Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 18:37   #31
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Ja byłam na wyjściu przedsylwestrowym i skończyło się nieprzyjemnym zajściem i powrotem do domu z galerii w samych sweterkach przez szatniarzy którym wszystko jedno.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:38   #32
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Właśnie się obudziłam z drzemki. Ale bym została z chęcią w domu!
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:38   #33
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj sama z własnej woli zostaję w łóżku Otworzyłam winko,mam przekąski i będę oglądać filmy Padło kilka propozycji imprez,ale wiem,że bym się kiepsko bawiła,bo gdziekolwiek bym nie poszła i tak nie będę tam gdzie chciałabym być... a raczej z kim być Opcja przespania Sylwestera najbardziej mi odpowiada.Przynajmniej nie będę patrzeć w światełka na niebie i ryczeć jak bóbr ehh

Ja podobnie
TŻ za granicą, ja w PL. Miałam kilka zaproszeń, ale wiem, że i tak nie bawiłabym się dobrze. Jeszcze przy okazji pokłóciłam się o to z TŻ, bo on na siłę chciał mnie namawiać żebym gdzieś szła
Na szczęście zakręciło się wokół mnie trochę piwa i czipsów. Będę oglądać dr. House'a
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:38   #34
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Ja znalazłam jeszcze jeden plus bycia w domu dzisiaj : moje kochane psiaki,które bardzo boją się petard i ciężko znoszą okres sylwestrowej gorączki,który u mnie na ulicy trwa już od 3 dni A tak będę ze mną,nie będą same
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:38   #35
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
chętnie bym przespała tą noc :P - a tu jak na złość będzie bezsennie ehhhhhhhhhhhh

o to to. szkoda że się nie da
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:39   #36
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
A z nowosci to moze Atlas Chmur ? Albo jakis stary klasyczek Twoj ulubiony Ja pewnie bede ogladac filmy z Audrey Hepburn albo na dola to Dziennik Bridget Johnes

Trzeba myslec pozytywnie,Ja gleboko wierze,ze ten nowy rok bedzie lepszy,mam tyle planow,postanowien i przerzucie ze wszystko sie uda
Widziałam (i do dzisiaj nie do końca wiem jak interpretować ten film), ale Bridget Jones to dobry pomysł, dziękuję


Plany i postanowienia też zrobiłam i bardzo bardzo wierzę, że wreszcie mi się uda dotrzymać tej złożonej samej sobie obietnicy
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2012-12-31 o 18:43
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:39   #37
knov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Zdrówka A nie lubisz Sylwestra z jakiego powodu ?
Ja również nie przepadam,zawsze mi smutno,bo przewaznie akurat spedzam Sylwestra nie z tym z kim chcialabym i to jest przykre
Dziękuję
Zazwyczaj w ten dzień strasznie spada mi nastrój Czuję się samotna bardziej niż zwykle, nie mam kogo pocałować o północy plus muszę wydać na tego "doła" bardzo dużo. Rok temu doznałam olśnienia, że wcale nie muszę sobie sponsorować złego samopoczucia, a zamiast tego mogę zostać w domu i zrobić coś co lubię.
knov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 18:39   #38
weronisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Przyłączam się do samotnego Sylwestra! Ale z własnego wyboru
Szklaneczka(i) whisky, filmy lub głupie seriale i oglądanie fajerwerków o północy (zalety X piętra ...
weronisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:39   #39
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Ja dziś zamierzam oglądać głupawe, odmóżdżające filmy, żeby się nie zastrzelić . Nie mam fajnego towarzystwa, z którym mogłabym spędzić ten wieczór, w sumie mialam jedno zaproszenie, ale średnio mi odpowiadało, a poza tym dotrzymuję towarzystwa bliskiej osobie, która ma jeszcze gorszy humor niż ja. Więc będziemy się wspólnie nakręcać .

A o północy będę rozpamiętywać dobre momenty 2012 roku, których było mało i które tak jak szybko się pojawiły, tak szybko się skończyły. Bardzo mi z tego powodu przykro... I mam nadzieję, że kolejny rok nie przyniesie tyle zawodów ile ten miniony.
To tak jak u mnie. Nie chciało mi się telepać pksem 30km od miasta na wiochę, na której i tak prawie nikogo nie znałam, to wolałam zostać w domu.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:39   #40
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
A już myślałam, że ja jedyna zostaje w domu pod kocem/kołdrą z chusteczkami i innymi "środkami uzdrawiającymi"...
Dołącza kolejna chora w sylwestra Ja w Święta zaliczyłam ostry atak grypy żołądkowej i niestety, choroba wciąż mnie trochę trzyma, dlatego z bólem serca musiałam odrzucić sylwestrową propozycję bliskiej koleżanki, bo alkohol i normalne/imprezowe jedzenie u mnie póki co odpadają... Trochę pociesza mnie fakt, że impreza organizowana ok 100 km od mojego domu, a połączenia z tym miastem mam fatalne.
Ubolewam też trochę nad tym, że siedzę w rodzinnym mieście, zamiast tam, gdzie studiuję, bo pewnie łatwiej byłoby mi się wkręcić na jakąś imprezę.

Od lat nie spędzałam sylwestra w ten sposób i jest to dla mnie trochę zaskakująca opcja, ale w ciągu ostatnich trzech miesięcy udało mi się trochę poszaleć na imprezach, więc nie mam niedosytu pod tym względem. Niewątpliwym plusem jest także brak kaca nazajutrz!
Nie powiem, trochę zazdroszczę ludziom, którzy idą na imprezy z przyjaciółmi/dobrymi znajomymi, chętnie bym się "wylaszczyła" i pobawiła w dobrym towarzystwie, ale pocieszam się faktem, że jedna tego typu impreza mnie nie zbawi, za to cieszy mnie perspektywa nowych marzeń i planów do realizacji w nowym roku - zrobiłam sobie taką listę i czuję się zmotywowana.

Trzymajcie się ciepło, Dziewczyny! Jeszcze dużo pięknych dni przed nami!
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:40   #41
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ja podobnie
TŻ za granicą, ja w PL. Miałam kilka zaproszeń, ale wiem, że i tak nie bawiłabym się dobrze. Jeszcze przy okazji pokłóciłam się o to z TŻ, bo on na siłę chciał mnie namawiać żebym gdzieś szła
Na szczęście zakręciło się wokół mnie trochę piwa i czipsów. Będę oglądać dr. House'a
Ja z Housem jestem na bierząco,ale to dobry wybór
Zastanawiam się czy filmy na wesoło oglądać czy może jakiś romansidła i popłakać sobie Swoją drogą lepszy taki dylemat niż ten ubraniowy,którego w tym roku nie mam
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 18:40   #42
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Ja dziś zamierzam oglądać głupawe, odmóżdżające filmy, żeby się nie zastrzelić . Nie mam fajnego towarzystwa, z którym mogłabym spędzić ten wieczór, w sumie mialam jedno zaproszenie, ale średnio mi odpowiadało, a poza tym dotrzymuję towarzystwa bliskiej osobie, która ma jeszcze gorszy humor niż ja. Więc będziemy się wspólnie nakręcać .

A o północy będę rozpamiętywać dobre momenty 2012 roku, których było mało i które tak jak szybko się pojawiły, tak szybko się skończyły. Bardzo mi z tego powodu przykro... I mam nadzieję, że kolejny rok nie przyniesie tyle zawodów ile ten miniony.

Dzięki Dziewczyny za wsparcie .

PS Pierwszy raz w życiu mam zamiar spisać sobie postanowienia na nowy rok i naprawdę dotrzymać tych obietnic! Bo kurczę, ten rok musi być lepszy, musiiii
.
Ja już to zrobiłam, nawet zamieściłam na blogu, żeby mieć przed kim się rozliczać z postanowień :P. Przed obcymi mi w tym momencie łatwiej się otworzyć a i fakt, że ktoś to przeczytał będzie mnie mobilizował do zrealizowania swoich postanowień noworocznych .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:42   #43
anecik2390
Przyczajenie
 
Avatar anecik2390
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

hej
Głowa do góry! podobno jak nie chce się iść na imprezę, ma się tego dnia doła i wydaje się że będzie klapa, to takie imprezy okazują się najlepszymi balangami Ja tak mam. A dziś u mnie też bez rewelacji bo pierwszy sylwester od kiedy pamiętam w domku ale z moim facetem więc szampan bara bara i spać tak że baw się dobrze i nie zawracaj sobie głowy tym że ktoś tam ci nie odpowiada Szczęśliwego Nowego!
anecik2390 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:43   #44
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
To tak jak u mnie. Nie chciało mi się telepać pksem 30km od miasta na wiochę, na której i tak prawie nikogo nie znałam, to wolałam zostać w domu.
Ja bym musiała się telepać 150 km . Poza tym średnio się czuję w towarzystwie tych ludzi.

Cytat:
Napisane przez knov Pokaż wiadomość
Dziękuję
Zazwyczaj w ten dzień strasznie spada mi nastrój Czuję się samotna bardziej niż zwykle, nie mam kogo pocałować o północy plus muszę wydać na tego "doła" bardzo dużo. Rok temu doznałam olśnienia, że wcale nie muszę sobie sponsorować złego samopoczucia, a zamiast tego mogę zostać w domu i zrobić coś co lubię.
No, dokładnie. Nie wiem po co wszyscy robią wielką aferę z tego dnia, nigdy nie przepadałam za sylwestrem.

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ja już to zrobiłam, nawet zamieściłam na blogu, żeby mieć przed kim się rozliczać z postanowień :P. Przed obcymi mi w tym momencie łatwiej się otworzyć a i fakt, że ktoś to przeczytał będzie mnie mobilizował do zrealizowania swoich postanowień noworocznych .
Ja napiszę sobie na kartce i powieszę nad biurkiem, żeby mi było wstyd za każdym razem jak będę na nią patrzeć i mieć świadomość, że wciąż nie zrealizowałam tych celów.

Edytowane przez 201706121151
Czas edycji: 2012-12-31 o 18:44
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:43   #45
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:44   #46
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Ja od 3 dni nie wychodzę z domu. Ba! Nawet się za bardzo z piżamy nie przebieram!!! Siedzę w domu z chorą córką, mąż w pracy. Miałam kilka opcji ale za względu że wszyscy, po prostu WSZYSCY dookoła mnie są chorzy (tzn moja mama, tata nawet moja babcia w szpitalu leży) no i córka chora to odpuściłam a ze względu że nie mam nikogo kto posiedziałby z małą to tak się kisze kilka dni w domu. Gdyby nie to że w tv ciągle trąbią o sylwestrze i co chwile słyszę huki petard to bym pewnie się nie zorientowała co dziś za dzień. Trochę mi przykro bo lubie szykować się na imprezy, stroić się malować itd i jak pomyśle sobie o ludziach imprezujących składających sobie dziś o 12 życzenia to aż mi się płakać chce ale z drugiej strony myślę sobie że przecież to zwykła zmiana data, kiedyś ktoś się jakoś tak umówił że 31 grudnia będzie koniec roku (pewnie nie miał pomysłu na kolejny miesiąc he he) równie dobrze mogłoby to być w sierpniu. Ehh odbija mi przez to siedzenie w domu.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:45   #47
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
Ja nie mam, to mój pierwszy sylwester bez faceta od bardzo dawna i przyznaję się bez bicia, że trochę mi brakuje kogoś do przytulenia się o północy. Dlatego będę oglądać filmy
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:45   #48
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
Od dawien dawna nikogo
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:46   #49
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
Nikt, zerwałam niedawno i trochę przykro dziś
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 18:46   #50
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Ja z Housem jestem na bierząco,ale to dobry wybór
Zastanawiam się czy filmy na wesoło oglądać czy może jakiś romansidła i popłakać sobie Swoją drogą lepszy taki dylemat niż ten ubraniowy,którego w tym roku nie mam
Też jestem na bieżąco. Wszystkie odcinki obejrzałam i zaczynam teraz od początku. Chociaż to trochę niebezpieczne, teraz przed sesją

Ja już wolę nie płakać. Wypłakałam się wcześniej
Od siebie polecam azjatyckie horrory

Haha.. jeszcze przypomniało mi się jak w tamtym roku wybierałam sukienkę na sylwestra, a potem TŻ do mnie gada po co się tak stroję I w końcu poszłam w dzinsach i bokserce Nie muszę dodawać że wszystkie dziewczyny wyglądały jakby przed chwilą wróciły z jakiejś gali
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2012-12-31 o 18:50
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:47   #51
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Ja znalazłam jeszcze jeden plus bycia w domu dzisiaj : moje kochane psiaki,które bardzo boją się petard i ciężko znoszą okres sylwestrowej gorączki,który u mnie na ulicy trwa już od 3 dni A tak będę ze mną,nie będą same
o to witaj w klubie moja sunia też to przeżywa
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:47   #52
knov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
Ja nie mam ... Co roku to samo: "może w tym roku spotkam miłość swojego życia ?" . 2012 był wspaniały pod wieloma względami, ale niestety nie przyniósł tego na co czekam najbardziej
knov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:50   #53
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Ja od 3 dni nie wychodzę z domu. Ba! Nawet się za bardzo z piżamy nie przebieram!!! Siedzę w domu z chorą córką, mąż w pracy. Miałam kilka opcji ale za względu że wszyscy, po prostu WSZYSCY dookoła mnie są chorzy (tzn moja mama, tata nawet moja babcia w szpitalu leży) no i córka chora to odpuściłam a ze względu że nie mam nikogo kto posiedziałby z małą to tak się kisze kilka dni w domu. Gdyby nie to że w tv ciągle trąbią o sylwestrze i co chwile słyszę huki petard to bym pewnie się nie zorientowała co dziś za dzień. Trochę mi przykro bo lubie szykować się na imprezy, stroić się malować itd i jak pomyśle sobie o ludziach imprezujących składających sobie dziś o 12 życzenia to aż mi się płakać chce ale z drugiej strony myślę sobie że przecież to zwykła zmiana data, kiedyś ktoś się jakoś tak umówił że 31 grudnia będzie koniec roku (pewnie nie miał pomysłu na kolejny miesiąc he he) równie dobrze mogłoby to być w sierpniu. Ehh odbija mi przez to siedzenie w domu.
eh ja dzisiaj omijam wszystkie programy o tematyce sylwestrowej i jest nieźle

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
ja po rozwodzie
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:50   #54
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Oh i ja mam całe mnóstwo postanowień ale że tak powiem jak jedna rzecz mi wyjdzie i podołam, to cała reszta pójdzie z górki.... taką mam małą cichą nadzieję. Ostatnie cztery lata były z jednej strony cudowne poznanie tż, nasza córeczka ale z drugiej strony był to najgorszy czas w moim życiu same choróbska i tego typu problemy.
Musimy wierzyć że damy radę, chociaż ja jestem mega pesymistką
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:51   #55
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez knov Pokaż wiadomość
Ja nie mam ... Co roku to samo: "może w tym roku spotkam miłość swojego życia ?" . 2012 był wspaniały pod wieloma względami, ale niestety nie przyniósł tego na co czekam najbardziej

Dokładnie tak jak u mnie

Widzę,że wiele samotnych nas tutaj
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:52   #56
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
U mnie to sprawa mocno skomplikowana. Dlatego taki kichowaty sylwester.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:52   #57
Marta a
Raczkowanie
 
Avatar Marta a
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 265
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

6 lat temu myślałam, że będzie to mój najgorszy sylwester, pierwszy raz zostałam sama w domu na sylwka, miałam uszykowane ciuchy, ale w końcu zrezygnowałam z imprezy z chłopakiem, 2którego nie do końca znałam.
Zaczęłam oglądać filmy, kiedy ok 22 wpadły po mnie koleżanki i wyciągnęły mnie jednak na domówkę, poznałam tam chłopaka z którym jestem do dziś, właśnie planujemy co i jak pozałatwiać, żeby razem zamieszkać Z początkowo najgorszego sylwestra, zrobił się wspaniały i na pewno nie zapomniany.......

Także dziewczyny głowa do góry, wszystko może się zdarzyć!!!
Marta a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:54   #58
weronisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez zarumieniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wszystkie macie Tżtów ?
Nope - cały czas wolna
weronisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:54   #59
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
Oh i ja mam całe mnóstwo postanowień ale że tak powiem jak jedna rzecz mi wyjdzie i podołam, to cała reszta pójdzie z górki.... taką mam małą cichą nadzieję. Ostatnie cztery lata były z jednej strony cudowne poznanie tż, nasza córeczka ale z drugiej strony był to najgorszy czas w moim życiu same choróbska i tego typu problemy.
Musimy wierzyć że damy radę, chociaż ja jestem mega pesymistką

Ja z natury też jestem pesymistką,ale od dwóch miesięcy żyję przekonaniem wręcz,że wszystko się zmieni na lepsze.Nie wiem czym to jest spowodowane,ale wiem,że tak będzie Przesyłam Ci trochę pozytywnego myślenia.Z nowym rokiem przyjdzie wiele nowych rzeczy.Lepszych.Zobaczysz
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 18:55   #60
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Teraz myslę, że w sumie dobrze, że nigdzie nie poszłam.
Czuję się jak dynia bo jestem przed "tymi" dniami i wyglądam jak pocisk.
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.