Dziwne zachowanie znajomego... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-05-17, 22:54   #1
cestlavie1x
Przyczajenie

Dziwne zachowanie znajomego...

Witam, pierwszy raz zakładam wątek na tym forum ale sytuacja w jakiej aktualnie jestem chyba nieco mnie przerosła, dlatego chciałabym poznać zdanie innych, bezstronnych osób. Zaczynając od początku, jakiś czas temu zakończyłam 5-cio letni związek z powodu zdrady drugiej połówki. Było ciężko, myślałam że świat się zawalił a moje życie straciło sens. Totalny chaos w głowie, natłok myśli, skrajne emocje. Czas spędzony z rodzina i przyjaciółmi był chwilowym "lekiem" na to całe zło jakie mnie spotkało. Pewnego dnia dostałam wiadomość od dawnego znajomego, do którego kiedyś, w czasach szkolnych skrycie wzdychałam. Od słowa do słowa zaczęliśmy rozmawiać, w ciągu dnia jak i w nocy. Od początku nastawiałam się na luźna znajomość, kolegę z którym po prostu mogłabym spędzić czas, porozmawiać i nic więcej, żadne związki nie wchodziły w grę i mówiłam o tym otwarcie. Nawet nie wiem kiedy zaczęliśmy odrobinę flirtować, a kiedy się spotkaliśmy po kilku godzinach rozmowy na pożegnanie doszło do pocałunku...a kiedy wracaliśmy on złapał mnie za rękę i tak doszliśmy aż do mojego domu. Źle się z tym czułam, chociaż w głębi serca cieszyłam się, że moje myśli chociaż na chwilę dobiegły od tego co złe. Później spotkaliśmy się jeszcze raz, dosłownie na chwile, znów chciał mnie pocałować ale nie pozwoliłam na to. Przez kolejne dni znów ze sobą rozmawialiśmy, było miło, aż nagle on przestał się odzywać tak często jak wcześniej. Jednak dalej byliśmy w kontakcie, były nieśmiałe propozycje spotkan do których nie doszło bo albo ja miałam jakieś plany, albo on. Wczoraj wieczorem napisał do mnie, że bardzo chciałby żebym do niego przyjechała, żebyśmy mogli się przytulić i po prostu iść spać, odmówiłam. Dziwna sytuacja, która nie daje mi spokoju. Od tego momentu już nic do mnie nie napisał, kompletna cisza. A ja zamiast dać sobie spokój to ciągle o nim myślę, bo rozumiem o co mu chodzi... Nie chciałabym zepsuć tej relacji, ale nie wiem co zrobić. On także nie chce żadnego związku (a przynajmniej tak mi się wydaje) dlatego myślałam, że zostaniemy tylko i wyłącznie znajomymi, a tutaj nagle taka cisza.. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
cestlavie1x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 04:26   #2
squirrelqa
Zadomowienie

Dot.: Dziwne zachowanie znajomego...

Naprawdę nie wiesz? Ja już po przeczytaniu tytułu miałam mocne podejrzenia, które się sprawdziły. Facet liczy na szybkie pójście do łóżka. Ociagasz się, więc ochładza relację. Pewnie zrobi jeszcze kilka zrywów pt. "Tak nam się dobrze rozmawia, jesteśmy przyjaciółmi, spotkajmy się u mnie" i już od Ciebie zależy czy masz ochotę na coś luźnego łóżkowego z nowym facetem czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

squirrelqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 05:48   #3
Celestine_M
Zakorzenienie

Nie, nie zostaniecie znajomymi, chyba że z "benefitami".
Facet szuka kogoś do seksu, może też do jakiejś bardziej romantycznej relacji a ty chcesz być tylko znajoma i dziwisz się, że ochladza kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Celestine_M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 07:45   #4
galakty098
Wtajemniczenie

Tak jak wyżej. Facet nie da się zfriendzonować więc się nie odzywa, bo i po co.
Stary 2019-05-18, 07:50   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Jak dla mnie to facet wcale nie chciał wyjść ze strefy "friendzone", tylko się z dziewczyną szybko przespać. Wychodzenie ze strefy kolegowania się (gdzie zresztą ledwo odnowili kontakt) kłóci się dla mnie z jego zachowaniem, tymi okresami nieodzywania się i nagłą propozycją podkręcenia tej relacji w wymiarze fizycznym (bardziej mi to pachnie takim trochę manipulowaniem kimś, raz ochładzam kontakt, za moment nagle się odzywam). Facet usłyszał, żeś Autorka jest sama, po dłuższym związku. Myślę, że niestety uznał, że to dość łatwa ofiara, ptaszek ze zwichniętym skrzydełkiem. Próbował sztuczek, łapania za rączkę, abyś pomyślała, że coś tu się rodzi, ale zobaczył, że nie lecisz na to aż tak, to ograniczył kontakt. Potem jednak uznał, że warto podjąć próbę już bardziej wprost, zagrać w otwarte karty i zaproponował przytulanki u siebie w domu.

Autorko, jeżeli chciałby poznać Cię na nowo tak serio, zauroczyć Cię sobą, jako kobietę, z którą widzi się w stałej relacji, to nie wyskakiwałby z propozycjami "poleżenia razem".

Czego Ty nie chciałabyś zepsuć? Prób faceta przespania się z Tobą? Myślisz, że nagle w nim uczucia po tym wybuchną? Najpewniej nieco się nacieszy i przestanie odzywać, bo uzna, że Ty znałaś i rozumiałaś zasady tej gry.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-05-18 o 07:55
Ellen_Ripley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 07:53   #6
cestlavie1x
Przyczajenie

Temat relacji opartej na seksie przerabialiśmy już dużo wcześniej, zanim w ogóle sie spotkaliśmy, mówił że to nie dla niego... Dla mnie tym bardziej. Wychodzi na to, że kłamał i tyle. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Stary 2019-05-18, 07:56   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cestlavie1x Pokaż wiadomość
Temat relacji opartej na seksie przerabialiśmy już dużo wcześniej, zanim w ogóle sie spotkaliśmy, mówił że to nie dla niego... Dla mnie tym bardziej. Wychodzi na to, że kłamał i tyle. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Jakby było tak, że to, co ludzie mówią, pokrywa się z tym, co myślą i potem robią, to wiesz... Wojen by nie było. Mówił to, co chciałaś usłyszeć, aby Cię uspokoić. A przecież propozycja z którą wyskoczył kłóci się z tym.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-05-18 o 07:58
Ellen_Ripley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 08:04   #8
galakty098
Wtajemniczenie

Cytat:
Oj tam od razu kłamał, tylko krowa nie zmienia zdania, Ty też mogłaś zmienić

Tak czy siak musisz nauczyć się lepiej odczytywać zamiary facetów, bo tutaj ewidentnie było widać co się kroi, a dla Ciebie to "dziwne".
Stary 2019-05-18, 08:13   #9
cestlavie1x
Przyczajenie

Fakt, coś w tym jest. Gdyby to był typ przystojnego, pewnego siebie podrywacza, który myśli "że może wszystko" pewnie od razu zapaliłaby mi się czerwona lampka, a że to zupełne przeciwieństwo to miałam chwilę wątpliwości. Jeśli za jakiś czas się odezwie powiem otwarcie, że takie relacje mnie nie interesują i to się nie zmieni, żeby uniknąć kolejnej takiej sytuacji, dziękuję za odpowiedź
Stary 2019-05-18, 08:22   #10
MsN
Femme fatale

Cytat:
Witam, pierwszy raz zakładam wątek na tym forum ale sytuacja w jakiej aktualnie jestem chyba nieco mnie przerosła, dlatego chciałabym poznać zdanie innych, bezstronnych osób. Zaczynając od początku, jakiś czas temu zakończyłam 5-cio letni związek z powodu zdrady drugiej połówki. Było ciężko, myślałam że świat się zawalił a moje życie straciło sens. Totalny chaos w głowie, natłok myśli, skrajne emocje. Czas spędzony z rodzina i przyjaciółmi był chwilowym "lekiem" na to całe zło jakie mnie spotkało. Pewnego dnia dostałam wiadomość od dawnego znajomego, do którego kiedyś, w czasach szkolnych skrycie wzdychałam. Od słowa do słowa zaczęliśmy rozmawiać, w ciągu dnia jak i w nocy. Od początku nastawiałam się na luźna znajomość, kolegę z którym po prostu mogłabym spędzić czas, porozmawiać i nic więcej, żadne związki nie wchodziły w grę i mówiłam o tym otwarcie. Nawet nie wiem kiedy zaczęliśmy odrobinę flirtować, a kiedy się spotkaliśmy po kilku godzinach rozmowy na pożegnanie doszło do pocałunku...a kiedy wracaliśmy on złapał mnie za rękę i tak doszliśmy aż do mojego domu. Źle się z tym czułam, chociaż w głębi serca cieszyłam się, że moje myśli chociaż na chwilę dobiegły od tego co złe. Później spotkaliśmy się jeszcze raz, dosłownie na chwile, znów chciał mnie pocałować ale nie pozwoliłam na to. Przez kolejne dni znów ze sobą rozmawialiśmy, było miło, aż nagle on przestał się odzywać tak często jak wcześniej. Jednak dalej byliśmy w kontakcie, były nieśmiałe propozycje spotkan do których nie doszło bo albo ja miałam jakieś plany, albo on. Wczoraj wieczorem napisał do mnie, że bardzo chciałby żebym do niego przyjechała, żebyśmy mogli się przytulić i po prostu iść spać, odmówiłam. Dziwna sytuacja, która nie daje mi spokoju. Od tego momentu już nic do mnie nie napisał, kompletna cisza. A ja zamiast dać sobie spokój to ciągle o nim myślę, bo rozumiem o co mu chodzi... Nie chciałabym zepsuć tej relacji, ale nie wiem co zrobić. On także nie chce żadnego związku (a przynajmniej tak mi się wydaje) dlatego myślałam, że zostaniemy tylko i wyłącznie znajomymi, a tutaj nagle taka cisza.. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
Gościowi nie chodzi o kumpelstwo czy zwykłą znajomość z Tobą w tym sensie, że łączą was wyjścia na piwo tylko chce Cie przelecieć. Nie wiem czy chodzi mu o fwb, ale na pewno o łóżko. I to być może jednorazowe.

Wykorzystać chciał fakt, że Ty cierpisz.

A Ty się dziwisz, że Ty ochładzasz kontakt to koleś milczy.
Masz prostą odpowiedź.
MsN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 08:34   #11
_Max_
BAN stały

Cytat:
Fakt, coś w tym jest. Gdyby to był typ przystojnego, pewnego siebie podrywacza, który myśli "że może wszystko" pewnie od razu zapaliłaby mi się czerwona lampka, a że to zupełne przeciwieństwo to miałam chwilę wątpliwości. Jeśli za jakiś czas się odezwie powiem otwarcie, że takie relacje mnie nie interesują i to się nie zmieni, żeby uniknąć kolejnej takiej sytuacji, dziękuję za odpowiedź
Gdyby nim był to byś narzekała jak cię zaczął olewać po waszym seksie. Na szczęście zbyt mało atrakcyjny dla ciebie i ci się upiekło.
_Max_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 09:40   #12
xfrida
Zakorzenienie

Cytat:
Sytuacja jest prosta obydwoje chcieliście się wzajemnie wykorzystać
On Ciebie jako darmową koleżankę do łóżka a Ty jego jako pocieszajacy plaster na złamane serce
Dobrze że szybko się ujawniliscie z planami przynajmniej nikt nie jest pokrzywdzony

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2019-05-18 o 10:35
xfrida jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości