Sun Flower professional - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 22:29   #661
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sun Flower professional

heh.. witajcie dziewczyny-wiecie co, ja to mam przygody dzisiaj jechalam do klientek we Wroclawiu- oczywiscie zapomnialam paru rzeczy min. covera (pracuje na Indigo), ale mysle sobie- poprosze mojego papcie, zeby podjechal do hurtowni kosm. i zakupil mi kamuflaz z SF (taki maly 7ml). No to tatus kupil- kolor natural light (pewnie babofon wcisnela mu to COS bo widziala, ze taki on troche niezorientowany) O zesz ty ... co to za wynalazek- to jakas masakra a nie kamuflaz:/ kolor to jakis od d... strony, krycie kijowe a zapach mial tak okrutny, ze nawet klientki sie krzywily- czy tak smierdza wszystkie ich kamuflaze?? dodam jeszcze, ze na platynce byla data listopad 2011 i platynka bylo juz odchylana, wiec zel mozna zaliczyc do otwieranych- moze przez ten czas wszedl w jakas reakcje z powietrzem?)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 22:36   #662
olusiasko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sun Flower professional

Cześć dziewczyny
Jestem młoda i postanowiłam sama dbać o swoje paznokcie, ponieważ moja kosmetyczka musiała się wyprowadzić, a do obcych jakoś się bałam...
Wcześniej znałam tylko firmę Sun Flower, ale na forum dowiedziałam się o innych dobrych firmach, ale na razie bazuję na SF.
Mam do was kilka podstawowych pytań:
1-czy używanie primera jest konieczne? jeśli tak, to w którym momencie powinnam go użyć?
2-czym jest bonder? kiedy muszę go stosować?
3-Czym różni się żel Clear 1 od Clear 2 w firmie SF?
4- Czy seria żeli chłodnych daje różnice w porównaniu z kolekcją standardową?
Dzięki za przeczytanie i odpowiedzi, Pozdrawiam
olusiasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.