... Motylek ... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 20:59   #61
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ... Motylek ...

zaznaczam ze pozostaje neutralna dla tej dyskusji, ponny poprosila zebym to wkleila bo jej przykro przez oskarzenia w strone froggie, wiec sie zgodzilam .Wklejam...
TO SLOWA PONNY:
>>>>" Miałam nie pisać ale napisze jeszcze raz. Froggie i ja to 2 różne osoby Niech administrator posprawdza wszystkie logi z ostatnich dni (tygodni) i wtedy się okaże, jak jest naprawde. Ja mam IP 81.219.70.(70-80) Naprawde nie wiem jak to było możliwe żeby przez 2 miesiące pisać z jednego IP i żeby admin tego nie zauważył zwłaszcza ze froggie była często zalogowana w tym samym czasie co ja. Jak ktoś mi to wyjaśni to i nagroda Nobla Możecie wierzyć w co chcecie albo powołać specjalną komisje śledczą ale ja powiem jedno FROGGIE NIE POSIADA KILKU KONT. Bo taka sprawa wyszłaby po 2 dniach a nie po 2 miesiacach" >>>>>>>>>


Mam nadzieje ze wklejajac to nie lame regulaminu, bo bardzo mnie prosila- jezeli tak to prosze usunac te wiadomosc.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 21:18   #62
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ... Motylek ...

miałam podobną sytuację na innym forum-dwie różne osoby, to samo IP , w tym samym czasie zalogowane ( jedna broniła drugiej, atakowała osobę która naraziła się tamtej
da się tak zrobić, jak mi wyjaśnił admin ...nie wiem ja się na tym nie znam. Ale za dużo zbiegów okoliczności jak dla mnie.


papryczko, a czy Dolly użyła jakichś wulgaryzmów? Rozumiem że mogła stracić panowanie nad nerwami i wcale jej się nie dziwię
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 21:20   #63
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: ... Motylek ...

Cytat:
Napisane przez tiara
Hmmm... bardzo niezdrowa sytuacja...
Ja wciaz wierze ze z IP to jakas pomylka, bo jesli nie byloby mi bardzo przykro
Wypowiedziałem się powyżej - prawdopodobieństwo takiej sytuacji jest bliskie zera. Nie krzywdzę tutaj Froggie, ale stwierdzam, że:
- zachowanie Ponny nie odpowiada moim standardom, a już szczególnie chorobliwe czepianie się moderatora;
- prawdopodobieństwo powtórzenia IP wraz z zauroczeniem współużytkowniczką tego samego IP jest... jest? Praktycznie go nie ma;
- poza wizaz.pl jest olbrzymi internet, gdzie być może Ponny się doskonale zaaklimatyzuje, czego jej szczerze życzę, bo nie lubię banować kolejnych klonów.

Z mojej strony EOT.

Dolly - jeśli z Twojej również, zamknij wątek proszę

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 21:41   #64
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: ... Motylek ...

papryczko, moderator to też człowiek prawda?
może troszke za mocno się uniosłam (za co przepraszam) ale już nie wytrzymałam z tą dziewczyną, bo co nie napisze to jej się nie podoba! OK... jeśli byłaby długo na forum to jeszcze bym zrozumiała że mnie nie lubi, ale jest NOWA i tak naprawde nie zna mnie ani żadnej z nas na tyle żeby od razu z góry oceniać

Zamykam wątek
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.