Wysyp po Diacnealu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-21, 13:41   #1
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74

Wysyp po Diacnealu


czesc... znowu mam problem... po ponad miesiecznym stosowaniu diacnealu (ale ten czas leci) wysypalo mnie strasznie .. a najgorsza czesc mialem juz za soba czyli na poczatku !! w srodku bylo rewelacyjnie a teraz znowu beznadziejnie ...diacneal juz sie konczy a ja niewiem jakiego teraz preparatu uzyc... moze effaclaru ?? a moze Differinu przepisanego przez lekarza dwa miesiace temu?? (nie uzywalem go)... co radzicie?? nie mam czasu na wizyte u dermatologa(szkola)...
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 15:06   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: ....

Tomek, masz tak trudną skórę, która reaguje nieprzewidywalnie, że doradzanie Ci przez internet jest w dużym stopniu nieodpowiedzialne. powinieneś być pod opieką dobrego dermatologa- tyle osób Ci o tym juz pisało. Ja na Twoim miejscu najpierw spróbowałabym Effaclaru K, bo jest łagodniejszy, a Ty masz wrażliwą skórę, z tego, co pamiętam.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 19:04   #3
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: ....

wiem glupi jestem .. ale nie mam na nic czasu i juz opadam troche z sil... noa myslisz ze powinienem skonczyc jeszcze ten diacneal czy juz od dzis zaczac effaclar k? hm.....
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-23, 11:33   #4
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: ....

Ja również uważam, że skóra w takim stanie to nie miejsce na eksperynmenty i bez dermatologa się nie obejdzie. Jeśli mieszkasz w Krakowie moge polecić Ci sensowną Panią dermatolog Jesli gdzie indziej to może dziewczyny Ci pomogą
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-23, 12:36   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: ....

Przepraszam, że się wtrącam... Doniczka, a możesz mi polecić tą panią dermatolog? Ostatnio musiałam się udać właśnie do dermatologa, poszłam na chybił trafił... i nie trafił... W przyszłości wolałąbym jednak trafiać do dobrych lekarzy. Z gory dziękuję!! :cmok
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.