MMowe plotki:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 16:56   #61
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, dziewczyny

To mój debiut na plotkowym MM Do tej pory tylko Was podczytywałam (plus oczywiście śledziłam wszystkie wątki makijażowe) i stwierdziłam, że wydajecie się wszystkie tak sympatyczne iż grzechem byłoby nie poznać Was lepiej

Na początek może trochę autoprezentacji, żebyście wiedziały z kim macie do czynienia
Jestem 23-letnią niepoprawną gadułą, która jednak potrafi też słuchać Mój znak rozpoznawczy to uśmiech na buzi przez 365 dni w roku
Czekoladoholiczka i pizzoholiczka, co skutecznie przeszkadza mi zrzucić te 10 kg, z którymi walczę od lat i z którymi pewnie będę walczyć jeszcze w przyszłym życiu

Pracuję w firmie zarządzającej nieruchomościami na stanowisku "kombajn wielozadaniowy" Radzenie sobie z niektórymi klientami sprawiło, że moja cierpliwość jest pewnie teraz porównywalna z tą, którą prezentuje Super Niania
Poza tym studiuję zaocznie: na razie zrobiłam licencjat z administracji (do dziś się zastanawiam co skłoniło mnie do wyboru tego kierunku... chyba zagubiłam się wtedy w życiu...), a od października idę na studia magisterskie na kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi.

Lubię dobre książki, dobre filmy i ciekawych ludzi. Ach, jeszcze sport. Z dużym akcentem na jazdę na rowerze i boks (miałam chwilową przerwę w treningach, ale planuję wrócić do nich od lipca).
Jestem też zafascynowana sztuką makijażu, dlatego jestem regularnym gościem na MM. Wiele się od Was nauczyłam dziewczyny, chociaż jeszcze więcej zostało mi do nauczenia się
Powoli dojrzewam do tego, żeby wrzucić tu jakieś swoje dzieło.

Ufff! To się rozpisałam Ale przecież od początku uprzedzałam, że gaduła ze mnie niemożliwa Jak będziecie miały dość mojego nadawania to powiedzcie

Tymczasem pozdrawiam i znikam zobaczyć co nowego zmalowałyście
Limonko my się już znamy, ale witam Cie tutaj Z tego co przeczytałam wnioskuję, że jesteś ciekawą osóbką

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
W starym jakoś mi się nie udało wbić ,to spróbuję w nowym wątku Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie

Pilarku już się znamy, ale witam Cie tutaj Co tam słychać ?

Dziewczęta kochane a ja mam ostatni egzamin za sobą, muszę się pochwalić, że dostałam 4,5 Teraz mam wakacje i będę Was zadręczać swoimi makijażami Jak Wam mija dzień ?? Łącze się z wszystkimi z Was, które mają ciężki okres i trzymam kciukaski, by wszystko się ułożyło
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-06-09 o 16:57
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:57   #62
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Anusia-87- eeee... co to ja miałam...? Tak się skupiłam na tych Twoich naleśnikach, że zapomniałam o Bożym świecie Ubóstwiam je w każdej postaci!
Zuza to Twoja córeczka? Ile ma latek?
Przepraszam, że tak się Was będę dopytywać o wszystko, ale najwyraźniej trochę mnie ominęło, a jako ciekawska bestia nie będę sobie mogła tego darować
Głupoty robi każdy z nas, więc staraj się nie przejmować za bardzo Poza tym najczęściej wydają się one najstraszniejsze zaraz po fakcie. Im większego nabieramy do nich dystansu, tym bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że świat się nie zawali

dziękuję kochana trochę się siostrze wyżaliłam i pocieszyła mnie, że nie jest tak źle więc uszy do góry i do przodu przynajmniej na przyszłość będę mądrzejsza

A moja Zuzanka ma 2latka i 2miesiące kochana córeczka poniżej jej zdjęcie
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:06   #63
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Anus- Jaki słodki szkrab Na tym zdjęciu wyszła przeuroczo
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:07   #64
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
dziękuję kochana trochę się siostrze wyżaliłam i pocieszyła mnie, że nie jest tak źle więc uszy do góry i do przodu przynajmniej na przyszłość będę mądrzejsza

A moja Zuzanka ma 2latka i 2miesiące kochana córeczka poniżej jej zdjęcie

Słodka ta Zuzia, po mamie
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:10   #65
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

a i jednak z naleśników dzisiaj nici, bo jajek nie kupiłam to zapraszam chętne jutro

a propos okulisty - ja byłam jakiś czas temu z moją Zuzą, bo będzie miała astygmatyzm po mnie, ale wizyta była istną traumą i dla niej i dla mnie... zakraplała oczy 3 razy, zaglądała różnymi przyrządami i powiedziała tylko, że 'faktycznie coś tam jest za słabe' czy coś takiego i kazała się nie spieszyć, przyjść za miesiąc i zakraplać w domu te małe Zuzinkowe ślipka... i nie poszłam, bo się Zuza rozchorowała wtedy...
a teraz musze iść z nią do stomatologa, boję się masakrycznie, bo jak tu grzebać w takiej małej buzi? przecież ona nie zrozumie, że musi otworzyć buzię, żeby pokazać lekarzowi ząbki, tylko uzna to za napad jakiś ryk będzie na cały Poznań i jeszcze stomatologa pogryzie

buuurza idzieeee kocham buuurze

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Ollemku, Moniś dziękuję w Zuzi imieniu ostatnio zauważyłam, że zaczyna się wdzięczyć do zdjęć modeleczka mała się robi
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:39   #66
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Anus- Ja pracuję jutro do 21 Więc na naleśniki już się nie załapie Kochana nic się nie bój , stomatolodzy mają na pewno sposoby na dzieciaczki Ja muszę iść do okulisty , bo ostatnio źle coś widzę , a nigdy nie miałam wady wzroku Najgorsze jest to , że mam taką twarz , że Mi nie pasują w ogóle okulary , nawet słoneczne
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:43   #67
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: MMowe plotki:)

melduję się w kolejnej części
Limonko-witam Cię i ja strasznie fajnie mi się te twoje posty czytało muszę przyznać co do czekolady i czekoladoholizmu to łączę się z Tobą w cierpieniu bo już tyle razy rzucałam słodycze ale jakoś ciągle do nich wracam-przynajmniej ie taki całkiem trujący nawyk

Anusia-nic się nie martw, zawsze tak jest, że jak się coś spieprzy to najgorsze są chwile zaraz po, człowiek sobie wyrzuca strasznie, że głupotę zrobił ale dwa razy się z tym prześpisz i będzie lepiej a córeczka śliczna i słodka co zresztą już kiedyś pisałam

oLLeM-trzymaj się kochana i uszy do góry
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 17:52   #68
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Ollemku to Ci zostawię naleśniczka a nie musisz mieć koniecznie wady wzroku, czasem wzrok pogarsza się po prostu ze zmęczenia lub braku witamin

Asiu dziękuję już mi dużo lepiej tragedii chyba nie ma
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:01   #69
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Asienko- Dzięki kochana Już jeden problem z głowy mam ... Auto miałam zepsute, ale już hula ufffffffffffff.... Ale kase trzeba wydać
Anus- Ooo to Ja poproszę o odłożenie Mi jednego Co do wady wzroku , to Ja myślałam , że jak się gorzej widzi , to jest już wada Ale głupek ze Mnie No to podejrzewam , że mogło Mnie się pogorszyć od braku witamin , muszę zacząć jeść je

Zaraz z TŻ się spotkam , i pojadę do apteki kupić jakieś wapno , jeżeli to uczulenie to powinno pomóc .
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:04   #70
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Co tam słychać ?

Dziewczęta kochane a ja mam ostatni egzamin za sobą, muszę się pochwalić, że dostałam 4,5 Teraz mam wakacje i będę Was zadręczać swoimi makijażami Jak Wam mija dzień ?? Łącze się z wszystkimi z Was, które mają ciężki okres i trzymam kciukaski, by wszystko się ułożyło
Gratuluje..
Wakacje juz?
Wow... zazdroszcze -ja jeszcze 5 egzaminow


A nie pochwalilam sie .. dzis moze urodzi moja siostra.. ( w grudniu jeszcze urodzi moja bratowa.. )
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:27   #71
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Marakujko no to super,wiedziałam kochana ,ze dasz rade i sie wyrobisz
zdolna beeeestyja jestes!
nie martw sie nic,skonczysz co masz skonczyc i podepniesz sie kazdego dnia do nas,kto wie,moze tez z codziennym jakims makijazem
Dziękuję Emalko za wiarę i słowa wsparcia oraz zainteresowanie przez cały czas trwania mych mąk Jeszcze troszkę...
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
[...]
Marakuja jestes z ciebie dumna jak nie wiem co !!!! GRATULUJE KOCHANA!!!!!! Tylko tak dalej
[...]
Dziękuję Kochana ogromnie I zaraz spieszę na priva z resztą njusów
Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Marakujko, to super!!
No ba! Super Dzięki

Limonko, szalenie pozytywna osoba z Ciebie I ja Cię witam serdecznie i cieszę się, że do nas dołączyłaś
A studiuję psychologię

Ollemku i Anusiu Nie wiem co się dzieje, ale rozumiem słabsze dni czy momenty w życiu - sama takie ostatnio czasami miewam. Trzymam kciuki, żeby szybko Wam minęło
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-06-09 o 18:29
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 18:30   #72
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość


Pilarku już się znamy, ale witam Cie tutaj Co tam słychać ?

Dziewczęta kochane a ja mam ostatni egzamin za sobą, muszę się pochwalić, że dostałam 4,5 Teraz mam wakacje i będę Was zadręczać swoimi makijażami Jak Wam mija dzień ?? Łącze się z wszystkimi z Was, które mają ciężki okres i trzymam kciukaski, by wszystko się ułożyło
To gratulacje !

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
a teraz musze iść z nią do stomatologa, boję się masakrycznie, bo jak tu grzebać w takiej małej buzi? przecież ona nie zrozumie, że musi otworzyć buzię, żeby pokazać lekarzowi ząbki, tylko uzna to za napad jakiś ryk będzie na cały Poznań i jeszcze stomatologa pogryzie
Może nie będzie źle, ja tam lubiłam dentystę Zresztą nadal lubię
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:34   #73
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Asienko- Dzięki kochana Już jeden problem z głowy mam ... Auto miałam zepsute, ale już hula ufffffffffffff.... Ale kase trzeba wydać
Anus- Ooo to Ja poproszę o odłożenie Mi jednego Co do wady wzroku , to Ja myślałam , że jak się gorzej widzi , to jest już wada Ale głupek ze Mnie No to podejrzewam , że mogło Mnie się pogorszyć od braku witamin , muszę zacząć jeść je

Zaraz z TŻ się spotkam , i pojadę do apteki kupić jakieś wapno , jeżeli to uczulenie to powinno pomóc .
kup też wit A lub A+E często niedobór wit A powoduje pogorszenie wzroku ale wizyta u okulisty może też być konieczna, lepiej nie lekceważyć takich objawów, oczka mamy tylko jedne

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Pilarku no mam nadzieję, że przeżyjemy obie tą wizytę ja też lubię dentystę, może Zuza odziedziczy to po mnie

Marakujko jak się spotkamy to Ci opowiem, najwyżej mnie zlejesz nalezy mi się, więc nie będę narzekać

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-06-09 o 18:36
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:48   #74
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość

Marakujko jak się spotkamy to Ci opowiem, najwyżej mnie zlejesz nalezy mi się, więc nie będę narzekać
Zobaczymy Jeśli zajdzie taka potrzeba to użyje mych tajemnych mocy, żeby Cię wychłostać Albo podnieść na duchu, bo stawiam, że nie będzie tak źle Ogarnę się z pracą i umawiamy się na kawkę czy tam piwko
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:55   #75
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Zobaczymy Jeśli zajdzie taka potrzeba to użyje mych tajemnych mocy, żeby Cię wychłostać Albo podnieść na duchu, bo stawiam, że nie będzie tak źle Ogarnę się z pracą i umawiamy się na kawkę czy tam piwko
poszło coś do Ciebie Kochana
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:50   #76
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Ja swoje sklejam kropelką jak się rozpadają
no ale to smierdzi gorzej niz kropelka

tez chce nalesniki!

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Dziewczyny, co Wy macie z tymi kreseczkami?
zauwazylam, ze w 95% makijazy proponujecie domalowanie kreseczki sorry ale od dawna mnie to pytanie nurtowalo
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:57   #77
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Anusiu-87- jestem absolutnie zauroczona małą gwiazdą
Ależ ślicznotka Ci rośnie! Nie będziesz narzekała na brak kandydatów na zięciów, oj nie będziesz...

Maraqjowa- psychologia mówisz... A jaki masz temat pracy?
Ja ostatnio jestem zafascynowana psychologią społeczną i właśnie pochłaniam "Człowiek istota społeczna" Aronsona.

Asiaasia58-
ja mam nadzieję pokonać w końcu moje zgubne uzależnienie od słodkości i od dziś zamierzam grzecznie dietować
Zaczęłam dietę South Beach i mam nadzieję już wkrótce stać się laską nie z tej ziemi Zbliżający się wielkimi krokami wakacyjny wyjazd i perspektywa paradowania po plaży w bikini okazały się skutecznym motywatorem

I błaaaagaaaam... Nie mówcie już więcej o dentyście! Mam dentystofobię i jeśli jeszcze raz przeczytam tu to brzydkie słowo chyba się nie przełamię, żeby ponownie wejść na wątek
Miejmy nadzieję, że Zuza okaże się dzielniejsza od cioci Limonki
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:46   #78
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Gratuluje..
Wakacje juz?
Wow... zazdroszcze -ja jeszcze 5 egzaminow


A nie pochwalilam sie .. dzis moze urodzi moja siostra.. ( w grudniu jeszcze urodzi moja bratowa.. )

dzięki No super bo miałam same zerówki i dzisiejszy egzamin- sesja zaczęła się 7 a skończyła już dziś To trzymam kciuki za to, żeby Ci dobrze poszło A jak Twój dom w Kozanowie?? Daj znać czy zostałaś już ciocią
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:02   #79
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Maraqjowa- psychologia mówisz... A jaki masz temat pracy?
Ja ostatnio jestem zafascynowana psychologią społeczną i właśnie pochłaniam "Człowiek istota społeczna" Aronsona.
No ja wyspecjalizowałam się w trochę innym kierunku - kończę psychologię pracy i organizacji, temat mojej pracy to "Pracoholizm: pod czy poza kontrolą?" - badam związki pomiędzy skłonnością do nadmiernego obciążania się pracą a poczuciem kontroli Nie jest to jakieś super ciekawe, ale nic lepszego nie przyszło mi do głowy ponad rok temu podczas wyboru tematu A wszystkie książki psychologiczne [w tym np. Aronsona] czyta się o wiele przyjemniej, kiedy robi się to dla siebie i z własnej woli a nie na kolejne zaliczenie, dlatego rozumiem zafascynowanie lekturą - ja nie znosiłam tego kiedy musiałam przeczytać na zajęcia, a teraz chętnie do tego wracam
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 21:05   #80
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Limonko dziękuję Ci pięknie juz jest mała zalotnica lubi zaczepiać panów, hehe takim słodkim " cześć pan "

Gioseppe co do tej kreseczki, to może dlatego, że przeważnie ładnie akcentuje oczko i rzęsy i nadaje wyrazistości makijażowi ale nie zawsze jest konieczna, ja też nie zawsze robię
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:17   #81
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Gioseppe co do tej kreseczki, to może dlatego, że przeważnie ładnie akcentuje oczko i rzęsy i nadaje wyrazistości makijażowi ale nie zawsze jest konieczna, ja też nie zawsze robię
no ja wiem ja wiem do czego sluzy ale jakos za czesto ta kreske chcecie nudno by bylo gdyby prawie kazdy makijaz mial kreske
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:21   #82
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
no ale to smierdzi gorzej niz kropelka

tez chce nalesniki!

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Dziewczyny, co Wy macie z tymi kreseczkami?
zauwazylam, ze w 95% makijazy proponujecie domalowanie kreseczki sorry ale od dawna mnie to pytanie nurtowalo
Dżozuś Ja ogólnie mam obsesję na punkcie kresek One pięknie podkreślają oko, nadają mu wyrazistości, dlatego pragnę więcej kresek
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:25   #83
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe plotki:)

O, mamy nowa miejscówke wątkową

Ja dzisiaj odebrałam kiecke od krawcowej, ide na wesele w sobote i normalnie udało mi sie kupić 2 swietne sukienki
(tzn - dobrze w nich wygladam, bo gust mam inny...ale co zrobic :d)...troche mnie przytłacza perspektywa makijazu...mam pomysł (kreski, czerwone usta bo cienie i bazy jakie mam nie gwarnatuja stałości makijażu ;/), ale za cholere nie wiem, róż, czy bronzer ?

Brazer mam jeden matowy z Rimmela, a róży to mam...2

Jutro wstawie fotki sukienek, brozera, rózy....to mi mam nadzieje cos doradzicie teraz mykam do wyrka....o 5 trzeba wstac i klepac te pity....zebyscie kase na czas dostały,co nie ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:41   #84
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
no ja wiem ja wiem do czego sluzy ale jakos za czesto ta kreske chcecie nudno by bylo gdyby prawie kazdy makijaz mial kreske
zgadzam sieeeee :P u mnie malo ktory makijaz ma kreske a juz teraz kiedy jest cieplo to nie widze potrzeby obciazania letniego makijzu krechami..no chyba ze kolorowymi to taaaak

aaa w ogole to witam w dniu dzisiejszym hehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:41   #85
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

hej hej
po wczorajszym slodkim obiadku dzis naszlo mnie na gołąbki ,wlasnie je dusze
zupe jarzynowa tez gotowa mam
troszke mi zeszlo,stad mnie nie bylo

witam kolejna nowa kolezankę Pilarkę

Limoneczko otoz mam synka malego jeszcze Natanka,ktory 22 maja skonczyl 2 lata,jak i starszego Kacpra ktory ma 11 lat
a pod opieka jeszcze swa podopieczna Amelka ponad roczek -3 do 2 razy (rzadziej) w tyg po 10 godz z nia wtedy
wiecej dzieci nie mam i raczej nie planuje

Ishi a jasne,ze doradzimypostaramy sie przynajmniej

te ktore do dentystow-marsz raz dwa

no i Ty kochany Ollemku,idz i daj znac co Ci dolega no i uszy do gory !

Aniu słodka mala zalotnica

Gioseppe ja tez mam pedzle od wizazystow z allegro,tzn w Pl jeszcze
ale pewnie jak Nonas przykleje na kropelke
bedac w Pl latwiej by mi bylo dokupic Kozlowskiego czy cos z Inglota a tak jest co jest

Marakujko to przyjemnosc Cie wspierac i kazda z Was tu
a jesli to dziala i dopinguje to jeszcze mocniej zaciskam!wiec nie dziekuj

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-06-09 o 21:45
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:42   #86
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

klep Ishi, klep ja właśnie czekam na kase
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:53   #87
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
No ja wyspecjalizowałam się w trochę innym kierunku - kończę psychologię pracy i organizacji, temat mojej pracy to "Pracoholizm: pod czy poza kontrolą?" - badam związki pomiędzy skłonnością do nadmiernego obciążania się pracą a poczuciem kontroli Nie jest to jakieś super ciekawe, ale nic lepszego nie przyszło mi do głowy ponad rok temu podczas wyboru tematu A wszystkie książki psychologiczne [w tym np. Aronsona] czyta się o wiele przyjemniej, kiedy robi się to dla siebie i z własnej woli a nie na kolejne zaliczenie, dlatego rozumiem zafascynowanie lekturą - ja nie znosiłam tego kiedy musiałam przeczytać na zajęcia, a teraz chętnie do tego wracam
Na pewno
A temat Twojej pracy (i w ogóle Twojej specjalizacji) dla mnie- jako przyszłego specjalisty ds personalnych (I hope so )- jest bardzo ciekawy.

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Limonko dziękuję Ci pięknie juz jest mała zalotnica lubi zaczepiać panów, hehe takim słodkim " cześć pan "
Ale to musi bezbłędnie wyglądać
Może powinnam się od niej uczyć jak podrywać facetów

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Dżozuś Ja ogólnie mam obsesję na punkcie kresek One pięknie podkreślają oko, nadają mu wyrazistości, dlatego pragnę więcej kresek
Ja też jestem kreskową maniaczką i kresek nigdy nie mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jutro wstawie fotki sukienek, brozera, rózy....to mi mam nadzieje cos doradzicie
Możesz na nas liczyć

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
teraz mykam do wyrka....o 5 trzeba wstac i klepac te pity....zebyscie kase na czas dostały,co nie ?
No raczej

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
po wczorajszym slodkim obiadku dzis naszlo mnie na gołąbki ,wlasnie je dusze
Litości nie macie... Ja na diecie, a tu jedna o naleśnikach, druga o gołąbkach...
Powinnam odwiedzać wyłącznie wątki na dietetyce, na prawdę

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Limoneczko otoz mam synka malego jeszcze Natanka,ktory 22 maja skonczyl 2 lata,jak i starszego Kacpra ktory ma 11 lat
a pod opieka jeszcze swa podopieczna Amelka ponad roczek -3 do 2 razy (rzadziej) w tyg po 10 godz z nia wtedy
wiecej dzieci nie mam i raczej nie planuje
Oho, to widzę, że niezłą gromadkę masz pod swoją opieką. Aż dziw bierze, że w ogóle znajdujesz czas na wizaż

Zmykam spać, dziewczyny Buziak na dobranoc
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:03   #88
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Limonko na 'cześć pan' nikt nie pozostaje obojętny
Śpij dobrze

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-06-09 o 22:11
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 06:51   #89
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Cześć!

Idę dziś do pracy na 15 minut rozdać świadectwa ukończenia kursu i wakacje Niestety niepłatne... więc jestem zmuszona rozpocząć "projekt denko" jeśli chodzi o kupowanie kosmetyków (słyszałyście o tej akcji?)
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 07:48   #90
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

dobryyyyy dzien
kruuuca ale upal;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.