Pójście z nowo poznanym do niej do domu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-20, 11:57   #31
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A to nie lepiej mieć obie w jednej?
Może i lepiej ale jak u kogoś w głowie jedno wyklucza drugie, to się nie da.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dla mnie sytuacja jest w ogóle z księżyca, bo nie odczuwam pociągi seksualnego dopóki nie jestem zakochana.
Wydaje mi się, że zrobiłaś się tu nieszczera.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 11:59   #32
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Może i lepiej jak u kogoś w głowie jedno wyklucza drugie, to się nie da.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------


Wydaje mi się, że zrobiłaś się tu nieszczera.
No dla mnie to nielogiczne?

Nie lepiej mieć seksi żonę i romans na boku?

Po co brzydka na co dzień, a seksowna do pomyślenia sobie o niej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:03   #33
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No dla mnie to nielogiczne?

Nie lepiej mieć seksi żonę i romans na boku?

Po co brzydka na co dzień, a seksowna do pomyślenia sobie o niej?
Nie napisałem że brzydka. U Ciebie (rzekomo) pociąg przychodzi po zakochaniu a u mnie odchodzi po zakochaniu.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:07   #34
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Nie napisałem że brzydka. U Ciebie (rzekomo) pociąg przychodzi po zakochaniu a u mnie odchodzi po zakochaniu.
No to jak mógłbyś wzdychac do jednej, skoro jak się zakochasz, to ci się już nie podoba.

Czyli miałbyś żonę i co chwilę inna do podniecenia się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:16   #35
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

ja bym nie poszła ani do niego ani do siebie, ani nawet do hotelu, bałabym się że to złodziej albo seryjny morderca, ale ja się może za dużo historii kryminalnych naczytałam i już mnie kiedyś okradl facet z którym tylko wyszłam z klubu pogadać na ławce o życiu.
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 13:18   #36
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No to jak mógłbyś wzdychac do jednej, skoro jak się zakochasz, to ci się już nie podoba.

Czyli miałbyś żonę i co chwilę inna do podniecenia się?
Ależ podoba się po zakochaniu ale nie pociąga. Zakochania były od razu i tylko wzdychałem, nawet nie próbowałem się umówić.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja bym nie poszła ani do niego ani do siebie, ani nawet do hotelu, bałabym się że to złodziej albo seryjny morderca, ale ja się może za dużo historii kryminalnych naczytałam i już mnie kiedyś okradl facet z którym tylko wyszłam z klubu pogadać na ławce o życiu.
Złodzieje i mordercy są cierpliwi i wiedzą, że trzeba zdobyć zaufanie. W końcu z którymś mężczyzną pójdziesz po wcześniejszych z nim spotkaniach wśród ludzi i wówczas Cię okradnie albo zabije.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 13:53   #37
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Seryjni wybieraja najczęściej przypadkowe ofiary które znalazły się w złym miejscu i czasie, złodzieje owszem obserwują mieszkanie które chcą okrasc, ale ja w domu cennych aż tak rzeczy nie mam, myślałam bardziej o kradzieży portfela, telefonu, czy biżuterii którą zazwyczaj mam na sobie

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

ostatnio czytałam o seryjnym mordercy ( Polak, niestety nie pamiętam nazwiska) który jedną z ofiar poznał w kawiarni, sama zaproponowała mu sex w plenerze, on się zgodził, pojechali do lasu a tam on i tak ją zabił i zgwałcił po zabójstwie, po prostu zwyczajny sex go nie kręcił...

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2019-05-20 o 13:56
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 14:27   #38
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

W hipotetycznej sytuacji - tylko u mnie. Do tego dzwonie do kogos znajomego i odgrywam scenke, że widzimy sie u mnie za dwie godziny, wiec raczej nawet jezeli typ jest napastnikiem to raczej sie zniecheci.
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 14:55   #39
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Pugslove Pokaż wiadomość
W hipotetycznej sytuacji - tylko u mnie. Do tego dzwonie do kogos znajomego i odgrywam scenke, że widzimy sie u mnie za dwie godziny, wiec raczej nawet jezeli typ jest napastnikiem to raczej sie zniecheci.
Mądra, wrażliwa dziewczynka.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 00:43   #40
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Taka hipotetyczna sytuacja: facet zapoznaje kobietę na ulicy i oboje mają ochotę na szybki seks. U niego w domu akurat nie ma do tego warunków o czym ją informuje i pyta czy można u niej. Czy większość kobiet odmówi bojąc się, że to może jakiś przestępca - złodziej itp? Mówimy o sytuacji w której, gdyby on zaproponował pójście do niego, to poszłaby a ona sama chatę ma wolną.
Nie wiem czy większość kobiet odmówi, nie robią badań statystycznych jednak wiem chociażby jedno - na ulicy ludzie nie spotykają się, żeby umówić się gdzieś tam na seks. Jeśli są to ludzi sobie obcy, zupełnie nieznajomi to już jeśli mówimy o realu - poznają się w klubie, pójdą do kibla i tam oddadzą się zwierzęcej kopulacji (w kiblu to obleśne, chyba już tak postępują tylko szczeniaki), ale już bardziej pojadą do typa/laski na chatę albo do hotelu.

Ile kobiet się zgadza? Nie wiem, to kwestia indywidualna.
W jakich warunkach się zgadzają - real, virtual? Również nie znam odpowiedzi na to pytanie. Niech zostanie to owiane tajemnicą skoro statystyki nie są ważne.

Natomiast jeżeli mówimy o internetowej na początek znajomości no to będzie to m.in. Tinder i inne aplikacje ''randkowe'', żeby poznać kogoś do łóżka.

Naprawdę nie trzeba w tym wielkiej logiki.

Co do kobiet, gdy koleś ma wolną chatę - jedne się zgodzą, inne nie, i tak wielu (albo nawet wszyscy) facetów będzie sądzić, że kobieta jest/była nawina bo poszła z kolesie, którego nie znała do niego na kwadrat. Dobrze, może coś w tym jest bo kobiety muszą bardziej uważać, są narażone na wiele niebezpieczeństw (gwałty, zabójstwa, wywóz do bveli za granicę, organy) no i nie zawsze wygrywa rozum, czasem jest to łut szczęścia.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 02:00   #41
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie wiem czy większość kobiet odmówi, nie robią badań statystycznych jednak wiem chociażby jedno - na ulicy ludzie nie spotykają się, żeby umówić się gdzieś tam na seks.
Kurde, ja czułem się realnie podrywanym wielokrotnie na ulicy i w sklepie (to też w zasadzie ulica) i szok... ale mam zamiar zacząć korzystać.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Ostatnio jedna fajna pani w Biedronce spojrzała na mnie, na moją klatkę i znów na mnie. I przesunęła się. Ja zacząłem wybierać bułki "poranne" a naglę słyszę pieszczotliwie nad sobą "Świeżutkie?" To ona z uśmiechem zalotnym ale ja tylko uprzejmie z uśmiechem że chyba tak, świeżutkie i pani poszła sobie. A trzeba było może powiedzieć tak: "Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem". Co sądzicie?
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-22, 07:34   #42
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Kurde, ja czułem się realnie podrywanym wielokrotnie na ulicy i w sklepie (to też w zasadzie ulica) i szok... ale mam zamiar zacząć korzystać.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Ostatnio jedna fajna pani w Biedronce spojrzała na mnie, na moją klatkę i znów na mnie. I przesunęła się. Ja zacząłem wybierać bułki "poranne" a naglę słyszę pieszczotliwie nad sobą "Świeżutkie?" To ona z uśmiechem zalotnym ale ja tylko uprzejmie z uśmiechem że chyba tak, świeżutkie i pani poszła sobie. A trzeba było może powiedzieć tak: "Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem". Co sądzicie?
Tak, powinieneś ją dziko wziąć między regałami, bo o to jej chodziło. Sfrajerzyłeś, to sobie poszła poszukać prawdziwego ogiera, może na dziale mięsnym
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 09:04   #43
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
A trzeba było może powiedzieć tak: "Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem". Co sądzicie?



Nieee! No nie tak . ,, Bułeczką" nazywają to dzieci w przedszkolu. Żeby nie poszła szukać ,,na mięsnym" powinieneś jej zaproponować te bułki na śniadanie po uprzedniej kolacji! O!
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 09:17   #44
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Ja tu o rade pytam, jak sądzę, bardziej doświadczonych a Wy sobie kpicie.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 09:29   #45
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Ja tu o rade pytam, jak sądzę, bardziej doświadczonych a Wy sobie kpicie.
Kim jest osoba doswiadczona w Twoim mniemaniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 09:35   #46
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Ja tu o rade pytam, jak sądzę, bardziej doświadczonych a Wy sobie kpicie.

, no co Ty, w życiu! Całkiem serio napisałem!
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 10:04   #47
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Kim jest osoba doswiadczona w Twoim mniemaniu?
Kimś bardziej śmiałym w stosunkach damsko - męskich niż ja a takich jest chyba większość. Nie jestem aż prawiczkiem ale śmiały i doświadczony też nie.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 12:50   #48
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie wiem czy większość kobiet odmówi, nie robią badań statystycznych jednak wiem chociażby jedno - na ulicy ludzie nie spotykają się, żeby umówić się gdzieś tam na seks. Jeśli są to ludzi sobie obcy, zupełnie nieznajomi to już jeśli mówimy o realu - poznają się w klubie, pójdą do kibla i tam oddadzą się zwierzęcej kopulacji (w kiblu to obleśne, chyba już tak postępują tylko szczeniaki), ale już bardziej pojadą do typa/laski na chatę albo do hotelu.

Ile kobiet się zgadza? Nie wiem, to kwestia indywidualna.
W jakich warunkach się zgadzają - real, virtual? Również nie znam odpowiedzi na to pytanie. Niech zostanie to owiane tajemnicą skoro statystyki nie są ważne.

Natomiast jeżeli mówimy o internetowej na początek znajomości no to będzie to m.in. Tinder i inne aplikacje ''randkowe'', żeby poznać kogoś do łóżka.

Naprawdę nie trzeba w tym wielkiej logiki.

Co do kobiet, gdy koleś ma wolną chatę - jedne się zgodzą, inne nie, i tak wielu (albo nawet wszyscy) facetów będzie sądzić, że kobieta jest/była nawina bo poszła z kolesie, którego nie znała do niego na kwadrat. Dobrze, może coś w tym jest bo kobiety muszą bardziej uważać, są narażone na wiele niebezpieczeństw (gwałty, zabójstwa, wywóz do bveli za granicę, organy) no i nie zawsze wygrywa rozum, czasem jest to łut szczęścia.
To w kiblu to zwierzęce kopulacje a w hotelu już normalne?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 22:23   #49
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Kurde, ja czułem się realnie podrywanym wielokrotnie na ulicy i w sklepie (to też w zasadzie ulica) i szok... ale mam zamiar zacząć korzystać.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Ostatnio jedna fajna pani w Biedronce spojrzała na mnie, na moją klatkę i znów na mnie. I przesunęła się. Ja zacząłem wybierać bułki "poranne" a naglę słyszę pieszczotliwie nad sobą "Świeżutkie?" To ona z uśmiechem zalotnym ale ja tylko uprzejmie z uśmiechem że chyba tak, świeżutkie i pani poszła sobie. A trzeba było może powiedzieć tak: "Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem". Co sądzicie?
No wiesz, nie wiem czy bym chciała być poderwana przez facet na ulicy czy w sklepie. Może tak, niby miejsce nie ma znaczenia, no ale sama nie wiem.

"Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem"

Po tych słowach to...zrobiło mi sie dziwnie. Wyczułam tu (być może bezpodstawnie być może nie) jakąś dwuznaczność (widocznie mózg mnie ''oszukał'' albo sama chciałam napisać to co od razu mi się zapaliło w głowie). Podryw Ci się nie udał, wyjątkowo słaby, choć gorsze są dla mnie te typu ''hej mała, bolało jak spadałaś z nieba?''

Myślę, że takich tekstów już nikt nie używa, chyba, że nadal pokolenie naszej klasy. Jestem tak stara, że nawet nie wiem co teraz takie g#niaki mówią i czego używają.

Po prostu spaliłeś se grunt pod nogami.
Jakbym usłyszała coś takiego to też bym zwiała. Takiego ''podrywu'' nie da się docenić, uwierz.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Ja tu o rade pytam, jak sądzę, bardziej doświadczonych a Wy sobie kpicie.
Jak ktoś pisze takie głupoty to ciężko o traktowanie Ciebie poważnie i ciężko o brak kpin . No wybacz.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
To w kiblu to zwierzęce kopulacje a w hotelu już normalne?
Chodziło mi o to, że ludzie również potrafią kopulować czyli uprawiać seks jak zwierzęta. Raczej w kiblu na imprezie nie pojedziesz delikatnie tylko zastosujesz mocne pchnięcia i pojedziesz po całości. W hotelu możesz powiedzmy, że ''eksperymentować'' i uprawiać seks na wiele sposobów. Jednak kibel to miejsce niewygodne to i nie poszalejesz.

To o tym kiblu to dlatego, że niektórzy uważają, iż uprawianie seksu na przykład w kiblu na imprezie jest obrzydliwe ( ''obrzydliwe'' to akurat moje słowo) i w ogóle jak można w kiblu skoro można po ludzku z kulturą jak człowiek iść do hotelu.
Po za tym po co ma ktoś słyszeć zwierzęce kopulacje (innymi słowy seks) w kiblu na imprezie skoro można przenieść to do hotelu.


W kiblu też normalne, po prostu ludzie mają różne gusta, fetysze i perwersje. Co kto lubi.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-23, 11:37   #50
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Mądra, wrażliwa dziewczynka.
Czy tylko mi wydaje się to lekko obrzydliwe, pisać takie rzeczy obcej dorosłej kobiecie? No bez jaj.


A co do tematu wątku - z moim mężem po dobie znajomości pojechałam do lasu, jego autem. Więc pewnie do siebie też bym nie miała problemu go zaprosić gdybym miała warunki.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:14   #51
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;86840225]Czy tylko mi wydaje się to lekko obrzydliwe, pisać takie rzeczy obcej dorosłej kobiecie? No bez jaj.


A co do tematu wątku - z moim mężem po dobie znajomości pojechałam do lasu, jego autem. Więc pewnie do siebie też bym nie miała problemu go zaprosić gdybym miała warunki.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk[/QUOTE]

Miłóść od pierwszego wejrzenia?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:16   #52
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Miłóść od pierwszego wejrzenia?
A to musi byc milosc od pierwszego wejrzenia aby zaczynac znajomosc od seksu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:19   #53
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Miłóść od pierwszego wejrzenia?
Można tak powiedzieć Chociaż bardziej silne zauroczenie, niż miłość - miłość wyewoluowała z czasem, równie silna co początkowe zauroczenie (już 5 lat a my nadal jesteśmy zakręceni na swoim punkcie). Od razu świetnie się dogadaliśmy, była niesamowita chemia, motylki w brzuchu, nieprzespane noce. Mimo, że było to dosyć szalone, to raczej żadne z nas nie zakładało, że jest to jednorazowa przygoda. Ot, poniosło nas przy pierwszej okazji, a żadne z nas nie widziało powodu, by się hamować

EDIT: Dodam, że do lasu pojechaliśmy w zasadzie po prostu by posiedzieć na łonie natury, tylko potem samo jakoś tak wyszło :P

Edytowane przez 97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Czas edycji: 2019-05-23 o 12:23
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 13:40   #54
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;86840225]Czy tylko mi wydaje się to lekko obrzydliwe, pisać takie rzeczy obcej dorosłej kobiecie? No bez jaj.[/QUOTE]
Ja miałem wtedy ograniczoną zdolność rozpoznania znaczenia tego czynu i kierowania moim postępowaniem spowodowaną euforią po przeczytaniu wpisów.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
"Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem"

Po tych słowach to...zrobiło mi sie dziwnie. Wyczułam tu (być może bezpodstawnie być może nie) jakąś dwuznaczność (widocznie mózg mnie ''oszukał'' albo sama chciałam napisać to co od razu mi się zapaliło w głowie). Podryw Ci się nie udał, wyjątkowo słaby, choć gorsze są dla mnie te typu ''hej mała, bolało jak spadałaś z nieba?''
Ja przecież tego jej nie powiedziałem i raczej nie powiedziałbym. Przeczytaj uważnie jeżeli Ci się chce, znaczy czytać.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Jeżeli się zdecyduję w podobnej sytuacji, to po prostu zapytam czy idziemy się kochać albo "gdzie idziemy, u mnie nie bardzo są teraz warunki", chrzanić to.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 13:42   #55
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Ja miałem wtedy ograniczoną zdolność rozpoznania znaczenia tego czynu i kierowania moim postępowaniem spowodowaną euforią po przeczytaniu wpisów.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------


Ja przecież tego jej nie powiedziałem i raczej nie powiedziałbym. Przeczytaj uważnie jeżeli Ci się chce, znaczy czytać.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Jeżeli się zdecyduję w podobnej sytuacji, to po prostu zapytam czy idziemy się kochać albo "gdzie idziemy, u mnie nie bardzo są teraz warunki", chrzanić to.

Po prostu nie traktuj kobiet jak dzieci, które się klepie po głowie bo pierwszy raz zrobiły coś dobrego. To ubliżające.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 13:49   #56
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;86840225]Czy tylko mi wydaje się to lekko obrzydliwe, pisać takie rzeczy obcej dorosłej kobiecie? No bez jaj.
[/QUOTE]

Paskudztwo.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 14:00   #57
Roxien
Przyczajenie
 
Avatar Roxien
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 24
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Kurde, ja czułem się realnie podrywanym wielokrotnie na ulicy i w sklepie (to też w zasadzie ulica) i szok... ale mam zamiar zacząć korzystać.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Ostatnio jedna fajna pani w Biedronce spojrzała na mnie, na moją klatkę i znów na mnie. I przesunęła się. Ja zacząłem wybierać bułki "poranne" a naglę słyszę pieszczotliwie nad sobą "Świeżutkie?" To ona z uśmiechem zalotnym ale ja tylko uprzejmie z uśmiechem że chyba tak, świeżutkie i pani poszła sobie. A trzeba było może powiedzieć tak: "Prawdę mówiąc, wolałbym skosztować cieplejszej z takim tez przedziałkiem". Co sądzicie?
Prawdopodobnie odeszłabym bez słowa z zażenowania xD
Roxien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 18:22   #58
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez Roxien Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie odeszłabym bez słowa z zażenowania xD
A co myślisz... mnie też coś takiego zniesmacza. A zatem co chciałabyś usłyszeć w odpowiedzi na jej miejscu będąc? Ty pierwsza pewnie nie zagadałabyś ale załóżmy, że tak chciałoby Ci się że jednak. Co chciałabyś usłyszeć?
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 22:08   #59
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Mądra, wrażliwa dziewczynka.
Ten Twój komentarz zabrzmiał wielce niepokojąco, obrzydliwe, porównałabym to z napalonym zbokiem pedofilem, fuj. Takie słowa jeszcze kieruje do kobiety i tutaj nie ma znaczenia czy to dziecko (jak dziecko to masz ''łatkę'' pedofila wtedy) czy kobieta.

Jednak nick masz adekwatny. zaburzony. Pytanie w jakim sensie, bo ja myślę, że to na każdej płaszczyźnie może być. No tutaj bynajmniej pokazałeś co potrafisz.

Jeszcze chwila i dostaniesz ode mnie przydomek ''stulejarz'' bo pewnie tak jest, a nawet jeśli nie to sorry, ale ja zdania nie zmienię. Oceniam na podstawie tego co zostało mi przedstawione czy w tej wypowiedzi czy w Twoim wątku.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Ja miałem wtedy ograniczoną zdolność rozpoznania znaczenia tego czynu i kierowania moim postępowaniem spowodowaną euforią po przeczytaniu wpisów.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Miałeś ograniczoną zdolność rozpoznania znaczenia tego czynu i kierowania swoim postępowaniem spowodowane euforią po przeczytaniu wpisów? A to co ćpałeś, byłeś upalony, że miałeś ograniczoną zdolność do rozpoznania czynów?

To pierwsze co nasunęło mi się na myśl. Nie tłumacz się bo to Cię właśnie nie tłumaczy. Saby argument, no ale winny zawsze się tłumaczy.


Ja przecież tego jej nie powiedziałem i raczej nie powiedziałbym. Przeczytaj uważnie jeżeli Ci się chce, znaczy czytać.

Przeczytałam uważnie i wiem co napisałeś. Nawet jeśli tego nie zrobiłeś, mógłbyś i co? Podrywanie na ulicy czy w sklepie jest po prostu wg mnie słabe. No, ale już gdzieś tam pokazywałeś, że następnym razem tak zrobisz. Powodzenia.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Jeżeli się zdecyduję w podobnej sytuacji, to po prostu zapytam czy idziemy się kochać albo "gdzie idziemy, u mnie nie bardzo są teraz warunki", chrzanić to.
Hm, ja bym zrobiła to tradycyjnie tak, zagaduje do mnie koleś powiedzmy 6/10 o seks, idziemy się bzykać to pewnie dostałby w pysk albo bym go wyśmiała, przychodzi CHAD 10/10 i z chęcią dam mu się wygrzmocić

Ach, ta moja hipokryzja i niesprawiedliwość. Przynajmniej jestem szczera jak zwykle zresztą.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 22:15   #60
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pójście z nowo poznanym do niej do domu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Ten Twój komentarz zabrzmiał wielce niepokojąco, obrzydliwe, porównałabym to z napalonym zbokiem pedofilem, fuj. Takie słowa jeszcze kieruje do kobiety i tutaj nie ma znaczenia czy to dziecko (jak dziecko to masz ''łatkę'' pedofila wtedy) czy kobieta.

Jednak nick masz adekwatny. zaburzony. Pytanie w jakim sensie, bo ja myślę, że to na każdej płaszczyźnie może być. No tutaj bynajmniej pokazałeś co potrafisz.

Jeszcze chwila i dostaniesz ode mnie przydomek ''stulejarz'' bo pewnie tak jest, a nawet jeśli nie to sorry, ale ja zdania nie zmienię. Oceniam na podstawie tego co zostało mi przedstawione czy w tej wypowiedzi czy w Twoim wątku.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Hm, ja bym zrobiła to tradycyjnie tak, zagaduje do mnie koleś powiedzmy 6/10 o seks, idziemy się bzykać to pewnie dostałby w pysk albo bym go wyśmiała, przychodzi CHAD 10/10 i z chęcią dam mu się wygrzmocić

Ach, ta moja hipokryzja i niesprawiedliwość. Przynajmniej jestem szczera jak zwykle zresztą.
Ale Cię wzięło...
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 10:45:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.