Zestaw startowy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 10:44   #1111
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy

merynosy rozdają darmowe pasy z wełny, takie na nerki
babcia mi dała
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:50   #1112
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Zestaw startowy

Ale dajecie jaja dziewczyny. Płaczę za śmiechu
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 22:01   #1113
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy

dziewczyny jak to się stało że posty angelp zniknęły?
już któryś raz się z tym spotykam na wizażu, ale wcześniej nikogo nie cytowałam więc nie było o tym mowy. a teraz jest cytat, opowiedź, a nagle nie wiadomo skąd cytat?
ktoś coś wie?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 10:06   #1114
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Zestaw startowy

bo one są takie efemeryczne....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:30   #1115
TheMcMuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Zestaw do tipsów

W najbliższym czasie mam zamiar zakupić zestaw do robienia tipsów dla początkujących. Przejrzałam już allegro, jest tam tego od groma i nie wiem co wybrać. Byłam na stronie active oraz allepaznokcie. Wybrałam tam kilka zestawów, ale nie wiem czy będa dobre. Na co powinnam zwracać szczególną uwagę przy zakupie? Może coś polecacie ? Cena zestawu max. 200zł
TheMcMuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 14:27   #1116
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Zestaw do tipsów

za 200zł to możesz dobrą lampę kupić...
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:47   #1117
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Zestaw startowy

Kurczę ja na mój zestaw startowy już 1000 zł wydałam, a jeszcze parę rzeczy brakuje...
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 14:51   #1118
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Kurczę ja na mój zestaw startowy już 1000 zł wydałam, a jeszcze parę rzeczy brakuje...
no właśnie!
dlatego śmieszą mnie osoby które chcą kupić sobie zestaw startowy za maximum 200zł
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 17:49   #1119
magdakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Zestaw startowy

Pytanie do tych trochę bardziej obeznanych w tipsach Ostatnio mnie zainteresowały pazurki Chce spróbować zrobić sobie Potem (może o ile mnie to wciągnie) jakiś kursik... Tylko pytanie.... Oglądam dużo filików na youtubie z róznymi ozdobami oraz zdjęć w galeri i widzę jakie dziewczyny robią ozdoby... Czy nie mając jakiegoś nadzwyczajnego talentu plastyczniego też jestem w stanie coś takiego zrobić?
__________________
[ori_bas]532604[/ori_bas]
magdakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 21:21   #1120
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy

A czy nie mając nadzwyczajnego talentu plastycznego można sprawnie użyć wyszukiwarki i poczytać troche podforum przedłużanie paznokci?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:04   #1121
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Zestaw startowy

Nie można Byliczko. Używanie wyszukiwarki to bardzo wyszukana i wymagająca lat intensywnej praktyki (pod okiem przystojnego instruktora bez koszuli) umiejętność.

__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

Edytowane przez PinkSlip
Czas edycji: 2011-06-23 o 11:06
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 17:46   #1122
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy

cześć Pink
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:34   #1123
carllo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
za 200zł to możesz dobrą lampę kupić...
Czytam czasem wasze posty i nie wiem czy śmiać się czy płakać, wrzucacie wszystkich do jednego wora...
na przykład u dobrej rady jest zestaw startowy za 240 zł i jak na początek na spróbowanie jest w nim wszystko czego potrzeba. Popatrz ja na swoje materiały do pracy wydałam już przeszło 3tys w ciągu roku, ale nie znaczy, że każdy musi się od razu tak szarpać, nie wiem po co w ogóle piszecie te posty, myślicie że fajne jesteście, to się jeszcze raz zastanówcie i może puknijcie w głowę. Odnośnie lampy za 200zł, nawet się komentować nie chce ale że ja leniwa nie jestem to napiszę że swoją kupiłam za 60zł i o zgrozo na allegro i kurcze jeszcze mi służy, właśnie po roku wymieniłam żarówki i też działa
Dla zainteresowanych link do zestawu od dobrej rady:
http://www.dobrarada.com.pl/p16207,z...odstawowy.html
moja opinia o tych produktach jest dość dobra, piszę dość ponieważ zdecydowanie wole używać ibd i esn, jeśli chodzi o żele, ale akcesoria i ozdoby tylko od dobrej rady, w żelach mi nie pasuje to że się wylewają z pojemników i że się dłużej utwardzają od ibd i esn, ale jeżeli chodzi o jakość to są porównywalne zero zapowietrzeń czy złamań, to gwarantuję. Więc podsumowując na początek uwzględniając cenę najlepsze

Co do pytania magdykkk to też nie rozumiem skąd od razu takie oburzenie przecież dziewczyna zapytała czy nie mając talentu plastycznego też będzie w stanie nauczyć się malować np one stroke czy lepić kwiatki akrylowe, nie widzę w tym pytaniu nic dziwnego ja też kiedyś myślałam że to wszytko to kwestia talentu, na szczęście się pomyliłam i teraz wiem i chętnie powiem innym że jest to kwestia odpowiedniej techniki, produktów i ćwiczeń także zachęcam do kursu, a wtedy wszystko wyda się proste No i czytam to forum od ponad roku i nie natrafiłam jeszcze na wątek o tej tematyce.
Bez rady nie pozostawię również koleżanki które tak "switaśnie" i jakże żartobliwie zaśmiecają ten wątek, może jak jesteście już tak sfrustrowane pytaniami od początkujących to może przyszedł czas opuścić to forum skoro zapomniałyście w ogóle do czego służy forum publiczne, nie zaglądają tu same profesjonalistki...
Tyle ode mnie i tak się już za bardzo wybebeszyłam, see you
carllo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 14:24   #1124
Wyszczekana
Raczkowanie
 
Avatar Wyszczekana
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 208
Pomoc przy wyborze...

Witam ;-),
mam do Was ogromną prośbę. Mogłybyście mi doradzić który zestaw startowy do żelu wybrać ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1709088070

http://allegro.pl/zestaw-do-zelu-lam...695992237.html

W sumie nieznacznie się różnią, tylko tym, że w jednym [tym za 99pln] są dodane ozdoby i formy, ale żele mają tylko 5ml, a w tym za 115zł żele są 15 mililitrowe. Różnią się jeszcze lampą, ilością pilniczków itp.

W sumie 15 zł, to niewielka różnica, ale nie wiem czy ten tańszy nie jest w tym wypadku lepszy ?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
__________________
Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra,
ale kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza.


Angel to someone, demon to others .



Ból duszy może ukoić tylko ból ciała.


Wyszczekana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 17:38   #1125
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zestaw startowy

ani jeden, ani drugi!!!

W -pierwszym może jedynie lampa byłaby do wykorzystania chociaż zależy jaki ma żarówki (lampa minimum to 4x9W) i jakieś drobne akcesoria typu patyczek itp. ale nie licz na jakość żeli tego typu...
Za porządny 1 żel 15ml ja płacę 55zł i wierz mi że to jeszcze niedrogo....

Jak chcesz coś porządnego i konkretne żele w dobrej cenie to sobie odwiedź sklep DR (czyt. dobra rada) wystarczy te słowa wstukać w googlu albo wejdz na wątek tego sklepu na wizazu i przekonasz się ile dobrych opinii jest o tej firmie....

Ja zaczynałam od firmy podobnej jak ty na allegro i to był wielki błąd... Jak na kursie dali mi w łapę konkretne żele to po przyjsciu do domu stare wywaliłam dosłownie bo kompletnie do bani były...

Ja też zaczynałam tylko od swoich rąk ale sobie samej po co masz robić tragedię na paznokciu
A poza tym po czasie odczujesz niedosyt wiedzy ktorej za żadne skarby sama nie nabędziesz choćbyś milion forum odwiedziła czy prześledziła tutoriale na youtube etc... uściubaj trochę kaski i przeznacz na kurs - po tym otworzą ci się oczy!

Pozdrawiam
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 18:33   #1126
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Zestaw startowy

Bardzo dziękuję za tak pozytywne opinie na temat naszych zestawów startowych. Niestety mimo to na rynku paznokciowym rządzi cena! I nasze zestawy sprzedają się dosyć sporadycznie, a na Allegro nawet ich nie wystawiam bo pewnie ani jeden by się nie sprzedał. Nie wytrzymujemy konkurencji cenowej z zestawami za 99 zeta

A kto dba o jakość?
Raczej profesjonalistki. Bo amatorki kierują się wyłacznie ceną - niestety.

Chociaż powiem, że akurat nasze zestawy dosyć dobrze się sprzedają dla firm szkolących i organizujących kursy stylizacji. Widocznie instruktorzy doceniają jakość tych zestawów. Dobre i to
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 22:04   #1127
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Zestaw startowy

Chciałam siedzieć cicho ale już mam dość! Dlaczego ciągle nabijacie się z poczatkujących? Wydaje mi sie, że to forum jest właśnie po to, żeby sobie wzajemnie doradzać. A wy niejednokrotnie wysyłacie na kursy i nabijacie się z niewiedzy innych. To moja druga wypowiedź na temacie o paznokciach a juz zostałam wyzwana od żóltodzioba i wysłana na kurs. Nikt nawet nie zapytał czy mam kurs czy nie To śmieszne co piszecie. Przeczytałam już tutaj mnóstwo tematów i na każdym wasza kpina i wyśmiewanie sie z poczatkujących. Czy po to powstalo to forum? Może czas żeby admin zrobił tu porządek...

Nie pisze o wszystkich, ale wiekszość z was drogie wizażystki mimo wielkiej wiedzy o paznokciach ma bardzo słaba wiedzę o kulturze!
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 23:34   #1128
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Zestaw startowy

Doberku bo Ty te zestawy ułożyłaś z głową z produktów, które faktycznie powinny się tam znaleźć a nie byle szajs, byle tanio bo pseudo i tak kupią
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:13   #1129
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Zestaw startowy

Ja za swój zestaw dałam ok 400 zł to malo? Za lampe dałam 75 zł+ zele silcare ok 200zł + pilniki i przybory ok 150. Przybory podstawowe do paznokci juz mam wiec nie musiałam kupować.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Wyszczekana Pokaż wiadomość
Witam ;-),
mam do Was ogromną prośbę. Mogłybyście mi doradzić który zestaw startowy do żelu wybrać ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1709088070

http://allegro.pl/zestaw-do-zelu-lam...695992237.html


W sumie 15 zł, to niewielka różnica, ale nie wiem czy ten tańszy nie jest w tym wypadku lepszy ?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
no własnie na allegro to mnie wkurza, że nie pisza jakiej firmy jest lampa. Jak dla mnie toi wazne. Też chciałam kupić zestaw na allegro ale tam albo zele sa do d...y albo lampa. Najlepiej skompletowac osobno wszystko i najlepiej u goscia ktory ma sklep a nie u przypadkowego sprzedajacego ktory zdobieniu paznokci nie ma pojęcia.

Ja kupiłam żele silcare, bo po przeczytaniu opini o nich na tymze forum były wg mnie fajne-czyli tanie i dobre Mam nadzieje, ze wpraktyce tez takowe bedą:P lampe kupiłam avtiv-znana firma i duzo pochlebnych opini o tej lampie słyszałam. Moja kosmetyczka od paznokci powiedziała mi kiedyś, że najwazniejsze to miec właśnie dobra lampe i zele a na pilnikach mozna oszczedzać. Pilniki nie sa jednak drogie wiec i na nich nie oszczedzam:P
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 23:53   #1130
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez maliszenka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam żele silcare, bo po przeczytaniu opini o nich na tymze forum były wg mnie fajne-czyli tanie i dobre Mam nadzieje, ze wpraktyce tez takowe bedą:P lampe kupiłam avtiv-znana firma i duzo pochlebnych opini o tej lampie słyszałam. Moja kosmetyczka od paznokci powiedziała mi kiedyś, że najwazniejsze to miec właśnie dobra lampe i zele a na pilnikach mozna oszczedzać. Pilniki nie sa jednak drogie wiec i na nich nie oszczedzam:P
Przede wszystkim nie kosmetyczka od paznokci tylko stylistka paznokci.
Nie zgodze sie z Twoja opinia, poniewaz sama mam lampe z allegro i dziala bez zarzutu juz poltorej roku. Te lampy w wiekszosci nie firma sie roznia a jedynie logo firmy jest inne, a lampa jak lampa. a na pilnikach dobrze, ze nie oszczedzasz, bo wcale nie powinno sie oszczedzac, a sa tansze i drozsze. Bo niektore jak te w wyzej na allegro wstawionym linku sa takie slabe, ze nawet plytki nie da sie nimi przygotowac.
Raz chcalam zaoszczedzic i kupilm z evershine... Odradzam! Fatalne, jeszcze pani wyslala mi zla gradacje i na moja wiadomosc o tym fakcie stweirdzila , ze te gradacje niewiel sie roznia chyba 180 a 80 czy 100 cos takiego, sa bardzo podobne wg niej Tak wiec nawet akcesoria z takich allegrowych zestawow sa do d***
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:58   #1131
annie25
Przyczajenie
 
Avatar annie25
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4
Exclamation Jaki najlepszy zestaw do żelowych paznokci?

Witam,
piszę ponieważ potrzebuję porady co do tipsów i paznokci żelowych. Zamierzam nauczyć się je robić sama, nie wydając fortuny na profesjonalny kurs Chciałabym zakupić dobry, ale niezbyt drogi sprzęt, może zestaw. Czy mogłybyście poradzić mi, co warto zakupić i na co zwrócić uwagę? Z góry dziękuję za pomoc
annie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 15:29   #1132
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Jaki najlepszy zestaw do żelowych paznokci?

Eeee..., może na wyszukiwarkę?? Znajdziesz kilka tematów, gdzie wszysko jest opisane
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 16:27   #1133
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Jaki najlepszy zestaw do żelowych paznokci?

Ehh...
Paznokcie żelowe to jednak jest troszkę pracy. Więc jak tu się nimi zająć, skoro lenistwo niektórym nie pozwala na skorzystanie z wyszukiwarki?!
Pytań na ten temat było wiele... Jak również odpowiedzi.

Odpowiedź jeden: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573992
Odpowiedź dwa: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579293
Coś na temat żeli: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106898
Coś na temat lamp UV: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9028
i wiele, wiele więcej tutaj: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=92
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:00   #1134
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki najlepszy zestaw do żelowych paznokci?

coraz częściej mam wrażenie, że w nowych wątkach ukryte jest przesłanie:
"Jak to zrobić, żeby zarobić i się nie narobić"...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 12:38   #1135
monisia1112122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Zestaw startowy

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post35433581 ZAPRASZAM
monisia1112122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 00:57   #1136
natinails7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Zestaw startowy

słyszałam że indigo ma dobre produkty i hybrydy które nie trzeba piłować zdejmuja się be problemu acetonem

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

bez przesady 2 tys to przegięcie, mysle ze mozna znalezc taniej
natinails7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 14:28   #1137
Ewka ESSTETICA
Raczkowanie
 
Avatar Ewka ESSTETICA
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 42
Dot.: Zestaw startowy

Tak, hybrydy z Indigo są jednymi z najlepszych hybryd dostępnych na rynku. Przekonało się o tym juz sporo osób, zapraszam do polubienia Indigo na fb - będziesz na bieżąco. Hybrydy Indigo mają bardzo dobrą przyczepność, przyjemnie się nimi pracuje i łatwo się je ściąga. Piękne kolory!
Jeśli będziesz potrzebowała pomocy w związku z Indigo (pytania, zakupy) - zapraszam
Pozdrawiam.
Ewka ESSTETICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 15:22   #1138
johnnorton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9
Dot.: Zestaw startowy

Bardzo często dobre zestawy hybrydowe można kupić w sklepach kosmetycznych. Jest to rozwiązanie o wiele lepsze niż chodzenie do kosmetyczki.

Edytowane przez johnnorton
Czas edycji: 2016-11-14 o 12:35
johnnorton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 09:52   #1139
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Zestaw startowy

Hej dziewczyny
Chciałabym zacząć przygotę z pazurkami żelowymi jak na razie tylko i wyłącznie dla siebie
Zastanawiam się nad kupnem zestawu, który byście poleciły? Chodzi mi głównie o żele, czy którejś z tych firm używałyście?

ten:
http://allegro.pl/xxl-zestaw-startow...597294930.html

czy ten:
http://www.simplynails.eu/pl/zestawy...ej-pilnik.html
A moze jakis całkiem inny sprawdzony?
__________________
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.