Czerwone Rozstepy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 15:36   #1
magdalenny
Raczkowanie
 
Avatar magdalenny
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 51

Czerwone Rozstepy


Słuchaajcie! Potrzebuje natychmiastowej pomocy na czerwone rozstępy!
Który preparat użyc najlepiej!! Chciałabym żeby one całkiem znikły.. są jeszcze czerwone i niedługo je mam.. Wiem że musze dziaaałać i dlatego prosze o podanie jakiegos preparatu najlepszego waszym zdaniem!!
magdalenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:09   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czerwone Rozstepy

po 1 ) rozstepow nie da sie zlikwidosc calkowicie
po 2 ) skorzystaj z KWC... wszystkie preparaty sa podobne. ja stosuje Soraya- nawet dobry balsam. ale daje straszne uczucie chlodu.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 15:33   #3
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Czerwone Rozstepy

Jesli rozstepy sa jeszcze czerwone to dobry znak gorzej by bylo jesli naprzyklad byly by juz biale-zabliznione wtedy jest mala sznasa zeby sie ich pozbyc, a tak to mozesz je znacznie zmniejszyc a nawet zlikwidowac, stosuj naprzemienne natryski pod prysznicem, trzyj skore szorstka rekawica sizalowa, pij herbate ze skrzypu polnego lub kup sobie suplementy diety ktore zawiera wyciag z niego (skrzyp polny zawiera w sobie krzem, ktory poprawia stan nie tlyko wlosow ale takze skory) staraj sie jesc produkty ktore maja cynk on tez pomaga, uzywaj kremow radzilabym raczej apteczne produkty, kosmetyki ktore znajdziesz w drogerii raczej zapobiegaja, tak jak powyzej kolezanka napisala skorzystaj z KWC i wybierz odpowiedni kem dla sowjej skory, pij dwa litry wody dziennie zeby skore nawilzyc od wewnatrz, ja zaopatrzylam sie w koncentrat na juz powstale rozstepy jest dosc drogi:/ (95zl) ale mam nadzieje z epomaga, narazie go miesiac przetestuje, zobaczymy czy beda efekty...
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 18:34   #4
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czerwone Rozstepy

Polecam Ci serum na rozstępy Galenic Elancyl. Jego koszt to na Allegro to koło 75 zł, ale warto zainwestować. Skoro masz czerwone rozstępy to są w fazie zapalnej czyli jeszcze do wyleczenia , a ten preparat jest bardzo skuteczny. Nie jestem przekonana co do masowania skóry szorstką rekawicą. Możesz łykać natomiast cynk...na pewno nie zaszkodzi.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 15:39   #5
AgniechaKrk
Raczkowanie
 
Avatar AgniechaKrk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Czerwone Rozstepy

Niestety z rozstępami nie da się już pożegnać.. Ja stosuje Eveline Serum na rozstępy i rzeczywiście trochę je wybielił, nadał skórze elastyczności, ma także efekt chłodzący i przyjemnie pachnie, nie jest drogi, baa nawet tani.. Ale tak jak zaczęłam najlepsze lekarstwo na rozstępy to je polubić... Niestety.... Pozdrawiam! I powodzenia w tej nierównej walce!
AgniechaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 21:28   #6
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Czerwone Rozstepy

A co zrobić na już białe, 'stare' rozstępy? ;(
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 21:06   #7
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czerwone Rozstepy

Dobre pytanie Wszystko zależy jak stare i jak głebokie. Ja planuje przyszłościowo zabiegi mezoterapii i być może jakieś delikatne kwasy + odpowiednie kosmetyki. Podobno nigdy całkowicie nie znikną, ale systematyczność oraz cierpliwość powinna dać efekty
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 13:51   #8
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Czerwone Rozstepy

Mój główny problem polega na tym, ze mam ledwie 16 lat i już białe rozstępy Od ok. 3 klasy podstawówki szybko i drastycznie rosłam
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 11:38   #9
kalama_
Przyczajenie
 
Avatar kalama_
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 18
Dot.: Czerwone Rozstepy

na czerwone rozstępy super jest strialys! ja go zaczęłam używać bo jak zaczęłam brać antykoncepcję hormonalną to trochę za szybko nabrałam ciałka (najbardziej na piersiach) i zaczęły się pojawiać rozstępu właśnie. I szczerze to kilka miesięcy używałam i zero znaku, że kiedyś rozstępy były ;P
kalama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-13 12:38:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.