Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-26, 17:19   #91
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Eufemio - znakomite rysunki, zauwazylam, ze jest tez na nich pokazane jak w zaleznosci od ksztaltu, typu oka dostosowywac do nich ksztalt, dlugosc, grubosc brwi!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 17:22   #92
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Femme Kochana ale narozrabiałaś tym wątkiem. W społeczeństwie wzbudziłaś niepokój.
Niepokoje w spoleczenstwie sa wskazane. A moze taka mala rewolucja???
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 17:28   #93
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Niepokoje w spoleczenstwie sa wskazane. A moze taka mala rewolucja???
Efekt zamierzony został osiągnięty, a niepokój niepokojąco się rozrasta i przybiera na sile. Patrz zdjęcia. Czekam teraz na rewolucję, w której każda kobieta idąc w zjednoczonych szeregach będzie mieć kredke do oczu w dłoni.
Na czele zjednoczoncyh szeregów staniesz TY, Droga Femme Jako nasza przywódczyni. Czołem!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 17:30   #94
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Cool Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Dziewczyny!

Powtarzam (do znudzenia - obrzydzenia) - jesli chcecie poddac oczka swej powszechnej analizie i rozbiorowi na czynniki pierwsze NIE WKLEJAJCIE oczu w makijazu, malych fotek. WKLEJAJCIE oczy BEZ makijazu, w zblizeniach, fotke calej twarzy tez bardzo mile widziana bo to pozwoli na zanalizowanie proporcji i co tez bardzo wazne - oczka z rzutu bocznego.
Makijaz przeklamuje, kamufluje.
Male fotki sa niwidoczne.
HOUK.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 17:34   #95
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Efekt zamierzony został osiągnięty, a niepokój niepokojąco się rozrasta i przybiera na sile. Patrz zdjęcia. Czekam teraz na rewolucję, w której każda kobieta idąc w zjednoczonych szeregach będzie mieć kredke do oczu w dłoni.
Na czele zjednoczoncyh szeregów staniesz TY, Droga Femme Jako nasza przywódczyni. Czołem!
Oj Majka, hehe, alem ja nie jest kobieta ze stali czy inny czlowiek z marmuru co bym sama jedna mogla tej rewolucji podolac!...
Pomocy i zjednoczenia sil oczekuje.
Pudernice wszystkich krajow laczcie sie!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 17:53   #96
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Oj Majka, hehe, alem ja nie jest kobieta ze stali czy inny czlowiek z marmuru co bym sama jedna mogla tej rewolucji podolac!...
Pomocy i zjednoczenia sil oczekuje.
Pudernice wszystkich krajow laczcie sie!
Femme dasz rade, nie przejmuj się!
W jedności siła
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 18:03   #97
aniolek_lovee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Dodaj zdjecie i prosze o określenie moich oczek Jesli mozecie to doradzcie jakimi kolorkami mam sie malowac. Z góry bardzo Wam dziekuje
aniolek_lovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 18:26   #98
aniolek_lovee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

A o to Moje oczka, przepraszam ale jakos tak wyszło ze we wczesniejszym poscie nie udało Mi sie umiescic zdjecia..
Moze i ktorasz z Was pomoze Mi dobrac jakis kolor cieni, i powie jak mam malowac oczka..

Edytowane przez aniolek_lovee
Czas edycji: 2006-08-31 o 21:48
aniolek_lovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 18:32   #99
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Smile Dot.: Do Rzyrafki.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Rzyrafko -bardzo interesujace oczka masz!

No nic, mysle, ze kreska wspaniale skorygowala ich kraglosc, bardzo pieknie Ci wyszla, no i co - sa kocie oczy jak sie patrzy!
Ja bym sie przychylala do opinii, ze masz oczy z cechami oczu wypuklych - taka kreska jest dla nich niezastapiona, dodatkowo maja rozna wielkosc (minimalnie) wiec kreska dodatkowo maskuje te roznice...
A sprobowalabys jeszcze (mecze Cie!) pomalowac ruchoma powieke matowym cieniem na przyklad kawa z mlekiem, jakis sredni braz, plus ta kreseczka?
Wklejam Ci fotke tych kocich jezyczkow , chociaz oczywiscie kreseczke mozesz rozetrzec jakimkolwiek pedzelkiem - oby Ci bylo wygodnie, ale te kocie jezyczki sa chyba najwygodniejsze, to pedzelek numer 5 - najmnijszy, mam tez w tym ksztalcie kociego jezyczka (bo przypomina koci jezyczek ) numer 8 (troche wiekszy) i 12 (najwiekszy), ale chyba najlepiej, najwygodniej i najprecyzyjniej rozciera sie piatka.
faktycznie jak sie tak wpatrzylam to one moga byc wypukle , tylko przez to ze sa gleboko osadzone to prawie kazda kreska robiona kredka po jakims czasie odbija mi sie na górze
wstyd sie przyznac, ale z matowych cieni to posiadam tylko sliwke MF oraz brudny róz i lila maybeline mam jakies zdjecie z tymi kolorami to wkleje, zobaczymy co powie Mistrzyni . a kawy z mlekiem to nie mam nawet perlowej- tak sie wlasnie zastanawiam jak to sie stalo ze nie posiadam tego podstawowego kolorku . jak tylko zdam wtorkowy egzamin to zaczynam poszukiwania "kawy z mlekiem" i "kocich jezyczków"
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2006-11-02 o 09:35
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 18:47   #100
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Do Rzyrafki.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
faktycznie jak sie tak wpatrzylam to one moga byc wypukle , tylko przez to ze sa gleboko osadzone to prawie kazda kreska robiona kredka po jakims czasie odbija mi sie na górze
wstyd sie przyznac, ale z matowych cieni to posiadam tylko sliwke MF oraz brudny róz i lila maybeline mam jakies zdjecie z tymi kolorami to wkleje, zobaczymy co powie Mistrzyni . a kawy z mlekiem to nie mam nawet perlowej- tak sie wlasnie zastanawiam jak to sie stalo ze nie posiadam tego podstawowego kolorku . jak tylko zdam wtorkowy egzamin to zaczynam poszukiwania "kawy z mlekiem" i "kocich jezyczków"
Kurcze felek, Rzyrafka, jam Mistrzyni nie jest bo Mistrzynie sie nie myla, a ja moge sie mylic. Ja tu chce z Wami pokombinowac, nauczyc sie rozpoznawac dobrze typy oka. Kurcze pieczone, ale to nie moze byc jednoczesnie oko gleboko osadzone i wypukle... Ha! A to ci dopiero. No ja widze wyraznie, ze Ty masz luk brwiowy pokazny a do tego galke oczna wypukla, wiec to moze jakis trzeci, nieznany dotad typ?
No, ale moze byc, ile ludzi na globie ziemskim tyle oczu.
No tak sobie mysle i dedukuje, ale ty masz jednak przy otwartym oku widoczna powieke ruchoma, w tym wypukla na zdjeciu bocznym, wiec dlatego zaproponowalam abys je pomalowala w jakims matowym odcieniu typu kawka z mleczkiem (dla kociego jezyczka w sam raz) - bo to taki kolor neutralny, a zarazem chowa. Chcialabym zobaczyc jak to bedzie, jak optycznie schowamy Twoja powieke ruchoma.
Poweiko ruchoma, chowac sie na rozkaz!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 20:19   #101
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Rzyrafko - myslalam, myslalam i wymyslilam juz wiem co "dolega" oczom Twym.

Po glebokich prawie filozoficznych rozmyslaniach, stwierdzam, ze:
- Twoje oczy przede wszystkim sa szeroko rozstawione, trzeba je zblizyc za pomoca ciemniejszego cienia w wewnetrznych kacikach, dodatkowo cieniujac o ton jasniejszym w strone brwi.
- Brwi tez mozesz optycznie przyblizyc domalowywujac kredka do brwi lub cieniem maly fragmencik przy nasadzie nosa.
- Cien nakladaj W GORE, nie po skosie zewnetrznym, absolutnie! Bo to je dodatkowo od siebie odsunie.
- Kreske tez rob w gore, nie wyjezdzaj poza zewnetrzna granice powieki, niech sie konczy dokladnie z dlugoscia powieki albo wrecz bedzie krotsza i wznosi sie w gore.
- Zewnetrzny luk brwiowy, zewnetrzny kat oka mozesz rozjasnic jasnym cieniem, lub nakladajac jasny podklad w tym miejscu.
- Na powiece ruchomej, aby nadac ksztaltu, wyrzezbic oko jasny cien nakladaj tylko w jej ZEWNETRZNEJ czesci, w czesci wewnetrznej, tej blizej nosa - ciemny cien.
Zrobilam tak na szybko rysunek w programie graficznym, mam nadzieje czytelny. Tylko jedno oko zrobilam dla porownania i kontrastu.
Co Ty (Wy) na to? Zgadzacie sie z tym?
Rzyrafko - jak sie widzisz? Jak widzisz oczy swe?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 20:22   #102
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

tak !!!! Femme,masz rację,są szeroko rozstawione i chyba lekko wypukłe?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 20:27   #103
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez agabil1
tak !!!! Femme,masz rację,są szeroko rozstawione i chyba lekko wypukłe?
Ano wypukle i dodatkowo luka maja pokaznego. Rzyrafko - na tym programie tak to zrobilam, mam nadzieje, ze sie pokapujesz, ta kreska moze byc krotsza (niz na moim rysunku) i cien nawet niechaj nie wychodzi na zewnatrz, tylko WSZYSTKO w gore, nic w bok zewnetrzny.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 21:44   #104
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Bardzo pożyteczny wątek. Uznanie dla założycielki
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 22:22   #105
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
wydaje mi sie, ze britney spears ma szeroko rozstawione oczy, ale nie zauwazylam, zeby sie malowala w ten sposob (moze powinna? )
Moim zdaniem powinna, bo ma strasnzi eszeroko oczy- wygląda jak ryba
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 22:44   #106
kobri81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

och mam dokładnie takie oczka jak Lalesia(głęboko osadzone z niewidoczna ruchomą powieką)!!!!Femme kochana poradź jak je malować!!!jak nakładam jasny cień na powiekę ruchomą to i tak nic nie widac (no bo przecież mojej powieki ruchomaj nie widać ),co w końcu powinnam zrobić z tym jasnym cieniem który ma wydobyć oko??proszę popatrz na zdjęcie Lalesi i skrobnij dwa słówka ,ja nie mam cyfrówki.nie wkleję zdjęć.....
kobri81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 23:20   #107
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Oczy Gleboko Osadzone

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
oto on, w wersji zloto pomaranczowej:
wszystko tak samo tylko ciemna zielen zastapiona pomaranczowym perlowym inglotem nr 407, a zamiast jasnej uzylam zlotego manhattan multi effect nr 26 gold.
ladne makijaze, takie dziewczece i delikatne, ale ciekawe jak by bylo z cieniowaniem, ktore zaproponowala femme
i moze by bylo ciekawie tez gdybys sprobowala polaczyc bardziej odrozniajace sie cienie bo w tych makijazach ktore tu pokazalas to mimo, ze uzywasz roznych kolorow to bardzo sie one zlewaja, moze sprobuj uzyc jasnego i sporo ciemniejszego, hm?
a tak w ogole to fajne zdjecia, moze warto by bylo na moich makijazach zaistniec?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 23:47   #108
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

hm, mam nadzieje, ze to bedzie adekwatne do watku - przykladowy makijaz oczu gleboko osadzonych z widoczna powieka (bo takie jak mniemam posiadam )
bardzo prosty makijaz - ruchoma powieka jasno brazowy cien maybelinne w kulce.
zalamanie ciemno brazowy cien maybelinne w kulce.
luk brwiowy - bialawy cien maybelinne w kulce.
dolna i gorna granica rzes maznieta leciutko brazowa kredka estee.
brwi poprawione brazowym matowym cieniem clinique.
wiem, ze to prosciutki makijaz, ale co tam.. mysle, ze odpowiedni dla mojego ksztaltu oczu.
hehe, no prosze, chyba rzyrafka mnie zachecila nieswiadomie by cos swojego pokazac - to moj pierwszy raz

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 07:29   #109
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Pieknie vanilla_sky! Oto to co kroliki lubia najbardziej!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 07:31   #110
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez kobri81
och mam dokładnie takie oczka jak Lalesia(głęboko osadzone z niewidoczna ruchomą powieką)!!!!Femme kochana poradź jak je malować!!!jak nakładam jasny cień na powiekę ruchomą to i tak nic nie widac (no bo przecież mojej powieki ruchomaj nie widać ),co w końcu powinnam zrobić z tym jasnym cieniem który ma wydobyć oko??proszę popatrz na zdjęcie Lalesi i skrobnij dwa słówka ,ja nie mam cyfrówki.nie wkleję zdjęć.....
marta - przeczytaj raz jeszcze fragment o oczach gleboko osadzonych na tym watku - przeciez tam jest wszystko napisane!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 13:06   #111
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Smile Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Ano wypukle i dodatkowo luka maja pokaznego. Rzyrafko - na tym programie tak to zrobilam, mam nadzieje, ze sie pokapujesz, ta kreska moze byc krotsza (niz na moim rysunku) i cien nawet niechaj nie wychodzi na zewnatrz, tylko WSZYSTKO w gore, nic w bok zewnetrzny.
pokapuje sie chyba . osobiscie wole makijaz dla blisko osadzonych, ale tego na pewno tez bede próbowac - wakacje przede mna (mam nadzieje). bo one w sumie sa w normalnej odleglosci od siebie, tylko ten nochal taki szeroki a dodatkowo aparat go powieksza bardziej bo makro bede go ciemnym podkladem smarowac wiec. ciesze sie ze moje oczy byly takim ciekawym wyzwaniem dla Ciebie . Strasznie jestem wdzieczna za te analize
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 13:13   #112
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Smile Dot.: Oczy Gleboko Osadzone

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ladne makijaze, takie dziewczece i delikatne, ale ciekawe jak by bylo z cieniowaniem, ktore zaproponowala femme
i moze by bylo ciekawie tez gdybys sprobowala polaczyc bardziej odrozniajace sie cienie bo w tych makijazach ktore tu pokazalas to mimo, ze uzywasz roznych kolorow to bardzo sie one zlewaja, moze sprobuj uzyc jasnego i sporo ciemniejszego, hm?
a tak w ogole to fajne zdjecia, moze warto by bylo na moich makijazach zaistniec?
dzieukuje. oczywyscie ze spróbuje propozycji Femme!! wiem ze sie zlewaja, moim celem bylo stworzenie ladnego przejscia i roztarcia a tymczasem to sie zlalo .
postaram si eniedlugo zaczac wklajac na moje makijaze, czuje sie teraz zobowiazana
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 18:31   #113
kruszynka311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 40
GG do kruszynka311
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

czesc. mam prosbe do was. czy moglybyscie powiedziec jakie ja mam oczy i podpowiedziec jak je malowac? z gory dziekuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg basia2.JPG (15,3 KB, 154 załadowań)
kruszynka311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 23:48   #114
kicus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Question Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Witam wszystkich, tak sobie czytam ten temat i jak sie sobie przygladam to mi wychodzi, ze ja mam kilka rodzajow oczu jednoczesnie!!! Czy to wogole mozliwe??? Moze wy mi pomozecie, bo ja juz sama nie wiem jak mam je malowac, bo sugerowane makijaze, przy tych rodzajach, ktorych sie dopatrzylam to jednak sie troche nie zgrywaja ze soba. Pomozcie prosze. Dodam, ze na wszystkich zdjeciach mam nalozona tylko czarna maskare. Z gory bardzo dziekuje za wszelkie sugestie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (30,5 KB, 312 załadowań)
kicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 08:09   #115
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez kicus
Witam wszystkich, tak sobie czytam ten temat i jak sie sobie przygladam to mi wychodzi, ze ja mam kilka rodzajow oczu jednoczesnie!!! Czy to wogole mozliwe??? Moze wy mi pomozecie, bo ja juz sama nie wiem jak mam je malowac, bo sugerowane makijaze, przy tych rodzajach, ktorych sie dopatrzylam to jednak sie troche nie zgrywaja ze soba. Pomozcie prosze. Dodam, ze na wszystkich zdjeciach mam nalozona tylko czarna maskare. Z gory bardzo dziekuje za wszelkie sugestie.
kicius - tak, to mozliwe. Pisalam juz zreszta o tym na tym watku, wklejam fragment wypowiedzi:
"A wogole, to mysle, ze kwestia JEDNOZNACZNEGO okreslenia ksztaltu oka jest bardzo trudna, a z samych zdjec tym bardziej...
Istnieja tysiace typow oczu, tyle ile roznych osob na tym globie. Nie mozna jednoznacznie powiedziec - te oczy sa wypukle i kropka, no, czasami mozna , ale rzadko spotyka sie oczy jednoznacznie wypukle na przyklad, istnieja tysiace niuansow, typy mieszane, typy z cechami na przyklad dwoch, trzech podstawowych typow oka."
Mysle, ze masz oczy "w dol" - to jest opadajace w dol - skoryguj je cieniujac przy zewnetrznych kacikach W GORE.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 08:19   #116
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Cytat:
Napisane przez kruszynka311
czesc. mam prosbe do was. czy moglybyscie powiedziec jakie ja mam oczy i podpowiedziec jak je malowac? z gory dziekuje.
kruszynko - po zdjeciu (badz co badz malutkim) wyglada na to, ze masz oczy z tendencja do PLASKICH vel przyciezkawej powieki. Ale nie podrecznikowe. Poczytaj watek o tych oczach i spobuj tak je pomalowac. To jest skoncentruj sie na przyciemnieniu nachodzacej na ruchoma "przyciezkawej" powieki.
Powieke ruchoma mozesz natomiast pomalowac jasnym cieniem - w Twoim przypadku bedzie to mialo glebszy sens, gdyz jednak jest ona widoczna.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 08:33   #117
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

rzyrafko - no, ja bym sie jednak uparla, ze one JEDNAK sa troche szeroko osadzone... Zobacz na tej fotce Twej, gdzie cala buzie widac - oczy sa jednak oddalone od siebie, w przerwe miedzy oczami mozesz spokojnie wlozyc trzecie oko (!!!) i jeszcze troche miejsca zostanie...
Sprobuj tez koniecznie w najblizszym makijazu przyblizyc sobie troszke brwi - to ptycznie zmniejszy dystans.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 08:49   #118
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Oczy Azjatyckie

Oczy Azjatek tylko z pozoru wydaja sie skosne, przy ich makijazu nalezy bardzo dokladnie przestudiowac powieke, w wiekszosci przypadkow schowana, niewidoczna przy otwartym oku.
Zalaczam obrazek, na ktorym widac niuanse rodzajow powieki oczu azjatyckich.
A takze cieniowanie takiego oka i fotki kobiet azjatyckich przed makijazem i po...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 08:57   #119
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Oczy Azjatyckie

Zalaczam fotki dwoch pan przed i po makijazu.
Pierwsza zostala pomalowana cieniujac ciemniejszy cien przy zewnetrznych kacikach W GORE.
Druga ma makijaz klasyczny polksiezyc, banan, jak widac takze mozliwy dla oczu Azjatek (w niektorych przypadkach ).
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 09:01   #120
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Typy Oczu I Ich Makijaz

Aniu jestem ciekawa jak określisz moje oczy nie mam na kompie fotek bez makijażu ale myślę ,że są dość szeroko rozstawione ,głęboko osadzone z mało widoczną ruchomą powieką,zaś nieruchoma trochę opada
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-27 18:51:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.