jako jedna z przyczyn wielu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-27, 15:59   #1
kucyk5
Raczkowanie
 
Avatar kucyk5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108

jako jedna z przyczyn wielu


Przeglądałam forum, o zdradach było już dużo... Ale nie doszukałam się jednej kwestii, mianowicie:
Czy znacie dojrzałego faceta, który spał tylko z jedną kobietą? Może właśnie jesteście w takim związku?
Chodzi mi o to, czy jeśli w stałym związku jest facet, który wcześniej nie miał żadnego doświadczenia seksualnego, prawdopodobnie prędzej czy później wywinie jakiś numer na boku "z ciekawości"? Jakie są Wasze doświadczenia? Chciałam się zapoznać z ogólną opinią. Bo wiem, że zasady nie ma - każdy może, ale nie musi i że jest to w dużej mierze zależne od jego świata wartości i charakteru.
__________________
"Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości
Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości
Nie będę nosić sukienek z plastiku
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"


Matuś


life is a passion. passion is a life.



kucyk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:08   #2
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Znam takiego faceta. Co prawda, nie jest to mój TZ, ale TZ bliskiej koleżanki. Ona jest jego pierwszą i jestem pewna, że nie kusi go by spróbować jak to jest z innymi. Myślę, że w tym przypadku to jest trochę kwesita wychowania, bo w jego rodzinie sex był zawsze tematem tabu, przez co stał sie dla niego czymś trochę nietykalnym, a zarazem czyms, co powinno pozostac na zawsze pomiedzy dwoma osobami.

Myślę, że osoby bardziej liberalne miałyby większa chętke do eksperymentow
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:19   #3
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez kucyk5 Pokaż wiadomość
Przeglądałam forum, o zdradach było już dużo... Ale nie doszukałam się jednej kwestii, mianowicie:
Czy znacie dojrzałego faceta, który spał tylko z jedną kobietą? Może właśnie jesteście w takim związku?
Chodzi mi o to, czy jeśli w stałym związku jest facet, który wcześniej nie miał żadnego doświadczenia seksualnego, prawdopodobnie prędzej czy później wywinie jakiś numer na boku "z ciekawości"? Jakie są Wasze doświadczenia? Chciałam się zapoznać z ogólną opinią. Bo wiem, że zasady nie ma - każdy może, ale nie musi i że jest to w dużej mierze zależne od jego świata wartości i charakteru.
Tez takiego faceta znam. To moj TŻ Jestemy razem ok 4,5 roku i zanosi sie na wiecej. On tez jest moim pierwszym i szczerze mowiac od kiedy go poznalam jakos nie zachwycam sie zupelnie innymi facetami. Po prostu dla mnie nie istnieja jako "obiekty seksualne"(tak to dziwnie nazwe) bo na nim mi zalezy i jego Kocham.
Nie ma jakiejs zaleznosci czy facet/kobieta wczesniej sie kochal/a z inna osoba czy nie. Wszystko zalezy od osoby i charakteru a takze dopasowania osob
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:35   #4
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Mój mąż też jest właśnie takim facetem. Byłam jego pierwszą i zostałam jedyną. Wszystkie te piękne rzeczy, jakie mogą istnieć między kobietą i mężczyzną poznawaliśmy razem.
Czy był ciekawy jak to jest z innymi? Być może, w końcu na przestrzeni tych nastu lat jakie jestesmy razem różnie nam się układało. Czy spróbował? Nie. I tego jestem całkowicie pewna, chociaż pewnie za chwilę że pojawią się głosy, że takiej pewności nigdy mieć nie można...
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:38   #5
Rogusia_007
Raczkowanie
 
Avatar Rogusia_007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 209
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Mój TŻ... Nie sądzę aby chciał "spróbować" innej
__________________
Szczęśliwi razem...

Rogusia_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:49   #6
kucyk5
Raczkowanie
 
Avatar kucyk5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
Mój mąż też jest właśnie takim facetem. Byłam jego pierwszą i zostałam jedyną. Wszystkie te piękne rzeczy, jakie mogą istnieć między kobietą i mężczyzną poznawaliśmy razem.
Czy był ciekawy jak to jest z innymi? Być może, w końcu na przestrzeni tych nastu lat jakie jestesmy razem różnie nam się układało. Czy spróbował? Nie. I tego jestem całkowicie pewna, chociaż pewnie za chwilę że pojawią się głosy, że takiej pewności nigdy mieć nie można...
To wspaniale, gratuluję
__________________
"Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości
Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości
Nie będę nosić sukienek z plastiku
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"


Matuś


life is a passion. passion is a life.



kucyk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:58   #7
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez kucyk5 Pokaż wiadomość
Przeglądałam forum, o zdradach było już dużo... Ale nie doszukałam się jednej kwestii, mianowicie:
Czy znacie dojrzałego faceta, który spał tylko z jedną kobietą? Może właśnie jesteście w takim związku?
Chodzi mi o to, czy jeśli w stałym związku jest facet, który wcześniej nie miał żadnego doświadczenia seksualnego, prawdopodobnie prędzej czy później wywinie jakiś numer na boku "z ciekawości"? Jakie są Wasze doświadczenia? Chciałam się zapoznać z ogólną opinią. Bo wiem, że zasady nie ma - każdy może, ale nie musi i że jest to w dużej mierze zależne od jego świata wartości i charakteru.
ZNAM-to moj tata.
wiem napewno,bo kiedyś odbyliśmy szczerą rozmowę.choć nie raz miał okazje,a mama dawała mu w kość,on trwa wiernie u jej boku juz 37 lat.jest cudownym człowiekiem,ojec i mężem.jesli komuś przyda się ta wiedza to jego znak horoskopu -KOZIOROZEC.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 17:44   #8
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Ja tam nie mam doświadczenia, ale mam zasadę, że facetom pod tym względem ufać nigdy do końca nie będę, bo mam woje powody. Pewnie powiecie zaraz, że to jekieś głupoty, ale większość facetów zdradza swoje, żony... Może nie ma kochanki, ale idzie na laski... taka jest prawda...
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:53   #9
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

znam takiego faceta także.
jest ze swoją dziewczyną już 5 czy 6 lat. i szczerze ?
jest to mężczyzna który mógłby mieć każdą kobietę, a wybrał taką, że wszyscy żyją w nieustającym zdziwieniu, że jeszcze jej nie zostawił/nie znalazł sobie kogoś na boku...
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:25   #10
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
znam takiego faceta także.
jest ze swoją dziewczyną już 5 czy 6 lat. i szczerze ?
jest to mężczyzna który mógłby mieć każdą kobietę, a wybrał taką, że wszyscy żyją w nieustającym zdziwieniu, że jeszcze jej nie zostawił/nie znalazł sobie kogoś na boku...
Milosc ...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:31   #11
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
znam takiego faceta także.
jest ze swoją dziewczyną już 5 czy 6 lat. i szczerze ?
jest to mężczyzna który mógłby mieć każdą kobietę, a wybrał taką, że wszyscy żyją w nieustającym zdziwieniu, że jeszcze jej nie zostawił/nie znalazł sobie kogoś na boku...


a co w niej jest nie tak ze wszyscy sie dziwią
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 18:47   #12
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
a co w niej jest nie tak ze wszyscy sie dziwią
dziewczyna ta nie jest moim zdaniem potworem, lubie ją i szanuję: jest miła, uprzejma i uśmiechnięta, ale niestety nie pasują do siebie poziomem intelektualnym. i nie chcę być tutaj wredna czy cokolwiek takiego, ale poza czysto przyziemnymi tematami ciężko z nią porozmawiać o czymś innym, bo dziewczyna ma bardzo wąskie zainteresowania: jedzenie słodczy przed telewizorem, serio.

a on studiuje, dużo się uczy i jest cholernie zdolny i ambitny.

wygląd nie jest sprawą priorytetową w związku, ale owa koleżanka bardzo o siebie nie dba: ma nadwagę, która nie płynie z choroby a z lenistwa. ma koszmarnie krzywe zęby i nie chce z jakiś bliżej nieokreślonych przyczyn (mimo, że ją na to stać) założyć sobie aparatu...

mogłaby wyglądać bardzo fajnie, ale co z tego jeśli chęci brak.

to jest dla mnie ta para-zagadka, poważnie.

dziewczyna na pewno ma jakieś zalety, ale naprawdę ich związek sprawia wrażnie jakby byli z kompletnie innych wymiarów.
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:49   #13
JaneMarple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 12
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
Byłam jego pierwszą i zostałam jedyną. Wszystkie te piękne rzeczy, jakie mogą istnieć między kobietą i mężczyzną poznawaliśmy razem.
...
Pięknie ujęte...jestem w tej samej sytuacji...
JaneMarple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:19   #14
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
Mój mąż też jest właśnie takim facetem. Byłam jego pierwszą i zostałam jedyną. Wszystkie te piękne rzeczy, jakie mogą istnieć między kobietą i mężczyzną poznawaliśmy razem.
Czy był ciekawy jak to jest z innymi? Być może, w końcu na przestrzeni tych nastu lat jakie jestesmy razem różnie nam się układało. Czy spróbował? Nie. I tego jestem całkowicie pewna, chociaż pewnie za chwilę że pojawią się głosy, że takiej pewności nigdy mieć nie można...
gratuluje, cos pieknego..
mam nadzieje, ze za kilkanascie/kilkadziesiat lat bede mogla powiedziec to samo - poki co jestem z fantastycznym chlopakiem, ktory na kazdym kroku daje mi odczuc, jak szanuje mnie, moje uczucia i nasz zwiazek. to z nim przezylam swoj pierwszy raz, a on ze mna - bylo to piekne przezycie, na ktore czekalismy 16 miesiecy bycia razem , a teraz nasz seks jest dzis cudowny
wiem, ze 29 miesiecy bycia razem to niewiele, ale wiem rowniez, ze TO jest TO - prawdziwa milosc, ktora z kazdym dniem jest dojrzalsza i piekniejsza
poki co wiem, ze nie oglada sie za innymi kobietami i nie jest ciekawy jak byloby z inna. natomiast nie wiem jak bedzie kiedys - mam nadzieje, ze nic sie u nas nie zmieni i bedac juz jego zona z dlugim stazem malzenskim bede mogla napisac to samo co wy
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:40   #15
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ZNAM-to moj tata.
wiem napewno,bo kiedyś odbyliśmy szczerą rozmowę.choć nie raz miał okazje,a mama dawała mu w kość,on trwa wiernie u jej boku juz 37 lat.jest cudownym człowiekiem,ojec i mężem.jesli komuś przyda się ta wiedza to jego znak horoskopu -KOZIOROZEC.
Odniosę się do wypowiedzi TmargoT, ponieważ ja również znam takiego mężczyznę Koziorożca.
To mój przyjaciel.
Jego żona nie była jego pierwszą kobietą, ale na pewno ostatnią.
Jeżeli to przeczyta, a pojawia się czasem na Wizażu, będzie wiedział, że o nim mowa.

Jeżeli zaś chodzi o dylemat autorki, ja jednak skłaniałabym się ku koncepcji, jakkolwiek ją zrozumiecie, że im więcej kobiet "przed", tym może być tylko lepiej...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:46   #16
kucyk5
Raczkowanie
 
Avatar kucyk5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108
Dot.: jako jedna z przyczyn wielu

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Jeżeli zaś chodzi o dylemat autorki, ja jednak skłaniałabym się ku koncepcji, jakkolwiek ją zrozumiecie, że im więcej kobiet "przed", tym może być tylko lepiej...
A ja będę żyła nadzieją, że nie jest to reguła
__________________
"Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości
Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości
Nie będę nosić sukienek z plastiku
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"


Matuś


life is a passion. passion is a life.



kucyk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.