Fajne pola campingowe nad polskim morzem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 12:06   #31
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez tomast1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Właśnie w tej chwili jesteśmy na pomarańczowym i powiem wam że jest tu tragicznie!!!
my z TZem w tym roku przyjechalismy na Pomaranczowe, ale jak to zobaczylismy to zrezygnowalismy. kupa ludzi, namiot praktycznie na namiocie, no i jak to pani w recepcji powiedziala: dla nich przyczepy sa priorytetowe, wiec nie mozemy sobie podlaczyc pradu. Po tym stwierdzeniu wsiedlismy do auta i odjechalismy... na pole kilkadziesiat metrow blizej Wladka
Bardzo nam sie spodobalo pole Horyzont. Jest to calkowicie nowe pole, wielka przestrzen, wspanialy - nie przesloniety zadnymi krzakami widok na morze (pole jest na klifie), zejscie na plaze obok pola (moze isc dluzszym-bardziej plaskim i krotszym - po klifie; my zawsze szlismy krotszym) no i calkiem tanio jest. Prysznice sa troche upierdliwe, bo nie ma polki zeby sobie rzeczy polozyc, ale na szczescie sa damskie, meski i koedukacyjne, wiec ja mylam sie w koedukacyjnym, a TZ sluzyl jak polka i podajnik w jednym z ciepla woda nigdy nie bylo problemu. ogolnie polecam http://www.pole-horyzont.pl/
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:08   #32
pasazerka
Raczkowanie
 
Avatar pasazerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Hej, mógłby mi ktoś polecić jakieś fajne i niedrogie pole namiotowe w łebie??
pasazerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 00:00   #33
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

witam
ja w tym roku planuję wczasy objazdowe z kempingiem
mazury i nad morze

czy zna ktoś może jakieś fajne ciekawe miejsca na mazurach
chodzi mi o pola kempingowe
no i nad naszym morzem dośc ciekawie wygląda ten Alex
może jeszcze ktoś zna jakieś ciekawe miejsca
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:09   #34
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
my z TZem w tym roku przyjechalismy na Pomaranczowe, ale jak to zobaczylismy to zrezygnowalismy. kupa ludzi, namiot praktycznie na namiocie, no i jak to pani w recepcji powiedziala: dla nich przyczepy sa priorytetowe, wiec nie mozemy sobie podlaczyc pradu. Po tym stwierdzeniu wsiedlismy do auta i odjechalismy... na pole kilkadziesiat metrow blizej Wladka
Bardzo nam sie spodobalo pole Horyzont. Jest to calkowicie nowe pole, wielka przestrzen, wspanialy - nie przesloniety zadnymi krzakami widok na morze (pole jest na klifie), zejscie na plaze obok pola (moze isc dluzszym-bardziej plaskim i krotszym - po klifie; my zawsze szlismy krotszym) no i calkiem tanio jest. Prysznice sa troche upierdliwe, bo nie ma polki zeby sobie rzeczy polozyc, ale na szczescie sa damskie, meski i koedukacyjne, wiec ja mylam sie w koedukacyjnym, a TZ sluzyl jak polka i podajnik w jednym z ciepla woda nigdy nie bylo problemu. ogolnie polecam http://www.pole-horyzont.pl/
hej 2 lata temu byłam na pomarańczowym i wróciłam bardzo zadowolona dlatego w tym roku również myślę nad tym żeby tam jechać. Cały czas wydawało mi się, że pole HORYZONT jest dużo dalej niż POMARAŃCZOWE więc z niego zrezygnowałam. Jesteś pewna, że jest ono bliżej Władka niż pomarańczowe ?
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 17:14   #35
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
hej 2 lata temu byłam na pomarańczowym i wróciłam bardzo zadowolona dlatego w tym roku również myślę nad tym żeby tam jechać. Cały czas wydawało mi się, że pole HORYZONT jest dużo dalej niż POMARAŃCZOWE więc z niego zrezygnowałam. Jesteś pewna, że jest ono bliżej Władka niż pomarańczowe ?
jestem pewna, bo osobiscie chodzilam z niego na piechote do Wladka
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:08   #36
grafryb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Witam. Widzę, że temat trochę stary ale może się odświeży.

Szukam taniego pola namiotowego nad morzem, raczej spokojne bo z dziećmi jedziemy.

W zeszłym roku chcieliśmy jechać na Pomarańczowe, ale jak weszliśmy i zobaczyliśmy ten namiot na namiocie to nam się odechciało.
Pojechaliśmy dalej, na końcu Chłapowa jest kemping Oland, cisza spokój ceny niskie. Polecam.

Teraz znalazłąm pole w Jastrzębiej górze nazywa się "Na Rufie" czy toś tam moze był?
grafryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:28   #37
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

dzięki za informację co do pola na pomarańczowym. też się zastanawiałam czy tam nie jechać, bo są tam dość korzystne ceny.

Ja byłam w Łebie na polu kampingowym ceny trochę zawyżone, ale standard ok fajne łazienki, ochrona i porządek


grafryb a ty jeździsz pod namioty, czy kampingiem
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 21:09   #38
gosiek_s1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez grafryb Pokaż wiadomość
Witam. Widzę, że temat trochę stary ale może się odświeży.

Szukam taniego pola namiotowego nad morzem, raczej spokojne bo z dziećmi jedziemy.

W zeszłym roku chcieliśmy jechać na Pomarańczowe, ale jak weszliśmy i zobaczyliśmy ten namiot na namiocie to nam się odechciało.
Pojechaliśmy dalej, na końcu Chłapowa jest kemping Oland, cisza spokój ceny niskie. Polecam.

Teraz znalazłąm pole w Jastrzębiej górze nazywa się "Na Rufie" czy toś tam moze był?
Ja byłam w ubiegłym roku, tam są 2 albo 3 pola na Rufie - my byliśmy na tym najbliżej miasteczka.
Całkiem miło wspominam pobyt, pole spokojne - sanitariaty ok, ciepła woda non stop nie trafiłam na zimną, czasem trzeba było poczekać ale nie tak znów długo. Oblegany jest sanitariat na polu głównym ale kawałek w głąb pola gdzie stoją przyczepy jest więcej sanitariatów i ruch zerowy. Do plaży bliziutko - przechodzisz przez ulice wchodzisz w lasek i schodami w dół. Cena szok!! pozytywny - bardzo tanio.
Mieli może zbyt mało skrzynek do prądu ale akurat trafiliśmy na fajnego sąsiada który dał nam podłączyć się do swojego rozgałeziacza. Nie ma kuchni jako takiej zeby można było zrobić coś na ciepło, dziewczyny z obsługi przechowały nam masło w swojej lodówce a resztę rzeczy kupowaliśmy na bieżąco na śniadania, natomiast obiadokolacje po plażowaniu jedliśmy w super knajpie na promenadzie światowida (5min. piechotką w stronę karwi) - knajpa z okrągłym barem drinkowo - kawowy a w kolo smażone/grilowane/ swierzo wedzone na miejscu mieso, ryby, krewetki, surówki, kebaby, fyty, ziemniaki, zupy, śledzik i lornetka ;-) co chcesz - pycha i niedrogo, dania przygotowują przy tobie mozesz wybrac kawalek ryby lub miesa ktory sobie zyczysz, w barze drinki, piwo napoje kawa itd.. ale po drodze też dużo barów, naleśnikarni itd..
co do pola to nie rezerwowaliśmy, w soboty odbywa się wymiana zazwyczaj więc zawsze się miejsce znajdzie raczej
nie przestrzegają raczej doby pobytowej, wjechaliśmy fakt po południu bo nas korki wcięły w drodze z Jantaru ale wyjechaliśmy wieczorem i nikt nie robił problemu, aczkolwiek kulturalnie złożyliśmy namiot żeby następni wczasowicze mogli się rozłożyc na naszym miejscu, spakowaliśmy sobie wsio do samochodu i na plaze. Po plażowaniu kąpiel, pożegnalny obchod po jastrzębiej i w drogę.
Na polu nie ma placu zabaw ale to tez nie przeszkoda bo zaraz po wyjściu z pola są rózne atrakcje dla pociech, mimo dużej ilości młodzieży cicho, raz były wrzaski ale dobiegały z ulicy a nie z pola
mogę polecić to pole spokojnie tylko nie wiem czy nie przeraża cie wędrówka z tobołami i dzieckiem na plaże po schodach własnie, ale ten urok ma cała jastrzębia - jest niedaleko 1 zejście płaskie po płytach betonowych i o ile zejść jest łatwo to wchodzić wolałam jednak po schodach mimo że bez dziecka
cały pobyt mieliśmy tropikalną pogodę wiec mogłam nie odczuc jakichs mankamentów - ogólnie bardzo zadowoleni wróciliśmy z rufy
gosiek_s1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 23:35   #39
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Mam prośbę

Czy moglibyście powklejać linki tych pól kampingowych //byłabym bardzo wdzięczna./

Bardzo by mnie interesowały te które są zadbane,ciche,i w miaro tanie.
No i żeby było w miarę blisko morza
Nie koniecznie muszą być z Jastrzębiej góry.

Chciałabym wyjechać z rodzinką,głównie ze względu na dzieci, które mi ciągle chorują, a pobyt nad morzem im pomaga.
No a nasz budżet w tym roku strasznie cienki i dlatego rozglądam się za tymi tańszymi.
A linki które znajduję na necie, to są raczej cenowo zawyżone.
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 16:42   #40
grafryb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

http://www.oland.com.pl/
To pole na którym byliśmy w zeszłym roku. Ceny jak dla mnie super.

Jeździmy pod namiot, i powiem szczerze, że niektóre pola mają ceny przerażające.

Co do tego pola w Jastrzebiej i pola "Na Rufie" to czy jest tam jakieś boisko, stół do ping-ponga czy coś takiego?

Schody mnie nie przerażają, byliśmy w zeszłym roku w Chłapowie było tak samo, choć drugiego dnia miałam zakwasy
grafryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:14   #41
gosiek_s1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

na rufie w jastrzębiej nie ma boiska ani stołu, nie ma też zadnego placu zabaw dla dzieci ale jest blisko do takowych w miasteczku, jestem teraz na polu horyzont w chłapowie, obok niego jest lagodne zejscie do plazy i jest fajny plac zabaw dla dzieci, pole strzezone i zadbane takze ok ceny znosne, 4 osoby dorosle przyczepa, przedsionek, prad, klimatyczne 77.80 za dobe takze niecale 20 za os.
jest na polu wifi, kuchenka w ktorej mozna cos na cieplo zrobic dla namiotowcow, widok z klifu piekny takze polecam, duzo rodzin z dziecmi ktore hasaja sobie razem
z woda ciepla sa czasem problemy, no i brak pogody :/ od soboty byly 2 dni na plazowanie
gosiek_s1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 23:38   #42
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez gosiek_s1 Pokaż wiadomość
na rufie w jastrzębiej nie ma boiska ani stołu, nie ma też zadnego placu zabaw dla dzieci ale jest blisko do takowych w miasteczku, jestem teraz na polu horyzont w chłapowie, obok niego jest lagodne zejscie do plazy i jest fajny plac zabaw dla dzieci, pole strzezone i zadbane takze ok ceny znosne, 4 osoby dorosle przyczepa, przedsionek, prad, klimatyczne 77.80 za dobe takze niecale 20 za os.
jest na polu wifi, kuchenka w ktorej mozna cos na cieplo zrobic dla namiotowcow, widok z klifu piekny takze polecam, duzo rodzin z dziecmi ktore hasaja sobie razem
z woda ciepla sa czasem problemy, no i brak pogody :/ od soboty byly 2 dni na plazowanie

Gdybyś mogła to wrzuć linka do tego pola horyzont.
Byłabym wdzięczna.
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:43   #43
gosiek_s1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

www.pole-horyzont.pl nie wiem czy to nie bedzie reklama, jak nie przejdzie to wpisz w przeglądarkę pole horyzont chłapowo i juz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

a zapomniałam dodać, wczoraj przejezdzałam przez Karwię, na samym początku jest fajne pole po lewej stronie jadac od strony jastrzębiej góry ale nie zauwazylam jak się nazywa
do plazy z 50m tylko przez ulice i laskiem, plaza duzo ładniejsza niz w chłapowie, szeroka czysciutka malo ludzi, do samej karwi spacerem jakies 5-10min. zalezy jak kto idzie
gosiek_s1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:57   #44
wieeczur89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Witam
Mamy 2012 rok więc najwyższa pora odświeżyc ten temat.
Polecam ośrodek Róża Wiatrów w Darłówku. Ja byłem pod namiotem. Duże pole namiotowe z ciepłą wodą, ławki kempingowe w cenie pobytu, nie ma problemu z podłączeniem się pod skrzynke z prądem (koszt chyba 8 zeta), ogólnie świetne miejsce dla tych, którzy chcą poszalec ( muzyka i alkohol nie były potępiane), jak i dla tych wypoczywających. Do morza blisko i świetne dojście, a miasteczko też niczego sobie. Jeśli chodzi o cenę to za 4-dniowy pobyt 4 osób zapłaciliśmy w sumie 220 zeta więc bardzo przystępnie. Ogólnie wielki plus dla tego ośrodka.

W tym roku myślę o Mielnie, Władysławowie i mieścinach w strone Helu (Jastarnia, Jurata itp.) więc moja prośba do Was to podanie mi ciekawych pól namiotowych w tych miejscach. Oczywiście chodzi mi o miejsca, z których nikt mnie nie wywali jak zobaczy piwo w ręku a takie sytuacje też sie zdarzały, ale nie pisze też o zataczaniu sie na czworaka

Z góry dzięki za info
wieeczur89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 15:29   #45
rodzinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Hej.MY byliśmy kilka razy w Gąskach na polu namiotowym "Bursztynowy Brzeg". Pole super!!!! Można wynająć pokoje, które są czyściutkie z łazienką ,lodówką i telewizorkiem -kuchnia jest wspólna z pełnym wyposażeniem - wiem bo byliśmy na pokojach z rocznym dzieckiem i pod namiotem też byliśmy. Miejsce spokojne sanitariaty czyściutkie ,wody ciepłej nie brakowało. Ponoć minusem jest fakt opłaty za prysznice 2zł za 3 min. i brak cienia nam to nie przeszkadzało bo lubimy słoneczko poza tym to nie Karaiby i 40 stopni nie ma ,żeby trzeba się było chować ale to już wedle gustu. Blisko do morza-z pola może ok. 50 m. na miejscu mały plac zabaw ,boisko do siatkówki, sklepik spożywczy (ceny przystępne) i mały straganik z owocami. do Mielna 6 km. nie daleko latarnia morska spacerkiem po plaży ok 30 min. -chodziliśmy tam na rybkę.polecam!! .Opinie na temat tego Pola są różne-nam się podobało więc w tym roku też jedziemy i już się tym cieszę.
http://www.bursztynowy-brzeg.pl/galeria.php
rodzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 22:40   #46
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

HelKamp na Helu tanio, czysto, darmowe prysznice, kuchnia
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:48   #47
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Witam się i ja po tak długiej przerwie



Cytat:
Napisane przez rodzinka Pokaż wiadomość


dzięki za linka. Nie wiesz w jakich cenach jest pole kampingowe


My się w tym roku wybieramy nad zachodnie morze, ale może na początek zahaczymy o to pole,


Ma ktoś jeszcze jakieś namiary na raczej tańsze pola kamingowe w okolicy Dziwnowa i Świnoujścia

A może był ktoś na polu po niemieckiej stronie

Bardzo proszę wstawiajcie linki jak macie jakieś namiary na pola kamingowe



A może macie jakieś miejscanad morzem by rozbić się przyczepą kampingową u kogoś na placu ???
Byłabym wdzięczna za namiary
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 10:39   #48
rodzinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Z tego co się orientowałam to kwatera pod namiot kosztuje 22 zł za dobę w tym jest auto i co tam kto chce jeszcze postawić. dziecko do lat 4 -8zł, klimatyczne 1 zł,. dorosły 11 zł za dobę -klimatyczne 2 zł,, podłączenie do prądu bez problemu 1kW-2,50.
rodzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:42   #49
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Rodzinka dzięki za odpowiedź
Co do cen- to wychodzi na to że jak na większości polach
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 13:58   #50
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Smile Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

hej odświeżam temat. W tym roku z TŻ planujemy pojechać po raz pierwszy w życiu na pole namiotowe. Planujemy zakotwiczyć się w Krynicy Morskiej ewentualnie nie daleko niej. Czy możecie polecić jakiś kemping w tych okolicach? Zupełnie się na tym nie znamy bo jak pisałam nigdy w tej formie nie spędzaliśmy wakacji.
Chodzi nam o to aby było miło, czysto i tanio
bardzo proszę Was o pomoc i radę.
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 11:44   #51
Salo90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Polecam pole campingowe we Władysławowie Lazurowe, byłam tam z córkami, świetna atmosfera, piękny widok na morze, spokój i cisza, są osobne sektory. Prawdopodobnie będę podróżować tam jeszcze raz.
Salo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 18:08   #52
Jezyna2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Postanowiłam napisać mały update z 2016. Byliśmy dwuosobowym namiotem na trzech polach namiotowych - w Ustce 'Zacisze", w Łebie "Fliarówka" oraz w Świnoujsciu 'Relax".
Zacisze w Ustce ujdzie, ceny w porządku, blisko do morza, saniatriat ok, ale jest jedna temperatura wody w prysznicu (ciepła, ale nie gorąca) i nie ma możliwości tego zmienić. Brak kuchni polowej, po gorąca wodę z czajnika można podejść do recepcji. Ładowanie komórki 2zł w recepcji.
Filarówka w Łebie - polecam. Wysoki standard sanitariatów, porządek, pole jest na tyłach odnowionego, zadbanego kompleksu domków do wynajęcia, wszystko ładne, nowe alejki, bar, nawet siłownia, boisko. Jedyne co to w lipcu była masa ludzi, a wlaściciel upychał namiot na namiocie.
Relax w Świnoujściu - TRAGEDIA! Gorąco odradzam, mimo że jest to jedyne pole w Świnoujściu. Pole jest na piaszczystym terenie, wszystko jest w brudnym szarym piachu, jak wychodzi się z prysznica w klapkach to ma się od razu brudne nogi. Tłum ludzi. Sanitariaty w opłakanym stanie, co drugie drzwi się nie zamykają, spłuczki w kiblach zepsute, brudno, baterie w prysznicach zepsute (cieknął, leci z węża a nie z prysznica). Pryszniców mało, na całe pole chyba po pięć w damskim i męskim (podzielone na trzy budynki). Jest kuchnia polowa ze zlewami i kuchenkami gazowymi oraz czajnikiem, ale czajnik najtańszy, cieknie z niego woda. Na terenie jest sklepik, gdzie ceny są dwa razy droższe niż w centrum Warszawy. Jedyny plus to blisko do morza oraz fakt, że telefony i tablety można ładować za darmo bez problemu w recepcji.
Jezyna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 23:58   #53
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Witam. Jeżdżę po polach kampingowych od dłuższego czasu i wiem , że trzeba niestety więcej zapłacić, by mieć warunki zadowalające.
W Łebie są fajne pola i nawet z ochroną nocną łazienki czyste z ciepłą wodą. Ale jak się płaci samą miejscówkę, to co się dziwić, że kasują nam za ładowanie telefonu.
Bardzo fajne miejsce, gdzie byliśmy w tym roku, co prawda wyjątkowo wypożyczyliśmy domek holenderski, 6 miejsc do spania za 240 zł w połowie lipca. Z własną przyczepą, czy namiotem wychodzi dużo taniej, na prawdę się opłaca. Na Przyczepy trzeba rezerwować wcześnie już ok marca, kwietnia, bo mają mało miejsc, ale na namioty jest sporo miejsc. W łazienkach jest czysto i schludnie. popołudniami animiacje dla dzieci. Dostępna kuchnia i lodówki,
A oto link do tego miejsca

http://meteor-turystyka.pl/bartek-lukecin,lukecin.html#
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 23:46   #54
martysiaqaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

witajcie wybieramy się z żoną na taki camping do Hiszpanii i tutaj mam do was prośbę, a mianowicie polećcie mi dobrą firmę do organizacji tego wszystkiego. Próbowaliśmy znaleźć coś na forach no ale za dużo tego wszędzie jakieś sprzeczne opinie o np tutaj albo na gazecie.proszę o wypowiedzi osób co już korzystali z takich firm
martysiaqaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 23:08   #55
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Hej. Ja co prawda nie pomogę, bo nie korzystam z takich usług. Ale tak się zastanawiam, czy to wam się opłaci ?? Ciągną przyczepę tyle kilometrów, płacić za pobyt i jeszcze za usługę doradztwa i prawdopodobnie za rezerwację miejsc na polu campingowym.
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 18:41   #56
martekM
Raczkowanie
 
Avatar martekM
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

macie jakies fajne pola namiotowe w okolicy Swinoujscia?
martekM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:45   #57
gieldzia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Wraz z rodzinką szukamy fajnego, rodzinnego pola namiotowego nad Bałtykiem. Miejsce nie ma znaczenia. Może być całe wybrzeże, powiedzmy od Międzyzdrojów po Ustkę/Łebę. Szukam miejsca,gdzie dzieci (4-7 lat) będą mogły się integrować z rówieśnikami, wspólnie się bawiąc. Dobrze jak by był dostęp do kuchni polowej i miejsca zacienione,ale to nie jest warunek konieczny. Najważniejszy jest rodzinny klimat i atmosfera Jeśli macie jakieś sugestie i możecie się podzielić swoimi doświadczeniami będę wdzięczna.
PS.Oczywiście prześledziłam cały wątek i są tu jakieś propozycje,ale szukam dalej...
PS2.Rok temu byliśmy w Pobierowie na polu "7 żab". W sumie podobało nam się,bo było dużo rodzin z dziećmi, ale chcemy zobaczyć inne miejsce.
gieldzia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 11:42   #58
gosia2878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Witam wszystkich zainteresowanych
Powiem tak
Od kilku ładnych lat jeżdżę z rodziną i znajomymi po polach namiotowo-kamperowych nad polskie morze (zdecydowanie nasze polskie morze jest najpiękniejsze! oby tylko zawsze słońca nie brakowało)


nie mam ochoty już czytać kłamst czy ironicznych odpowiedzi ze dla jednego super a dla innego bleeee....


więc trochę prawdy :
1) HORYZONT WŁADYSŁAWOWO : bajka , pięknie , czysto , zielono , miejsce bardzo zadbane , również miejsce na auto i parcela w miarę "intymna" ogrodzona krzewami/drzewkami , jeśli chodzi o kampera/przyczepę a miejsce na namiot ... to już polana troszkę swobodniej (inna opcja). Duzy plus jeśli ktoś ma małe dzieci gdyż jest i mini boisko do nożnej , plac zabaw ... Łazienka czynna całą dobę nie płaci się za czas kąpania (plus! bo bywa różnie) , stanowisk do mycia naczyń niezbyt wiele , ciepła woda cały czas. piękny klif i można obserwować zachód słońca , do plaży również blisko , obok restauracje , kioski , etc.. Cennik - OK do zaakceptowania , właściciel sympatyczny młody człowiek , obsluga (jak do tej pory) młoda prężna pomocna i miła.


2) AMBER ŁEBA : sympatyczne miejsce choć bardzo zadrzewione , parcele alejki - wszystko ładnie , zadbane , mniej zieleni jak na Horyzoncie. Dla namiotów trochę ciasno i ustawione są byle jak , jednak dla przyczep - w porządku. Duzy plus za lasek przez który trzeba przejść na plażę (plaża bardzo blisko pola) wiec jak się ma psiaka to świetna sprawa ... Obsługa fajna nie mogę się doczepić jednakże co roku się zmienia dość duża rotacja pracowników. Znajomi mogą przyjść odwiedzić , nie ma z tym problemu dodatkowych opłat nie ma (chyba ze zostaną na noc / na dłużej) parking wzdłuż głównej drogi ale przy parceli też się auto zmieści. Opłaty : OK , akceptowane. Ubikacje , łazienki , stanowiska kuchenne - czyste dużo ! Jedyny minus to : natryski czynne tylko do 23.00h ! Niestety mały skandal : ponieważ mamy XXI wiek ! Ogólnie cisza na polu namiotowym późnym wieczorkiem , choć my do az tak cichych nie należymy bo lubimy dość długo posiedzieć (...). Plus za : boisko do siatkówki , rakietek , tenisa stołowego. Obok restauracja kioski lody etc..


Także to na tyle z mojej strony
gosia2878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 12:42:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.