Buty z DeeZee - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 18:35   #1
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285

Buty z DeeZee


Dziewczyny, czy któraś z Was ma może te buty:
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...275_beige.html ?
Zastanawiam się, czy faktycznie trzeba brać rozmiar mniejsze? Jakaś dziwna przepaść długości jest między niektórymi rozmiarami. A już szare buty z tego samego modelu mają inną numerację
Jeśli któraś z Was miała z tymi butami do czynienia, to bardzo proszę o info
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 18:45   #2
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Buty z DeeZee

W komentarzach dwie dziewczyny piszą, że wzięły buty o rozmiar mniejsze i są ok, jest nawet miejsce na nieco grubszą skarpetkę.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 18:58   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Buty z DeeZee

masz długość wkładki to weź po długości wkładki... po to jest napisana przy modelu żebyś wiedziała co wziać a nie porównywała numerki

ja mam rozmiar 39/40, stopa ma długość 25,5cm i wzięłabym 39 (czyli wkładkę 26cm)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:05   #4
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Buty z DeeZee

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
masz długość wkładki to weź po długości wkładki... po to jest napisana przy modelu żebyś wiedziała co wziać a nie porównywała numerki

ja mam rozmiar 39/40, stopa ma długość 25,5cm i wzięłabym 39 (czyli wkładkę 26cm)
Ehh, wiem jakie długości wkładki są wpisane. Rzecz w tym, że przy takich samych butach(tylko w innym kolorze) są wpisane inne długości wkładki.
Dlatego pytałam, czy któraś z wizażanek ma te buty.
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:53   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Buty z DeeZee

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Ehh, wiem jakie długości wkładki są wpisane. Rzecz w tym, że przy takich samych butach(tylko w innym kolorze) są wpisane inne długości wkładki.
Dlatego pytałam, czy któraś z wizażanek ma te buty.
no ale co to za różnica jaka wkłada jest przy innym kolorze skoro ty chcesz dany kolor ?

Przecież mogło się w fabryce mylnąc i walnę o numer niżej niż powinni na jednym kolorze i tyle. Po to deezee o to zadbało i wkładki podało.
Zawsze brałam buty po wkładce u nich i zawsze było dobrze - rzetelnie do tego podchodzą.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:32   #6
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Buty z DeeZee

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
Ehh, wiem jakie długości wkładki są wpisane. Rzecz w tym, że przy takich samych butach(tylko w innym kolorze) są wpisane inne długości wkładki.
Dlatego pytałam, czy któraś z wizażanek ma te buty.
mam te buty tylko w innym kolorze [juz niedostepnym]
nosze 39 [stopa 25,5] i wzielam 39 i sa OK
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:11   #7
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Dot.: Buty z DeeZee

Ja mam nieco inne pytanie. Chcialam zamowic buciki, ale nie ma mojego roymiaru Jeszcze kilka dni temu byl. I tu moje pytanie: jak dlugo musze czekac na moj rozmiar?
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 13:37   #8
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Buty z DeeZee

Cytat:
Napisane przez Kiniaa92a Pokaż wiadomość
Ja mam nieco inne pytanie. Chcialam zamowic buciki, ale nie ma mojego roymiaru Jeszcze kilka dni temu byl. I tu moje pytanie: jak dlugo musze czekac na moj rozmiar?
aż uzupełnią rozmiarówkę? a najlepiej napisz do nich czy w ogóle bedzie i kiedy dostepny twój rozmiar...
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 16:00   #9
Kiniaa92a
Zakorzenienie
 
Avatar Kiniaa92a
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 853
Dot.: Buty z DeeZee

To wszystko już zrobiłam. Czekam na odpowiedź, tylko myślałam, że może są jakieś określone terminy na uzupełnianie rozmiarów.
Kiniaa92a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 08:24   #10
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Buty z DeeZee

a jak jest z jakoscia tych butkow?
widze ze maja te same modele co na stylowebutki.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:59   #11
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Buty z DeeZee

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
a jak jest z jakoscia tych butkow?
widze ze maja te same modele co na stylowebutki.
W sensie koturnów może i tak, ogólnie style na deezee i na stylowebutki dosyć się różni Zamawiałam emu na deezee i koturny kopytka na stylowebutki i do żadnej firmy nie mogę mieć większych zastrzeżeń, może tylko jedno że skontaktować się z kimś w stylowebutki jak masz problem np. z kurierem to graniczy z cudem
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 13:37   #12
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Buty z DeeZee

kupowałam u nich 3 pary butów i nie mam zastrzeżeń. Szybka przesyłka, dobry kontakt. Raz miałam wymianę i nie było żednych problemów, a co najważniejsze szybko. Przynajmniej raz do roku coś u nich zamawiam.
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:09   #13
blub
Raczkowanie
 
Avatar blub
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 399
Dot.: Buty z DeeZee

posiadam ten model w czarnym kolorze rozm. nogi to 39/40. wzielam 39, na poczatku byly troszke za male ale obecnie mieszcze sie spokojnie z gruba skarpeta

jakosc - ok. na poczatku strasznie guma smierdza. no i niestety jest w nich dosyc zimno, a wiec gruba skarpeta to mus!
blub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:15   #14
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Buty z DeeZee

Czyli lepiej brać rozmiar mniejsze bo ja już sama nie wiem?
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 17:05   #15
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Buty z DeeZee

Hej. Chciałabym zamówić buty z deezee no i mam pewne pytania, gdyż deezee nie raczyło mi odpowiedzieć, więc może wy co wiecie dziewczyny.
Podobają mi się te modne kozaczki z kolano Jessica, ale nie ma mojego rozmiaru.. Klikłam ,żeby mnei powiadomili, gdy się pojawią i tu się rodzi pytanie..
Czy w deezee uzupełniają asortyment?? Czy po prostu jak się sprzedadzą to koniec.. ?
Bardzo by mi na nich zależało szczególnie tych czarnych.
Chciałabym się też spytac o rozmiary. Mierzyłam sobie stopę i wszystkie moje buty sprawdziłam, jakie maja długości wkładki. Wyszło ,że jest to 24 cm- rozmiar 37.
Czy kupując buty z deezee (jest to rozmiarówka typowa) kierujecie sie rozmiarem innych butów i czy rozmiary te są w miarę równe z tymi butami?
Byłoby super gdyby ktoś mi odpowiedział
Bo tak bardzo napaliłam się na te kozaczki
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 11:19   #16
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Buty z DeeZee

Może tutaj spróbuję czy ma ktoś te buty? Zależy mi na zdjęciu jak wyglądają w rzeczywistosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1443345524142.jpg (18,8 KB, 7 załadowań)
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 12:08   #17
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Buty z DeeZee

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Hej. Chciałabym zamówić buty z deezee no i mam pewne pytania, gdyż deezee nie raczyło mi odpowiedzieć, więc może wy co wiecie dziewczyny.
Podobają mi się te modne kozaczki z kolano Jessica, ale nie ma mojego rozmiaru.. Klikłam ,żeby mnei powiadomili, gdy się pojawią i tu się rodzi pytanie..
Czy w deezee uzupełniają asortyment?? Czy po prostu jak się sprzedadzą to koniec.. ?
Bardzo by mi na nich zależało szczególnie tych czarnych.
Chciałabym się też spytac o rozmiary. Mierzyłam sobie stopę i wszystkie moje buty sprawdziłam, jakie maja długości wkładki. Wyszło ,że jest to 24 cm- rozmiar 37.
Czy kupując buty z deezee (jest to rozmiarówka typowa) kierujecie sie rozmiarem innych butów i czy rozmiary te są w miarę równe z tymi butami?
Byłoby super gdyby ktoś mi odpowiedział
Bo tak bardzo napaliłam się na te kozaczki
uzupełniają rozmiarówkę, często też pojawiają się buty ze zwrotów. Niestety jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby deezee poinformowało mnie o dostępności artykułu mimo prośby o powiadomienie najlepiej samemu sprawdzać czy są dostępne.
Z rozmiarówka różnie bywa, przy każdym fasonie jest informacja czy jest ona standardowa/zawyżona/zaniżona. Tym się kieruję i przeważnie się sprawdza.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 00:03   #18
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Buty z DeeZee

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
uzupełniają rozmiarówkę, często też pojawiają się buty ze zwrotów. Niestety jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby deezee poinformowało mnie o dostępności artykułu mimo prośby o powiadomienie najlepiej samemu sprawdzać czy są dostępne.
Z rozmiarówka różnie bywa, przy każdym fasonie jest informacja czy jest ona standardowa/zawyżona/zaniżona. Tym się kieruję i przeważnie się sprawdza.
Mnie też nie poinformowali , a potem zauważyłam, ze na stronie były uzupełnione, tylko znów wykupili mój rozmiar - bo nawet nie wiedziałam, że się pojawił -w ogóle pisałam do nich wiadomości i totalnie mnie olali( np. na czacie weszli, przeczytali i wyszli) , ogólnie to znalazłam identyczne buty jakie maja w deezee w innym sklepie internetowym i w niższej cenie. Te ich uzupełnianie towaru to jakaś masakra, potem zostają tylko nie fajne kolory i co tydzień wchodzi nowy model tych samych butów, że nie wiadomo czym się później niektóre różnią.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-15, 12:36   #19
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Buty z DeeZee

Cześć dziewczyny. Ostatnio kupiłam buty z deezee ponownie. Kiedyś dbali o opakowania i jakoś produktów a teraz nie wiem co się stało . Buciki kupiłam w promocji, która trwała dwa dni miałam na szczęście darmowa wysyłkę do punktu. Buty przyszły w brzydkim, powyginanym pudełku, ale same buciki jak wyciągam to były cudowne. Były to traperki Celestial. Niestety okazało się po przymiarce, że w prawym bucie wkladka jest o centymetr za krótka!! Odesłałam buty i musiałam jeszcze 10 zł zapłacić za zwrot więc dobrze, że miałam chociaż darmową dostawę .. oczywiście nie miałam możliwości wymiany butów tylko zwrot, a promocja się już skończyła. Nie wiem czy to były jakieś buty ze zwrotu i działanie umyślne, że może ja je sobie zostawię żeby nie stracić tej promocji, albo próba żebym może kupiłam te buty drożej.. nie wiem. Ale wiem, że juz tam nie kupię i mega się zawiodłam, bo marka jest mocno rozreklamowana, a buty wcale nie tanie. Czy wy też miałyście niemiłe przygody z tą marką ? Każdy tylko w mediach ją chwali i ciekawa jestem jak to u was wygląda.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-15 12:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.