profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-16, 03:55   #1
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria

profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line


Witam wszystkich i jednoczesnie bardzo prosze o odpowiedz na pytanie: czy sa moze na forum osoby, ktore dokonaly zakopow w sklepie dr ireny eris on-line. Chodzi mi przedewszystkim o kosmetyki profesjonalne "Prosystem".
z gory dziekuje i pozdrawiam sylwiamaria
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 12:08   #2
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

kupiłam w tym sklepie kosmetyki z serii Pharmaceris A (w promocji dołączali krem-nowość Sebostatic i to o niego mi najbardziej chodziło a przy okazji kupiłam dobre nawilżacze i jestem bardzo zadowolona. Zamówienie złożone w sobotę wieczorem, w poniedziałek zatwierdzone i wyslane pojawio się na mojej poczcie już we wtorek Zgrabna paczka, fakturka, wszytsko jak trzeba. Polecam - robiłabym tam stale zakupy gdyby nie płaciło się za przesyłkę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 12:50   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

Moja koleżanka robiła zakupy w ich sklepie, paczka przyszła blyskawicznie i wszystko było ok. JA nie kupuję kosmetyków Erisa w sieci, bo to firma o którą łatwo w sklepach, jest w mojej aptece, w galerii gdzie pracuję, w sephorze którą mijam codziennie... ja kupuję przez internet tylko te rzeczy których nie moge znaleźć u siebie.
Sylwia jestes pewna ze kosmetyki Prosystem można kupić w sklepie online? Bo mi się wydaje że nie - zalożenie było takie -, że to seria profesjonlna która ma być tylko do nabycia w gabinecie, po uprzedniej konsultacji z kosmetyczką...

Agnieska i jak sprawuje się krem Sebostatic? Napisz coś więcej
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 13:54   #4
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

Ja kupowałam w Erisie, była taka fajna prmocja z dodawaniem kremu pod oczy (gratis) przy zakupach za bodajze ponad 100 zł kosmetykow Forte. Bylam bardzo zadowolona - zamowienie zlozylam w nocy w poniedzialek, we wtorek raniutko przyszlo potwierdzenie, a w srode paczka byl ana miejscu, az mi sie to wydawlao niemozliwe (w sumie jeden dzien roboczy). Dostalam calkiem sporo probeczke, z Forte wlasnie. Ogolnie bardzo polecam, rzetelna firma.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 15:35   #5
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

Hej Smoczyca!
Kremik cóż... jak większośc, nic zachwycającego. Na dodatek ostatnio zauważyłam, że mniej skóra mi się świeci bez jakiegokolwiek kremu matującego niż z i zgłupiałam Ogólnie: opakowanie z pompką (plus za higienę , miła konsystencja, wydajny, przyjemny zapach, szybko się wchłania.. Działania przeciwko wypryskom nie zauważyłam, bo jestem już wyleczona z trądziku Dobrze wypada w porówaniu z innymi, nie wysusza, baa - nawilża
Pozdrawiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 11:33   #6
1987kasia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rumia
Wiadomości: 12
Dot.: Re: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

z tąd nie zamawiałam bo dość blisko mam instytut i tam sobie podjeżdżam po kosmetyki
1987kasia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 08:29   #7
augusti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

ja podobnie jak poprzedniczka kupuje kosmetyki z tej serri w gabinecie. Tobie też bym to radziła, tym bardziej, że one są zintegrowane z zabiegami.
a przy tym dobrze jest się dowiedzieć w jakiej kondycji jest Twoja cera i jakich kosmetyków wymaga
pozdrawiam
augusti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 01:12   #8
zielono w glowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

Kosmetyki dr Eris kupuję zazwyczaj w sklepie, galerii i w ich instytucie kosmetycznym, jak mi kosmetyczka coś doradzi. Nie mam zaufania do zakupów on-line. Wolę real. Tutaj też mają promocje i nie płacę za przesyłkę
zielono w glowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:59   #9
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: profesjonalne kosmetyki dr ireny ERis on-line

Odświezam watek (mam nadzieje ze ktos napisze). Jestem bardzo zainteresowana muesli peelingujacym z ziarnem kakaowca. Uzywala go ktoras z was? Jesli tak to jaka jest cena? I czy kosmetyki te moge kupic tylko po wczesniejszym zabiegu w salonie? Czy po prostu moge wejsc z ulicy i kupic to co mnie interesuje? Bede wdzieczna za odpowiedzi
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.