Certyfikaty różnych firm - Pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 23:06   #1
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Question

Certyfikaty różnych firm - Pytanie


Dziewczyny, HILFE
Firma IMPULS ze Szczecina, ma podpisaną umowę z UP na szkolenia w dziedzinie stylizacji pazurów - Z racjji mojego statusu "bezrobotnej baby" chciałabym zapytać o wasze zdanie w kwestii wyboru kursu, a raczej otrzymanego po nim certyfikatu.

Owa firma pisze, że po szkoleniu otrzymamy oryginalne amerykańskie certyfikaty w języku angielskim, honorowane na całym świecie, w zależności od tego na jakiej firmie zdecydujemy się pracować. Mamy do wyboru:

* IBD
* NSI
* Christrio
* Ez Flow
* Enity
* FPO
* Ra
* EF
* ESN
* INM
* Le Chat
* Super Nail
* Gena
* Soho
* Sudo
Oczywiście z racji że sama za to nie płace, wymiore MAX jaki się da - więc combo - kompleksową pielęgnację stóp i dłoni + frezarka + zdobienia akryl/żel + przedłużanie akryl/żel/fiber i co tam jeszcze mi do głowy wpadnie.

Wiele z tych firm znam - jeśli nie z osobistego macania, to przynajmniej od was- jedne polecacie bardziej - inne mniej, chociaż to bardiej w kwestii produktów, a nie jeśli chodzi o całokształt firmy i "ważności" certyfikatów (oczywiście jakość niesie ze sobą konsekwencje lepsiejszej renomy)

Jak przypuszczam, ta "ważność certyfikatów" może być ważniejsza i mniej ważna, lub też bardziej bardzo ważniejsza.

Więc już krótko - Jakiej FIRMY papierek (papierki) jest warto mieć - mając do dyspozycji te z listy powyżej, na jakie jesteście nakręcone by zrobić, a jakie mogą odstraszyć wisząc na ścianie w salonie - Oczywiście bierzcie pod uwagę, że będzie to metoda żelowa i akrylowa (oddzielne certyfikaty), czy warto mieć je z jednej firmy? czy lepiej żel christrio a np akryl z ez flow?.. Ach, bo już się zakręciłam

Jak wygląda honorowanie takich certyfikatów i ich ważna ważność np w Englandii, czy Irlandii? (Kto wie, gdzie mnie może ponieść )

Jak zawsze licze na was
Bede wdzięczna za każdą pomoc
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 01:55   #2
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Certyfikaty różnych firm - Pytanie

Na temat samych certyfikatów nic nie mogę powiedzieć, bo nie wiem... ale szkolenia z wolnej reki - bo tak to się chyba zwie to i tak wybór UP. Mi powiedziano 2 tygodnie temu, że już nie ma pieniędzy w funduszu i że można złożyć wniosek, ale rozstanie on rozpatrzony dopiero po Nowym Roku o ile zostanie rozpatrzony... No i właściwie to ja dokonałam wyboru, ale powiadziano mi, że i tak będą wybierać ofertę konkurencyjnych placówek szkoleniowych... Więc wybór wcale nie należy do bezrobotnego...

Mam nadzieje, że Tobie się uda... ja postanowiłam za kurs zapłacić, ale o kolejne kursy pójde tuż przed Nowym Rokiem i będą mnie mogli cmoknąć Z urzedami jak to z urzedami... zeby cos zalatwic... :/

Z tego co ja wiem to najlepsze 4 pierwsze... IBD, NSI, EZ Flow i Christrio... ale co ja tam wiem:P
Powodzenia w wyborze

Edytowane przez tourquise
Czas edycji: 2009-08-19 o 02:18
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:15   #3
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Certyfikaty różnych firm - Pytanie

wszystkie z wymienionych firm cieszą się duzym poważaniem i certyfikatu firmowanego żadną z tych nazw nie musiałabyś się wstydzić. Jeśli chodzi o pracę za granicą - konkretnie Irl. - wszystkie są tu znane - może oprócz Ra, EF, i SuperNail.

Pamiętaj, że dla PRZECIĘTNEJ klientki i tak nie ma znaczenia czy na certyfikacie masz firmę IJHU cz YHBGF, bo dla większości z nich te nazwy nic nie znaczą.

Jeśli chodzi o wybór marki - postaraj się zorientować kto szkoli na poszczególnych produktach i na tej podstawie dokonaj wyboru - ja przynajmniej bym tak zrobiła.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:07   #5
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Certyfikaty różnych firm - Pytanie

Dziewczyny ale Dis napisała że już ma załatwione opłacenie kursu, teraz ma jedynie wybrać z jakich firm szkolenie będzie mieć.

* IBD
* NSI
* Christrio
* Ez Flow
* Enity
* EF

Najbardziej prestiżowa z tych marek to oczywiście Entity więc na nią bym głównie stawiała. Jednak wiem że najważniejsza będzie wiedza wyniesiona z kursu a nie papierek z nazwą firmy
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:52   #6
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Certyfikaty różnych firm - Pytanie

Dzięki Byli Wiedzę, to z kursu Charismy wyciągnę, z warsztatów i kolejnych kursów.. tu chodzi praktycznie o papierek Szkoda, że nie można popróbować różnych firm za free, zanim się zdecyduje na konkretną firmę No ale... Wszystkiego mieć nie można x)
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 01:46   #7
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Certyfikaty różnych firm - Pytanie

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
Dzięki Byli Wiedzę, to z kursu Charismy wyciągnę, z warsztatów i kolejnych kursów.. tu chodzi praktycznie o papierek Szkoda, że nie można popróbować różnych firm za free, zanim się zdecyduje na konkretną firmę No ale... Wszystkiego mieć nie można x)

Może zdradzisz jak udało Ci się to załatwić z UP?? Mi z góry powiedzieli, że nie ma takiej opcji, bo nie mają pieniędzy... :/
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 10:31   #8
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Certyfikaty różnych firm - Pytanie

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Może zdradzisz jak udało Ci się to załatwić z UP?? Mi z góry powiedzieli, że nie ma takiej opcji, bo nie mają pieniędzy... :/
w UP w Kraku bylas ?

ja korzystalam jakies dwa latka temu z UP w Wieliczce i nie bylo z tym najmniejszych problemow.
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:29   #9
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Certyfikaty różnych firm - Pytanie

Cytat:
Napisane przez Lilitka Pokaż wiadomość
w UP w Kraku bylas ?

ja korzystalam jakies dwa latka temu z UP w Wieliczce i nie bylo z tym najmniejszych problemow.
Nie podlegam pod Kraków niestety, bo nie jestem tu zameldowana... ale w Krakowie to podobno nic nie da się już załatwić normalnie... a ile jeszcze się naczekać trzeba...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.