Sisley - kolorówka i pielęgnacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 15:03   #31
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
O ile kremy mi nie podchodzą za zapach - miałą bardzo dużo próbek i właśnie kilka z nich wystawiam na allegro to błyszczyk phyto - lip star bardzo długo sie utrzymuje na ustach bez zapachowy, wydajny. mam kolor 4 amethyst w opakowaniu jany fiole na ustach piękny chłody kolor idealny
też mam ten błyszczyk ! to mój faworyt a używałam i diorów i chanel i lancomów... sisley to mój numer jeden !
ma tylko jedną wadę - cenę: w douglasie 155 zł
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:52   #32
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
też mam ten błyszczyk ! to mój faworyt a używałam i diorów i chanel i lancomów... sisley to mój numer jeden !
ma tylko jedną wadę - cenę: w douglasie 155 zł

tak cena zabójcza ale wydajność i trwałaśc pierwsza klasa
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:52   #33
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Miałam dzisiaj testować Lucidity Estee Lauder ale zobaczyłam puder sypki Sisley i to jest MÓJ puder. Nie miałam nic z kolorówki Sisley (jeśli nie liczyć kremu koloryzującego, który jest z pogranicza pielęgnacji). Ale puder jest śliczny- pyłek, którego praktycznie nie widać, jasne kolory. Obejrzałam też brązujacy puder prasowany (platonicznie bo nigdy nie używam) strasznie brokatowy (tzn. nie to że uważam go za brzydki, ale daje pewnie bardzo spektakularny efekt).

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kiedy bede miala wyplate
ciagle tu kuszą

mnie kusi przede wszystkim krem Hydra i kompakcik o ktorym Pingwinka mowila

na Dolce.pl chyba ciutke taniej
Zgadza się. Na dolce puder kosztuje 207 zł, ale dostawa też trochę i nie wiem czy to nie wyjdzie to samo przy zakupie jednej rzeczy.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 17:49   #34
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

widze ,ze kolorowka marki Sisley nie jest tak popularna..
Mam jednak pytanko czy ktoras z was posiada roż Palette Orchidee ???
dlaczego ceny tych kosmetykow sa tak drogie,ostatnio przegladalam pomadki 31 funtow: brzydal:
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 22:02   #35
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Mam dwie pomadki z serii przejrzystej: Sheer Burgundy i Sheer Cherry - wspaniale. Super polysk, dobra trwalosc, komfort noszenia i nawilzenie, mocny kolor bez efektu tapety, wydajne i tluka wszystkie mi znane marki na glowe.

guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 08:19   #36
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mam dwie pomadki z serii przejrzystej: Sheer Burgundy i Sheer Cherry - wspaniale. Super polysk, dobra trwalosc, komfort noszenia i nawilzenie, mocny kolor bez efektu tapety, wydajne i tluka wszystkie mi znane marki na glowe.

Przeczytałam Twoją recenzję tej szminki Zachęca i to do tej czerwieni właśnie.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 12:31   #37
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twoją recenzję tej szminki Zachęca i to do tej czerwieni właśnie.
Dzieki Naprawde polecam te szminke, bo nie klei, a daje polysk niemal blyszczyka. Co do kolorow - kazda pewnie znajdzie soie swoj wlasny. Ja milosniczka czerwieni i powiem, ze nie jest to latwy kolor, bo kazdy ma inna definicje czewrieni na mysli .

Powolutku zastanawiam sie nad innymi kosmetykami tej marki. Szkoda tylko, ze opakowania sa takie.... brzydkie (akurat pomadka wyglada ok w tym metalowym etui) i jak u tanich podrob z targu.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 15:26   #38
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki Naprawde polecam te szminke, bo nie klei, a daje polysk niemal blyszczyka. Co do kolorow - kazda pewnie znajdzie soie swoj wlasny. Ja milosniczka czerwieni i powiem, ze nie jest to latwy kolor, bo kazdy ma inna definicje czewrieni na mysli .

Powolutku zastanawiam sie nad innymi kosmetykami tej marki. Szkoda tylko, ze opakowania sa takie.... brzydkie (akurat pomadka wyglada ok w tym metalowym etui) i jak u tanich podrob z targu.

Fakt, opakowania są takie jak z toaletki w skansenie.
Ja kocham pielegnację SIS. Ich maseczka pod oczy to
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:37   #39
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

dzieki za odp nastepnym razem zwroce uwage na pomadki )
a co to za maseczka pod oczy o ktorej mowa??
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 11:30   #40
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Bax, sprobuje tej maseczki
Karinkaa, sa 2 albo 3 rodzaje szminek. Ta 'sheer' jest tansza.
O tu namiar dla Brytyjek i 'Brytyjek':
http://www.johnlewis.com/150685/Product.aspx

A dla tych, co sa w PL , ceny w perfumeriach to 130-135 zlotych, a w perfumeri dolce.pl 117 plus wysylka. Nie kupowalam tam, ale to sklep z 'dobrej listy' Wizazanek.
http://www.dolce.pl/sisley/pomadki/
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 11:36   #41
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bax, sprobuje tej maseczki
Karinkaa, sa 2 albo 3 rodzaje szminek. Ta 'sheer' jest tansza.
O tu namiar dla Brytyjek i 'Brytyjek':
http://www.johnlewis.com/150685/Product.aspx

A dla tych, co sa w PL , ceny w perfumeriach to 130-135 zlotych, a w perfumeri dolce.pl 117 plus wysylka. Nie kupowalam tam, ale to sklep z 'dobrej listy' Wizazanek.
http://www.dolce.pl/sisley/pomadki/
dziekuje ) przejrzalam strone,mozna sobie zamowic przez internet.
w moim najblizszym debenhamsie rowniez jet stoisko Sisley
dlaczego twierdzisz,ze Sisley bije inne marki na glowe?? czym takim sie wyroznia ta marka?
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186

Edytowane przez karinkaa
Czas edycji: 2012-03-15 o 11:40
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 12:12   #42
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
dzieki za odp nastepnym razem zwroce uwage na pomadki )
a co to za maseczka pod oczy o ktorej mowa??

To Masque Contour Des Yeux - właśnie wróciłam do mojej recenzji na KWC i muszę ją edytować na plus.
Teraz po zużyciu 1,5 tubki uważam, że ta maska robi więcej niż niejeden krem.
Na razie mogę opierać się na odczuciu tzn. nie mam zmarszczek jeszcze i nie mogę ocenić czy one by uległy spłyceniu.
Ale komfort jest ogromny.
Drugi HIT maseczka mawilżająca.
Wiem że to tylko maseczka, ale dla mnie pielegnacja to absolutny no 1, więc jakoś akceptuję te ceny przyznam ,że wysokie.
Ale ślepo zapatrzona w Sis nie jestem. Po kilku tubkach ich kremu koloryzującego przestawiłam się na Clinique i nie było to oszczędnościowe posunięcie po prostu był pod wieloma względami (i ceniowym też) lepszy.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bax, sprobuje tej maseczki
Karinkaa, sa 2 albo 3 rodzaje szminek. Ta 'sheer' jest tansza.
O tu namiar dla Brytyjek i 'Brytyjek':
http://www.johnlewis.com/150685/Product.aspx

A dla tych, co sa w PL , ceny w perfumeriach to 130-135 zlotych, a w perfumeri dolce.pl 117 plus wysylka. Nie kupowalam tam, ale to sklep z 'dobrej listy' Wizazanek.
http://www.dolce.pl/sisley/pomadki/

I ja czymś skusiłam
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 13:55   #43
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

dla mnie rowniez pielegnacja jest numerem 1.
Przewaznie polegalam na pielegnacji Clarins, Vichy, Chanel . Nigdy jakos nie mialam stycznosci z ta firma...
naczytalam sie recenzji na kwc i kusi mnie maseczka z czerwona glinka
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186

Edytowane przez karinkaa
Czas edycji: 2012-03-15 o 13:56
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:24   #44
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość

I ja czymś skusiłam
Skusilas i juz Ja sie powolutku przestawiam na Sisely z wiekszoscia kolorowki i na czesc pielegnacji, bo moje ulubione marki, ktore twierdzily, ze nie testuja na zwierzetach - oszukiwaly tych klientow, dla ktorych fakt nietestowania jest warunkiem zakupu... Tam, gdzie nie wyrobie z kasa na Sisely, kupie sobie Clarins i bedzie ok

Moj chlop caly czas uzywa Clarins (wiekszosc meskiej pielegnacji), a teraz podbiera mi moja emulsje napinajaca, bo 'ladnie pachnie'.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:59   #45
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

uwielbiam pielegnacje Clarins, kremy multi active na noc na dzien, pomaranczowy peeling do twarzy i zel do mycia twarzy z granulkami z kolorowki lubie pomadke prodigy,roz i puder brazujacy w jednym (limitowanka). Ja sie sprawdza ta meska linia kosmetykow,musze chyba pomyslec o moim chlopaku,obecnie stosuje nive q10 z meskiej pielegnacji.
I co polecasz jesli chodzi o Clarinsa?
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 16:29   #46
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
dla mnie rowniez pielegnacja jest numerem 1.
Przewaznie polegalam na pielegnacji Clarins, Vichy, Chanel . Nigdy jakos nie mialam stycznosci z ta firma...
naczytalam sie recenzji na kwc i kusi mnie maseczka z czerwona glinka
Resines Tropicales na pewno warta uwagi. Trudno się nie zachęcić po recenzjach masek Sisley, bo już któraś Recenzentka pisze podobnie- że ich działanie naprawdę coś zmienia.
Pamiętam kiedy chiałam kupić moją pierwszą nawilżającą maskę Sis i pani namówiła mnie na Guerlain- też nawilżającą. Wmawiałam sobie, że bardzo oszczedzam, ale kupiłam zwykłą maskę nawilżającą. Wniosek - mogłam zaoszczędzić jeszcze bardziej kupując La Roche Posay.
A potem kupiłam Sisley i różnica była widoczna.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 16:29   #47
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
uwielbiam pielegnacje Clarins, kremy multi active na noc na dzien, pomaranczowy peeling do twarzy i zel do mycia twarzy z granulkami z kolorowki lubie pomadke prodigy,roz i puder brazujacy w jednym (limitowanka). Ja sie sprawdza ta meska linia kosmetykow,musze chyba pomyslec o moim chlopaku,obecnie stosuje nive q10 z meskiej pielegnacji.
I co polecasz jesli chodzi o Clarinsa?
Nie mam wiele rzeczy z Clarinsa, moj mzonek ma wiecej niz ja . Ja teraz mam taka emulsje do twarzy 'Multi-Active Jour Early wrinkle correctin lotion spf 15' i garsc probek, z ktorych bylam zadowolona, ale juz nie pamientam, co to bylo. Ogolnie wrazenie pozytywne. Z tym, ze pielegnacja Clarins ma bardzo mocny zapach, a ja jestem raczej za dyskretnym lub takim naturalnym.

Moj misio ma teraz 'Gel anti-brillance' oraz 'Super moisture balm' - ktore mu podbieram i bardzo sobie chwale. Na dlon sobie tego nieco nabiore, w to wmieszam odrobine olejku arganowego i plynnego filtra i jestem bardzo zadowolona Mial kiedys jakis piling oraz zel do mycia twarzy - bardzo je lubil .

Mialam kiedys kredke do oczu - dosc ok. Teraz mam polowke tuszu do wyprobowania. Zobacze, jak sie sprawdzi. Wyprobowywalam najnowszy roz do policzkow w plynie i bylam zachwycona. Chyba sobie go kupie .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 16:33   #48
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Skusilas i juz Ja sie powolutku przestawiam na Sisely z wiekszoscia kolorowki i na czesc pielegnacji, bo moje ulubione marki, ktore twierdzily, ze nie testuja na zwierzetach - oszukiwaly tych klientow, dla ktorych fakt nietestowania jest warunkiem zakupu... Tam, gdzie nie wyrobie z kasa na Sisely, kupie sobie Clarins i bedzie ok

Moj chlop caly czas uzywa Clarins (wiekszosc meskiej pielegnacji), a teraz podbiera mi moja emulsje napinajaca, bo 'ladnie pachnie'.

Chwała Mu, że podbiera i używa.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nie mam wiele rzeczy z Clarinsa, moj mzonek ma wiecej niz ja . Ja teraz mam taka emulsje do twarzy 'Multi-Active Jour Early wrinkle correctin lotion spf 15' i garsc probek, z ktorych bylam zadowolona, ale juz nie pamientam, co to bylo. Ogolnie wrazenie pozytywne. Z tym, ze pielegnacja Clarins ma bardzo mocny zapach, a ja jestem raczej za dyskretnym lub takim naturalnym.

Moj misio ma teraz 'Gel anti-brillance' oraz 'Super moisture balm' - ktore mu podbieram i bardzo sobie chwale. Na dlon sobie tego nieco nabiore, w to wmieszam odrobine olejku arganowego i plynnego filtra i jestem bardzo zadowolona Mial kiedys jakis piling oraz zel do mycia twarzy - bardzo je lubil .

Mialam kiedys kredke do oczu - dosc ok. Teraz mam polowke tuszu do wyprobowania. Zobacze, jak sie sprawdzi. Wyprobowywalam najnowszy roz do policzkow w plynie i bylam zachwycona. Chyba sobie go kupie .

Guacamole- masz ideał za męża.
Z tego co pamiętam zna się na Chanelowo- Sisleyowym świecie, lubi coś dla Ciebie wybierać (a to też ważniejsze nawet niż sam zakup).
No i używa tego.
Nie żeby mnie otaczali mężczyźni "mydło i szczotka druciana mi wystarczą", ale to nadal mniejszość .klas ki:

Edytowane przez baxterina
Czas edycji: 2012-03-15 o 16:35
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 16:52   #49
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Chwała Mu, że podbiera i używa.

Guacamole- masz ideał za męża.
Z tego co pamiętam zna się na Chanelowo- Sisleyowym świecie, lubi coś dla Ciebie wybierać (a to też ważniejsze nawet niż sam zakup).
No i używa tego.
Nie żeby mnie otaczali mężczyźni "mydło i szczotka druciana mi wystarczą", ale to nadal mniejszość .klas ki:
Dzieki )) Tak, to moj mzonek przywozi mi z lotniska cale reklamowki wszystkiego . Zna sie na moich kolorach i nigdy nie zrobil wiekszej wtopy. Co do pielegnacji dla niego - jednak sama czesciej mu wybieram i kupuje, a on potem jej uzywa. Odkad jestesmy ze soba, a to juz 8 latek piknelo, z czasow mydla, dezodorantu i zelu pod prysznic - pozostaly wspomnienia. Teraz ma zel antybakteryjny do mycia twarzy, piling do ciala, profesjonalne szampony fryzjerskie (a nie takie 10 w jednym, lupiez gratis), odzywki do wlosow, 2 kremy na dzien (nawilzajacy i matujacy) i 1 na noc (antybakteryjny). Od jakiegos czasu przywlaszczyl sobie moj krem pod oczy Nuxe w takim grubym pisaku roll on, bo lubi te zimna kulke . No i podbarwiam mu tez wlosy naturalnym tonerem, by nieco przykryc siwe boczki, bo ich nie lubi. Co tydzien blaga mnie o maseczke, a wlasciwie o caly rytual (mycie, masaz, maseczka1, maseczka 2, tonik, kremik i .... masaz stop balsamem kawowym Opi).

Moj dziwak taki . On wielce nie wierzy w zaslugi kosmetykow, ale lubi byc macany , a wszystkie kosmetyki musza mu mocno pachniec, bo inaczej nie widzi sensu ich uzywania . No i 2 razy do roku idziemy na wyprzedaz meskich rzeczy, gdzie wszelkie hilfigery i r. lauren sa za pol ceny i kupujemy duza torbe klasycznych ciuchow plus jakies koszulki i szorty. Tzn. ja latam i zbieram ciuchy z wieszakow, nosze do przymierzalni, a on mierzy i wybiera. No i w koncu sie cieszy, ze nie musi nic szukac, bo odwalam te robote za niego.

Rozpisalam sie... no, chlopa mam przedobrego. Cierpliwy, anielski i uparty. I na rzesach zatanczy, jak trzeba.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 17:06   #50
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki )) Tak, to moj mzonek przywozi mi z lotniska cale reklamowki wszystkiego . Zna sie na moich kolorach i nigdy nie zrobil wiekszej wtopy. Co do pielegnacji dla niego - jednak sama czesciej mu wybieram i kupuje, a on potem jej uzywa. Odkad jestesmy ze soba, a to juz 8 latek piknelo, z czasow mydla, dezodorantu i zelu pod prysznic - pozostaly wspomnienia. Teraz ma zel antybakteryjny do mycia twarzy, piling do ciala, profesjonalne szampony fryzjerskie (a nie takie 10 w jednym, lupiez gratis), odzywki do wlosow, 2 kremy na dzien (nawilzajacy i matujacy) i 1 na noc (antybakteryjny). Od jakiegos czasu przywlaszczyl sobie moj krem pod oczy Nuxe w takim grubym pisaku roll on, bo lubi te zimna kulke . No i podbarwiam mu tez wlosy naturalnym tonerem, by nieco przykryc siwe boczki, bo ich nie lubi. Co tydzien blaga mnie o maseczke, a wlasciwie o caly rytual (mycie, masaz, maseczka1, maseczka 2, tonik, kremik i .... masaz stop balsamem kawowym Opi).

Moj dziwak taki . On wielce nie wierzy w zaslugi kosmetykow, ale lubi byc macany , a wszystkie kosmetyki musza mu mocno pachniec, bo inaczej nie widzi sensu ich uzywania . No i 2 razy do roku idziemy na wyprzedaz meskich rzeczy, gdzie wszelkie hilfigery i r. lauren sa za pol ceny i kupujemy duza torbe klasycznych ciuchow plus jakies koszulki i szorty. Tzn. ja latam i zbieram ciuchy z wieszakow, nosze do przymierzalni, a on mierzy i wybiera. No i w koncu sie cieszy, ze nie musi nic szukac, bo odwalam te robote za niego.

Rozpisalam sie... no, chlopa mam przedobrego. Cierpliwy, anielski i uparty. I na rzesach zatanczy, jak trzeba.
Jesteście taką parą przyszłości W tym sensie, że teraz naprawdę spora częśc facetów uważa że mycie zębów i prysznic to już szczyt mozliwości a przy stoiskach Chanel -Sisley ma minę w najlepszym razie w gorszym .
Sama nie narzekam
Chociaż pewnie to oddziaływanie w dwie strony.
Ty podobasz się Jemu on chce Tobie
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:26   #51
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Jesteście taką parą przyszłości W tym sensie, że teraz naprawdę spora częśc facetów uważa że mycie zębów i prysznic to już szczyt mozliwości a przy stoiskach Chanel -Sisley ma minę w najlepszym razie w gorszym .
Sama nie narzekam
Chociaż pewnie to oddziaływanie w dwie strony.
Ty podobasz się Jemu on chce Tobie
Dobrze, ze Tobie tez jest ok i ze nie masz powodow do narzekania
My lubimy domowe rozciagniete dresy i z ta domowa estetyka roznie. wazne, ze prysznic i zeby sa ok, a na wsio jakis krem. Ja osobiscie lubie sie sobie podobac bardziej, niz jemu , ale ogolnie to sie sobie podobamy nawet i w pluszowych rajtkach i jest cool. To, co dobre to to, ze nie bzyczy, ze wydaje sporo kasy na kosmetyki. No, bzyczy, ze jemu nie pozwolilam sobie kupic, tylko sama poszlam . Uzywa dobrych perfum i lubi jakis krem na twarzy, no i jakis czysty, swiezy i wyprasowany ciuch i wypastowane buty. Ot i wsio. Ale wczesniej spotykalam sie z 2 chlopakami, co poza prysznicem, myciem zebow i dezodorantem Axe to juz nic wiecej...a ubrania to w stylu 'albo-albo' - albo dzinsy z bluza albo garnitur.... I nie wyglad mnie razil, ale to uparte przekonanie, ze facetowi juz wiecej nie trzeba, bo on nie baba. To, by sie w dluzszej mierze przeakladalo na niechec do dzielenia obowiazkow domowych, dbania o czystosc mieszkania, przygotowywania posilkow itd, bo 'to przeciez babskie zajecia'. A moj chlop robi wszystko i lubi gotowac i dbac o porzadek. Taki wieloczynnosciowy metroseksualny
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:47   #52
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Dziś stałam się posiadaczką szminki Sisley- Sheer Raspberry.
To z tej błyszczykowej linii trochę tańszej.
Sam sztyft jest ciemny i taki..nieciekawy na pierwsze spojrzenie. Na ustach zmienia się w truskawkowy (ciemno-truskawkowy) sorbet. Niestety zachorowałam...na SUNLEYA. Taki specyfik after-sun care.
Problem w tym, że o ile w kolorówce naprawdę nie szaleję to w pielęgnacji jest odwrotnie.
A lato to taki czas kiedy nawet ochrona 50SPF nawet ponawiana to żadna gwarancja, że buzia jest bezpieczna także kusi mnie ta SUNLEYA.
No i pani zachwalała samooplacz, ale tu nie dam się podejść. Każdy jaki miałam (a były dwa Clarins i HR) to były smugi, zacieki i nie miało to nic wspólnego z brazilian tan.
Ale Sunleya...Może jakis krytyczny głos? Że nie działa prewencyjnie (o takie działanie chodzi) albo, że placebo bądź inne paskudztwo?
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 11:26   #53
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Dziś stałam się posiadaczką szminki Sisley- Sheer Raspberry.
To z tej błyszczykowej linii trochę tańszej.
Sam sztyft jest ciemny i taki..nieciekawy na pierwsze spojrzenie. Na ustach zmienia się w truskawkowy (ciemno-truskawkowy) sorbet. Niestety zachorowałam...na SUNLEYA. Taki specyfik after-sun care.
Problem w tym, że o ile w kolorówce naprawdę nie szaleję to w pielęgnacji jest odwrotnie.
A lato to taki czas kiedy nawet ochrona 50SPF nawet ponawiana to żadna gwarancja, że buzia jest bezpieczna także kusi mnie ta SUNLEYA.
No i pani zachwalała samooplacz, ale tu nie dam się podejść. Każdy jaki miałam (a były dwa Clarins i HR) to były smugi, zacieki i nie miało to nic wspólnego z brazilian tan.
Ale Sunleya...Może jakis krytyczny głos? Że nie działa prewencyjnie (o takie działanie chodzi) albo, że placebo bądź inne paskudztwo?
Ja nic nie wiem o tym produkcie, nie na moją kieszeń niestety.
Spójrz może na opinie na MUA albo innych 'recenzowniach'. Albo jeśli się da to może warto próbkę najpierw zdobyć
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:08   #54
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34281477]Ja nic nie wiem o tym produkcie, nie na moją kieszeń niestety.
Spójrz może na opinie na MUA albo innych 'recenzowniach'. Albo jeśli się da to może warto próbkę najpierw zdobyć[/QUOTE]

Próbką zostałam szczęśliwie obdarowana, bo kupiłam szminkę Sisley i źrenice mi się pewnie bardzo rozszerzyły kiedy pani opowiadała o Sunleya. Swoją drogą wyczuła mnie ta kosultantka- jakby wiedziała czym da się mnie skusić.
Pierwsze wrażenie z wczorajszego testu to takie, że to kosmetyk bardzo lekki- raczej emulsja, napewno nie krem.
Wchłania się bardzo szybko, ale nie pozostawia niedosytu( co mnie u mnie dziwi, bo zawsze mazidła dosłownie zjadam).
Może to gra na strachu wielu dziewczyn przed słońcem, ale coś jest w podświadomości, że skoro Sunleya ma zabezpieczyć oczywiście razem z SPF 50 i umiarkowaną ekspozycją. Inna sprawa, że nie zawiodłam się na czymkolwiek z pielęgnacji SIS dotąd.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 19:36   #55
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

odkopuje wątek, bo moze wy mi pomozecie
czym się różni zestaw niedostęony za 379 zł od tego dostępnego za 399?
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000051377.html
to nie jest jedno i to samo?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:14   #56
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Hej dziewczyny. Czy ktos tu jeszcze zerka od czasu do czasu? Chcialabym dokonac zakupu zestawu kosmetykow Sisley. Mialam probki tej marki, ale potrzebuje pomocy osoby ktora uzywa tych kosmetykow od dluzszego czasu. Znawczynie i wielbicielki tej marki prosze o odzew
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 14:46   #57
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Sisley - kolorówka i pielęgnacja

Jak się sprawdza ten puder ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...dre-libre.html
Na kwc tylko 2 opinie, na yt zdania o nim są podzielone ( Tati wypowiedziała się o nim negatywnie ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-21 15:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.