Poszukuję dobrych kosmetyków kolorowych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 09:21   #1
VIKTORIAKURKOWA
Przyczajenie
 
Avatar VIKTORIAKURKOWA
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16

Poszukuję dobrych kosmetyków kolorowych.


Witam. Planuję na dniach pójść na kosmetyczne zakupy. Chciałabym dobrze wydać pieniążki,dlatego zwracam się do was o poradę Drogie Wizażanki. Na co dzień wykonuję pełny makijaż,a aktualnie jestem w posiadaniu:
*paleta cieni Urban Decay Nacked Basic,
*Puder/fluid/primer Rimmel Lasting Finish,
*Bronzer Astor Skin Match,
*Kontórówka do ust Lip Liner No.7,
*Tusz do rzęs Lasch Architect 4D L'oreal,oraz Seventeen Falsifeye HD,
*Lib Butter Revlon,oraz pomadki matowe firmy Inglot.

Jak widać kosmetyki które posiadam są z różnych półek cenowych. Nie zależy mi na cenie,zależy mi na dobrych kosmetykach,które warto mieć w kosmetyczce. Dodam,że uczulają mnie kosmetyki Avon i Oriflame. Dodatkowo mam cerę z przebarwieniami po trądziku. Zależy mi na dobrym kryciu. Pracuję 12h dziennie,więc zależy mi też na trwałości kosmetyku,ponieważ w pracy muszę wyglądać dobrze przez cały dzień. Wiadomo,wchodzi w grę poprawianie makijażu,ale nie chciałabym nakładać pudru co godzinę,bo zacznie mi się świecić cera. Kosmetyki,które mam teraz jak najbardziej mi odpowiadają,ale chciałabym spróbować jakiś fajnych nowości. Mój typ urody jest typowo słowiański. Słomkowe blond włosy,zielone oczy i jasna cera. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
VIKTORIAKURKOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:07   #2
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Poszukuję dobrych kosmetyków kolorowych.

Ja od siebie polecam dobrą podstawę, czy inwestycję w dobry podkład, puder, bazę pod cienie, tusz, potem może być brązer lub róż, rozświetlacz, eyeliner, cienie, etc. Trudno sprecyzować konkretnie, bo wiadomo, każda cera ma swoje potrzeby, poza tym nie wiemy dokładnie, ile chcesz zainwestować
Poniżej podstawy ode mnie:

1) dobry podkład - rozejrzyj się wśród tych z Sensai Kanebo, Mac, Clinique albo ostatnie moje odkrycie podkład żelowy Marc Jacobs
2) puder sypki lub w kamieniu - polecam z Kanebo, Korresa, Chanel.
3) tusz - ja osobiście lubię tusze Clinique
4) bazy pod cienie i cienie do powiek - może warto Naked Basic poszerzyć o klasyczną Naked? Polecam też cienie z Artdeco, przyzwoite cenowo i wysokiej jakości
5) z niższej półki polecam pomadki Golden Rose oraz Catrice, róże Inglot oraz cienie Sleek
6) jeśli chodzi o brązery i rozświetlacze - polecam firmę The Balm (dostępna od niedawna także w Douglasach), Artdeco, Bobby Brown.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-30 12:07:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.