oznacza, że wyrażam chęć by wziąć udział w kolejnych testach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:36   #1819
mitb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez LadyPank Pokaż wiadomość
Ja ostatnio się zapisałam.. Ciekawi mnie, jak to działa, mogłabyś coś przybliżyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To teraz można się jeszcze dopisać? Ja na początku nie zgłosiłam się do tego programu, bo myślałam, że pisanie recenzji testowanych kosmetyków będzie bardzo uciążliwe. Czytając komentarze uczestników programu przekonałam się, że nie jest to jakiś problem. Jak można się zapisać?
mitb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-14, 05:44   #1820
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez LadyPank Pokaż wiadomość
No to rozumiem i wiem. Ale jeśli to wykonam, to już jakby oznacza, że wyrażam chęć by wziąć udział w kolejnych testach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 07:21   #1821
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mitb Pokaż wiadomość
To teraz można się jeszcze dopisać? Ja na początku nie zgłosiłam się do tego programu, bo myślałam, że pisanie recenzji testowanych kosmetyków będzie bardzo uciążliwe. Czytając komentarze uczestników programu przekonałam się, że nie jest to jakiś problem. Jak można się zapisać?
Przez stronę internetową.
Jak wpiszesz w przeglądarce hasło Hot Noty, to pewnie wyskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 00:54   #1822
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

🥰
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B5B7D7CF-7A13-4D72-AE0A-EB4E5B53E59D.jpg (117,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05780AAD-6330-4698-81AA-A75151BBA37C.jpg (99,6 KB, 48 załadowań)
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 09:00   #1823
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Zauważyłam, że ostatnio nie dają w demo wszystkich nowości Pojawiła się nowa seria Pollution Protect z Anew i nie było jej w demo, a teraz to samo z serum z retinolem
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 13:50   #1824
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Witam, powiedzcie mi proszę gdzie znajdę podgląd faktury w strefie . cały czas mam z tym problem
evuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 14:36   #1825
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez evuska Pokaż wiadomość
Witam, powiedzcie mi proszę gdzie znajdę podgląd faktury w strefie . cały czas mam z tym problem

wchodzisz w menu -dane finansowe i Transakcje Faktury do opłacenia w ciągu 10-ciu dni (0) pod spodem na różowo pokaż wszystkie, mam nadzieję że o to chodzi?
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 20:14   #1826
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
wchodzisz w menu -dane finansowe i Transakcje Faktury do opłacenia w ciągu 10-ciu dni (0) pod spodem na różowo pokaż wszystkie, mam nadzieję że o to chodzi?

Jak klikam POKAŻ WSZYSTKIE to i tak nie mam podglądu aktualnej faktury ,tzn. nie mogę jej otworzyć
evuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 20:49   #1827
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez evuska Pokaż wiadomość
Jak klikam POKAŻ WSZYSTKIE to i tak nie mam podglądu aktualnej faktury ,tzn. nie mogę jej otworzyć


ok, a spróbuj w menu- zamówienia i zwroty i kliknij w kwotę faktury, u mnie się wtedy otwiera lista produktów zamówionych
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 09:18   #1828
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Widzę, że Avon ma problem z pędzlami.Dziś pokazało się na stronie w wiadomościach info o zamianie numeru pomiędzy zaokrąglonym a ściętym pędzlem do różu. Dziwne, bo ja wpisując nr 13425 nie dostałam żadnego pędzla do różu tylko do podkładu, więc jeszcze inna wersja. na dodatek w ramach rozpatrzenia reklamacji dosłali mi kolejny pędzel do podkładu pomimo, że wprost wyartykułowałam, iż chodzi mi o ścięty pędzel do różu i konturowania. Bałagan totalny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pędzle.jpg (41,8 KB, 37 załadowań)
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 18:36   #1829
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Widzę, że Avon ma problem z pędzlami.Dziś pokazało się na stronie w wiadomościach info o zamianie numeru pomiędzy zaokrąglonym a ściętym pędzlem do różu. Dziwne, bo ja wpisując nr 13425 nie dostałam żadnego pędzla do różu tylko do podkładu, więc jeszcze inna wersja. na dodatek w ramach rozpatrzenia reklamacji dosłali mi kolejny pędzel do podkładu pomimo, że wprost wyartykułowałam, iż chodzi mi o ścięty pędzel do różu i konturowania. Bałagan totalny.
Ja z tych nowych wzięłam kabuki, dwustronny do cieni i ten do blendowania, ciekawe co mi przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 09:48   #1830
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Widzę, że Avon ma problem z pędzlami.Dziś pokazało się na stronie w wiadomościach info o zamianie numeru pomiędzy zaokrąglonym a ściętym pędzlem do różu. Dziwne, bo ja wpisując nr 13425 nie dostałam żadnego pędzla do różu tylko do podkładu, więc jeszcze inna wersja. na dodatek w ramach rozpatrzenia reklamacji dosłali mi kolejny pędzel do podkładu pomimo, że wprost wyartykułowałam, iż chodzi mi o ścięty pędzel do różu i konturowania. Bałagan totalny.
Witam po raz pierwszy na tym wątku
Myślałam, że tylko ja mam problem z pędzlami, ponieważ zamówiłam ten zwykły do pudru, a okazało się, że otrzymałam mniejszy, bardziej płaski. Dodatkowo przy składaniu zamówienia po wpisaniu poprawnego kodu nie wyświetliła mi się żadna nazwa. Jest to dopiero mój czwarty katalog, czwarte zamówienie jakie składam osobiście, wcześniej lata przez konsultantki. Czy takie sytuacje mają często miejsce?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-04 12:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.