Suknia marzeń cz. IV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 14:37   #2401
corazon_Ewelina
Raczkowanie
 
Avatar corazon_Ewelina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 88
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jakiś czas temu chwaliłam się swoim wyborem tutaj na forum, jednak teraz dopadły mnie ogromne wątpliwości. Mój pierwotny, pierwszy wybór to Nora MS: http://www.maggiesottero.com/dress.a...15&style=A3443. Jednak teraz kuszą mnie Ella: http://www.maggiesottero.com/dress.a...15&style=A3428 oraz Ella Marie : http://www.maggiesottero.com/dress.a...&style=A3429LU Co wy myślicie? Warto się zastanawiać nad zmianą?
Pierwsza jest cudowna, aż mi ciśnienie skoczyło bo już mam suknie, a ona jest przepiękna
__________________

~~Życie to wielki skarb, nie zmarnuj go tylko walcz!!~~


28.07.12r - Nasz wielki dzień
corazon_Ewelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:12   #2402
haczyk7
Raczkowanie
 
Avatar haczyk7
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 143
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Dziękuję za opinie Widzę, że zdania są podzielone... To mi nie pomaga;P ;P żartuję

Tak, suknie MS są przepiękne! Kolekcja na stronie to suknie 2012 (na pierwszych stronach), ale także 2011 i chyba nawet starsze (są takie które cały czas dobrze się sprzedają- pytałam o to. Ceny nowych sukien zaczynają się od 4000 zł w salonach w Polsce w zależności od modelu i salonu.
Ja, zważywszy na cenę, prawdopodbnie będę szyła na wzór albo kupię używaną... Cały czas intesywnie myślę nad tym wszytkim
haczyk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:49   #2403
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie Widzę, że zdania są podzielone... To mi nie pomaga;P ;P żartuję

Tak, suknie MS są przepiękne! Kolekcja na stronie to suknie 2012 (na pierwszych stronach), ale także 2011 i chyba nawet starsze (są takie które cały czas dobrze się sprzedają- pytałam o to. Ceny nowych sukien zaczynają się od 4000 zł w salonach w Polsce w zależności od modelu i salonu.
Ja, zważywszy na cenę, prawdopodbnie będę szyła na wzór albo kupię używaną... Cały czas intesywnie myślę nad tym wszytkim
ojojoj czemu tak dużo?
ale w sumie na poszukiwania wybiorę się na początku zimy za rok jak się zaczną wyprzedaże i może akurat coś upatrzę i będzie świeża sukienka na kwiecień a jak nie to z wzorem do krawcowej też pójdę, bo jednak 4000 nie dam... a sprawdzone krawcowe za to wezmą 1200-1500
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:50   #2404
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie Widzę, że zdania są podzielone... To mi nie pomaga;P ;P żartuję
Dla mnei najpiękniejsza jest 1
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:54   #2405
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Dziewczyny, szukałam dziś sukni i znalazłam te dwie:

1) http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...-carleigh.html

2) http://www.vivienvigo.com/nerina.htm

W obu czuję się rewelacyjnie, świetnie leżą i teraz no właśnie... którą wybrać?
Ta pierwsza bardziej nowoczesna, w rzeczywistości nie jest aż tak ciężka jak wydaje się być na zdjęciu, ładnie podkreśla kształty, jestem wysoka więc ten pofałdowany tył mnie nie przytłacza.
Ta druga- klasyczna. Troszkę koronki, troszkę wydłużony stan przez co ładnie podkreśla sylwetkę. Będzie do niej pasowała moja wymarzona woalka

Jeśli chodzi o ceny- w sumie wychodzi praktycznie na to samo: 1- wypożyczenie 2000zł, druga- kupno 2000zł. Muszę zdecydować się do jutra, bo promocje cenowe tylko do końca roku ;/

Jakie są Wasze opinie?
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:27   #2406
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Duniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukałam dziś sukni i znalazłam te dwie:

1) http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...-carleigh.html

2) http://www.vivienvigo.com/nerina.htm

W obu czuję się rewelacyjnie, świetnie leżą i teraz no właśnie... którą wybrać?
Ta pierwsza bardziej nowoczesna, w rzeczywistości nie jest aż tak ciężka jak wydaje się być na zdjęciu, ładnie podkreśla kształty, jestem wysoka więc ten pofałdowany tył mnie nie przytłacza.
Ta druga- klasyczna. Troszkę koronki, troszkę wydłużony stan przez co ładnie podkreśla sylwetkę. Będzie do niej pasowała moja wymarzona woalka

Jeśli chodzi o ceny- w sumie wychodzi praktycznie na to samo: 1- wypożyczenie 2000zł, druga- kupno 2000zł. Muszę zdecydować się do jutra, bo promocje cenowe tylko do końca roku ;/

Jakie są Wasze opinie?
1 ma przepiękny przód, natomiast ze względu na tył ( zupełnie nei w moim stylu) osobiście wybrałabym nr 2, choć z ciężkim sercem
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:32   #2407
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Duniaaa wybrałabym numer 2 Nie podoba mi się tył w drugiej sukience, a druga bardzo ładna
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 16:34   #2408
haczyk7
Raczkowanie
 
Avatar haczyk7
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 143
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Z tymi wyprzedażami MS to różnie bywa.. Dzwoniłam niedawno do jednego salonu w tej sprawie i powiedziano mi, że te suknie nie są przeceniane, bo wlaściwie cały czas są na 'topie'. Poza tym nie wiszą sobie po 5 szt w salonie, tylko jest jedna do mierzenia, a jesli taką chcesz, to Ci ją zamawiają chyba z Stanów i czeka się około 5 miesięcy. Tak mi powiedziano, nie wiem, jak jest w innych salonach z tymi sukniami.

A z powyższych sukien to mi się podoba nr 1. Dużo ciekawsza choć te 2 też ma swój urok
haczyk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:48   #2409
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Z tymi wyprzedażami MS to różnie bywa.. Dzwoniłam niedawno do jednego salonu w tej sprawie i powiedziano mi, że te suknie nie są przeceniane, bo wlaściwie cały czas są na 'topie'. Poza tym nie wiszą sobie po 5 szt w salonie, tylko jest jedna do mierzenia, a jesli taką chcesz, to Ci ją zamawiają chyba z Stanów i czeka się około 5 miesięcy. Tak mi powiedziano, nie wiem, jak jest w innych salonach z tymi sukniami.

A z powyższych sukien to mi się podoba nr 1. Dużo ciekawsza choć te 2 też ma swój urok
o kurcze to faktycznie ciężka sprawa...
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:44   #2410
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

haczyk, ta pierwsza jest piękna, choć trzecia też mi się podoba, ale to raczej dla chuderlaczka, a nie dla mnie
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 21:02   #2411
KarolaBi
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia Ślubna cz. IV

Witam
Jeśli oprócz sukienki potrzebny fotograf to zapraszam

www.magicznydzien.pl

Pozdrawiam
KarolaBi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 21:37   #2412
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Duniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukałam dziś sukni i znalazłam te dwie:

1) http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...-carleigh.html

2) http://www.vivienvigo.com/nerina.htm


Jakie są Wasze opinie?
Wg mnie pierwsza! Niby teoretycznie nie lubię takich marszczeń, ale tu wygląda jakoś ciekawie. Przód natomiast jest znakomity. Druga też ładna, ale baardzo popularna.
P.S. A propos drugiej - jak można fotografować suknie do katalogu pomiętą? Jacyś niepoważni...
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 21:48   #2413
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Wg mnie pierwsza! Niby teoretycznie nie lubię takich marszczeń, ale tu wygląda jakoś ciekawie. Przód natomiast jest znakomity. Druga też ładna, ale baardzo popularna.
P.S. A propos drugiej - jak można fotografować suknie do katalogu pomiętą? Jacyś niepoważni...
Nie mówiąc już o dziwnych pozach modelki. Ale to już standard. Niestety.

Już się wypowiadałam na ten temat, ale dodam że te marszczenia w 1 dla mnie wyglądają jak upięta zasłonka, a szkoda bo przód naprawde mnie zachwycił.
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 07:51   #2414
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jakiś czas temu chwaliłam się swoim wyborem tutaj na forum, jednak teraz dopadły mnie ogromne wątpliwości. Mój pierwotny, pierwszy wybór to Nora MS: http://www.maggiesottero.com/dress.a...15&style=A3443. Jednak teraz kuszą mnie Ella: http://www.maggiesottero.com/dress.a...15&style=A3428 oraz Ella Marie : http://www.maggiesottero.com/dress.a...&style=A3429LU Co wy myślicie? Warto się zastanawiać nad zmianą?
Mi najbardziej podoba się Twój 1 wybór - Nora, jest przepiekna (sama bym taką założyła, gdyby miała ramiączka), te kolejne są zbyt "odważne" jak na ślub kościelny, to moje oczywiście zdanie.

Edytowane przez apylka
Czas edycji: 2011-12-30 o 07:52
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:10   #2415
Camilie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 62
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Duniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukałam dziś sukni i znalazłam te dwie:

1) http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...-carleigh.html

2) http://www.vivienvigo.com/nerina.htm

W obu czuję się rewelacyjnie, świetnie leżą i teraz no właśnie... którą wybrać?
Ta pierwsza bardziej nowoczesna, w rzeczywistości nie jest aż tak ciężka jak wydaje się być na zdjęciu, ładnie podkreśla kształty, jestem wysoka więc ten pofałdowany tył mnie nie przytłacza.
Ta druga- klasyczna. Troszkę koronki, troszkę wydłużony stan przez co ładnie podkreśla sylwetkę. Będzie do niej pasowała moja wymarzona woalka

Jeśli chodzi o ceny- w sumie wychodzi praktycznie na to samo: 1- wypożyczenie 2000zł, druga- kupno 2000zł. Muszę zdecydować się do jutra, bo promocje cenowe tylko do końca roku ;/

Jakie są Wasze opinie?
Pierwsza jest przepiękna

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Mi najbardziej podoba się Twój 1 wybór - Nora, jest przepiekna (sama bym taką założyła, gdyby miała ramiączka), te kolejne są zbyt "odważne" jak na ślub kościelny, to moje oczywiście zdanie.
Zgadzam się, pierwsza najładniejsza

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

paskudas
Też zamówiłam suknię sottero, ale z ciężkim sercem, bo kasa jak dla mnie ogromna... są sklepy, które nie wyprzedają modeli tej firmy i wybór jest większy (suknie sprzed kilku lat nawet) (i niestety ja w takim znalazłam swoją suknię), ale znalazłam sklepy, w których prowadzą normalną sprzedaż, czyli dostają nową kolekcję i na koniec roku wyprzedaż jedyna wada to tak jak wspomniano już na forum - każda suknia w 1 egzemplarzu, czyli jeśli salon prowadzi wypożyczanie suknie często są zniszczone (niektóre da się naprawić (jakieś odprute koraliki czy koronki), inne nie -np moja suknia nr2 była cała pozaciągana a życzyli sobie 2500 :/), więc jeśli nie masz nic przeciwko używanym sukniom pobuszuj po sklepach a później odkup używaną, wychodzi dużo taniej no chyba, że trafisz tak jak ja: suknia w jednym salonie, który nie prowadzi wyprzedaży i żadnej do odsprzedania w europie nie znalazłam :/
Camilie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:15   #2416
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Camilie Pokaż wiadomość
[/COLOR]paskudas
Też zamówiłam suknię sottero, ale z ciężkim sercem, bo kasa jak dla mnie ogromna... są sklepy, które nie wyprzedają modeli tej firmy i wybór jest większy (suknie sprzed kilku lat nawet) (i niestety ja w takim znalazłam swoją suknię), ale znalazłam sklepy, w których prowadzą normalną sprzedaż, czyli dostają nową kolekcję i na koniec roku wyprzedaż jedyna wada to tak jak wspomniano już na forum - każda suknia w 1 egzemplarzu, czyli jeśli salon prowadzi wypożyczanie suknie często są zniszczone (niektóre da się naprawić (jakieś odprute koraliki czy koronki), inne nie -np moja suknia nr2 była cała pozaciągana a życzyli sobie 2500 :/), więc jeśli nie masz nic przeciwko używanym sukniom pobuszuj po sklepach a później odkup używaną, wychodzi dużo taniej no chyba, że trafisz tak jak ja: suknia w jednym salonie, który nie prowadzi wyprzedaży i żadnej do odsprzedania w europie nie znalazłam :/
dzięki za info- na pewno się przyda
ja nie mam nic przeciwko sukniom używanym, jeśli jest ładna i w dobrym stanie to szczerze mówiąc mi lata ile osób wczesniej w niej brało ślub ma się podobaća 4000 to masa pieniędzy...
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:15   #2417
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Witam Dziewczynki

to ja też się pochwalę moją kiecką. Sukienka już zamówiona a przymiarka dopiero w maju... (nie doczekam się ) Poradźcie tylko odnośnie dodatków- chciałabym welon (jakoś delikatny) i opaskę na włosy (może mały diadem?) do tego coś na szyję, że by "wpadało" w dekoldzik . Jak myślicie- będzie OK? Dodam, że bolerka nie brałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruth.jpg (39,8 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ruth-a.jpg (44,5 KB, 85 załadowań)
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:15   #2418
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Indygobebe Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
ja po naprawdę długich poszukiwaniach i po odwiedzeniu wielu różnych salonów znalazłam swoją suknię. Na początku szukałam czegoś delikatnego w stylu Pronovias, ale niestety mam sylwetkę "bez bioder i biustu", więc idealnym rozwiązaniem była suknia "księżniczka". Nie wierzyłam, że jeśli nałoży się tę jedyną, to będzie się wiedziało, że to jest to o czym myślało się przez cały czas. A tak było. Zmierzyłam tę suknię i już nie mogłam o niej zapomnieć Już jest moja, czekam na maj, kiedy zostanie sprowadzona do Polski. Pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2012
piękna


haczyk7 moim zdaniem Twoja najładniejsza zdecydowanie! Te dwie które wkleiłaś w ogóle mi się nie podobają :P
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:48   #2419
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

A co sądzicie o tej?
http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...129-sukey.html

Bardzo mi się podoba, w moim stylu (lejąca, zwiewna) chciaż wolałabym, żeby były 2 ramiaczka, bo z jednym jakoś dziwnie się czuję, chociaż jest to urokliwe w tej sukni, zwlaszcza, że to ramiączko tak ciekawie przechodzi do tyłu. Tylko nigdzie nie znalazłam ceny tej sukni, może komuś się udało?
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 09:56   #2420
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tej?
http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slub...129-sukey.html

Bardzo mi się podoba, w moim stylu (lejąca, zwiewna) chciaż wolałabym, żeby były 2 ramiaczka, bo z jednym jakoś dziwnie się czuję, chociaż jest to urokliwe w tej sukni, zwlaszcza, że to ramiączko tak ciekawie przechodzi do tyłu. Tylko nigdzie nie znalazłam ceny tej sukni, może komuś się udało?
bardzo ładna sukienka- krój bardzo ładny to ramiączko z przodu jakoś ciężko wygląda w porównaniu z prawą stroną- ciekawe jakby wogóle bez niego wyglądało. Z tyłu bardzo ciekawe rozwiązanie choć nie wiem czy nie za "luźne". Jakoś tak nie do końca mi pasuje do całości- ale to moje zdanie . Trzeba byłoby przymierzyć i zobaczyć jak w realu się układa.
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 17:28   #2421
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Dziewczyny, zdecydowałam się na suknię Nerine z salonu Vivien Vigo. Jak pisałam wyżej- byłam strasznie rozdarta między nią a suknią Sophii Tolli. Przymierzyłam najpierw Nerinę, zauroczona w niej jestem na maksa Klasyka, delikatność, świetnie podkreśla figurę. Mama również w niej zauroczona
Potem poszłyśmy zmierzyć drugą suknię- pierwsze wrażenie- cudna! Ale im dłużej się przyglądałyśmy, tym bardziej niektóre szczegóły nam się nie podobały (a szczególnie szwy po obu bokach, tworzące w sumie efekt "fartuszka":P). Gdy kobieta nam powiedziała, że na magazynie nie ma sukni w moim rozmiarze, więc jakbym wypożyczała to tą salonową, i trzeba byłoby ją powiększać... No i to w sumie przeważyło. Wróciłyśmy do VV, poprzyglądałyśmy się "mojej sukni", podpisałam umowę i teraz czekam 4 miesiące i suknia będzie u mnie
Dziękuję za Wasze opinie, na pewno jeszcze tu wrócę, gdy już będę miała suknię ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NERINA.jpg (38,2 KB, 158 załadowań)
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 09:13   #2422
Amosia
Raczkowanie
 
Avatar Amosia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

No to i ja dołączam do "chwalipięt" i umieszczam swój nabytek. Sukienka zamówiona, jeszcze jej nie mam, ale już nie mogę się doczekać!
Oczywiście mam teraz problem z dodatkami ponieważ zawsze marzyłam o długim welonie z haftem dookoła, ale do tej sukni raczej nie pasuje. Jednocześnie nie wiem jaką biżuterię założyć...Złotą? Srebrną? Naszyjnik sobie odpuścić czy nie? Poradzicie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fulara&Żywczyk.jpg (90,5 KB, 247 załadowań)
__________________
19.05.2012
Lenka- 26.01.2014
Amosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 10:37   #2423
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Amosia Pokaż wiadomość
No to i ja dołączam do "chwalipięt" i umieszczam swój nabytek. Sukienka zamówiona, jeszcze jej nie mam, ale już nie mogę się doczekać!
Oczywiście mam teraz problem z dodatkami ponieważ zawsze marzyłam o długim welonie z haftem dookoła, ale do tej sukni raczej nie pasuje. Jednocześnie nie wiem jaką biżuterię założyć...Złotą? Srebrną? Naszyjnik sobie odpuścić czy nie? Poradzicie coś?
Śliczna sukienka ten pas, będziesz miała zielony? to chyba złote dodatki, będą pasowały bardziej niż srebrne.
Długi welon z haftem to na pewno nie będzie pasował do tej sukienki. Ja bym wogóle zrezygnowała z welonu. Zrobiłabym loki, zaczesałabym je na bok i wpięła kwiat. Jeśli bardzo zależy Ci na welonie to tylko krótki gładki.
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:18   #2424
Amosia
Raczkowanie
 
Avatar Amosia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez agnieszka* Pokaż wiadomość
Śliczna sukienka ten pas, będziesz miała zielony? to chyba złote dodatki, będą pasowały bardziej niż srebrne.
Długi welon z haftem to na pewno nie będzie pasował do tej sukienki. Ja bym wogóle zrezygnowała z welonu. Zrobiłabym loki, zaczesałabym je na bok i wpięła kwiat. Jeśli bardzo zależy Ci na welonie to tylko krótki gładki.
Dzięki za opinię. Ten pas jest w złoty, może nawet w kolorze starego złota (tylko na zdjęciu może tak dziwnie wygląda), napewno nie zielony Nie za bardzo lubię złotą biżuterię, ale chyba nic innego nie będzie pasowało do niej... I chyba lepiej będzie zainwestować w bransoletkę i kolczyki, a z naszyjnika zrezygnować?
__________________
19.05.2012
Lenka- 26.01.2014
Amosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:23   #2425
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Amosia Pokaż wiadomość
No to i ja dołączam do "chwalipięt" i umieszczam swój nabytek. Sukienka zamówiona, jeszcze jej nie mam, ale już nie mogę się doczekać!
Oczywiście mam teraz problem z dodatkami ponieważ zawsze marzyłam o długim welonie z haftem dookoła, ale do tej sukni raczej nie pasuje. Jednocześnie nie wiem jaką biżuterię założyć...Złotą? Srebrną? Naszyjnik sobie odpuścić czy nie? Poradzicie coś?
o łaaaaaaaaaał....
to jest ta sukienka na ktora chorowalam
piekna
ale niestety poza moim budzetem

i na pewno bede szukac czegos baaaardzo podobnego planuje gladki dlugi welon, kolczyki i bransoletke naszyjnik wg mnie zbedny
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."

Edytowane przez melleczka
Czas edycji: 2011-12-31 o 12:45
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 12:36   #2426
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Amosia Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Ten pas jest w złoty, może nawet w kolorze starego złota (tylko na zdjęciu może tak dziwnie wygląda), napewno nie zielony Nie za bardzo lubię złotą biżuterię, ale chyba nic innego nie będzie pasowało do niej... I chyba lepiej będzie zainwestować w bransoletkę i kolczyki, a z naszyjnika zrezygnować?
ładna sukienka
ja bym też odpuściła welon- sama w sobie jest bardzo bogata. Też odpuściłabym naszyjnik- jakieś ciekawe kolczyki w zupełności wystarczą
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 15:17   #2427
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez RoXi_7 Pokaż wiadomość
A to moja suknia Wczoraj zamówiona
ślicznie wyglądasz
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 15:32   #2428
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz
Dziękuję
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 23:09   #2429
Inusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar Inusiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

Cytat:
Napisane przez Amosia Pokaż wiadomość
No to i ja dołączam do "chwalipięt" i umieszczam swój nabytek. Sukienka zamówiona, jeszcze jej nie mam, ale już nie mogę się doczekać!
Oczywiście mam teraz problem z dodatkami ponieważ zawsze marzyłam o długim welonie z haftem dookoła, ale do tej sukni raczej nie pasuje. Jednocześnie nie wiem jaką biżuterię założyć...Złotą? Srebrną? Naszyjnik sobie odpuścić czy nie? Poradzicie coś?

Przecudna suknia! Wspaniały wybór Gratuluję
__________________

09.06.2012 godz. 13:00 - ŻONKA

"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić,

to tylko jedno - miłować" - Jan Paweł II
Inusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 23:45   #2430
addatoniewypada
Rozeznanie
 
Avatar addatoniewypada
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 540
Dot.: Suknia marzeń cz. IV

jak mi tkos pwie co to za suknia to ozloce

Edytowane przez addatoniewypada
Czas edycji: 2012-03-26 o 22:43
addatoniewypada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.