Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-28, 18:30   #2731
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

...a u mnie pedicure na trawie
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 18:32   #2732
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ciekawam efektu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0A718E7B-2830-4C8B-AE91-5ADE785498DF.jpg (216,4 KB, 41 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 18:36   #2733
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

mam jeszcze te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50E566BE-96CB-4FD0-9E39-D3BFA97828A7.jpg (186,9 KB, 34 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 18:50   #2734
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

I to jest luksus Caffe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 21:12   #2735
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Z surową oceną samej siebie, to jest trochę tak, że mam dysmorfofobię, a trochę tak, że zatrzymałam się na obrazie siebie sprzed 8-10 lat, kiedy mój ówczesny chłopak robił mi dużo zdjęć. Nie dalej jak wczoraj zdałam sobie sprawę, że nie ma nic złego wyglądać czasem jak ciotka, młoda, ale ciotka, a nie studentka. Wciąż porównywałam się do 20-kilkulatek z dokładnie takim skutkiem, jakiego można się spodziewać. Kobiety po 30stce uważałam za... stare

Za namową, właściwie wierceniem dziury w brzuchu przez znajomą odnowiłam stare konto na portalu randkowym. Dzisiaj dałam się namówić na jak mi się wydawało spontaniczne spotkanie, ale facet okazał się zwyczajnie niecierpliwy, a randka z gatunku - koszmar. Nadpobudliwy i trochę zbyt mocno opalony gość, który próbował brylować, co to nie jest zwyczajem w "Ameryce czy Anglii", przepytywał mnie o moje poprzednie związki, powody rozstań, inne portale i aplikacje randkowe, których używam, stanowisko wobec małżeństwa, opowiedział o przebiegu swojego rozwodu, a na deser dodam, że używał słów, których znaczenia nie ogarniał i sypał z widelczyka wszędzie kawałkami ciasta, bo gestykulował jedząc...

Też robiłam dziś pedicure, ale tradycyjny. Nie lubię tych złuszczających skarpetek, bo później jest taka wylinka i nie można przez pewien czas pokazać stóp. Skóra odpada płatami
Ale trawy to zazdroszczę. Chodziłabym!
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 21:50   #2736
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Unhappy Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór ��
La Mary a tam piękna �� normalna, po 40 a nawet 40 i cztery �� tylko duchem młoda jak i Wy dziewczyny
Pani R: teraz piszę serio nie uważam, żebyś mogła odczuwać jakikokwiek dyskomfort z powodu swojego wieku/wyglądu... sama sobie to robisz (przepraszam jeśli zbyt dosłownie) jesteś młoda i piękna

Wróciliśmy po tygodniowych urlopach, czeka na mnie Budapeszt - wyścigi F1 - dam radę...�� i może zdobędziemy kolejny autograf R. Kubicy a potem Rysy...to dla mnie
Oj i autko przyszło piękne jest

————————⠀”——-

Edytuję: biust ze zdj. mój osobisty i wyhodowany na siłce�� jak wiecie już, mam trochę bzika na punkcie ćwiczeń niestety, dlatego nawet na wakacjach staram się być fit i na spacery chodzę, średnio to 12/14 km i taki obuw jak na zdj daje radę, a powierzchnia rożna ��

————————⠀”——————-
nie chcę, żeby to podziękowanie miało wydźwięk hm... gruboskórny, naprawdę dziękuję za dobre słowa, tu chyba dochodzi do głosu moje niedowartościowanie �� nigdy nie uważałam się za piękną... piękna jest hm... Monika Belucci ❤️
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 530D7665-8A24-49EE-8266-2334BCB5D184.jpg (262,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 534692A2-2AC9-42C0-9D3A-5DF54B6C1065.jpg (341,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 900C80A9-2570-4591-9F24-DF750F7D496F.jpg (304,0 KB, 48 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-07-28 o 22:19
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 04:20   #2737
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Psik Wy, mam jeszcze olejki, nie kupie kolejnego
30 stopni, niezle...ochłodzenie idzie...Przymierzyłam dziś wszystkie wątpliwe kiecki i tylko dwie odłożyłam - jedna za obszerna, druga zbyt dopasowana. Na urlop nałożę nowe na plaze, a nie te same sprawdzone od lat. I krotkie
Pocwiczyłam. W lodowce mam cydr dla mamy i...prosecco właśnie. Kusi mnie, jak wszystko, co nowe, ale potem włacza się alarm kaloryczny, wiec pewnie będę uszczesliwiala mame...
Prosecco

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87034660]Koszula piżamowa, troche jest . Zainspirowałam się topem Brooke Shields jaki miała w Błękitnej Lagunie. Jeszcze wahałam się pomiędzy tą w załączniku, ale droższa była o 50%.

U mnie dziś japonskie katsu curry [/QUOTE]

Piekna ta koszula

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Z surową oceną samej siebie, to jest trochę tak, że mam dysmorfofobię, a trochę tak, że zatrzymałam się na obrazie siebie sprzed 8-10 lat, kiedy mój ówczesny chłopak robił mi dużo zdjęć. Nie dalej jak wczoraj zdałam sobie sprawę, że nie ma nic złego wyglądać czasem jak ciotka, młoda, ale ciotka, a nie studentka. Wciąż porównywałam się do 20-kilkulatek z dokładnie takim skutkiem, jakiego można się spodziewać. Kobiety po 30stce uważałam za... stare

Za namową, właściwie wierceniem dziury w brzuchu przez znajomą odnowiłam stare konto na portalu randkowym. Dzisiaj dałam się namówić na jak mi się wydawało spontaniczne spotkanie, ale facet okazał się zwyczajnie niecierpliwy, a randka z gatunku - koszmar. Nadpobudliwy i trochę zbyt mocno opalony gość, który próbował brylować, co to nie jest zwyczajem w "Ameryce czy Anglii", przepytywał mnie o moje poprzednie związki, powody rozstań, inne portale i aplikacje randkowe, których używam, stanowisko wobec małżeństwa, opowiedział o przebiegu swojego rozwodu, a na deser dodam, że używał słów, których znaczenia nie ogarniał i sypał z widelczyka wszędzie kawałkami ciasta, bo gestykulował jedząc...

Też robiłam dziś pedicure, ale tradycyjny. Nie lubię tych złuszczających skarpetek, bo później jest taka wylinka i nie można przez pewien czas pokazać stóp. Skóra odpada płatami
Ale trawy to zazdroszczę. Chodziłabym!
Kazdy chyba tak mial, ze w wieku licealno-studenckim patrzylo sie na osoby 10-15 lat starsze i ta roznica wieku wydawala sie byc ogromna przepascia, a tu w mgnieniu oka te 10-15 lat minelo i mamy tyle lat i wcale nie czujemy sie stare. Ostatnio do mnie babka, ktora pare tygodni temu skonczyla 36 lat wypalila z tekstem, ze "jej nie wypada tego czy tamtego, bo ona ma juz OLABOGA PRAWIE 40 LAT", a ja jej na to ze spokojem, ze jestem od niej tylko niewiele ponad 4 lata mlodsza, a czuje sie bardzo mlodo i to wszystko jest w naszych glowach.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 05:51   #2738
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

A wracajac jeszcze na chwile do lakierow do paznokci Essie, to w zimowych klimatach nalozylam wlasnie Merino cool Na razie na szybko dwie warstwy, bo zaraz wychodze, wieczorem doloze trzecia. Wracam do naturalnych paznokci i tradycyjnych lakierow, bo mam tych essiakow od groma i tylko lezaly i sie kurzyly.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6544.jpg (81,3 KB, 45 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:11   #2739
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka super paznokcie.

Kolejny gorący dzień się zapowiada i jeszcze jutro tak ma być. Potem spadek temp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:13   #2740
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka przepiękny ten kolor Essie
Już zamawiam...

Moja kolekcja lakierów jest wyjątkowo skromna ale tylko dlatego, że rzadko sięgam po lakiery. Niedawno robiłam porządki i sporo starych, prawie nietkniętych lakierów wyrzuciłam.

IMG_5365.jpg

Miłego dnia



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:22   #2741
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kasztanka super paznokcie.

Kolejny gorący dzień się zapowiada i jeszcze jutro tak ma być. Potem spadek temp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


U mnie tez ochlodzenie w najblizszych dniach, 7-8 stopni i deszcz
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 08:33   #2742
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Edytuję: biust ze zdj. mój osobisty i wyhodowany na siłce�� jak wiecie już, mam trochę bzika na punkcie ćwiczeń niestety, dlatego nawet na wakacjach staram się być fit i na spacery chodzę, średnio to 12/14 km i taki obuw jak na zdj daje radę, a powierzchnia rożna ��
Czemu niestety? Super, że Ci się chce . A piękno, to pojęcie względne.

Wiele różnych typów urody może sie bardzo podobać, niekoniecznie trzeba być Bellucci. Mnie, paradoksalnie, Instagram wyleczył z paru kompleksów, bo zobaczyłam na nim dziewczyny/kobiety z podobnymi 'defektami' do moich, na które albo nikt nie zwraca uwagi, albo wręcz uważane są za atut.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Z surową oceną samej siebie, to jest trochę tak, że mam dysmorfofobię, a trochę tak, że zatrzymałam się na obrazie siebie sprzed 8-10 lat, kiedy mój ówczesny chłopak robił mi dużo zdjęć. Nie dalej jak wczoraj zdałam sobie sprawę, że nie ma nic złego wyglądać czasem jak ciotka, młoda, ale ciotka, a nie studentka. Wciąż porównywałam się do 20-kilkulatek z dokładnie takim skutkiem, jakiego można się spodziewać. Kobiety po 30stce uważałam za... stare

Za namową, właściwie wierceniem dziury w brzuchu przez znajomą odnowiłam stare konto na portalu randkowym. Dzisiaj dałam się namówić na jak mi się wydawało spontaniczne spotkanie, ale facet okazał się zwyczajnie niecierpliwy, a randka z gatunku - koszmar. Nadpobudliwy i trochę zbyt mocno opalony gość, który próbował brylować, co to nie jest zwyczajem w "Ameryce czy Anglii", przepytywał mnie o moje poprzednie związki, powody rozstań, inne portale i aplikacje randkowe, których używam, stanowisko wobec małżeństwa, opowiedział o przebiegu swojego rozwodu, a na deser dodam, że używał słów, których znaczenia nie ogarniał i sypał z widelczyka wszędzie kawałkami ciasta, bo gestykulował jedząc...

Też robiłam dziś pedicure, ale tradycyjny. Nie lubię tych złuszczających skarpetek, bo później jest taka wylinka i nie można przez pewien czas pokazać stóp. Skóra odpada płatami
Ale trawy to zazdroszczę. Chodziłabym!
Jeżeli podobałaś się sobie 8-10 lat temu i uważasz, że byłaś wtedy ładną kobietą, to nadal nią jesteś, uwierz mi. W wieku 35 lat naprawde jeszcze nie straciłaś dużo z tej urody. Zgodze sie z zastrzezona, ze u Ciebie kluczowa jest psychika, a nie wygląd, bo jestem pewna, że ślicznie wyglądasz, tylko nie chcesz w to uwierzyć. Chodzisz nadal na terapie? Rozumiem Cię dobrze, bo sama miałam epizod dysmorfofobii i pamiętam jak fatalnie się wtedy czułam, również miałam okresy porównań samej siebie z przed lat - to straszna męczarnia. Ludzie moga mówic i zapewniac po 100 razy na dzien, ze ładnie wyglądasz, ale jezeli samemu sie w to nie uwierzy, to takie gadanie kompletnie nic nie daje - znam to. Możliwe, że przechodzisz swego rodzaju tzw. kryzys wieku młodego (bo tak, na średniego jesteś jeszcze za młoda). Życze Ci tego co się stalo u mnie - pewnego dnia przestałam być taka surowa względem samej siebie i zaczelam się lubić. Zawsze również w 'naprawianiu glowy' pomagaja mi bardzo cwiczenia.

Jakbys miala ochote sie kiedys spotkac na kawe w Łodzi - daj znac

A co do randek przez neta, to rok temu bawilam na slubie kolezanki, ktora wlasnie poznala swojego męża online - bardzo fajny facet. Jednak za nim do tego doszło przerobiła sporo patafianów i prawie, ze stracila nadzieje na poznanie kogos normalnego. Nie zniechecaj sie jeszcze, poczatki wszystkiego w życiu nie sa latwe .



---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Kasztanka, super kolor! Znam, mniej więcej, Twój typ urody - bardzo pasuje do Ciebie A ten top co Ci się spodobał jest z Free People.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-07-29 o 08:34
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:42   #2743
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87036152]Kasztanka, super kolor! Znam, mniej więcej, Twój typ urody - bardzo pasuje do Ciebie A ten top co Ci się spodobał jest z Free People.[/QUOTE]

Kolor typowo zimowy, akurat pasuje do aury za oknem.
A ogolnie kolorow lakierow mam multum przeroznych - nudziaki, roze, czerwienie, neony, granaty, bordo, zielenie i miety, blekity, zazwyczaj dopasowuje kolor paznokci do ubran, ktore akurat mam na sobie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:47   #2744
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kolor typowo zimowy, akurat pasuje do aury za oknem.
A ogolnie kolorow lakierow mam multum przeroznych - nudziaki, roze, czerwienie, neony, granaty, bordo, zielenie i miety, blekity, zazwyczaj dopasowuje kolor paznokci do ubran, ktore akurat mam na sobie
U mnie podobnie jak u LaMary - przewaga beży, mlecznego różu i bordo. Nic innego nie posiadam .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 09:00   #2745
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87036197]U mnie podobnie jak u LaMary - przewaga beży, mlecznego różu i bordo. Nic innego nie posiadam .[/QUOTE]

Ja sie nie umiem tak ograniczac
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 10:34   #2746
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sliczne paznokcie 👍🏻 Kasztanko, tez lubię takie kolory❤

Koszuli piżamowe tez poszukiwałam, kupiłam niedawno, potem ubrałam, a mój syn: Mamo Ty w piżamie do pracy idziesz😅😅😅

Cinde w sumie to masz rację, bo z jednej strony dziwię się Pani R, ze sobie tak robi i karmi wewnętrznego krytyka a z drugiej robię sobie to samo, bo nie jestem Moniką Belucci :brzydal a kanony piękna są różne dla różnych ludzi, aczkolwiek kanon estetyczny jest jeden🙂 a może nie... jak sądzicie? Mówi się
tez, ze to kwestia gustu, ale gust to nie kanon...utworzony w sumie też w związku z jakimś gustem...ale mam rozkminy przy kawie☕

Także już bez krygowania się i zasłaniania piękna aktorka, serdeczne dzieki za miłe słowa, nauczę się przyjmować komplementy bo już czas najwyższy 🙂👍🏻 Jakbym za bardzo zaczęła zadzierać nosa, to mi powiecie

La Mary masz moja kolorystykę lakierów, jakbym swoje widziała na zdj 😅 jestem raczej wierna pewnym trendom, trudno mi się przestawić, jak już zaszaleje na imprezę z kolorem, to po paru dniach muszę zmyć/zmienić, bo czuję się nieswojo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (99,8 KB, 38 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 10:59   #2747
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kasztanka przepiękny ten kolor Essie
Już zamawiam...

Moja kolekcja lakierów jest wyjątkowo skromna ale tylko dlatego, że rzadko sięgam po lakiery. Niedawno robiłam porządki i sporo starych, prawie nietkniętych lakierów wyrzuciłam.

Załącznik 7685346

Miłego dnia



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wyrzucilas, bo sie popsuly, czy dlatego, ze stwierdzilas, ze po prostu nie bedziesz ich uzywac?

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Sliczne paznokcie 👍🏻 Kasztanko, tez lubię takie kolory❤

Koszuli piżamowe tez poszukiwałam, kupiłam niedawno, potem ubrałam, a mój syn: Mamo Ty w piżamie do pracy idziesz😅😅😅

Cinde w sumie to masz rację, bo z jednej strony dziwię się Pani R, ze sobie tak robi i karmi wewnętrznego krytyka a z drugiej robię sobie to samo, bo nie jestem Moniką Belucci :brzydal a kanony piękna są różne dla różnych ludzi, aczkolwiek kanon estetyczny jest jeden🙂 a może nie... jak sądzicie? Mówi się
tez, ze to kwestia gustu, ale gust to nie kanon...utworzony w sumie też w związku z jakimś gustem...ale mam rozkminy przy kawie☕

Także już bez krygowania się i zasłaniania piękna aktorka, serdeczne dzieki za miłe słowa, nauczę się przyjmować komplementy bo już czas najwyższy 🙂👍🏻 Jakbym za bardzo zaczęła zadzierać nosa, to mi powiecie

La Mary masz moja kolorystykę lakierów, jakbym swoje widziała na zdj 😅 jestem raczej wierna pewnym trendom, trudno mi się przestawić, jak już zaszaleje na imprezę z kolorem, to po paru dniach muszę zmyć/zmienić, bo czuję się nieswojo.
Pizama do pracy

A co do kanonow piekna, to nie zgodze sie, ze kanon estetyczny jest jeden, bo tak dlugo, jak tylko rozwazamy przyklady, ktore sa zdrowe (czyli nie bierzemy pod uwage np. tego, ze osoby wazace po 100, 200 i wiecej kg tez maja swoich amatorow, bo tutaj jest to kanon urody zagrazajacej zdrowiu i zyciu i osobiscie uwazam, ze nie powinno byc to promowane) kazdemu sie cos innego bedzie podobalo, jeden bedzie wolal duze oczy i noski jak guziczki, a drugiemu sie spodobaja bardziej ostre rysy twarzy. Jeden bedzie wolal mleczna, inny ciemna, a jeszcze inny oliwkowa skore, to samo z wlosami, sylwetka, wzrostem. Ja osobiscie uwazam, ze bardzo duzo jest na swiecie pieknych ludzi z niesamowitym potencjalem, zwlaszcza kobiet - interesujacych, pociagajacych. Nie jestem surowa w ocenie, jakos widze w wielu osobach atrakcyjne wyrozniajace ich cechy.
Z ubraniami jest przeciez podobnie, ja sie ubiore w stylu retro, bo mnie sie taki podoba, Caffe ubierze sie minimalistycznie, Pani Robot seksownie, Cinderella na luzie, ktos inny boho, jeszcze ktos inny elegancko, a ktos jeszcze inny na sportowo, i w naszych glowach wszystkie bedziemy wygladac ladnie.
I uwazam, ze wszystkie jestesmy atrakcyjne, wiec co do tych wewnetrznych krytykow: Pani Robot, jestes przesliczna kobieta, masz naprawde piekna buzie i super sylwetke
Wszystkie inne z Was, ktore kiedykolwiek wrzucaly tu zdjecia podobnie, piekne z Was kobiety
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 11:11   #2748
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

W temacie lakierow się nie wypowiem, bo mam w domu 2 sztuki hybrydy, od lat i tymi właśnie robie pedicure u kosmetyczki. Na rekach nie lubie, nie mam ładnych paznokci a w związku z praca trzymały się u mnie bardzo krotko - to odpuściłam w ogole.
Nie mam jakos zwyczaju krytycznie porownywac się do siebie sprzeda lat, bo niby co mogę zrobić ? Nic nie wymaze czasu, mam, co mam i o co musze dbac. Jak chudne i cwicze wyglądam lepiej i czuje się atrakcyjniej. Ale cudownej gumki nie ma i nie wroce do przeszosci. Z drugiej strony - obiektywnie widze, ze mam lepsze nogi, tyłek, biust niż 30-20 lat temu, a to już cos. wtedy bym tak krótkich kiecek nie nałozyłą. I czy to nie ejst pocieszające? Wiek cos nam zabiera i coś daje...
Za oknem hałasy, a z racji upałow trudno zamykac. KOnczy się jedna budowa, a drugi sąsiad za płotem zaczał rozp...e....zmienił koncepcję ogrodu. Jego, oczywiście, ale ja bardzo załuje, ze mu cos odbiło...Miał piękny ogrod - drzewa, zywopłot, krzaki, kwiaty...Osłoniete z bokow, wiec w spokoju siedzieli na tarasie, a ptaki rankami i wieczorami spiewały, ze hej...No to teraz wyciał i wykarczował drzewa, krzaki i zywopłot, ostało się pare nędznych wiechci, łyso kompletnie, wszystko widać...Oczko wodne będzie robił, sierota... Nie mam spiewu ptakow, za to będę miała komary, bo przy samej granicy...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-07-29 o 11:13
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 11:35   #2749
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zgadzam się z Kasztanką Zresztą, mi właśnie Instagram pokazał jak różnymi typami urody całe tłumy (ba, czasami i miliony) mogą się zachwycać - te osoby są naprawdę bardzo, bardzo różne.

Zresztą, wygląd, to... tylko wygląd. Mamy o tyle więcej do zaoferowania od siebie - znam osoby, które mają świetne osobowości, roztaczają wokół siebie taką aure, fajną energie; jak wchodzą do pomieszczenia, to molekuły miłości, nosorożce i tęcze roztaczają się dookoła I to jest fajne.

Też jestem zafiksowana na punkcie wyglądu troche, ale coraz bardziej staram się poprawiać, skupiać na, i dbać o wnętrze, aniżeli powłoke, bo tylko i wyłącznie nasza osobowość i charakter sprawia, że ludzie nas szczerze lubia i cenia - a chyba o to w życiu chodzi?

I również mam jak Kamlisa - ćwicze, coś tam schudne, coś tam ujędrnie, to i wyglądam lepiej i czuje sie atrakcyjniej.

A z innej beczki, w Łodzi upały Słonecznie i parno. Lato w pełni. Zaraz wychodze z domu, ide oglądać projekt garderoby jaką nam zaprojektowali, a później może na jakieś małe zakupy do CH.

Miłego dnia, wszystkim Wam, tutaj

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-07-29 o 11:39
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 11:55   #2750
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87036726]Zgadzam się z Kasztanką Zresztą, mi właśnie Instagram pokazał jak różnymi typami urody całe tłumy (ba, czasami i miliony) mogą się zachwycać - te osoby są naprawdę bardzo, bardzo różne.

Zresztą, wygląd, to... tylko wygląd. Mamy o tyle więcej do zaoferowania od siebie - znam osoby, które mają świetne osobowości, roztaczają wokół siebie taką aure, fajną energie; jak wchodzą do pomieszczenia, to molekuły miłości, nosorożce i tęcze roztaczają się dookoła I to jest fajne.

Też jestem zafiksowana na punkcie wyglądu troche, ale coraz bardziej staram się poprawiać, skupiać na, i dbać o wnętrze, aniżeli powłoke, bo tylko i wyłącznie nasza osobowość i charakter sprawia, że ludzie nas szczerze lubia i cenia - a chyba o to w życiu chodzi?

I również mam jak Kamlisa - ćwicze, coś tam schudne, coś tam ujędrnie, to i wyglądam lepiej i czuje sie atrakcyjniej.

A z innej beczki, w Łodzi upały Słonecznie i parno. Lato w pełni. Zaraz wychodze z domu, ide oglądać projekt garderoby jaką nam zaprojektowali, a później może na jakieś małe zakupy do CH.

Miłego dnia, wszystkim Wam, tutaj [/QUOTE]

Wyglad jest wazny, bo jestesmy szczesliwsze, kiedy czujemy sie dobrze we wlasnym ciele

Ja tam kompleksow nie mam, w idealy piekna nie wierze.
Owszem, chcialabym schudnac kilka kilogramow, ale w tej chwili mi sie nie chce
Jedynie sobie cwicze rekreacyjnie joge i pilates w domu, jezdze na rowerku stacjonarnym, no i jak sie da na zewnatrz, to sporo chodze. Ale z dieta pasowaloby bardziej uwazac, no i jak sie zrobi cieplej to bede biegac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:45   #2751
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wyrzucilas, bo sie popsuly, czy dlatego, ze stwierdzilas, ze po prostu nie bedziesz ich uzywac

Pizama do pracy

A co do kanonow piekna, to nie zgodze sie, ze kanon estetyczny jest jeden, bo tak dlugo, jak tylko rozwazamy przyklady, ktore sa zdrowe (czyli nie bierzemy pod uwage np. tego, ze osoby wazace po 100, 200 i wiecej kg tez maja swoich amatorow, bo tutaj jest to kanon urody zagrazajacej zdrowiu i zyciu i osobiscie uwazam, ze nie powinno byc to promowane) kazdemu sie cos innego bedzie podobalo, jeden bedzie wolal duze oczy i noski jak guziczki, a drugiemu sie spodobaja bardziej ostre rysy twarzy. Jeden bedzie wolal mleczna, inny ciemna, a jeszcze inny oliwkowa skore, to samo z wlosami, sylwetka, wzrostem. Ja osobiscie uwazam, ze bardzo duzo jest na swiecie pieknych ludzi z niesamowitym potencjalem, zwlaszcza kobiet - interesujacych, pociagajacych. Nie jestem surowa w ocenie, jakos widze w wielu osobach atrakcyjne wyrozniajace ich cechy.
Z ubraniami jest przeciez podobnie, ja sie ubiore w stylu retro, bo mnie sie taki podoba, Caffe ubierze sie minimalistycznie, Pani Robot seksownie, Cinderella na luzie, ktos inny boho, jeszcze ktos inny elegancko, a ktos jeszcze inny na sportowo, i w naszych glowach wszystkie bedziemy wygladac ladnie.
I uwazam, ze wszystkie jestesmy atrakcyjne, wiec co do tych wewnetrznych krytykow: Pani Robot, jestes przesliczna kobieta, masz naprawde piekna buzie i super sylwetke
Wszystkie inne z Was, ktore kiedykolwiek wrzucaly tu zdjecia podobnie, piekne z Was kobiety
Kasztanka, w większości lakiery leżakowały na półce kilka lat, więc zaczęły gorzej malować, czyt: rozwarstwiać się, dłużej wysychały itd.

Pani Robot na zmiany nigdy nie jest za późno... znamy zdanie
A przeszłości niestety nie jesteśmy w stanie zmienić ale można odpowiednio przygotować się na przyszłość Trzeba tylko zadbać o swój dobrostan psychiczny. koleżanki od serca, znajomi a także my na forum to pewne i sprawdzone składniki, które już podnoszą poziom jakiegoś ( Twojego) zadowolenia... Ale to na pewno wiesz...
Natomiast droga przez gabinety ME nie da Tobie Pani Robot żadnej gwarancji, że poczujesz się lepiej w swoim ciele...
Pani Robot i mój wizerunek też się ze mną rozjeżdża, jak mam spadek formy...
Pani Robot coś w tym prawdziwego musi być, że widzimy w Tobie ładną i młodą dziewczynę. Do tego mądrą i wrażliwą
I na koniec do uśmiechu....
A. Saramonowicz " zadziwiające jak wiele ludzi wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu"


A instagram jest dla mnie światem wyjątkowo odrealnionym, nierzeczywistym, obrabianym i koloryzowanym... (niepotrzebne skreślić) i mnie w ogóle nie pociąga

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-07-29 o 12:49
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:48   #2752
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kasztanka, w większości lakiery leżakowały na półce kilka lat, więc zaczęły gorzej malować, czyt: rozwarstwiać się, dłużej wysychały itd.
Z lakierami Essie nie mam takiego problemu, nawet te kilkuletnie sa nadal jak nowe.

A media spolecznosciowe zawsze sa przeklamane, bo nikt sie w internetach problemami nie bedzie dzielil, za to nowymi zakupami, wakacjami i wszystkim, co dobre ludzie chetnie sie chwala.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:53   #2753
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Z lakierami Essie nie mam takiego problemu, nawet te kilkuletnie sa nadal jak nowe.

A media spolecznosciowe zawsze sa przeklamane, bo nikt sie w internetach problemami nie bedzie dzielil, za to nowymi zakupami, wakacjami i wszystkim, co dobre ludzie chetnie sie chwala.
Tak Kasztanka, są lakiery które nawet po kilku latach od otwarcia sprawdzają się na paznokciach ale ja często nie dokręcam buteleczki... a że rzadko sięgam po lakiery to po czasie zawartość buteleczki do niczego się juz nie przydaje
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:55   #2754
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Tak Kasztanka, są lakiery które nawet po kilku latach od otwarcia sprawdzają się na paznokciach ale ja często nie dokręcam buteleczki... a że rzadko sięgam po lakiery to po czasie zawartość buteleczki do niczego się juz nie przydaje
U mnie niedokrecenie zazwyczaj sie konczylo plama na podlodze/dywanie/poscieli
Nie polecam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:24   #2755
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

Trzymajcie za mnie kciuki bo dzis ME.

Soso dziekuje niestety moja siostra sie pomylila I kupila srebrna Joanne, wiec musze dokupic grrr

Piekne fotki dziewczyny

Strasznie sie denerwuje przed ta wizyta ME .
Dam znac jak bylo, pozdrawiam I milego dnia zycze


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:25   #2756
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Trzymajcie za mnie kciuki bo dzis ME.

Soso dziekuje niestety moja siostra sie pomylila I kupila srebrna Joanne, wiec musze dokupic grrr

Piekne fotki dziewczyny

Strasznie sie denerwuje przed ta wizyta ME .
Dam znac jak bylo, pozdrawiam I milego dnia zycze


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trzymam kciuki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:43   #2757
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki


Dziekuje boje sie troche hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:12   #2758
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wyglad jest wazny, bo jestesmy szczesliwsze, kiedy czujemy sie dobrze we wlasnym ciele
Ale to czy czujemy się dobrze we własnym ciele nie zależy od tego jak wyglądamy, a od naszej psychiki, uporządkowania pewnych spraw w głowie, i naszego nastawienia, czego najlepszym przykładem jest Pani_Robot - młoda, atrakcyjna, nic jej nie brakuje, no ale... właśnie.

Pisząc, że wygląd nie jest ważny, miałam też na myśli ogrom rożnych życiowych problemów, które spadają na ludzi i na świat każdego dnia - ciężkie choroby, kataklizmy, morderstwa, ktoś tu traci nogi, ktoś tam łamie kręgosłup, ktoś jeszcze gdzies indziej gwałci 9-miesieczne dziecko (niedawna sytuacja) i inne nieszczęścia (mogłabym wymieniać do wieczora) - problem wyglądu w obliczu tych sytuacji robi się bardzo trywialnym i malo istotnym problemem, nierzadko próżnym.

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
A instagram jest dla mnie światem wyjątkowo odrealnionym, nierzeczywistym, obrabianym i koloryzowanym... (niepotrzebne skreślić) i mnie w ogóle nie pociąga
W 90% - tak Ale są też tzw. perełki prowadzone przez mądre i inspirujące osoby, które zamiast dołować 'perfekcją', podnoszą na duchu i powodują uśmiech na twarzy. Mało ich, ale się znajdą.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-07-29 o 14:15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:58   #2759
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jest już wiele instagwiazd promujących naturalność. Chyba niewiele Polek, więcej widzę innych narodowości.
U nas nadal pokutuje wizja fajnej laski, chudziutkiej, z dużym biustem i wargami + makijaż jak na bal karnawałowy. Tego chcą polscy męższczyźni i my jak potulne baranki chcemy im to dać.
Oczywiście trywializuje ale wiecie o jakim zjawisku mówię.

Ja się chyba już w pełni zaakceptowałam. Dlugo nad sobą pracowałam. Dobrze mi to zrobiło. Przyciągam świetnych ludzi, ale najbardziej kocham swoje towarzystwo.
ME lubię i z niej nie zrezygnuje, tak jak z innych zabiegów upiększajacych jak zabiegi u fryzjera, kosmetyczki.
Sama na to zarabiam i to jest luksus który sobie funduje.

Reign zdawaj relacje co i jak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 18:48   #2760
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zrobilam lifting wolumetryczny Plus powiekszylam usta. O jasna cho.lera jak bolalo! zwlaszcza usta mimo znieczulenia. Jeszcze sa spuchniete, ale ksztalt bardzo ladny wyszedl. Wstrzykniety mialam 1 ml. Wydaja mi sie wielkie, ale to opuchlizna, za pare dni bedzie lepiej, a za 2 tyg juz normalny efekt. Jak na razie jestem zadowolona


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.