Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-25, 12:48   #3271
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
U mnie to zależy z kim się spotykam. Dlatego nie mam blislich znajomych, bo nie mogę znaleźć ludzi, z którymi nadajemy na tych samych falach.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie mam super znajomych, ale często gęsto ludzie denerwują się na mnie, że "zlewam" ich wiadomości, ale na prawdę nie mam siły z nimi pisać, nie mam chęci, nie mam siły. Raz na jakiś czas? Spoczko, ale tak by pisać ze sobą codziennie po 2-3 godziny? Spotykać się codziennie? Ojjj. Ostatnio moi sąsiedzi z którymi wychodze na spacerki z pieskami do mnie wypisywali, czemu mnie ostatnio nie ma, a ja po prostu nie mam siły słuchać, rozmawiać itp. Pewnie "naładują mi się baterię" i wrócę do spacerów, ale po miesiącu dzień w dzień spacerowania po 1-1,5 h mam dość.
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 12:59   #3272
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam super znajomych, ale często gęsto ludzie denerwują się na mnie, że "zlewam" ich wiadomości, ale na prawdę nie mam siły z nimi pisać, nie mam chęci, nie mam siły. Raz na jakiś czas? Spoczko, ale tak by pisać ze sobą codziennie po 2-3 godziny? Spotykać się codziennie? Ojjj. Ostatnio moi sąsiedzi z którymi wychodze na spacerki z pieskami do mnie wypisywali, czemu mnie ostatnio nie ma, a ja po prostu nie mam siły słuchać, rozmawiać itp. Pewnie "naładują mi się baterię" i wrócę do spacerów, ale po miesiącu dzień w dzień spacerowania po 1-1,5 h mam dość.
To ktoś ze znajomymi prowadzi codzienne wielogodzinne czaty i spotkania? Nie przesadzasz troszkę?

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 13:18   #3273
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, piękny prezent! Rozpieszczono Cię i dobrze Rozumiem jak się czujesz - przeżywałam to samo jak jeszcze mieszkałam w Anglii. Widujesz się z mamą np. na Skype czy Messenger? To zawsze coś

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
A ja właśnie mam coś takiego, że dla mnie 1 spotkanie z ludźmi wyciąga tyle energii, że później mam długi czas by chcieć się spotkać. Tu nie chodzi o to, że mączą mnie ludzie, bo ja się cieszę ze spotkania i jest miło, ale nie jestem osobą, która jest nastawiona na ciągłe spotkania, pisanie z kimś itp. Dziwi mnie postawa ludzi, że są tacy chętni do bycia blisko z przyjaciółki. Ja jakby automatycznie pasek energii mam wyczerpany po spotkaniach.
Takie osoby jak Ty nazywa się introwertykami . Nic w tym złego - po prostu tak masz. Ja to rozumiem i szanuje (moja siostra np. taka jest), ale sama mam zupełnie na odwrót - ludzie i spotkania z nimi dają mi masę energii tak ze chce mi sie fruwać nad ziemią. Nawet niedawno (taki głupi przykład) wyszłam odebrać paczke i pogadałam z dwoma paniami w jednym sklepie, później jeszcze z inną panią w drugim i wracałam do domu na wpół tancząc .

Żadne z nas przez to nie jest ani lepsze ani gorsze - po prostu inne.

Pandemia mnie zamknęła w domu, więc urwały mi się tego typu społeczne interakcje.

Mnie również było ciężko nawiązywać znajomości w UK - wszystkie wydawały mi się bardzo powierzchowne. W pracach, które wykonywałam, znajomych była cała masa, zawsze las rąk do wychodzenia do klubu/pubu, ale pomiedzy tym nie były to głębokie i zażyłe przyjaźnie, a wraz z odejściem z firmy, kontakt się znacznie luzował. Piszę o obcokrajowcach, bo ani w pracach ani w miejscu zamieszkania nie miałam możliwości poznawać rodaków - może wtedy byłoby inaczej.

Obudziło mnie dzisiaj słońce, wyszłam na balkon wypuścić Nastusie i poczułam się jak wampir, bo mnie wręcz oślepiło po ostatnim tygodniu szarówki haha.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-11-25 o 13:25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 13:36   #3274
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nosiłabym taki fikuśny zestaw Może jedynie buty bym jakieś inne założyła. Pokazuje TZ, a ten mowi, ze wyglada jak pizama . Juz sie przyzwyczailam, ze ludzie raczej srednio reaguja na rzeczy, ktore mi sie podobaja.

Skończył mi się olejek jojoba z Mokosh. Dzisiaj doszedł mi nowy. On mi jednak najlepiej ze wszystkiego robi na włosy - odżywia, dociąża, nawilża.

Kupiłam też ostatnio na Vinted nową satynową sukienke bieliźnianą z Zary. Kolor biały. Wiem, mamy już prawie zime, a ja ciągle lato w głowie. Chyba chomikuje.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-11-25 o 14:53
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 16:47   #3275
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

No właśnie! Kiedy skończyło się lato? Wydłuzyłam je sobie trochę wyjazdami i teraz szarówa dopada mnie podwójnie, od paru dni nawet do biura nie chce mi się jeździc i pracuję spośród mięciutkich pledów na kanapie

Szukam wyjazdu spa, chcę pojechać z przyjaciółką na mikołajki, może nawet z dwiema. Strasznie trudno się zdecydować na jeden wybrany. Na razie najbliżej mi chyba do Herbarium (w ogóle jaka nazwa!) przeglądałam też Głęboczek, bo zdaje się, że był tu wspominany na wątku, ale kurczę, wszystko tam jest obłożone skórami zwierzęcymi. Strasznie mnie to odrzuca, a szkoda, bo mają dobre opinie.

Organizuję firmową wigilię i mimo że to zadanie na które totalnie nie mam czasu i spokojnie mogłabym je oddać komuś innemu, to strasznie lubię robić takie rzeczy Menu, prezenty, atmosfera )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 17:07   #3276
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No właśnie! Kiedy skończyło się lato? Wydłuzyłam je sobie trochę wyjazdami i teraz szarówa dopada mnie podwójnie, od paru dni nawet do biura nie chce mi się jeździc i pracuję spośród mięciutkich pledów na kanapie

Szukam wyjazdu spa, chcę pojechać z przyjaciółką na mikołajki, może nawet z dwiema. Strasznie trudno się zdecydować na jeden wybrany. Na razie najbliżej mi chyba do Herbarium (w ogóle jaka nazwa!) przeglądałam też Głęboczek, bo zdaje się, że był tu wspominany na wątku, ale kurczę, wszystko tam jest obłożone skórami zwierzęcymi. Strasznie mnie to odrzuca, a szkoda, bo mają dobre opinie.

Organizuję firmową wigilię i mimo że to zadanie na które totalnie nie mam czasu i spokojnie mogłabym je oddać komuś innemu, to strasznie lubię robić takie rzeczy Menu, prezenty, atmosfera )
O totototo... też lubię, chociaż potem się denerwuję, że mogłam to przekazać komu innemu

Dzień dobry Dziewczyny dni krótkie, obowiązki trzeba wypełniać, czasu jakoś mniej czy co??? Czytałam, ale nie pisałam, bo w sumie mogłabym tylko potakiwać, mam takie same odczucia jak Wy w związku z polityką i wszystkimi postami nawiązującymi do sytuacji w naszym kraju, które wcześniej zamieściłyście

Piękny Nero Pani R. i Felka też. Twoje pociechy dostają dużo miłości nie to co moje... muszę się naprawić

Styl piżamowy Cinde mam takie same skojarzenia jak Twój Tż, ale jeśli Tobie pasuje, nie krytykuje niech każdy się nosi jak lubi.

Mnie też drażni szarość, brakuje słońca, a jak wracam z pracy, to już prawie zmrok... Byle do świąt

Piękny pierścionek Reign, dobrze, że dałaś zdjęcie, zawsze to może kogoś natchnąć do zrobienia sobie prezentu mnie natchnęło Tulę w kwestii wspomnień

A w sprawie prezentów ogólnie kupiłam takie bardzo podobne ponczo jak na fotce mojej mamie w TK Maxx to prezent już pod choinkę, dla reszty rodziny szukam natchnienia w sieci... na razie nie mam pomysłu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ponczo.jpg (43,0 KB, 46 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2021-11-25 o 17:26
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 19:19   #3277
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, piekny pierscionek i gratulacje z okazji rocznicy
I włąsnie po to jest to forum, by sie i chwalic i mowic, co nas zasmuca. Przeciez zadna z nas nie lata stale pod obłokami? Normalne zycie polega na smutkach i radosciach, a nie ciagłym haju. I zawsze sa dobre i złe strony kazdej decyzji, zawsze sa koszty. masz kochanego męza, mieszkasz w kraju, ktory Ci sie podoba, ale jednak brak Ci bliskosci rodziny - to własnie to...I wiesz, zawsze mi sie pdooba, jak ciepło mowisz o pasierbicach
Lolek faktycznie tłusciutki I żywy, co najwazniejsze...
Cinde, dres jest ciemnozielony, podobał mi sie jeszcze granat, ale sie juz spieszyłam.
Pani R, jak tak dokładnie sprzatamy kuwety, albo jest nowy kot - to specjalnie zostawiamy troche zuzytego zwirku, by był drogowskaz Fela chyba mowi, ze za dokładna jestes
Zastrzezona, bardzo łądny kolor poncza
Ja chyba tez jestem bardziej introwertykiem, spotkania z ludzmi mam rzadko i specjalnie mnie nie ciagnie No i kotwica, tz, ktory w ogole juz nie lubi imprez...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-25, 21:10   #3278
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziewczyny na lookfantastic mega dobre ceny (bo minus 30%) na medik8 - uwielbiam tę markę. Dodatkowo wchodzi kod na 5% i darmowy box od około 400 zł. Bardzo polecam zwłaszcza retinol z serii crystal

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 00:04   #3279
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry... dobry wieczór?

Wczoraj dla odmiany ja zapomniałam o stomatologu i poszłam spać o 7 rano, a na 14 wizyta. Jestem kompletnie nieprzytomna, choć po drzemce, ale tej z kategorii "gdzie ja jestem, który mamy rok i czy jest 5 rano czy 20?". Zrobiła mi 3 zęby, bardzo lubię takie hurtowe wizyty i dlatego tak się trzymam tego gabinetu, choć jakoś super sympatycznie tam nie jest. Za tydzień znowu idę na półtoragodzinną. W tempie dentystek, które robiły 1 ząb na wizycie, chodziłabym z 15 tygodni, a tak w połowie stycznia pewnie będą zrobione. Oczywiście mam z 5-6 nowych ubytków po roku Wszystkie na stycznych. Nawet jedynki mi się popsuły :/ Mam małą szczękę i ściśnięte zęby. Liczyłam bardzo na działanie sonicznej szczoteczki, ale jak widać w takich sytuacjach i ona sobie nie radzi.

Cinde rozbawiło mnie Twoje lustro i pozdrawia je moja umywalka... Posprzatałam na długą kąpiel łazienkę... ale tylko te miejsca, które widać z wanny, czyli środka umywalki już nie A tam rozsmarowane i rozsypane dwa tygodnie historii kawowych peelingów.
Będzie Ci świetnie w tej satynowej sukience.


Reigh śliczny prezent, diamonds? Mnie równiez mega wzrusza jak ciepło mówisz o pasierbicach. To się naprawdę rzadko zdarza. Lolek grubiutki, ale on ma fajne oczka. Jak Husky!
Mnie w okolicy świąt jest nieprzyjemnie, bo babcia i jej siostra, z którą tutaj w Polsce tworzyłyśmy bliską rodzinę już nie żyją. Dwie kuzynki z córkami mam w innych krajach Europy i widujemy się raz na kilka lat. Z własnymi rodzicami to raczej jak najdalej.

Jest taka sprawa z cechami układu nerwowego jak wysoko i niskoreaktywność. Dlatego jeden "odleci" słuchając muzyki podczas deszczowego spaceru, a drugi musi iść się dosłownie wyszaleć. Ten pierwszy po bodźcach odpowiednich dla tego drugiego miałby "społecznego kaca" z dobry tydzień. I wszelkie porady "bądź bardziej społeczny" można wsadzić tam, gdzie porady "bądź wyższy"

Co do Olaplex 6., to jest przyzwoity, włosy ładne, ale bez efektu WOW. Podobnie wyglądają po Cantu. Zdrowo, jednak nie tafla jak z reklamy. Natomiast jeżeli chodzi o falownicę, to tak, bardzo szybko włosy sie jej poddają... i nie, użytkowanie nie jest intuicyjne. Zrobiłam sobie coś a'la karbownica 80's mood. Muszę sprawdzić na YT, pewnie trzeba grzać pasma pionowe, a ja zrobiłam poziome i miałam płachtę z fal

Zastrzezona, o ile chłopaki, a szczególnie Nero są wykochani, tak Felicję traktuję po macoszemu, ale jej to chyba właśnie odpowiada. Święty spokój.

A tak, jeszcze okolicznościowy portrecik:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-8090.jpg (70,0 KB, 59 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-11-26 o 00:05
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 13:41   #3280
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny na lookfantastic mega dobre ceny (bo minus 30%) na medik8 - uwielbiam tę markę. Dodatkowo wchodzi kod na 5% i darmowy box od około 400 zł. Bardzo polecam zwłaszcza retinol z serii crystal
U mnie na Look Fantastic jest taka sama promocja, skusilam sie na to serum Crystal retinal 3. I jest noc z piatku na sobote, zamowienie kliknelam o 23:50, a o 00:30 dostalam powiadomienie w apce pocztowej, ze paczka jest spakowana przez nadawce i czeka na odbior przez poczte, oni zawsze maja takie ekspresowe tempo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 14:50   #3281
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

no prawie, prawie kupiłam to serum, bo jak juz wspominałam - słowa retinol, witamina C, peptydy - działaja na mnie lepiej, niz słowo: diamond ring Ale udało mi sie sobie samej wytłumaczyc, ze mam kolejke i zapasy rzeczy, z retinolem włacznie, aktualnie nadal uzywam serum z dermaquestu...
Czy ja chwaliłam błyszczyko-maskę z tarte...? Była w tych dodatkowych kosmetykach z sephory i bardzo mi podpasowała, chyba bardziej, niz maska z lainege.
https://www.sephora.pl/p/maseczka-na...P10017169.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-11-26 o 15:09
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-26, 20:32   #3282
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja kliknęłam kilka podmianek rzeczy kupionych przed BF, wróci 30% z zakupów Przyszedł mi dziś piękny, karmelowy Essie:
https://di2ponv0v5otw.cloudfront.net...6c1f017696.jpg
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 01:14   #3283
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witam wieczorowa pora

Bardzo dziekuje za gratulacje i mile slowa

Gosiu dziekuje I rowniez przytulam! Ja w prawdzie mam tu bliska przyjaciolke, znamy sie juz z 17 lat, ale niestety, mieszka w innym, odleglym Stanie. Gdy ja jeszcze mieszkalam w NY, a ona w MA, to widywalysmy sie czesto, jezdzilysmy do siebie nawzajem w weekendy z mezami i dziecmi, albo Sylwestry, ablo Halloween.... Bardzo nam tego brakuje. Owszem, jestesmy w codziennym kontakcie, a soboty to potrafimy przegadac 6h winkujac sobie przy tym, no ale to nie to samo, co wspolne wyjscie. Z nia mi sie zawsze fajnie robilo zakupy ubraniowe, bo nie z kazdym lubie. Razem gotowalysmy, tzn ona mnie uczyla, bo ona swietnie gotuje, ja nie bardzo Planujemy sie spotkac w przyszlym roku, mamy w planach Las Vegas i mam nadzieje, ze wypali
A tu na FL, to fakt, poznalam pare milych osob w pracy, no ale to takie znajomosci z pracy, zyczliwe i przyjazne, no ale to tyle.

Czubas witaj! No ja mam troche podbnie, choc nie do konca, w duzej mierze zalezy to od osoby.

Cinde dziekuje Z Mamucha rozmawiam dzien w dzien, zawsze przed praca dzwonie sie odmeldowac, w weekendy dluzej pogadamy, rowniez FaceTime... nie jest to to samo, co spotkanie na zywo, ale dobre i to i ciesze sie, z e mam taka mozliwosc
Fajny zestaw

Soso to udanego wypadu! Mam nadzieje, ze znajdziesz cos super! Podziwiam,z e chce Ci sie organizowac firmowa wigilie

Zastrzezona dziekuje Bardzo ladne poncho dla mamy. Ja dzis bylam w Home goods (cos jak tkmax ale z rzeczami do domu) wskoczylam tam po mojej 3 szczepionce, bo bylo blisko, zapomnialam o cholernym BF, istne zoo bylo,a le kupilam nowa spodniczke mojej choince, dokupilam bombek i powloczke na lozko. Jestem zadowolona z zakupow, to moj ulubiony sklep

Kamlisa dziekuje Ladnie to napisalas i masz racje Trzymam kciuki za zdrowko! a ja ostanio pieklam sporo ciasta, dla zaprzyjaznionej rodziny pacjenta (oni mi tez upiekli), no i dla nas i Twoim przykladem zamrozilam czesc

PaniR dziekuje Tak takie tu tradycje, choc powinnam byla dostac anniversary band raczej, ale zadna mi jakos nie wpadla w oko
A co do dziewczynek, to milo mi, ze tak myslicie, ale ja po prostu mialam to szczescie, ze trafily mi sie takie dobre dzieciaki
No i przykro mi, ze tez nie masz blisko blizszej rodziny
Super fotki! A co on zepsul?

Oj Kasztanko Ciebie to dawno nie bylo, pewnie padasz po pracy?

ahh, dziewczyny, mialam zapytac juz pare razy i zawsze zapomne, co byscie mi poradzily na paznokcie? Sciagnelam te wstretne tipsy, juz jakis czas temu (nie bylam w stanie nimi pracowac) ale moje biedne paznokcie sa w oplakanym stanie, cienkie i szorstkie jak papier scierny buuu

Ubralam dzis choinke Jutro mam w planach dalsze dekorowanie domu, choc wszystko zalezy od tego jak sie bedziemy jutro czuc po tej szczepionce przypominajacej. Ty chyba Kama nie mialas zadnych skutkow ubocznych? Czy jeszcze ktoras z Was sie zaszczepila 3 dawka?

Wczoraj mielismy swieto dziekczynienia i bylismy w resto na pysznym indyku. Nie jestem jakos fanka indyka, ale raz do roku tradycyjnie lubie, a ten byl super, bardzo soczysty.
wieikie porcje nam dali, zjedlismy polowe i polowe do domu i dzis mielismy znow na kolacje

Pozdrawiam, slodkich snow

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2021-11-28 o 21:08
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 04:40   #3284
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja na szybko zameldować, że przyszła zima. I uciekam się przespać.



Załącznik 1


IMG_8214_jpg.jpg
IMG_8213_jpg.jpg
IMG_8207_jpg.jpg
IMG_8210_jpg.jpg
IMG_8215_jpg.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8208.jpg (215,6 KB, 54 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 09:22   #3285
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, ale klimatyczne zdjecia Chociaz nie tesknie ani odrobine za takimi widokami.

Reign, tez mialam po zdjeciu SNS (robionego ciagle przez +/- 2 lata) paznokcie cienkie jak papier, kilka miesiecy mi zajelo doprowadzenie ich do porzadku, pomogly mi w tym bardzo odzywki Essie i Herome.

Czy padam po pracy? Tak, ale tez sporo watkow mnie przestalo interesowac (nie ten oczywiscie, ale niektore na plotkowym zrobily sie strasznie toksyczne, jest kilka wizazanek ktore chyba bylyby chore gdyby sie nie przyczepily do niczego na sile przez chociazby godzine) i przez to mniej na wizaz zagladam ostatnio.


Kliknelam wlasnie Olaplex 3, bo juz z co najmniej 6-7 lat go nie mialam, jakos mi nie bylo po drodze z ta marka juz od dluzszego czasu. Cala moja pielegnacja wlosowa sie zmienila przez te lata, zobaczymy czy mi obecnie podpasuje Olaplex. Skusze sie tez przy najblizszych zakupach na pelnowymiarowe kosmetyki do wlosow Sol De Janeiro, bo mam obecnie miniaturke 90ml odzywki i jest swietna, jedna z najlepszych odzywek jakich kiedykolwiek uzywalam.

Kupilam tez suplementy kolagenowo-proteinowe Dose & Co, bo to najlepiej smakujace produkty z jakimi mialam do czynienia. I kawa z mlekiem owsianym i dwiema lyzkami waniliowego Dose & Co jest naprawde pyszna i o dziwo nie drazni mi zoladka, wiec chyba po paru miesiacach przerwy bede mogla wrocic do picia kawy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 09:48   #3286
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zastrzezona, bardzo ładny i stylowy prezent Chyba nie ma szans sie nie spodobać.

Reign, świetne zakupy! Co do paznokci, poradziłabym to samo co Kasztanka - dałabym im odpocząć i nakładała odżywki - teraz wiele z nich nadaje również kolor

Jakoś nigdy nie przekonywało mnie doczepianie tipsów do własnych - raz że widać, że to sztuczne paznokcie, dwa, że to chyba właśnie niszczy bardzo płytke? Dobrze, że się ich pozbyłaś. Nie lubisz kształtu swojej własnej płytki, że decydujesz się na zakładanie tipsów?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Czy padam po pracy? Tak, ale tez sporo watkow mnie przestalo interesowac (nie ten oczywiscie, ale niektore na plotkowym zrobily sie strasznie toksyczne, jest kilka wizazanek ktore chyba bylyby chore gdyby sie nie przyczepily do niczego na sile przez chociazby godzine) i przez to mniej na wizaz zagladam ostatnio.
Wczoraj z ciekawości podczytywałam pare wątków i... Niezłe chamstwo tam się wylewa. W szoku byłam. Ja już dawno zrezygnowałam z innych wątków, bo nie mam psychiki do takiego chamstwa i mi zwyczajnie nie raz było przykro.

Łódź tak właśnie wygląda jak na zdjęciach Pani_R. Czy mnie to cieszy? Nie . Nie lubię zimy.

Ja muszę powoli zacząć kupować prezenty świąteczne. Póki co w poniedziałek będę wysyłać paczke urodzinową dla siostrzenicy. 16 lat gówniarz kończy - przerażające! A dopiero co chodziła bez zębów jak jej mleczaki wypadły. Zażyczyła sobie tę o to spódniczkę: https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1000052001.html Coś jeszcze muszę dołożyć, może świeczke zapachową lub kosmetyk.

Rozbawił mnie dzisiaj ten mem.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-11-27 o 09:50
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 10:07   #3287
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, to prawda, sporo jadu sie leje w niektorych watkach, nie dla mnie taki poziom dyskusji
Nie mam ochoty marnowac energii i czasu na dramy, wole w tym samym czasie robic cos, co sprawia ze czuje sie lepiej: ugotowac dobra kolacje, obejrzec film czy poczytac ksiazke. Albo zrobic cos rozwojowego, pouczyc sie jezyka. Albo nawet uciac sobie drzemke, internetowe dramy mnie nie pociagaja

Nie wiem jak Reign ale ja robilam SNS na paznokciach bo swoje paznokcie mam z natury miekkie - nawet keidy sa w najlepszej kondycji to i tak sie rozdwajaja i zaden lakier nie trzyma sie dluzej niz 3-4 dni. Robilam SNS zeby miec kolor ktory przetrwa caly tydzien (paznokcie bardzo szybko mi rosna i co tydzien musialam je robic).


Po ladnych paru latach ciaglego dumania nad tym (bo to kompletnie nie "moja" estetyka i to mnie zawsze powstrzymywalo przed wydaniem +/- $500) zdecydowalam sie na kupno Apple watcha, tylko jest taki problem, ze pewnie sobie poczekam co najmniej pare tygodni zanim kolor ktory chcialam bedzie znowu dostepny, mam nadzieje ze przed koncem roku sie doczekam bo to niby ma byc prezent urodzinowy od meza
W przyszlym roku tez pewnie wymienie w koncu telefon, bo moj xs max ma juz ze 3 lata.
I nadal smiga, i mam do niego urocze kejsy (i glownie z uwagi na akcesoria nie zmienilam telefonu w tym roku, ze mnie to jednak jest sroka, lubie ladnie wygladajace gadzety), ale bateria sie robi coraz slabsza.

Z czarnopiatkowych zakupow ciuchowych wpadla mi tylko jedna sukienka.
Kupilam tez pizamy i troche kosmetykow, ale bez zadnych szalenstw.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 17:46   #3288
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde haha ja pamiętam jak moja, może nie powinnam tego pisać, no ale jest anonimowo, latała z gołą d... usmarowana na buzi batonikiem czekoladowym i z potarganą lalką Barbie w ręce, która dostała imię Paulinka, a teraz studiuje i się udziela aktywistycznie A my przecież wciąż tak samo młode

Wizażu uczyłam się od hmm jakiegoś 2004/2005 roku. Pominę ile nerwów mnie kosztował, bo jako młoda dziewczyna kompletnie nie potrafiłam pojąć ogromu ludzkiej podłości. I w końcu nauczyłam - nie zaglądam absolutnie na Intymne i Plotkowe, bo tam są, jak to ktoś fajnie określił, "ciche pacjentki", wiadomo, że nie internistyczne Czyli osoby, którym przydałoby się coś przepracować zamiast siedzieć na forum. Ja nie mówię oczywiście, że wszystkie osoby piszące, bo tak nie jest, ale wystarczający odsetek ślepych agresorów płci obojga, żeby dawać dalekosiężny smród.

Korzystam tutaj wyłącznie z wątków społecznościowo-tematyczno-wiedzowych, czyli tam, gdzie jest kultura wypowiedzi. Czasem coś informacyjnie napiszę na seksie, bo interesowałam się przez dwa lata bardzo edukacją seksualną i też czuję, że gdzieś tam trzeba nieść w świat ten kaganek oświaty, choć niektórzy wolą nieść krużganek

Przyrosłam, poza naszym, do wątku o Analizie kolorystycznej i Kibbe, korzystam z wiedzy dziewczyn z sephorowego, kiedy potrzebuję coś kupić z kolorówki i ich porady są w 10, zaglądam na psie wątki, bo też czasem coś mogę podpowiedzieć, choć tu w wiedzy kuleję, ale zanoszę się na wypasiony kurs treningowo - behawiorystyczny. Zerkałam na polecane podcasty, jednak większość woli komentować rzeczy typu Rolnik szuka żony niż polecać materiały naukowe. Pewnie coś z polecajek można podejrzeć w serialowych, czy książkowych. Swojego czasu, zanim zgłębiłam składy, byłam też na biochemii. Robiłam zakupy na perfumowym, gdzie przy okazji sprzedaję swoje flakony, zaglądam na modę, estetyczną, ale pewne miejsca omijam dokładnie z taką precyzją jak miny na trawniku podczas spaceru z bombelkami.
Po co włazić w rzeczy, które nam nie służą. No to jest ewidentnie robienie sobie kuku, a ja nie lubię kuku Mam po terapii taki alarm, jak widzę nieczyste zagrania w sieci czy na randce, albo jednorazowej sytuacji społecznej, to włącza mi się "Oho, już mnie tu nie ma...", choć postawię granicę przed pójściem w lepsze miejsce, ale czym prędzej opuszczam taki grajdołek i nic mnie siła nie zmusi do przebywania w nim.

Tak zrobiłam z Facebookiem, który według swoich mrocznych stron, serwował spersonalizowane, najbardziej depresyjne i triggerujace treści. Mam konto, mam aplikację, ale nie wchodzę w ogóle. I mi jakoś lżej w życiu Zresztą same mi to polecałyscie.

Co do Olaplex, to zostanę z 3 i 6, ale kolezanka tak jak kiedyś La Mary poleca mi jeszcze 7. Ona akurat miesza 6 i 7 na dłoni. Ja na zabezpieczenie końcówek, po poczytaniu włosingowych blogerek, kupiłam po prostu silikony, czyli Jedwab Biosilka. Noszę się z wizyta u fryzjera i podcięciem końcówek na prosto, graficznie, ale mam takiego niechcemisia przez tę noc o 15, że pewnie pójdę w lutym

Śnieg natomiast mnie o tyle ucieszył, że lubię tę kołderkę, gdy jest widno, czysto... ale może to miłość do białego koloru? Wolę go od szarych chodników, a zimno jest i tak, i tak. Natomiast gdy robi się z tego błotna breja to już fanką nie jestem... Ale właśnie taki świeży nocny puch
Żeby jednak nie było tak słodko-pierdząco, to Felek mnie na tym pięknym spacerze doprowadził do szewskiej pasji. Jadł śnieg, poszliśmy trochę dalej, zaczął już charczeć, trząsł się z zimna i żarł bez opamiętania Kilometr do domu, a piesek się wręcz dusi i wcina. Na szczęście obstawiane przede mnie zapalenie krtani przeszło bokiem.

Również zanoszę się na Apple Watch, ale muszę trochę stanąć na nogi. Nijak to nie moja estetyka, jednak sprzęt jest po prostu wygodny.

Kliknełam dwie welurowe bluzy po całe 25zł Moja skóra kocha welur.

Reign fajne zakupy Oj przeszłabym się do Tk Maxxa, ale boję się nakupić świątecznych bzdur na dziale Home. A Neruś urwał głowę śwince

I wiecie... chyba dorosłam do umycia lustra w łazience i tej okawowanej umywalki, bo już na nią patrzeć nie mogę, wanna optic white, a umywalka - dworzec w kutnie przed remontem

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

W ogóle po spacerze, jak mnie Feluś tak zeźlił i tak nie mogłam spać, więc przejrzałam New In, które wskoczyły po 0:00 w sklepach. Jeśli chodzi o Inditex, to cekiny, także opalizujące oraz błękitne, czy cytrynowe, brokaty, srebrna nitka w bluzkach i swetrach, metaliczne eko skóry i dużo przyciasnego, przykrótkiego, marszczonego poliestru Y2K Plus kolory oczywiście głębokie, zimne, nasycone - kobalt, fuksja oraz wszechobecna czerń. Także przymusowy odwyk, żegnajcie pustynne neutrale. Teraz to tylko dobry sezon na zakup skórzanych (eko) spodni, bo jest wysyp.
Idę popatrzeć po reszcie sklepów.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-27, 18:16   #3289
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, u nas 3 dawke mielismy ja, tz, tesciowie, moja mama, brat, bratowa...nikt, nic...Rozmawiamy dzis ze znajoma, onoi tez po 3 spokojnie,tylko bol reki, ale wnuczka i zięc - 3 dni w łozku Czyli rozne odpowiedzi organizmow na przypominajace szczepienie.
Ty ubierasz choinke, a mnie zdziwiło, jak dzis zobaczyłam u kogos przez okno swiecace sie lampki na drzewku
Pani R, jaka piekna zima U nas po prostu zimno, 2 stopnie...

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

moje włosy ostatnio wygladaja nedznie - szybko sie przetłuszczaja i takie ogolnie smetne, cienkie Albo zima i czapki, albo zły szampon, albo niedokrwistosc w koncu im dołozyła. albo wszystko razem...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-28, 02:41   #3290
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

To ja na intymne nie zagladam glownie z uwagi na ciagle powtarzajace sie powroty inceli gloszacych madrosci z tylka, ze baby sa takie zle i nie daja szansy przecietnym i najlepiej to jakby seks byl przydzielany kazdemu z urzedu Nie mam kompletnie cierpliwosci do takich dyskusji, ani do ich czytania ani tym bardziej do aktywnego uczestniczenia w nich. Takie kwiatki od razu przywodza mi na mysl to, ze to elektorat konfederacji sie wypowiada.


Olaplex 6 tez mnie kusil, ale mam kilka innych odzywek b/s. Z 7 mam to samo, pare tygodni temu kupilam duza 100ml butelke serum arganowego z Moroccan Oil, jak to pieknie pachnie
Mam tez zuzyte do polowy olej do wlosow Ouai i serum wygladzajace Aesop - ale one sie srednio u mnie sprawdzily, podobnie jak serum wzmacniajace Davines ktore niestety nie bylo tanie.
Musze przystopowac z zakupami kosmetycznymi bo niedawno musialam sobie sprawic wiecej polek w lazience zeby miec na wszystko miejsce I na wiecej polek juz nie mam miejsca
Z jedwabiu zawsze lepiej od Biosilka sprawdzal mi sie Chi, niestety u mnie nie do dostania.
Na Strawberrynet jest, ale jakos nie lubie od nich zamawiac

Mam 7 paczek oczekujacych na odbior z poczty Na szczescie nic "duzego", dwie koszule na prezent dla meza, spinki do wlosow, kapelusz, spodnica i torebka. W drodze jeszcze 3 inne paczki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-28, 03:48   #3291
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mocny, świetnie wykonany materiał:

https://www.youtube.com/watch?v=Eg_z...ntofAnimals%29
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-28, 09:24   #3292
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kasztanka, Pani_R, jeżeli jeszcze chodzi o rezygnacje z wchodzenia na tego typu wątki i niechęci udzielania się w tego typu dyskusjach, to macie bardzo dojrzałe podejście i podajecie dojrzałe powody dlaczego nie. Jak dla mnie, to większość agresorów tam siedzących, to bardzo niedojrzali ludzie - wiele z nich jest młoda, fakt, ale nie tylko, no ale nie od dziś wiadomo, że dojrzałość nie ma nic wspólnego z wiekiem.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
moje włosy ostatnio wygladaja nedznie - szybko sie przetłuszczaja i takie ogolnie smetne, cienkie Albo zima i czapki, albo zły szampon, albo niedokrwistosc w koncu im dołozyła. albo wszystko razem...
W zimie włosy zdecydowanie mniej korzystnie wyglądają.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mocny, świetnie wykonany materiał:

https://www.youtube.com/watch?v=Eg_z...ntofAnimals%29
Spoko, ciężko jednak było patrzeć na ujęcia ze zwierzętami

Mnie swego czasu to video się bardzo spodobało jak odpowiedz na oryginał, bo jest pełne optymizmu, siły i nadziei:

https://www.youtube.com/watch?v=j2u34hD4m5Q

Miałam wrażenie, że oryginał (o ile potrzebny), to stawiał nas w roli ofiar, a ja na opak myśle i buntowniczo , że możemy być takie jakie tylko tego chcemy i nie pozwalać sobie na wciskany nam bullshit - wszystko zależy od nas samych, musimy tylko odnaleźć w sobie tę siłe.

Kupiłam sobie wczoraj kolejny biustonosz z tej serii, ale w kolorze różowym: https://www.tezenis.com/pl/product/b..._COL_TEZD=448U

Bardzo mi się ich styl podoba. Lubie balkonetki.

Szukam jakiegoś nawilżającego kremu na noc. Wczoraj szukając natrafiłam na ten, ma bardzo dobre opinie na KWC, ale i też na zagranicznym odpowiedniku makeupalley:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ive-night.html

Miał ktoś?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-11-28 o 09:27
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-28, 11:33   #3293
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde nie miałam tego kremu, miałam serum. Dobre.
Polecam ten krem : https://www.topestetic.pl/sesderma/h...mezczyzn-15-ml cena w tej chwili bardzo dobra a krem bardzo wydajny i świetnie nawilża. Nie pozostawia lepkiego filmu.
I mam w ulubionych ciut podobne spodnie do Twoich linkowanych:

https://www.zalando.pl/ltb-helia-jea...1n065-k11.html wiem wiem to nie idealna kopia, ale na ciepłe dni wydają się udane.

Polecam jeszcze moje odkrycie:

https://www.zalando.pl/loccitane-oel...1g006-s11.html
Świetnie zmywa makijaż, cudnie pachnie i jest bardzo wydajny.
Pamiętam, ze kiedyś pytała tu o niego Caffe.

Siedzę z maską na twarzy, lenie się. Po lecę na delikatny trening. Muszę wrócić do dawnej aktywności. Lepiej funkcjonowałam.

Czytam Was regularnie. Miłej niedzieli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2021-11-28 o 11:34
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-28, 15:33   #3294
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

winter is coming, wiec przyniosłam ciepłe buty, kurtki, szaliki, czapki i rekawiczki jakims cudem mam tego duzo...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-28, 21:06   #3295
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czesc dziewczyny

O matko! alez nas rozlozylo po tym boosterze No dzieki Stefa!
Wczoraj caly dzien przelezelismy/przespalismy. Moj maz mial goraczke 2 razy ok 39 C, ja nie, ale strasznie bolala mnie glowa, cala reka (nie tylko w miejscu uklucia), cale cialo bylo obolale, jakby mnie z krzyza zdjeto Trudno mi bylo wstac nawet do ubikacji, az jeczalam z bolu, no masakra jakas. Meza tez bolalo cialo i reka, glowa nie, oboje bylismy letargiczni. Dzis juz lepiej zdecydowanie, choc nie do konca czuje sie ok, na szczescie glowa nie boli. coz, pogratulowalam sobie przezornosci, ze zrobilam ten booster kiedy mialam wolne
Jutro juz do pracy, mam nadzieje, ze juz bede ok, w najgorszym wypadku wezme wolne, choc nie lubie tak robic w ostatniej chwili.

Kama a jaki preparat mieli znajomi, ten co Wy? bo my moderne i to pol dawki i aptekarka swiergolila, ze pol dawki to nic nie bede czula, haha!
co do choinki, to w Stanach jest taki zwyczaj, ze zaraz po swiecie dziekczynienia (ktore przypada zawsze na ostatni czwartek listopada), Amerykanie dekoruja juz choinki i domy na swieta, a nierzadko nawet wczesniej
Z kolei we Francji, ludzie ubieraja domy juz na pocz. grudnia, wtedy tez zaczynaja piec ciasteczka bozonarodzeniowe i w calym domu pieknie pachnie Ale sama choinke to w przeddzien Wigilii (choc to zalezy od rodzin, niektorzy wczesniej)
Mnie sie ten amerykanski zwyczaj akurat podoba bardziej, bo uwielbiam te swieta, atmosfere, no i decoracje, takze tez moge sie nacieszyc dluzej choinka, zwlaszcza, ze my tegoroczne swieta spedzimy na statku.
A wlasnie, mam nadzieje, ze przez ten nowy wariant, nie kanceluja nam podrozy, bo by mnie szlag trafil!! No, ale poki co, nic tego nie zwiastuje. Tfuuu!!

Mnie tez zaczely sie bardziej przetluszczac wlosy. Zawsze myje co drugi dzien, a teraz to by wypadalo codziennie, bo takie jakies niefajne sa. Zastanawiam sie, czy to nie przez to, ze za duzo mi sie czasem wleje conditionera??? Poki co wspomagam sie szamponem suszonym

Kliknelam i zamowilam ten blyszczyk

PaniR No, u Was zima juz na calego, bardzo klimatycznie moja Mama, tez mi mowila, ze snieg pada (rowniez Lodz). Mnie sie podoba snieg (swiezy ) ale nie trawie zimna.
Jak bylismy ostatnio w NYC i Pensylwanii, to zdalam sobie sprawe, jak bardzo ciezko mi jest znosic chlod i raczej juz bym sie nie przeniosla w 4 sezonowe strony
U nas w prawdzie snieg nie pada w naszej strefie klimatycznej, ale straszna zimnica od jakiegos czasu, w przyszlym roku mi stuknie 10 lat na FL, ale nie pamietam, aby juz tak zimno i to tak wczesnie bylo kiedykolwiek wczesniej (zazwyczaj najzimniejsze miesiace to styczen i luty), takze wlaczamy juz ogrzewanie i kominek. Mam ochote dokupic jeszcze jeden kominek
Kurcze, zimno mi, chyba sobie dzis grzanca zrobie, mam czerwone wino...tak zrobie grzanca, swietny pomysl!

Co do Olaplexu, to moje takie must have jest skromne bo tylko 3 i 5, ale wiadomo, ze dokupi sie zawsze cos, bo ktos poradzi W tej chwili mam 0, 3, 4, 5 i 8. 0 mialam juz nie dokupowywac, bo nie widzialam zadnej roznicy/efektow, ale mialam taka okazje, ze przy tej samej cenie ($28+ tax+ ) mialam 3 miniaturki dodane do glownego produktu (ktory tyle samo kosztuje sam bez miniaturek), w tym przypadku 3, a te miniaturki (4i 5) sa po 30 ml a 0 ma chyba 100 ml, ale nie cche mi sie teraz isc do lazienki sprawdzic, takze kupilam, bo to zawsze mily dodatke, w dodatku za darmo

Kasztanko nie wiem co to SNS, wiec chyba nie mialam, ja mialam teraz normalnie naklejony sztuczny paznokiec, taki plastykowy, hehe i na to ona mi nakladala zele w pudrze (2 kolory bo to bylo ombre + zel na top) nie pamietam jak sie ta metoda nazywa, a ma jakas swoja fachowa nazwe.
Wiesz, ja od czasow pandemii, tez przestalam chodzic, bo od lat robilam hybryde, i tez paznokcie byly slabe po, ale po kilku miesiecach odzyly, zrobily sie twarde, szybko rosly, nie rozdwajaly sie. No nie wiem, co mnie podkusilo na te cholerne tipsy??!!
a czy moglabys mi przypomniec, prosze nazwe tego essie odzywki?? Pamietam, ze juz podawalas, bo Anyzka tez kiedys pytala i juz wtedy zamierzalam sobie kupic, no i nie wiem czemu, ale nie kupilam, zapomnialam???
Hehe, rozsmieszylas mnie z tymi polkami

Cinde tipsy doczepialam tylko kilka razy (4-5)w zyciu. Ja wczesniej (jeszcze przed pandemia) przez dobrych kilka lat z przerwami, robilam hybryde, ale wpierw mialam kladziony zel na moja plytke i na to dopiero hybryde. Robililam to, bo wtedy dluzej sie trzymala hybryda. W moim zawodzie ja ciagle musze myc rece, sanitizerowac, nosic rekawiczki, etc a to tez nie pomaga, aby hybryda sie utrzymala. Ja juz przez moja prace mam brzydkie dlonie, to chcialam chociaz miec ladne paznokcie no, ale teraz wole miec zdrowe choc nie pogniewalabym sie, gdybym zostala przez nature obdarzona takimi jak Kasztanka piekny kroj, zawsze mi sie bardzo podobaly!

Bardzo ladna spodniczka dla siostrzenicy na Sweet sixteen Ja w tym roku wracam do mojej starej metody i wysylam $$$. Od lat tak robilam, bo czasem sie nie trafi w gust, a tak to kupia sobie, to co beda chcieli. Jednak, przez ostatnie 2 lata wysylalam prezenty (jak urodzil sie moj siostrzeniec, bo chcialam, zeby bylo bardziej personalnie no i te rzeczy dla maluszkow byly bardzo slodkie) tylko ze, nie dosc, ze wysylka droga (ok $90!!!) to jeszcze nigdy nie dochodzila na czas!!! takze wracam do mojej starej metody
Jaki sliczny staniczek mnie tez sie taki bardzo podobaja Ladnie podkreslaja piersi.
A tego kremu chyba nie znam??
Mem mnie tez rozbawil

Anyzku milo Cie widziec ja tez sie dzis lenie, lubie takie leniwe niedziele

no nic, ide zrobic w koncu tego grzanca

Pozdrawiam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-29, 00:19   #3296
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, SNS to wlasnie zel w pudrze.
Odzywka z Essie to TLC: treat love color.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-29, 11:58   #3297
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry, zobaczcie jakie cuteness overload https://www.cropp.com/pl/pl/5701a-18x/kapcie-k-cropp

U mnie dzisiaj dzień przyjazdu rzeczy z BF, więc mem akuratny: https://memisko.pl/upload/ogloszenie...mDS2HfjDF.webp

Z mniej wesołych rzeczy - najadłam się wczoraj czosnku i już czuję, że dwa-trzy dni mdłości i zgagi przede mną Oraz... paproszek, który rozgniotłam palcem, co by nie wchodzić w szczegóły, miał osiem nóżek... brr

Cinde miło mi, że tak odebrałaś to, co napisałam

Co do filmiku, mnie było o tyle łatwiej, jeśli można w ogóle powiedzieć, że na takie obrazy się łatwo patrzy, że w tym roku kompletnie zrezygnowałam z tych wpadek raz na miesiąc, w których było mięso, czy zupa na mięsie, butów oraz torebek ze skóry, czy kaszmiru/wełny. Chętnie przygarnę płaszcz merino, ale poszukam go z drugiej ręki, tak jak kupiłam praktycznie wszystkie zamszowe ramoneski, bo o ile przy stopach nie ma żadnej różnicy u mnie (pocą się nawet w skórzanych klapkach ), tak ubrania z poliuretanu to sauna. No ale gnojkom nie odmówię, dostały uszy z zająca wczoraj. Tylko tłumaczę sobie, że to jest odpad tego, co jedzą ludzie.

Twój film mi się chwilowo nie ładuje, bo przeeksploatowałam przeglądarkę Zerknę jak zrobię restart.

Anyż krem już sobie zapisałam, a raczej wrzuciłam do koszyka na Allegro, co by nie zaginął w akcji. Co prawda dorwałam za pół ceny zapas 200ml tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...n-booster.html Ale jak to D'Alchemy, cena bez głębokiej promocji w BF jest koszmarnie przesadzona, a to po prostu dzienniaczek, który nie robi krzywdy tłustej cerze.

Co do włosów, to jak pisałam, ostatnie dwa tygodnie sypały się i co rano pod poduszką miałam całe gniazdo. Winię leki, ale... odpakowałam nową wcierkę, tę OnlyBio, którą tak uwielbiam i zmienili aplikator, a raczej w końcu go dodali. Wcześniej był to spray, więc wcierka na włosach, na skórze, czole, lustrze... Teraz jest aplikator, który pozwala psikać dotykając skalpu i robiąc przy okazji nim przedziałki. Tym sposobem o wiele więcej poszło faktycznie na skórę, a nie w powietrze i wysyp się zatrzymał. O tutaj widać ten "wysięgnik": https://encrypted-tbn2.gstatic.com/s...NlIyQ&usqp=CAc
Poza tym dołozyłam silikonowy masażer, który tak na chłopsi rozum pobudza krążenie: https://allegro.pl/oferta/silikonowa...owy-9654392084
Testowałam go na głowie Nero i była pełna aprobata

Pochwalę się jeszcze, że wczoraj prawie wyszłam z siebie, ale po dwóch dniach nocnego trybu życia udało mi się w końcu zasnąć i wstać po 8.

Czapki przy moich uszach wchodzą do użytku już na początku października, ale chyba wezmę się dziś za chairdrobe, bo jest znowu wyższe ode mnie i nie widać mebla. Poza tym smutna aktualizacja wciąż jesiennej kapsuły. Powrzucałam do pralki przejściowe kurtki i idą do skrzyń na kilka miesięcy. Oj nie lubię zimy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-29, 13:39   #3298
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
I mam w ulubionych ciut podobne spodnie do Twoich linkowanych:

https://www.zalando.pl/ltb-helia-jea...1n065-k11.html wiem wiem to nie idealna kopia, ale na ciepłe dni wydają się udane.
Spodnie fajne - casual ale też stylowe. Mniej więcej chyba łapie Twój styl (po tylu latach na tym wątku już teraz ) i podoba mi się

Dzięki za polecenie kremu. Olejek do mycia twarzy również wydaje się być interesujący. Myślałam ostatnio nad zakupem jakiegoś - głównie ten z Kiehl's Midnight Recovery miałam w głowie. Mam wrażenie, że mój obecny, przecwitrądzikowy z LRP mi za bardzo skóre wysusza.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Mnie tez zaczely sie bardziej przetluszczac wlosy. Zawsze myje co drugi dzien, a teraz to by wypadalo codziennie, bo takie jakies niefajne sa. Zastanawiam sie, czy to nie przez to, ze za duzo mi sie czasem wleje conditionera??? Poki co wspomagam sie szamponem suszonym
A może masz to samo co i ja miałam, tj. przez całe życie rozjaśniałaś, a to wysusza włosy bardzo i przez to nie ma aż takiego widocznego efektu przetłuszczenia, bo sebum jakby wsiąka w te suche pasma. Teraz wróciłaś do ciemniejszego koloru, to i też jestem pewna, że i włosy masz mniej suche i tak się dzieje.

Ja tak miałam jak przestałam rozjaśniać - myślałam, że oszaleje, ALE - to była tymczasowa sytuacja. Z czasem mój skalp sam to ogarnął, przyzwyczaił się do nowej sytuacji , i teraz już aż tak się nie przetłuszczają.

Ratował mnie wtedy ten scrub, już go pare razy tutaj polecałam, naprawdę bardzo dobry na mocno przetłuszczające się włosy: https://www.lookfantastic.pl/christo...B&gclsrc=aw.ds

Ja też z reguły daje mojej siostrzenicy $$$ w prezencie (bo wiem, że tak woli), ale niedawno byłyśmy razem w galerii handlowej, spodobała jej się ta spódniczka, więc jej powiedziałam, że moge dołożyć do jej prezentu urodzinowego i się ucieszyła.

No i... biedaku Ty A dobrze pamiętam, że pierwsze dwie dawki dobrze zniosłaś? Współczuję! Mam nadzieję, że już dzisiaj lepiej się czujesz.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzień dobry, zobaczcie jakie cuteness overload https://www.cropp.com/pl/pl/5701a-18x/kapcie-k-cropp
Bardzo cute .

Dzisiaj od rana mam dzień na pełnych obrotach. Teraz chwila przerwy. Robie też zupe fasolową - tak znikąd naszło mnie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-29, 17:07   #3299
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, u nas wszyscy z rodziny i znajomi, nei wiem, jak wnuczka i ziec ale chyba tez - mieli pfizera, wszystkie 3 dawki.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-29, 19:29   #3300
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czytałam ankiety i namniejszy odsetek osob ze skutkami ubocznymi to 3x Pfizer właśnie (do 40%), a największy J&J + trzecia inna (ponad 60%). Astra we wszystkich kombinacjach wypadała po środku, ciut lepiej Moderna.

Cinde ja właśnie między innymi dlatego włosy rozjaśniam, bo mam bardzo tłuste i przyklapnięte, ale wystarczy, że wjadę 3-4 cm za wysoko maską i na 2 dzień strąki Chociaż też już mam 10cm nie rozjaśniony odrost, więc to pewnie i to. W styczniu pójdę go "podciągnąć".

Znowu mam FOMO. Ilość informacji branżowych, jakimi dzielą się specjaliści na SM, a które to mnie bardzo interesują jest taaak ogromna, a ja jedna, z wiecznym deficytem uwagi Dobrze chociaż, że te materiały nie uciekną.

Ostatnio trafiłam na świetną recenzję mody z Queen's Gambit, pisałam o tym w innym wątku, wklejam (nie recenzję, tylko swoje wrażenia i to co zapamiętałam :

Cytat:
Bardzo też chętnie podczytuję modowe guru, te kobiety, które są po kierunkowych studiach i pracują w branży w filmie - często analizują zmiany bohaterek, ten ich empowerment właśnie podkreślane... zmianami stylu ubierania, które podbijają nam efekt, że ktoś stał się pewną siebie kobietą. Taki zabieg jest np w Queen's Gambit - od nudnego mundurka, niemodnej sukienki przez kroje kobiece przewrotnie - w męskim sporcie, aż do jak najbardziej męskich, spodni, które były wyznacznikiem kobiety niezależnej w latach 60-tych i spotkanie po latach gdzie główna bohaterka się "wyrobiła" bywając w wielkich miastach, a prześladująca ją koleżanka ze szkoły utknęła na zadupiu jako kura domowa (przypominam, lata 50/60 w Ameryce) i jest ubrana w rzeczy, które były modne dekadę wcześniej, ale nadal "wystrojona", tylko jak ta ciocia na imieninach. No to aż nam narzuca określony odbiór sytuacji, ale wykwintnie i nie bezpośrednio.
To są takie smaczki Ostatnio też, jako, że wróciłam do kopania w stylu, odkryłam kanał Blanki Krakowiak na YT (stylistka z mojego miasta, która np pięknie pokazała jaką spójność dają zestawy trzykolorowe i jaki chaos wywołuje dodanie do nich innego koloru butów i jeszcze innego koloru torebki. Taki drobny zabieg i przemyślany zestaw zamienia się w "ubierałam się w biegu w cokolwiek". Dla kogoś, kto porusza się w temacie całkiem po omacku to cenna wiedza, a ja bym chciała się tylu rzeczy nauczyć... Szkoda, że mnie kompletnie nie interesują języki, tak zresztą jak sektor naukowy, zabytki i podróże.

Mamy w Polsce, z wiedzy bezużytecznej , pierwszy Charity Shop - w Warszawie.
Doczytałam też, kto jest autorem wizerunku grubego, brodatego pana w czerwonym kombinezonie, który nosi prezenty i datuje się go na dopiero 1870 jeśli właściwie zapamiętałam. Niestety nie wiem co wcześniej nosił Pewnie szaty biskupie.

Właśnie słuchałam podcastu Zdrowej Głowy, odcinek z prof Bartoszem Łozą, który jest kierownikiem psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego... Zrobił sobie taką antyreklamę, że aż ciary przechodzą, że trafisz na kogoś takiego w gabinecie - pan z Wellbee Psychoterapia notabene. Nie dałam rady wysłuchać całości, bo wszystko okraszał głośnym, ironicznym śmiechem. Trywializował depresję, chamskie odzywki lekarzy do pacjentów i stwierdził, że jesteśmy niedojrzali i brak nam umiejętności tworzenia bliskości, bo w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci. I to jest człowiek w zawodzie pomocowym Trzydziestolatków przedstawił jako niedojrzałe dzieci, co by się tylko bawiły zamiast tworzyć prawdziwe rodziny, a poza tym ogólnie nic o świecie nie wiedzą, polityce, sytuacji gospodarczej... Poczytałam komentarze pod odcinkiem - wszyscy słuchacze oburzeni.
Ale zaczęłam słuchac podcastów po angielsku, np z autorką "Rozbroić Narcyza" i wow! Nie znałam tylko 3 słów.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-11-30 o 00:37
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.