Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 16:41   #31
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Exclamation Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jestem

Agassek też mam wrażenie, że by znalazły wspólny język

Z tą wagą to częściowo na pewno woda, bo czuję takie napompowanie inne niż przy zwykłym tyciu… ale nie oszukujmy się, klasycznego tłuszczu też przybyło i to niemało No nic na wiosnę będziemy fit… najpierw masa potem rzeźba :P
Zjadłabym lody
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 16:56   #32
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja właśnie zjadłam lody

Tzt kończy sprzątać kuchnie a ja sobie leżę

Przeziębiona jestem ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 16:57   #33
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Spacer trwa długo bo im pozwalam wszystko obniuchać Ale kręcimy się "wokół komina".
Zazdroszczę że Ci się tak chce sprzątać, ja bym nie dała rady chyba. Postałam dzisiaj chwilę przy zlewie (a raczej w pewnej odległości ) i od razu plamy mi na nogach wylazły i dół pleców mnie zaczął boleć. Jeszcze chciałam jakieś gary przełożyć do zmywarki bo wczoraj ją czyściłam i w zlewie się kopka naczyń zrobiła. I co? Wylałam sobie z jakiejś miski niezbyt czystą wodę na pół kuchni


To chyba stopy bo się taka mała górka robi. I czasem ona wędruje po brzuchu i nagle znika
Zapasy też jakieś robię, właśnie głównie kosmetyczne bo nikt mi potem nie kupi tego co chcę
Pigment akurat ma wiosenną zniżkę od jutra ☺ ja uzupełniam braki stricte kosmetyczne
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części
Jestem po wizycie i wszystko dobrze. Córka ma juz 3100. GBs, wyniki z moczu i krwi dobre. Za morfologie nawet mnie pochwalił ze bardzo ładna ☺ dziecko juz główką do dołu, czekamy po prostu. Kazał przyjść za dwa tygodnie, to będzie juz 40 tc. O ktg nic nie mówil ale po proszę moją położna zeby za tydzień mi zrobiła ☺ no i powiedział mi ze przywalilam 70 kg. Wg jego wagi to 22 na plusie. Wg mojej 20 opuchniecia normalne, nie wygląda źle, ciśnienie dobre. No i te dretwienia rąk to od obrzekow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:brawo:
Oj nie chciałabym dotrwać do wizyty w 40 tc

Ja też po wizycie. Malutka waży 2300, szyjka już się cosik zmienia, że mięknie, że skraca, przepływy idealne ☺ z wymiarów to kość udowa daje tp na połowę kwietnia, brzuszek na połowę maja także tego długa i chuda kolejna wizyta za 2,5 tyg.

Witam się w nowym wątku
Tak się zastanawiałyśmy czy w 3 części któraś urodzi i tylko jednej się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 16:57   #34
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Chyba za bardzo sie dotlenilam przy otwartych oknach

No spacerow z psiakami tez lezeniem nazwac nie mozna

Ja tak szaleje bo jak pojde we wtorek do szpitala to musze chlopakow zostawic z ubraniami na caly tydzien do przedszkola, z czystym mieszkaniem i z... Papierem toaletowym wiec kupilam duzy zapas

Maz by ogarnal tak czy inaczej ale jakos tak musze miec jakies zajecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba się zgubiłam... czemu we wtorek idziesz do szpitala?

Cocci - kolejna wizyta za 2,5 tyg czyli kiedy ? Ja mam 5 kwietnia

Edytowane przez coco00
Czas edycji: 2019-03-20 o 16:59
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 16:57   #35
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zjadłam lody

Tzt kończy sprzątać kuchnie a ja sobie leżę

Przeziębiona jestem ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie też coś chyba bierze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 16:59   #36
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

IMG_1535.jpgheh dostałam radlerka z kokarda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 17:00   #37
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jestem i jaaaaaa

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Hahaha ja bym miala milion telefonow co, gdzie jest, czy jest itd... a brak papieru toaletowego zauwazylby jakby mial ostatni listek.

Najbardziej obawiam sie o rachunki... Niektore przelewy sa ustawione cyklicznie, niektore ustawilam z data na przyszlosc ale sa takie, ktore dostajemy na biezaco na maila albo trzeba sie zalogowac na platforme wiec w excelu przygotowalam mezowi rozpiske z kalkulacja co, kiedy zaplacic i gdzie znajdzie fakture.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też właśnie wczoraj myślałam czy wszystko na bieżąco opłacone. Ale ok, następne rachunki dopiero w kwietniu.

Dowaliłaś tym sprzątaniem
Moja misja na dziś to byłą wizyta u alergologa. Niby żadna wielka ekspedycja, ale ledwo żyję. Mała naparzała mnie po brzuchu już od 12, prawie 2 godziny koczowania w przychodni tak się wierciła, że miałam doooooość. Po prostu dość. Ludzie co chwila się na mnie patrzyli czy przypadkiem chyba nie zacznę rodzić, bo cały czas trzymałam się za falujący brzuch. Na koniec tego musiałam jeszcze podejść do Pepco, na szczęście w drodze na przystanek, bo oczywiście na jutro mam ubrać młodego na zielono z okazji wiosny. Były tylko neonowe zielone koszulki w rozmiarze, ale nie dałabym rady turlać się nigdzie więcej na poszukiwania. Na szczęście jakiś autobus przyjechał od razu i po 4h wróciłam do domu. Brzuch wielki, twardy, plecy masakra. Stałam pól godziny pod prysznicem.

A do tego młody uczulony na prawie wszystko co się da.

Na jutro mam wizytę u gina niech popatrzy jak tam podwozie trzyma, bo ta głowa między nogami jakoś mnie przeraża. Muszę kupić jeszcze wkładki do butów młodemu i podejść do zielarskiego. Na szczęście wszystko jest w obrębie gina. Chociaż dzisiejsza wycieczka to nie były jakieś hektary :/ Jutro odbieram wynik z gbs, wszystko więc już będzie gotowe, mogę rodzić

A co do lampki - młody ma chmurkę nad łóżkiem do czytania. Jest ok, polecam.
A na nocne przewijanie mam skromnego szopka z Ikei. Malutki, nie razi, przenośny, z wewnętrzną baterią, do przewijania i karmienia będzie ok.
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50424266/
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 17:03   #38
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Jestem

Agassek też mam wrażenie, że by znalazły wspólny język

Z tą wagą to częściowo na pewno woda, bo czuję takie napompowanie inne niż przy zwykłym tyciu… ale nie oszukujmy się, klasycznego tłuszczu też przybyło i to niemało No nic na wiosnę będziemy fit… najpierw masa potem rzeźba :P
Zjadłabym lody
Ja się przed chwilą kąpałam i pod prysznicem sobie myślałam o lodach z Good Lood które mam w zamrażarce

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Pigment akurat ma wiosenną zniżkę od jutra  ja uzupełniam braki stricte kosmetyczne :brawo:
Oj nie chciałabym dotrwać do wizyty w 40 tc

Ja też po wizycie. Malutka waży 2300, szyjka już się cosik zmienia, że mięknie, że skraca, przepływy idealne  z wymiarów to kość udowa daje tp na połowę kwietnia, brzuszek na połowę maja także tego długa i chuda kolejna wizyta za 2,5 tyg.

Witam się w nowym wątku
Tak się zastanawiałyśmy czy w 3 części któraś urodzi i tylko jednej się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A właśnie pamiętałam o tym Pigmencie rano bo koleżanka coś tam chce na zaś a jej się nie opłaca za wysyłkę płacić. Obiecałam że popatrzę co potrzebuję.... i zapomniałam
Ładna waga już Fajnie z tą szyjką, moja dalej trzyma. Oby się nie okazało, że jest żelazna
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 17:03   #39
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Spacer trwa długo bo im pozwalam wszystko obniuchać Ale kręcimy się "wokół komina".
Zazdroszczę że Ci się tak chce sprzątać, ja bym nie dała rady chyba. Postałam dzisiaj chwilę przy zlewie (a raczej w pewnej odległości ) i od razu plamy mi na nogach wylazły i dół pleców mnie zaczął boleć. Jeszcze chciałam jakieś gary przełożyć do zmywarki bo wczoraj ją czyściłam i w zlewie się kopka naczyń zrobiła. I co? Wylałam sobie z jakiejś miski niezbyt czystą wodę na pół kuchni


To chyba stopy bo się taka mała górka robi. I czasem ona wędruje po brzuchu i nagle znika
Zapasy też jakieś robię, właśnie głównie kosmetyczne bo nikt mi potem nie kupi tego co chcę
Jak mi cos niezdarnie idzie albo cos spadnie to leca takie siarczyste epitety...

Kosmetyki tez pozamawialam
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części
Jestem po wizycie i wszystko dobrze. Córka ma juz 3100. GBs, wyniki z moczu i krwi dobre. Za morfologie nawet mnie pochwalił ze bardzo ładna ☺ dziecko juz główką do dołu, czekamy po prostu. Kazał przyjść za dwa tygodnie, to będzie juz 40 tc. O ktg nic nie mówil ale po proszę moją położna zeby za tydzień mi zrobiła ☺ no i powiedział mi ze przywalilam 70 kg. Wg jego wagi to 22 na plusie. Wg mojej 20 opuchniecia normalne, nie wygląda źle, ciśnienie dobre. No i te dretwienia rąk to od obrzekow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo fajna waga
Dobrze, ze wszystko w normie.
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Nufcia ja też nawet z myciem naczyń mam problem. Ręce na , dretwieja. Ledwo sięgam. Bałagan robię, woda chlapie. Ostatnio jak mylam wazon to woda mi chlusnął z niego na ziemię tz , kazał usiąść, posprzątał za mnie. Zmywarkę w ostatnim miesiącu raz opróżnialam. Tz to robi, nawet pranie jak wodzi to za mnie wiesza albo chociaż mi miskę przyniesie. No jeszcze trochę i będziemy znowu zgrabne, sprawne zwinne i w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na ten moment kiedy bede chodzic z gracja, bede lekka... Ahhh 🤩

Ale najpierw trzeba wypchnac arbuza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 17:10   #40
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Gratuluję wizyt Dobrze, że wszystko dobrze
Jessuuu lody. Wiecie jakie dobre jadłam w niedzielę? Jedne ferrero roche, a drugie czekolada belgijska, te ogólnie smakowały jak ta czekolada nussbeisser z okienkiem, nawet miała takie duże laskowe orzechy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 17:15   #41
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Chyba się zgubiłam... czemu we wtorek idziesz do szpitala?

Cocci - kolejna wizyta za 2,5 tyg czyli kiedy ? Ja mam 5 kwietnia
Jeszcze nie wiem czy pojde bo decyzja bedzie po poniedzialkowej wizycie jak Leo nie przykoksi za wiele wole sie na to przygotowac.
Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Jestem i jaaaaaa


Ja też właśnie wczoraj myślałam czy wszystko na bieżąco opłacone. Ale ok, następne rachunki dopiero w kwietniu.

Dowaliłaś tym sprzątaniem
Moja misja na dziś to byłą wizyta u alergologa. Niby żadna wielka ekspedycja, ale ledwo żyję. Mała naparzała mnie po brzuchu już od 12, prawie 2 godziny koczowania w przychodni tak się wierciła, że miałam doooooość. Po prostu dość. Ludzie co chwila się na mnie patrzyli czy przypadkiem chyba nie zacznę rodzić, bo cały czas trzymałam się za falujący brzuch. Na koniec tego musiałam jeszcze podejść do Pepco, na szczęście w drodze na przystanek, bo oczywiście na jutro mam ubrać młodego na zielono z okazji wiosny. Były tylko neonowe zielone koszulki w rozmiarze, ale nie dałabym rady turlać się nigdzie więcej na poszukiwania. Na szczęście jakiś autobus przyjechał od razu i po 4h wróciłam do domu. Brzuch wielki, twardy, plecy masakra. Stałam pól godziny pod prysznicem.

A do tego młody uczulony na prawie wszystko co się da.

Na jutro mam wizytę u gina niech popatrzy jak tam podwozie trzyma, bo ta głowa między nogami jakoś mnie przeraża. Muszę kupić jeszcze wkładki do butów młodemu i podejść do zielarskiego. Na szczęście wszystko jest w obrębie gina. Chociaż dzisiejsza wycieczka to nie były jakieś hektary :/ Jutro odbieram wynik z gbs, wszystko więc już będzie gotowe, mogę rodzić

A co do lampki - młody ma chmurkę nad łóżkiem do czytania. Jest ok, polecam.
A na nocne przewijanie mam skromnego szopka z Ikei. Malutki, nie razi, przenośny, z wewnętrzną baterią, do przewijania i karmienia będzie ok.
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50424266/
Uczulony jest na jedzenie czy na wziewne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 18:00   #42
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt Dobrze, że wszystko dobrze
Jessuuu lody. Wiecie jakie dobre jadłam w niedzielę? Jedne ferrero roche, a drugie czekolada belgijska, te ogólnie smakowały jak ta czekolada nussbeisser z okienkiem, nawet miała takie duże laskowe orzechy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My z mężem do tej pory wspominamy z zeszłego roku jakieś kakaowe z całą górą gwiazdek Magic Stars
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 18:53   #43
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Chyba się zgubiłam... czemu we wtorek idziesz do szpitala?

Cocci - kolejna wizyta za 2,5 tyg czyli kiedy ? Ja mam 5 kwietnia
5 kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 18:55   #44
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja tez się melduję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 18:55   #45
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

A idźcie. W GL były mlecznocytrynowe z herbatnikami i nie zdążyłam spróbować Ferrero uwielbiam. Magic Stars całkiem całkiem, niedawno były! A zjadłabym jakiekolwiek
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:08   #46
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

A ja nie mam ochoty na lody

Ja coś czuje ze sobie znowu pochodzę do 40tc, albo i dłużej. Ale na wszelki wypadek wypełnia dzisiaj wkoncu mój plan porodu. Zaczęłam nawet ciuszki składać do szafki ale udało się tylko bodziak i na 56 jutro będę kończyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:11   #47
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
A idźcie. W GL były mlecznocytrynowe z herbatnikami i nie zdążyłam spróbować Ferrero uwielbiam. Magic Stars całkiem całkiem, niedawno były! A zjadłabym jakiekolwiek
Jadłam te cytrynowe

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Tylko ja mam koło siebie ze 3 ich punkty. W tym jeden czynny do północy
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:30   #48
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
5 kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to fajnie znowu razem wizytujemy

Zjadłam tonę fryteczek z majo i keczupkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:43   #49
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jutro po fryzjerze postaram się wszystko uzupełnić na 1 stronie o co mnie prosilyscie

Wzięłam dziś łyka herbaty z liści malin i bleh, odrzucilo mnie, a przed ciążą piłam... mężowi za to posmakowala i pije za mnie

Zostało mi trochę krewetek a nie chce już robić z makaronem, macie jakieś fajne przepisy na przekąski z krewetkami? To są te krolewskie taka średnia wielkość przychodzi jutro kilka osób do nas na mecz więc coś bym ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 19:44   #50
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My lecimy na zdrowo. Kanapki z awokado i jajkiem i pomidorem ☺

Dziewczyny któraś brała pimafucim w ciąży? Interesuje mnie czy dawką 3 czy 6 globulek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:53   #51
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Jutro po fryzjerze postaram się wszystko uzupełnić na 1 stronie o co mnie prosilyscie

Wzięłam dziś łyka herbaty z liści malin i bleh, odrzucilo mnie, a przed ciążą piłam... mężowi za to posmakowala i pije za mnie

Zostało mi trochę krewetek a nie chce już robić z makaronem, macie jakieś fajne przepisy na przekąski z krewetkami? To są te krolewskie taka średnia wielkość przychodzi jutro kilka osób do nas na mecz więc coś bym ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robię czasami krewetki na ciescie francuskim z mozarellą i kukurydzą zapiekane w piekarniku.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 20:02   #52
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ja się przed chwilą kąpałam i pod prysznicem sobie myślałam o lodach z Good Lood które mam w zamrażarce



A właśnie pamiętałam o tym Pigmencie rano bo koleżanka coś tam chce na zaś a jej się nie opłaca za wysyłkę płacić. Obiecałam że popatrzę co potrzebuję.... i zapomniałam
Ładna waga już Fajnie z tą szyjką, moja dalej trzyma. Oby się nie okazało, że jest żelazna
Ja też biorę krem bb na teraz i tusz do rzęs na zaś i nie wiem czy coś jeszcze...do 150 raczej nie dobije a jak mam jechac do sklepu stacjonarnego to na to samo wyjdzie co wysylka ;-)
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt Dobrze, że wszystko dobrze
Jessuuu lody. Wiecie jakie dobre jadłam w niedzielę? Jedne ferrero roche, a drugie czekolada belgijska, te ogólnie smakowały jak ta czekolada nussbeisser z okienkiem, nawet miała takie duże laskowe orzechy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ach fanka czekolady ja nie przepadam za czekoladowymi
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
A idźcie. W GL były mlecznocytrynowe z herbatnikami i nie zdążyłam spróbować Ferrero uwielbiam. Magic Stars całkiem całkiem, niedawno były! A zjadłabym jakiekolwiek
Aaaa były, nawet i w niedzielę ;-)
Spróbowałam tylko i w sumie takie bez szału. Spodziewałam się bardziej mlecznego niż kwaśnego smaku ach i bałam się zgagi po nich
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
O to fajnie znowu razem wizytujemy

Zjadłam tonę fryteczek z majo i keczupkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miala byc wizyta za 2 tyg ale doktorek ma za duzo pacjentek w srode, wiec zaprosil w piatek. A ile Twój synuś waży teraz? Pamiętam, że maluchy szły łeb w łeb ;-)

Fryty tez bym zjadla ;-)
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Jutro po fryzjerze postaram się wszystko uzupełnić na 1 stronie o co mnie prosilyscie

Wzięłam dziś łyka herbaty z liści malin i bleh, odrzucilo mnie, a przed ciążą piłam... mężowi za to posmakowala i pije za mnie

Zostało mi trochę krewetek a nie chce już robić z makaronem, macie jakieś fajne przepisy na przekąski z krewetkami? To są te krolewskie taka średnia wielkość przychodzi jutro kilka osób do nas na mecz więc coś bym ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A po co przed ciążą piłaś ?

Weekend coraz bliżej! Upiekłam ciasto szarlotkę z bezą i...ukroilam kawalek jeszcze niewystudzonej i wcielam właśnie. Jak beza totalnie opadnie to tylko przez moje łakomstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Jutro po fryzjerze postaram się wszystko uzupełnić na 1 stronie o co mnie prosilyscie

Wzięłam dziś łyka herbaty z liści malin i bleh, odrzucilo mnie, a przed ciążą piłam... mężowi za to posmakowala i pije za mnie

Zostało mi trochę krewetek a nie chce już robić z makaronem, macie jakieś fajne przepisy na przekąski z krewetkami? To są te krolewskie taka średnia wielkość przychodzi jutro kilka osób do nas na mecz więc coś bym ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krewetki na maśle z czosnkiem,chilli i pietruszką na kwestii smaku masz przepis, podaje sie z bagietka ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 20:03   #53
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja tez upiekłam ciastka na mące z orzeszków❤️ i tez wcinam miękkie i ciepłe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 20:46   #54
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Witam się i ja my po sesji ciazowej, było super, teraz czekam na efekty i można u mnie dopisać że synek Wojtuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 21:04   #55
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ach fanka czekolady ja nie przepadam za czekoladowymiAaaa były, nawet i w niedzielę ;-)
Spróbowałam tylko i w sumie takie bez szału. Spodziewałam się bardziej mlecznego niż kwaśnego smaku ach i bałam się zgagi po nich Miala byc wizyta za 2 tyg ale doktorek ma za duzo pacjentek w srode, wiec zaprosil w piatek. A ile Twój synuś waży teraz? Pamiętam, że maluchy szły łeb w łeb ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja z kolei też należę do teamu czekoladowego

Teraz go chyba nie ważyła... powiem szczerze, że jak przyłożyła usg i powiedziała, że ułożony miednicowo to już tylko o tym myślałam i gadałam, w ogóle to z wrażenia chyba miałam świeczki w oczach
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 21:44   #56
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
My lecimy na zdrowo. Kanapki z awokado i jajkiem i pomidorem ☺

Dziewczyny któraś brała pimafucim w ciąży? Interesuje mnie czy dawką 3 czy 6 globulek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brałam napewno, ale nie wiem jaka dawka...Raczej te 6.

Ale smakołyki pichcicie. Ja nie mam jakoś weny, więc jakby któraś chciała mnie zaprosić...

Mlody mi rozsadzi brzuch. Położyłam się w końcu na boku i mam teraz spokój. Boję się ruszyć, bo się obudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 21:46   #57
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja też dziś jadłam lody no tylko z Lidla ale zawsze się liczy. Dziś słyszałam odgłos w brzuchu jakby strzeliła paznokciami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 22:51   #58
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Spać coś nie mogę, jakoś dziwnie się zestresowalam różnymi glupotami, w ogóle nie związanymi z porodem/dzieckiem. Niech już noc minie albo mi przejdzie, bo aż czuje takie spiecie w skroniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 03:39   #59
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mój brzuch boli cała noc ;(



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 04:59   #60
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry.

U mnie noc na szczęście przespana.
Ja nie wiem Kiedy wy to wszystko robicie. Generalne sprzątanie, pieczenie... Ja codziennie mam coś do załatwienia żeby wyrobić się przed porodem, a tak to wszystko w domu idzie 3 razy wolniej bo poleguję w międzyczasie. Chodzę jak kaczka. Dobrze, że się ciepło zrobiło bo kurtka mi się już nie zapina.

Dziś jadę wymienić opony i odebrać paczkomat, w międzyczasie szybkie zakupy, obiad, pranie i znowu tak zleci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.