Singielki 25+ cz. XV - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-19, 20:59   #871
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Dla mnie to by było też mega szybko - zbyt szybko jak dla mnie.
Ja pomimo wszystko lubie zaliczać tzw. 'bazy', ale nie wiem czy z racji wieku ludzie to jeszcze robią, czy to jest raczej zarezerwowane dla nastolatków / osób po 20 ?

Ja to bym chciała powoli, stopniowo - jednego weekendu np. tylko w bieliznie się pobawić i zasnac razem, kolejnego weekendu dalej to samo, potem się porozbierać kolejengo weekendu i dopiero po jakimś tam czasie takich pieszczot żeby doszło do penetracji.
Wtedy mam przynajmniej pewność że już 'znamy się' z partnerem erotycznie, wiem co lubi mniej więcej, on wie co ja lubię, a nie tak że 'wyskakujemy z ubrań, co tam pomiziamy i chaotycznie seks uprawiamy' - to nie dla mnie..
Z drugiej jednak strony bardzo ciekawi mnie zdanie na ten temat - was dziewczyny jak i mężczyzn, czy coś takiego to nie jest drażnienie faceta ... ? Pewnie powinnam od początku mu powiedzieć, 'jest fajnie, podoba mi się to co robimy ale chcę wolnego tępa, nie chce iść jeszcze na całość przez jakiś czas. Nie chce Ci dawac złudnych nadziei, chce zebysmy sie stopniowo poznawali w łóżku tak jak i poznawaliśmy się na randkach'. - Bo inaczej jak zacznę go całować i coraz to śmielej i pomyśli że seks się mu szykuje a tu nici ... ?
Nie jestem mężczyzną, ale nie wyobrażam sobie mieć ochotę na rozebranie się z facetem, obejrzenie nago i pójście spać. Jakby ktoś mi tak chciał zrobić, to bym była niemiło zaskoczona i rozdrażniona właśnie. Ja jak mam ochotę na seks, to mam ochotę na seks, a nie lizanie ucha.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:01   #872
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No ale kiedyś w końcu musisz go pierwszy raz ugryźć w ucho.
Rozumiem że wcześniej sondujesz taką wiedzę nad kotletem w knajpie pytając go o takie rzeczy wprost?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy raz gryzę go w ucho podczas naszego 'poznawania się w łóżku' czyli kiedy etap typowych, grzecznych randek na mieście mamy za sobą i zaczynamy spotykać się albo u mnie albo u niego.
Nie gryzę go w ucho podczas pierszego pocałunku, ani 1, 2 sesji całowania ale w miarę jak się 'rozkręcamy' i chcemy widzieć to stopniowo wprowadzam te elementy - naturalnie to wychodzi.
Napewno zaczynam gryźć w ucho przed rozbieraniem się, to jest między innymi etap kiedy to wodzę rękami pod jego koszulą ale jeszcze jej nie rozpinam.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:01   #873
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Ja mam jednak takie wyobrażenie i nadzieję, że jak już z kimś do tego łóżka idę (nie musi być penetracji, a sama spędzona noc, przytulanie się etc.) to że to nas do siebie zbliży, że jakoś zmieni dynamikę relacji. Gdybym np sie z kimś przespała i ta dynamika byłaby taka sama .. to byłabym zawiedziona i wtedy bym pomysłała że właśnie za wcześnie.. czułabym się napewno tym w jakimś stopniu skrzywdzona.
Jednak po seksie / wspolnej nocy oczekuję jakieś zmiany, intensyfikacji tego co było przedtem.
Powtórzę się... Myślę, że wspólne pójście spać z kimś do kogo czuje się silny pociąg jest jak tortura. Nie odbierz tego źle, ale jako nastolatka miałam takie wizje, wspólnego spania z facetem bez seksu, bo to takie niewinne i bardziej szlachetne niż seks.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:03   #874
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Nie jestem mężczyzną, ale nie wyobrażam sobie mieć ochotę na rozebranie się z facetem, obejrzenie nago i pójście spać. Jakby ktoś mi tak chciał zrobić, to bym była niemiło zaskoczona i rozdrażniona właśnie. Ja jak mam ochotę na seks, to mam ochotę na seks, a nie lizanie ucha.
Dziękuję za odpowiedź, będę musiała kiedyś zalożyć o tym osobny wątek.
Nawet byś to tak odebrała jakby ktoś Cię o tym poinformował że tak by chciał ?? To znaczy że od razu musi być penetracja ??
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:04   #875
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Ja mam jednak takie wyobrażenie i nadzieję, że jak już z kimś do tego łóżka idę (nie musi być penetracji, a sama spędzona noc, przytulanie się etc.) to że to nas do siebie zbliży, że jakoś zmieni dynamikę relacji. Gdybym np sie z kimś przespała i ta dynamika byłaby taka sama .. to byłabym zawiedziona i wtedy bym pomysłała że właśnie za wcześnie.. czułabym się napewno tym w jakimś stopniu skrzywdzona.
Jednak po seksie / wspolnej nocy oczekuję jakieś zmiany, intensyfikacji tego co było przedtem.
A mówisz o tym facetowi przed seksem czy nie? Bo myślę, że ciężko się domyślić takich oczekiwań po zakończonym seksie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:05   #876
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz gryzę go w ucho podczas naszego 'poznawania się w łóżku' czyli kiedy etap typowych, grzecznych randek na mieście mamy za sobą i zaczynamy spotykać się albo u mnie albo u niego.
Nie gryzę go w ucho podczas pierszego pocałunku, ani 1, 2 sesji całowania ale w miarę jak się 'rozkręcamy' i chcemy widzieć to stopniowo wprowadzam te elementy - naturalnie to wychodzi.
Napewno zaczynam gryźć w ucho przed rozbieraniem się, to jest między innymi etap kiedy to wodzę rękami pod jego koszulą ale jeszcze jej nie rozpinam.
Masz przygotowany scenariusz na każdą z tych 20-stu randek aż dojdzie do penetracji?
Myślałam, że Twoja teoria z pościelą i świeczkami to był hit, ale zmieniam zdanie. To jest zdecydowanie hit.
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:07   #877
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, będę musiała kiedyś zalożyć o tym osobny wątek.
Nawet byś to tak odebrała jakby ktoś Cię o tym poinformował że tak by chciał ?? To znaczy że od razu musi być penetracja ??
Jakby ktoś mnie w rozmowie poinformował o takiej wizji, to bym stwierdziła, że ma jakiś problem, dlaczego boi się penetracji, dlaczego nie chce mnie w całości. Pomijając fakt, że rozmowa o seksie z kimś przed jakimkolwiek seksem jest niezręczna (pomijam kwestię pogadania o badaniach, ale to jednak coś innego niż technikalia samego aktu).

Chodzi się na te randki, buduje napięcie i kiedy jest już gotowość i dostateczna chęć (nie wcześniej), to następuje kulminacja i konsumpcja w całości. Nie musi to być pospieszne/chaotyczne czy łapczywe, ale jednak chodzi o pełny seks.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 21:07   #878
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A mówisz o tym facetowi przed seksem czy nie? Bo myślę, że ciężko się domyślić takich oczekiwań po zakończonym seksie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edan - nie musiałam dotychczas, bo po dynamice naszej znajomości widziałam czy to już jest moment, kiedy znajomość rozwija się tak dobrze, jesteśmy tak zaangażowani że ten seks 'nic nie zepsuje' a scali.
Dlatego chyba kobiety (niektore) w tym i ja chcą poczekać, żeby się przekonać czy 'warto' w sensie że nas ten seks zbliży i po nim będzie jeszcze lepiej niż teraz. - Co zaznaczam nie jest równoznaczne z tym, że oczekuje się że po seksie facet się zakocha, bo w momencie inicjacji praktycznie on już jest zakochany i wie że chce być z tą kobietą.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:08   #879
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88218233]Masz przygotowany scenariusz na każdą z tych 20-stu randek aż dojdzie do penetracji?
Myślałam, że Twoja teoria z pościelą i świeczkami to był hit, ale zmieniam zdanie. To jest zdecydowanie hit.[/QUOTE]Nie do pomyślenia. Zgadzam się z Conse.

Przedziwne te scenariusze. A jak facet calujac się na randce nr 11 zlapie przez bluzkę za cycek, a powinien wg scenariusza zrobić to na randce nr 12, to co wtedy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:08   #880
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88218233]Masz przygotowany scenariusz na każdą z tych 20-stu randek aż dojdzie do penetracji?
Myślałam, że Twoja teoria z pościelą i świeczkami to był hit, ale zmieniam zdanie. To jest zdecydowanie hit.[/QUOTE]

Oczywiście że nie mam - to wychodzi naturalnie i wynika z tego na co jestem już gotowa na danym etapie znajomości.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:10   #881
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Edan - nie musiałam dotychczas, bo po dynamice naszej znajomości widziałam czy to już jest moment, kiedy znajomość rozwija się tak dobrze, jesteśmy tak zaangażowani że ten seks 'nic nie zepsuje' a scali.
Dlatego chyba kobiety (niektore) w tym i ja chcą poczekać, żeby się przekonać czy 'warto' w sensie że nas ten seks zbliży i po nim będzie jeszcze lepiej niż teraz. - Co zaznaczam nie jest równoznaczne z tym, że oczekuje się że po seksie facet się zakocha, bo w momencie inicjacji praktycznie on już jest zakochany i wie że chce być z tą kobietą.
Czyli nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 21:10   #882
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie mam - to wychodzi naturalnie i wynika z tego na co jestem już gotowa na danym etapie znajomości.
A nie masz zwyczajnie ochoty po prostu dać się spenetrować? Tzn. ten popęd jest taki kontrolowany, na dzisiaj koniec, idziemy spać? Łatwo to Ci przychodzi?
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:13   #883
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś mnie w rozmowie poinformował o takiej wizji, to bym stwierdziła, że ma jakiś problem, dlaczego boi się penetracji, dlaczego nie chce mnie w całości. Pomijając fakt, że rozmowa o seksie z kimś przed jakimkolwiek seksem jest niezręczna (pomijam kwestię pogadania o badaniach, ale to jednak coś innego niż technikalia samego aktu).

Chodzi się na te randki, buduje napięcie i kiedy jest już gotowość i dostateczna chęć (nie wcześniej), to następuje kulminacja i konsumpcja w całości. Nie musi to być pospieszne/chaotyczne czy łapczywe, ale jednak chodzi o pełny seks.
To znaczy, że jak np. spotykasz się z kimś i zapraszasz go do siebie i wiesz że np. bedziecie się całować u Ciebie w domu, to jest to dla Ciebie rownoznaczne że będzie seks ??
Nie ma nic pomiędzy ? Wybacz, ale dla mnie to absurdalne - facet jest u Ciebie pierwszy raz, pierwszy raz się z Tobą bardziej odważnie mizia i od razu ma być seks.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
A nie masz zwyczajnie ochoty po prostu dać się spenetrować? Tzn. ten popęd jest taki kontrolowany, na dzisiaj koniec, idziemy spać? Łatwo to Ci przychodzi?
Nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.
Mogę go np zadowolić ręką, tak samo jak i on mnie - to jest włączone w 'erotyczne poznawanie się'.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Czyli nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli nie - bo nie trzeba.
To jest po prostu jasne dla obu stron. Zakochany facet odzywa się po wspólnej nocy.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:17   #884
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie mam - to wychodzi naturalnie i wynika z tego na co jestem już gotowa na danym etapie znajomości.
OK, a gdzie w tym wszystklim partner i to, na co on jest gotowy i czego by chciał?
Zakładam, że jesteś sinigielką 25+, jak tytył wątku wskazuje, a więc osobą dorosłą, nie nastolatką. To jak to wygląda: zapraszasz faceta na noc i oznajmiasz mu, że będzie tylko spanie?

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.
Mogę go np zadowolić ręką, tak samo jak i on mnie - to jest włączone w 'erotyczne poznawanie się'.
A wiesz, że zaspokajanie ręką to też seks? Czyli go uprawiasz. Stosunek dopochwowy to tylko jeden z rodzajów seksu
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:20   #885
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś mnie w rozmowie poinformował o takiej wizji, to bym stwierdziła, że ma jakiś problem, dlaczego boi się penetracji, dlaczego nie chce mnie w całości. Pomijając fakt, że rozmowa o seksie z kimś przed jakimkolwiek seksem jest niezręczna (pomijam kwestię pogadania o badaniach, ale to jednak coś innego niż technikalia samego aktu).

Chodzi się na te randki, buduje napięcie i kiedy jest już gotowość i dostateczna chęć (nie wcześniej), to następuje kulminacja i konsumpcja w całości. Nie musi to być pospieszne/chaotyczne czy łapczywe, ale jednak chodzi o pełny seks.
Zgadzam się. No nie wiem, dla mnie to takie dziwne to o czym pisze Tola. Ja jak już to idę na całość, nie wyobrażam sobie miziania się, a potem nagle "ee wiesz, jednak teraz chodźmy spać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:22   #886
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
To znaczy, że jak np. spotykasz się z kimś i zapraszasz go do siebie i wiesz że np. bedziecie się całować u Ciebie w domu, to jest to dla Ciebie rownoznaczne że będzie seks ??
Nie ma nic pomiędzy ? Wybacz, ale dla mnie to absurdalne - facet jest u Ciebie pierwszy raz, pierwszy raz się z Tobą bardziej odważnie mizia i od razu ma być seks.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



Nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.
Mogę go np zadowolić ręką, tak samo jak i on mnie - to jest włączone w 'erotyczne poznawanie się'.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Czyli nie - bo nie trzeba.
To jest po prostu jasne dla obu stron. Zakochany facet odzywa się po wspólnej nocy.
Nie widzę nic absurdalnego w fakcie, że nie zapraszam faceta na uroczyste zwiedzanie mojego domu X razy przed penetracją
Jakoś tak to przeważnie robiłam, że sesje całowania odbywały się poza domem moim czy jego. Jakby warunki na to nie pozwalały, to pewnie bylibyśmy w czyimś domu, ale po sesji rozchodzimy się, a nie kładziemy spać - może jeszcze na łyżeczkę?

Jak jest kulminacja napięcia seksualnego między ludźmi, to wolę poczekać do momentu gotowości pójścia na całość i wtedy zwykle to nie jest seks 2-godzinny, tylko lepiej zaplanować to na sobotnią noc i wtedy jest czas, żeby się poznawać długo, wręcz nie wyjść z łóżka przez kolejną dobę. I potem fajne wspomnienia, bo nawet mimo falstartu to może być bardzo udana noc i w jakiś tam sposób "kamień milowy" w znajomości.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:25   #887
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
OK, a gdzie w tym wszystklim partner i to, na co on jest gotowy i czego by chciał?
Zakładam, że jesteś sinigielką 25+, jak tytył wątku wskazuje, a więc osobą dorosłą, nie nastolatką. To jak to wygląda: zapraszasz faceta na noc i oznajmiasz mu, że będzie tylko spanie?


A wiesz, że zaspokajanie ręką to też seks? Czyli go uprawiasz. Stosunek dopochwowy to tylko jeden z rodzajów seksu
Tak, dlatego piszę ciągle o 'penetracji'.

A partnera o tym informuję - że nie chcę jeszcze iść na całość i poznawać go stopniowo, również w tej sferze.
Zapraszam do siebie, potem się całujemy, jak robi się gorąco to mówię 'bardzo na mnie działasz, ale chcę Cię poznawać powoli - również w sferze seksualnej. Nie śpieszmy się'.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88218283]Zgadzam się. No nie wiem, dla mnie to takie dziwne to o czym pisze Tola. Ja jak już to idę na całość, nie wyobrażam sobie miziania się, a potem nagle "ee wiesz, jednak teraz chodźmy spać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Celestine - czy to znaczy że dla Ciebie, mizianie jest wstępem do jakiejkolwiek czynności seksualnej, zakończonej wytryskiem ?
Dla mnie tak może być, ale np po 1-3 takich randek. Wcześniej jest dla mnie na to za wcześniej.
Nie mowie mu 'eee chodz spac', zazwyczaj i tak juz jest tym tak wymeczony ze jestesmy tak zmeczeni ze idziemy spac.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:30   #888
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
To znaczy, że jak np. spotykasz się z kimś i zapraszasz go do siebie i wiesz że np. bedziecie się całować u Ciebie w domu, to jest to dla Ciebie rownoznaczne że będzie seks ??
Nie ma nic pomiędzy ? Wybacz, ale dla mnie to absurdalne - facet jest u Ciebie pierwszy raz, pierwszy raz się z Tobą bardziej odważnie mizia i od razu ma być seks.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



Nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.
Mogę go np zadowolić ręką, tak samo jak i on mnie - to jest włączone w 'erotyczne poznawanie się'.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Czyli nie - bo nie trzeba.
To jest po prostu jasne dla obu stron. Zakochany facet odzywa się po wspólnej nocy.
Jakby znajomość się urwała w tym momencie to zakwalifikowałabyś typa w swojej głowie jako partnera seksualnego?

O ile rozumiem koncepcję stopniowego poznawania zarówno swojej własnej seksualności jak i z kimś, tempa relacji itd. to te scenariusze, rozbijanie kiedy gryzienie a kiedy koszulka i wynoszenie penetracji na piedestał bardziej przypomina absurdy z bravo w stylu doświadczona dziewica bo akurat błona nieprzebita i lód to nie zdrada xd albo że penetracja cię nie pociąga i/lub nie sprawia przyjemności wiec uprawiasz ją z łaski jako "oddanie siebie", ale inwestycja się opłaci dopiero jak związek zaklepany
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:34   #889
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Nie widzę nic absurdalnego w fakcie, że nie zapraszam faceta na uroczyste zwiedzanie mojego domu X razy przed penetracją
Jakoś tak to przeważnie robiłam, że sesje całowania odbywały się poza domem moim czy jego. Jakby warunki na to nie pozwalały, to pewnie bylibyśmy w czyimś domu, ale po sesji rozchodzimy się, a nie kładziemy spać - może jeszcze na łyżeczkę?

Jak jest kulminacja napięcia seksualnego między ludźmi, to wolę poczekać do momentu gotowości pójścia na całość i wtedy zwykle to nie jest seks 2-godzinny, tylko lepiej zaplanować to na sobotnią noc i wtedy jest czas, żeby się poznawać długo, wręcz nie wyjść z łóżka przez kolejną dobę. I potem fajne wspomnienia, bo nawet mimo falstartu to może być bardzo udana noc i w jakiś tam sposób "kamień milowy" w znajomości.
Dobrze, bez uszczypliwości i pytam całkiem serio.
Czy wobec tego sesja trochę ostrzejszego miziania jest akceptowalna, pod warunkiem że facet idzie potem spać do siebie i nie zostaje na noc ? Czy to znaczy, że po pewnej chwili jak mu powiem 'zrobiło się już pozno, chce juz isc spac' i dam mu znac zeby wracal to bedzie to bardziej ok niz zostawianie go u siebie na noc?

Odpowiadając na Twoje pytanie - tak na łyżeczke.

Co do pogrubionego - to ma dla mnie sens. Czyli te moje sesje poznawania się, Ty kompresujesz na weekend i zwieńczasz to seksem. Można i tak, ja jednak wolę to trochę rozłożyć w czasie.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Jakby znajomość się urwała w tym momencie to zakwalifikowałabyś typa w swojej głowie jako partnera seksualnego?

O ile rozumiem koncepcję stopniowego poznawania zarówno swojej własnej seksualności jak i z kimś, tempa relacji itd. to te scenariusze, rozbijanie kiedy gryzienie a kiedy koszulka i wynoszenie penetracji na piedestał bardziej przypomina absurdy z bravo w stylu doświadczona dziewica bo akurat błona nieprzebita i lód to nie zdrada xd albo że penetracja cię nie pociąga i/lub nie sprawia przyjemności wiec uprawiasz ją z łaski jako "oddanie siebie", ale inwestycja się opłaci dopiero jak związek zaklepany
Jakby doszło do macanek poniżej pasa - to tak.
Nie jest tak jak piszesz - odpowiedziałam jedynie na konretne pytania, dlatego tak to może wyglądać.
Nie mam rozpisanego grafiku co robię i kiedy. Nie wiem, kiedy dokładnie dochodzi do penetracji - jak czuję że to jest to i że dostatecznie poznałam partnera. To może być po 3 sesji mizania, albo po 5 na przykład, zależy od tego czy jestem juz na to gotowa i czy mogę określić na ile wydaje mi się, że mu na mnie zależy.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 21:35   #890
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Moim zdaniem Tola nie ma po prostu za dużych potrzeb. Bo przecież jak jest chemia, jest się w łóżku i nawet tylko złapie się za rękę to już chce się więcej.

Tola, ciekawa jestem skąd bierzesz tych facetów, że tacy cierpliwi... I tu już będę wścibska, ale jak wy możecie spać na łyżeczkę... przecież wiadomo jak facet na to reaguje...

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Hmm jednak mężczyźni mają różne objawy sprawności seksualnej nawet bez współżycia. I nie mówię tylko o masturbacji. Ale ok, może za dużo tu tej fizjologii już.
Tak, oczywiście. My sobie tylko tak żartowaliśmy.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-10-19 o 21:36
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:37   #891
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Lavieenrose cala dobe ?



Tola i faceci sa ok z tym?
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:40   #892
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Tola nie ma po prostu za dużych potrzeb. Bo przecież jak jest chemia, jest się w łóżku i nawet tylko złapie się za rękę to już chce się więcej.

Ciekawa jestem skąd bierzesz tych facetów, że tacy cierpliwi...



Tak, oczywiście. My sobie tylko tak żartowaliśmy.
Też jestem ciekaw skąd ich bierze. Ja rozumiem, że dziewczyna powie raz "hej, dla mnie za wcześnie jeszcze - poprzestańmy na pieszczotach". Ale potem jak powtórzy to kolejny raz za iles dni może zrobić się dziwnie. No dooobra. Ale Tola mówi że seks najwcześniej po 3ech takich odmowach. A średnio to po pięciu.

Jak bardzo taki facet może mieć już zglanowana samoocenę, że nie potrafi rozgrzać dziewczyny, że ona nadal nie czuje się przy nim pewnie ? Jestem ciekawy tych facetów. Jaki typ.mezczyzn to musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:40   #893
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Dobrze, bez uszczypliwości i pytam całkiem serio.
Czy wobec tego sesja trochę ostrzejszego miziania jest akceptowalna, pod warunkiem że facet idzie potem spać do siebie i nie zostaje na noc ? Czy to znaczy, że po pewnej chwili jak mu powiem 'zrobiło się już pozno, chce juz isc spac' i dam mu znac zeby wracal to bedzie to bardziej ok niz zostawianie go u siebie na noc?

Odpowiadając na Twoje pytanie - tak na łyżeczke.

Co do pogrubionego - to ma dla mnie sens. Czyli te moje sesje poznawania się, Ty kompresujesz na weekend i zwieńczasz to seksem. Można i tak, ja jednak wolę to trochę rozłożyć w czasie.
Ja już nie wiem co Ty rozumiesz przez "mizianie" - całowanie się? A ostrzejsze mizianie? Jak mam ochotę tylko się całować, nawet bardzo namiętnie, to na przykład nie pozwalam sobie wkładać ręki z majtki i jest ta granica nieoglądania i niedotykania genitaliów, raczej też nie widzę sensu w oglądaniu swoich nagich ciał w imię poznawania się.

Nie mówię, że w ogóle musi być to w takiej kolejności, można rzucić się na siebie i mieć penetrację, potem inny rodzaj seksu, potem znowu coś innego. Penetracja nie jest dla mnie jakimś innym levelem niż robienie sobie dobrze ręką czy ustami. Więc totalnie tej logiki nie łapię. Seks to seks, ale szczerze jakbym miała spędzić pierwszą wspólną noc z facetem w moim/jego domu to raczej bym nie chciała poprzestać na ręcznych robótkach. A jakbyśmy już sobie robili dobrze ustami, to czy to nie jest bardziej "obnażające" niż penetracja? Nie pojmuję po prostu.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:43   #894
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Lavieenrose cala dobe ?
A dlaczego nie cała dobę? Wiem, że i cały weekend można nie wyłazić z łóżka. Wystarczą odpowiedni ludzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem co Ty rozumiesz przez "mizianie" - całowanie się? A ostrzejsze mizianie? Jak mam ochotę tylko się całować, nawet bardzo namiętnie, to na przykład nie pozwalam sobie wkładać ręki z majtki i jest ta granica nieoglądania i niedotykania genitaliów, raczej też nie widzę sensu w oglądaniu swoich nagich ciał w imię poznawania się.

Nie mówię, że w ogóle musi być to w takiej kolejności, można rzucić się na siebie i mieć penetrację, potem inny rodzaj seksu, potem znowu coś innego. Penetracja nie jest dla mnie jakimś innym levelem niż robienie sobie dobrze ręką czy ustami. Więc totalnie tej logiki nie łapię. Seks to seks, ale szczerze jakbym miała spędzić pierwszą wspólną noc z facetem w moim/jego domu to raczej bym nie chciała poprzestać na ręcznych robótkach. A jakbyśmy już sobie robili dobrze ustami, to czy to nie jest bardziej "obnażające" niż penetracja? Nie pojmuję po prostu.
+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:46   #895
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Tola nie ma po prostu za dużych potrzeb. Bo przecież jak jest chemia, jest się w łóżku i nawet tylko złapie się za rękę to już chce się więcej.

Tola, ciekawa jestem skąd bierzesz tych facetów, że tacy cierpliwi... I tu już będę wścibska, ale jak wy możecie spać na łyżeczkę... przecież wiadomo jak facet na to reaguje...



Tak, oczywiście. My sobie tylko tak żartowaliśmy.
No nie wiem.. ja uważam że właśnie mam duże potrzeby.
Nie hamuję się jakoś specjalnie.
Oczywiście że jak złapię osobę z którą mam chemię za rękę to chcę więcej i więcej, ale jest granica na której poprzestaję i nie idę dalej. Lubię to, że kolejnym razem idziemy dalej, bardziej się nakręcamy, poznajmy się w sensie erotycznym - czasem to trwa kilka godzin.

Co do spania na łyżeczkę - to tak, występuje erekcja, ale nic z tym nie robię. Ja też jestem wtedy mega podniecona i mokra, ale po prostu idziemy tak spać miziając się, głaszcząc, całując aż do momentu że jesteśmy tak tym wykończeni że zasypiamy.

A gdzie ich poznaję - wszędzie i online i w życiu realnym, ale niezwykle rzadko do tego etapu dochodzi bo bardzo wybrzydzam niestety.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Lavieenrose cala dobe ?



Tola i faceci sa ok z tym?
Lolek - są, bo na tym etapie już chcą związku, są mną zafascynowani więc czekają. Są już po prostu we mnie zakochani.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:48   #896
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Tola nie ma po prostu za dużych potrzeb. Bo przecież jak jest chemia, jest się w łóżku i nawet tylko złapie się za rękę to już chce się więcej.

Tola, ciekawa jestem skąd bierzesz tych facetów, że tacy cierpliwi... I tu już będę wścibska, ale jak wy możecie spać na łyżeczkę... przecież wiadomo jak facet na to reaguje...
Też tak myślę. Nie da się tak kalkulować, jeśli między ludźmi jest silny pociąg.

A na łyżeczkę... Tortura dla faceta. Dla mnie też by była.

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Lavieenrose cala dobe ?
Z przerwami na spanie, jedzenie itp.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:49   #897
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekaw skąd ich bierze. Ja rozumiem, że dziewczyna powie raz "hej, dla mnie za wcześnie jeszcze - poprzestańmy na pieszczotach". Ale potem jak powtórzy to kolejny raz za iles dni może zrobić się dziwnie. No dooobra. Ale Tola mówi że seks najwcześniej po 3ech takich odmowach. A średnio to po pięciu.

Jak bardzo taki facet może mieć już zglanowana samoocenę, że nie potrafi rozgrzać dziewczyny, że ona nadal nie czuje się przy nim pewnie ? Jestem ciekawy tych facetów. Jaki typ.mezczyzn to musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stąd moje wcześniejsze pytanie jak ich do tego przygotować - np. rozmową w trakcie i powiedzieć 'niesamowicie na mnie działasz, chciałabym to już zrobić tu i teraz, ale chcę to wszystko powoli zrobić'. Co do ilości razów takiej 'odmowy' wezmę Twoje zdanie na poważnie i przemyślę tę kwestie.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:52   #898
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość

Co do spania na łyżeczkę - to tak, występuje erekcja, ale nic z tym nie robię. Ja też jestem wtedy mega podniecona i mokra, ale po prostu idziemy tak spać miziając się, głaszcząc, całując aż do momentu że jesteśmy tak tym wykończeni
???? Ale.... Ale... . Po co?????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Stąd moje wcześniejsze pytanie jak ich do tego przygotować - np. rozmową w trakcie i powiedzieć 'niesamowicie na mnie działasz, chciałabym to już zrobić tu i teraz, ale chcę to wszystko powoli zrobić'. Co do ilości razów takiej 'odmowy' wezmę Twoje zdanie na poważnie i przemyślę tę kwestie.
Każdy normalny facet zacznie słuchać od "ale".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:52   #899
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
No nie wiem.. ja uważam że właśnie mam duże potrzeby.
Nie hamuję się jakoś specjalnie.
Oczywiście że jak złapię osobę z którą mam chemię za rękę to chcę więcej i więcej, ale jest granica na której poprzestaję i nie idę dalej. Lubię to, że kolejnym razem idziemy dalej, bardziej się nakręcamy, poznajmy się w sensie erotycznym - czasem to trwa kilka godzin.

Co do spania na łyżeczkę - to tak, występuje erekcja, ale nic z tym nie robię. Ja też jestem wtedy mega podniecona i mokra, ale po prostu idziemy tak spać miziając się, głaszcząc, całując aż do momentu że jesteśmy tak tym wykończeni że zasypiamy.

A gdzie ich poznaję - wszędzie i online i w życiu realnym, ale niezwykle rzadko do tego etapu dochodzi bo bardzo wybrzydzam niestety.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



Lolek - są, bo na tym etapie już chcą związku, są mną zafascynowani więc czekają. Są już po prostu we mnie zakochani.
To już jakieś klimaty masochistyczne chyba. Miałabym wielki problem zasnąć jakbym była z pociągającym mnie facetem. A jako taki facet bym się wkurzyła za pewne albo płakała do środka

Nie wiem skąd ta potrzeba tak powolnego poznawania się, gdzie tu jest wartość? Może objaśnisz? Co by się stało, jakbyś całowała się na 5 randkach, a na kolejnej poszła na całość? Czułabyś, że facet sobie nie zasłużył? Że on musi czekaniem coś udowodnić? Że musisz kontrolować sytuację, narzucać tempo?

Jak zakochani to super, choć dla mnie to dosyć duże słowo. Może po prostu lubią gonić króliczka i chcą Cię zdobyć, a że się nie dajesz, to gonią dalej?
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 21:52   #900
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem co Ty rozumiesz przez "mizianie" - całowanie się? A ostrzejsze mizianie? Jak mam ochotę tylko się całować, nawet bardzo namiętnie, to na przykład nie pozwalam sobie wkładać ręki z majtki i jest ta granica nieoglądania i niedotykania genitaliów, raczej też nie widzę sensu w oglądaniu swoich nagich ciał w imię poznawania się.

Nie mówię, że w ogóle musi być to w takiej kolejności, można rzucić się na siebie i mieć penetrację, potem inny rodzaj seksu, potem znowu coś innego. Penetracja nie jest dla mnie jakimś innym levelem niż robienie sobie dobrze ręką czy ustami. Więc totalnie tej logiki nie łapię. Seks to seks, ale szczerze jakbym miała spędzić pierwszą wspólną noc z facetem w moim/jego domu to raczej bym nie chciała poprzestać na ręcznych robótkach. A jakbyśmy już sobie robili dobrze ustami, to czy to nie jest bardziej "obnażające" niż penetracja? Nie pojmuję po prostu.
To właśnie znaczy nie wkładanie ręki w majtki (m.in).
Teraz jednak zaprzeczasz sobie, bo piszesz że są momentu kiedy mówisz 'STOP' i już dalej się nie posuwasz. Po prostu 'zostawiasz' tak faceta, czy tak ?
To jest dokładnie to samo co ja robię i stąd moje pytania, więc skąd takie zdziwienie, skoro robisz tak samo ?

Oglądanie się nago dopiero po jakimś czasie, nie od razu podczas pierwszej sesji namiętnego całowania.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 09:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.