Per³owe blondy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-25, 12:21   #1
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36

Per³owe blondy


Dziewczyny, mamy tyle rozpoczêtych tematów o ró¿nych odcieniach w³osów, ale w±tku o per³owych blondach nie znalaz³am! A to takie piêkne kolory Zapraszam do wstawiania zdjêæ swoich w³osów, kolorów gwiazd, a tak¿e sprawdzonych farb!







chêtnie zdecydowa³abym siê na t± ostatni±, ale s³ysza³am, ¿e w³osy wychodz± po niej ciemne, a ja bym chcia³a ja¶niejsze.

Mo¿ecie poleciæ jak±¶ farbê jasny blond o lekko ró¿owawej, w³a¶nie per³owej po¶wiacie?

Pozdrawiam
lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 15:18   #2
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego ¶l±ska:)
Wiadomo¶ci: 1 182
Dot.: Per³owe blondy

Moja mama zafarbowala siê teraz per³owym blondem z Loreala - casting, super wyszed³ wczesniej u¿ywa³a przeró¿nych odcieni blondu z Garniera..ale ten Loreal zdecydowanie najlepszy..zdjêcia niestety nie wstawie, ale wierz na slowo]
__________________
Bêdê walczyæ tak d³ugo, a¿ pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chcia³am, dzisiaj ju¿ nale¿y do mnie !
letik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 17:00   #3
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Per³owe blondy

Ja do tej pory u¿ywa³am Loreal jasny per³owy blond, ale kolor tylko mi siê rozja¶ni³, w niczym nie przypomina tych, które podziwiam. 0 per³owych refleksów.
lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 20:08   #4
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez lavanyaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mamy tyle rozpoczêtych tematów o ró¿nych odcieniach w³osów, ale w±tku o per³owych blondach nie znalaz³am! A to takie piêkne kolory Zapraszam do wstawiania zdjêæ swoich w³osów, kolorów gwiazd, a tak¿e sprawdzonych farb!







chêtnie zdecydowa³abym siê na t± ostatni±, ale s³ysza³am, ¿e w³osy wychodz± po niej ciemne, a ja bym chcia³a ja¶niejsze.

Mo¿ecie poleciæ jak±¶ farbê jasny blond o lekko ró¿owawej, w³a¶nie per³owej po¶wiacie?

Pozdrawiam

Hej,
Je¿eli chodzi o farby blond z ró¿owym pigmentem to mogê poleciæ Loreal excellence bardzo jasny perlowy blond. Na opakowaniu kolor jest ca³kiem inny ni¿ wychodzi. Efekt jest naprawdê ¶wietny, aha i jeszcze jedn± farbê znam dodatkiem ró¿u, a mianowicie szlachetna per³a z joanny. pocz±tkowo bardzo ³adny efekt, ale po tygodniu niestety siê zmywa.
Pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 20:17   #5
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: Per³owe blondy

Przez ponad rok farbowa³am w³osy Lond± color naturals - per³owy blond 12/9

zdjêcia swoich w³osów mam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=14857
(wszystkie zdjêcia oprócz trzech pierwszych to efekt po per³owym blondzie Londy )
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 20:50   #6
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
hej do³±cz± siê Farbujê w³osy od jakiego¶ czasu na per³owy blond farb± Feria Preference Bardzo jasny per³owy blond kolorek wychodzi cudowny taki ró¿owo bê¿owy. Wsatwiê zdjêcie bo w tym tyg planuje pofarbowaæ. Jedyny minus ¿e troszkê szybko sie spiera. Kitkulka piêkna Ci ta londa wychodzi³a
Wcze¶niej farbowa³am szlachetn± per³± Joanny kolor bardzo ³adny ale spieral siê jeszcze szybciej ni¿ Feria:/
Chêtnie skusi³abym siê na t± londê ale bojê siê ¿e nie ma ona takiego be¿owo ró¿owego po³ysku....

znalaz³am zdjêcie z ostatniego farbowania
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1000659.jpg (87,3 KB, 1215 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-12-28 o 22:51 Powód: post pod postem
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 22:58   #7
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Per³owe blondy

Dziewczyny, piêkne macie te w³oski Zanotowa³am sobie nazwy i we wtorek pójdê do rossmana. My¶la³am, ¿e bez fryzjera siê nie obejdzie z tym kolorkiem...
lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 09:46   #8
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez lavanyaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, piêkne macie te w³oski Zanotowa³am sobie nazwy i we wtorek pójdê do rossmana. My¶la³am, ¿e bez fryzjera siê nie obejdzie z tym kolorkiem...
Jak ju¿ siê na co¶ zdecydujesz to pochwal siê
Czyta³am gdzie¶ ¿e ten syoss mro¼ny per³owy blond fajnie wychodzi ale jako¶ bojê siê farb schwarzkopf:/
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 10:13   #9
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Poka¿ wiadomo¶æ
hej do³±cz± siê Farbujê w³osy od jakiego¶ czasu na per³owy blond farb± Feria Preference Bardzo jasny per³owy blond kolorek wychodzi cudowny taki ró¿owo bê¿owy. Wsatwiê zdjêcie bo w tym tyg planuje pofarbowaæ. Jedyny minus ¿e troszkê szybko sie spiera. Kitkulka piêkna Ci ta londa wychodzi³a
Wcze¶niej farbowa³am szlachetn± per³± Joanny kolor bardzo ³adny ale spieral siê jeszcze szybciej ni¿ Feria:/
Chêtnie skusi³abym siê na t± londê ale bojê siê ¿e nie ma ona takiego be¿owo ró¿owego po³ysku....
Ni wiem jak stare opakowanie londy, czy by³ inny sk³ad, ale w tej nowej pigment jest szary.
Jestem naturalna blondynk± i jak robi³am sobie per³owym blondem z owej firmy to zawsze wychodzi³y mi delikatnie siwe, a po ok5 myciach kolor by³ ³adny, ale nie tak piêkny jak u kitkulki. Po ok 15 myciach kolor totalnie sie sp³ukiwa³ i u nasady by³y ¿ó³te. Podkre¶la³am, ¿e przed farbowaniem nie u¿ywa³am rozja¶niacza.
Loreal o którym wcze¶niej wspomnia³am nadawa³ najlepszy efekt ale na rozja¶nionych odrostach.
Teraz poszukujê farby, która mo¿e nie bêdzie rozja¶niaæ tak intensywnie ale która nada w³osom per³ow± po¶wiatê
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 10:21   #10
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

To ta Feria Loreala nie rozja¶nia ( ma chyba wodê 6%) tylko nadaje po¶wiate.
Jak na³o¿y³am j± na swoje ciemne odrosty to nic siê nie zmieni³o a jak na³o¿y³am na rozja¶niacz to fajnie przykry³a ten ¿ó³tawy odcieñ.
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 12:14   #11
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Per³owe blondy

Kurczê, ja to siê bojê eksperymentowaæ z rozja¶niaczami.. Mo¿e pójdê do fryzjera. Mam teraz do¶æ ciemny, ale jeszcze niedu¿y odrost, farbowane w³osy, zupe³nie nie wiem, jak mia³abym siê do tego zabraæ, ¿eby wyszed³ zadowalaj±cy kolor. Tak, tak, ten fryzjer to chyba dobry pomys³..
lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 12:21   #12
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

My¶lê ¿e fryzjer to dobry pomys³, czasem nie warto eksperymetowaæ w domu bo mo¿na sobie tylko zaszkodziæ. Pamietam ¿e jak sama chcia³am sobie zrobiæ odrosty ( swoje naturalne w³osy mam br±zowe) to zawsze wychodzi³y mi rude. Teraz robie odrosty rozja¶niaczem u fryzjera a w domu k³adê sobie na to farbê.
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 12:49   #13
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomo¶ci: 1 751
Dot.: Per³owe blondy

witam
farbowa³am w³osy lond± per³owy blond 12/9 i by³am bardzo zadowolnona z koloru, niestety musia³am zapoprzestac u¿ywania tej farby gdy¿ ¿ó³k³y mi w³osy straszliwie
__________________


"Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o".
Ania09121983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 15:05   #14
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Poka¿ wiadomo¶æ
witam
farbowa³am w³osy lond± per³owy blond 12/9 i by³am bardzo zadowolnona z koloru, niestety musia³am zapoprzestac u¿ywania tej farby gdy¿ ¿ó³k³y mi w³osy straszliwie
mi rudzia³y
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 22:45   #15
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomo¶ci: 1 751
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
mi rudzia³y
tak rudzia³y znaczy sie
__________________


"Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o".
Ania09121983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-27, 13:45   #16
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

Farbowa³am dzi¶ per³owym blondem
Wklejam zdjêcia przy odrostach w³osy sa suche koñce s± jeszcze mokre dlatego wygl±daj± na ciemniejsze w rzeczywisto¶ci kolor jest równomierny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1000667.jpg (30,5 KB, 932 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1000665.jpg (36,6 KB, 805 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1000666.jpg (36,6 KB, 805 za³adowañ)
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-28, 12:55   #17
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Per³owe blondy

Justyna, s± ¶liczne! Ja w pi±tek idê do fryzjera, zobaczymy, co z tego wyjdzie ;>
lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-28, 14:28   #18
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

Dziêki szkoda ¿e tak szybko siê spiera kolor.
Dziewczyny a stosowa³ kto¶ szampon koloryzuj±cy Joanny per³owy blond? Fryzjerka powiedzia³a mi ¿e jak z¿ó³kna mi w³osy to mo¿na go po³o¿yæ na maks 5 minut ¿eby trochê po¶wiaty nabra³y ale zastanawiam siê czy ten per³owy kolor jest tak samo ³adny jak farba Joanny szlachetna per³a?
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-21, 13:36   #19
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomo¶ci: 953
Dot.: Per³owe blondy

Ja te¿ ubóstwiam per³owe blondy Niestety farby sklepowe raczej nie oferuj± per³owego odcienia (wyj±tkiem jest L'oreal, ale odcieñ per³y trzyma siê na moich w³osach 2-3 mycia ). Per³owa Londa jest bardziej szara ni¿ ró¿owa. Dlatego ja przerzuci³am siê na farby fryzjerskie. Kiedy¶ u¿ywa³am Alfaparfu (10.21 i 9.21), ale teraz nie mogê dostaæ tej farby, wiêc przerzuci³am siê na Voila Intercosmo (9.21) i na razie nie planujê zmieniaæ farby. Generalnie polecam poszukaæ per³owych odcieni (najczê¶ciej oznaczone 2) w¶ród profesjonalnych farb.

Justyna, ta szamponetka Joanny per³owy blond jest ¶wietna do od¶wie¿enia koloru. W³osy nie s± szare jak po niebieskich szamponach tylko nabieraj± piêknego ró¿owego odcienia i s± b³yszcz±ce. Proponujê trzymaæ d³u¿ej ni¿ 5 minut, najwy¿ej odrobinê przyciemni Ci w³osy, ale kolor szybko siê zmywa
kreolkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 14:18   #20
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ ubóstwiam per³owe blondy Niestety farby sklepowe raczej nie oferuj± per³owego odcienia (wyj±tkiem jest L'oreal, ale odcieñ per³y trzyma siê na moich w³osach 2-3 mycia ). Per³owa Londa jest bardziej szara ni¿ ró¿owa. Dlatego ja przerzuci³am siê na farby fryzjerskie. Kiedy¶ u¿ywa³am Alfaparfu (10.21 i 9.21), ale teraz nie mogê dostaæ tej farby, wiêc przerzuci³am siê na Voila Intercosmo (9.21) i na razie nie planujê zmieniaæ farby. Generalnie polecam poszukaæ per³owych odcieni (najczê¶ciej oznaczone 2) w¶ród profesjonalnych farb.

Justyna, ta szamponetka Joanny per³owy blond jest ¶wietna do od¶wie¿enia koloru. W³osy nie s± szare jak po niebieskich szamponach tylko nabieraj± piêknego ró¿owego odcienia i s± b³yszcz±ce. Proponujê trzymaæ d³u¿ej ni¿ 5 minut, najwy¿ej odrobinê przyciemni Ci w³osy, ale kolor szybko siê zmywa

Ale chyba j± wycofali bo nigdzie nie ma tego koloru
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-21, 14:42   #21
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomo¶ci: 953
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale chyba j± wycofali bo nigdzie nie ma tego koloru

Nie strasz U mnie w Drogerii Natura nie by³o, ale kupi³am w Tesco i widzia³am potem du¿y zapas w Superpharmie
Na stronie producenta jest, wiêc pewnie kwestia tego, ¿e wszystkie wykupione
kreolkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-21, 15:20   #22
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

o nie widzia³am ¿e w superpharmie te¿ s±. Mi³o ¿e poinformowa³a¶ Pójdê zakupiê bo przyda³oby siê ju¿ nowy kolorek zrobiæ
Ostatnio zastanawiam siê czy nie pofarbowaæ loreal excellence 1021 te¿ jaki¶ per³owy blond ale troche siê boje bo mam bia³e w³osy a cos czyta³am ¿e on mo¿e ciemny wyj¶æ, wiêc nie wiem czy zaryzykujê ....
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 10:45   #23
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

Kupi³am per³ow± saszetkê. Jak wyla³am ja na g³owê to siê przerazi³am ciemny rudy kolor, tak si e ba³am ¿e wytrzyma³am max 2 minuty ale efekt i tak fajny
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 10:51   #24
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ ubóstwiam per³owe blondy Niestety farby sklepowe raczej nie oferuj± per³owego odcienia (wyj±tkiem jest L'oreal, ale odcieñ per³y trzyma siê na moich w³osach 2-3 mycia ). Per³owa Londa jest bardziej szara ni¿ ró¿owa. Dlatego ja przerzuci³am siê na farby fryzjerskie. Kiedy¶ u¿ywa³am Alfaparfu (10.21 i 9.21), ale teraz nie mogê dostaæ tej farby, wiêc przerzuci³am siê na Voila Intercosmo (9.21) i na razie nie planujê zmieniaæ farby. Generalnie polecam poszukaæ per³owych odcieni (najczê¶ciej oznaczone 2) w¶ród profesjonalnych farb.

Justyna, ta szamponetka Joanny per³owy blond jest ¶wietna do od¶wie¿enia koloru. W³osy nie s± szare jak po niebieskich szamponach tylko nabieraj± piêknego ró¿owego odcienia i s± b³yszcz±ce. Proponujê trzymaæ d³u¿ej ni¿ 5 minut, najwy¿ej odrobinê przyciemni Ci w³osy, ale kolor szybko siê zmywa
Nie ma co uogólniaæ, ¿e ze wszystkich w³osów per³owy odcieñ siê zmywa siê raz dwa mo¿e z Twoich, mo¿e z wielu w³osów, ale na pewno nie ze wszystkich i nie ma co wrzucaæ wszystkich farb do jednego wora i wychwalaæ tych profesjonalnych
sama farbuje Lond±, siwy kolor wyp³ukuje siê szybko, ale per³owa po¶wiata utrzymuje siê ca³y czas i nie tylko mi
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 12:20   #25
gwiazdka183
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
mi rudzia³y
Mam pytanko, czy posiadasz fotki jak wygl±da³y Twoje w³oski po Londzie gdy po d³u¿szym czasie ,,rudzia³y" ?

Wpatrywa³am siê w Twojej galerii , w³osy cudowne i kolor piêkny
gwiazdka183 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 12:35   #26
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka183 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanko, czy posiadasz fotki jak wygl±da³y Twoje w³oski po Londzie gdy po d³u¿szym czasie ,,rudzia³y" ?

Wpatrywa³am siê w Twojej galerii , w³osy cudowne i kolor piêkny
one mo¿e nie tyle co rudziej±, a trochê ocieplaj± siê na odro¶cie i wtedy odrost nieco ró¿ni siê od reszty w³osów.
Niestety nie mam takich fotek, staram siê wtedy nie fotografowaæ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 17:35   #27
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomo¶ci: 953
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma co uogólniaæ, ¿e ze wszystkich w³osów per³owy odcieñ siê zmywa siê raz dwa mo¿e z Twoich, mo¿e z wielu w³osów, ale na pewno nie ze wszystkich i nie ma co wrzucaæ wszystkich farb do jednego wora i wychwalaæ tych profesjonalnych
sama farbuje Lond±, siwy kolor wyp³ukuje siê szybko, ale per³owa po¶wiata utrzymuje siê ca³y czas i nie tylko mi
Nie wychwalam profesjonalnych farb, po prostu w¶ród sklepowych nie znalaz³am per³owego koloru, który w dodatku by³by trwa³y - na moich w³osach (moim zdaniem Londa jest popielata, wychodzi siwo-niebiesko jak siê przetrzyma, a per³owy ton wychodzi ró¿owo, je¶li za d³ugo siê przetrzyma lub na³o¿y na rozja¶nione w³osy). Je¶li jeste¶ faktycznie zadowolona z Londy to u¿ywaj Londy, nikogo nie zmuszam przecie¿ do zakupu farb profesjonalnych (zreszt± nie zachwalam wszystkich - jedynie Alfaparf i Intercosmo)

Zreszt± wcze¶niej pisa³a¶, ¿e w³osy Ci rudzia³y, a teraz wychwalasz tê Londê

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
one mo¿e nie tyle co rudziej±, a trochê ocieplaj± siê na odro¶cie i wtedy odrost nieco ró¿ni siê od reszty w³osów.
Niestety nie mam takich fotek, staram siê wtedy nie fotografowaæ
Ja niestety nie tolerujê u siebie takiego efektu, dlatego niestety nie pokuszê siê ju¿ na farby Londy i Garniera, które ju¿ po 2 tygodniach (u mnie ) tak wygl±daj± Myjê w³osy prawie codziennie, a farbujê co 4-5 tygodni i chcia³abym, ¿eby przez ca³y czas wygl±da³y ³adnie i estetycznie, a nie tylko po³owê czasu miêdzy farbowaniami

Mnie bardzo podobaj± siê w³osy Wiktorii Driuk z Top Model - moim zdaniem tak wygl±da per³a idealna
kreolkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 10:06   #28
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 015
Dot.: Per³owe blondy

Kitkulko, masz CUDNIE zadbane wlosy napisz pokrotce, jak o nie dbasz i czym pielegnujesz - oraz jaki jest Twoj naturalny kolor? Dzieki
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-24, 12:49   #29
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 1 205
Dot.: Per³owe blondy

Do³±czê siê do w±tku
Jestem zachwycona Waszymi fotkami - w³osy wygl±daj± oblêdnie !
W³a¶nie taki kolor chcia³abym mieæ.. Tylko nie jestem pewna co mi wyjdzie, bo moje w³osy by³y ca³y czas rozja¶niane(pasemka) a mój naturalny kolor jest mniej wiêcej mysio-szaro-jasnobr±zowy
Chcia³abym odej¶æ od pasemek, a zacz±æ farbowaæ ca³e w³osy na jeden kolor.. Co myslicie??
el_vestido_rojo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-25, 20:44   #30
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Per³owe blondy

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Poka¿ wiadomo¶æ
Do³±czê siê do w±tku
Jestem zachwycona Waszymi fotkami - w³osy wygl±daj± oblêdnie !
W³a¶nie taki kolor chcia³abym mieæ.. Tylko nie jestem pewna co mi wyjdzie, bo moje w³osy by³y ca³y czas rozja¶niane(pasemka) a mój naturalny kolor jest mniej wiêcej mysio-szaro-jasnobr±zowy
Chcia³abym odej¶æ od pasemek, a zacz±æ farbowaæ ca³e w³osy na jeden kolor.. Co myslicie??
Hej
Wydaje mi siê ¿e je¶li po³o¿ysz per³ow± farbê na te pasemka to efekt ³adnego per³owego blondu mo¿e wyj¶æ tylko na miejscach gdzie s± pasemka.
Moje naturalne w³osy to te¿ taki szary jasnobr±z i powiem Ci szczerze ¿e ¿adna per³owa farba nie wygl±da na nich ³adnie. £apie albo na rudo albo na ¿o³to, a ³adnie wygl±da dopiero na rozja¶niaczu.
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 17:25:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.