Mamy marcowe 2019 cz. 8 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-19, 19:44   #2971
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ojej nie straszcie miesiaczką! Nie chcę malpy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 19:58   #2972
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Tzn ja Wojtasowi robie zazwyczaj 120 wody plus mleko :P to wiecej nawet wychodzi, to tez mam zarloka w domu
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 20:01   #2973
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dobry wieczor

Dziecko spi, a my siedzimy na balkonie, rok temu bysmy siedzieli pewnie w knajpie z widokiem na morze ale nie narzekamy, jest spoko, mloda ma humorki, ale dzis zaliczylismy plaze, kapanie w morzu (nasze ), spacerowala i usnela w chuscie troche wieczorami marudzi i jak normalnie po 19 ja ogarniamy i je kolAcje przed snem, tak wczoraj i dzis zjadla ok 18 a po19 krzyczala i usnela ze zmeczenia zobaczymy...
Ale sporo w dzien spi, czasem wyjsc nie mozemy bo wozek dalej parzy w pupe i spi w pokoju


Ja polecam iphony mam od 2 lat i jest swietny
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 20:26   #2974
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn karmiących mm - ile aktualnie jedzą wasze dzieci na jedno posiedzenie? I co ile jedzą? I ile aktualnie mają - bliżej 3 czy 4 miesiecy?
Bo mi to chyba rośnie jakiś żarłok mały Już wcześniej pisałam kiedyś, że wciągnął 200 ml mojego mleka na jedno posiedzenie z butelki. 2 dni później wciągnął 200 ml mm - miał aż taką porcję zrobioną, bo była robiona z tej jednorazowej saszetki, a ona jest na 180 ml wody. Dzisiaj wieczorem też dałam mu butelkę - mimo że jadł ok. półtorej godziny wcześniej z piersi, to bez problemu wciągnął 150 ml i myślę, że gdybym mu nie zabrała, to wciągnąłby pozostałe 200 ml. Więc albo ma chłopak apetyt, albo chwilowo moje kp mu nie wystarcza. Wiadomo, że jak w przyszłym tygodniu będę dawać już butelki z mm regularnie, to będę szykować mniejsze porcje - mam nadzieję, że po wypiciu 150 ml nie będzie mi marudzić:P Bo te 200 to stanowczo za dużo aktualnie. Nie chcę mieć utuczonego bobasa w domu:P
Ok 130-150ml co 3-4godziny. Córka ma 3,5 miesiąca.

Dzis wprowadziłam nowy sposób na usypianie: zaczęłam czytać bajki wiem, że ona nic z tego nie rozumie, ale niech się powoli uczy, że bajki będą czytane na dobranoc. Młoda była wsluchana we mnie, wpatrzona w obrazki i po czterech bajkach usunęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 20:30   #2975
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Ok 130-150ml co 3-4godziny. Córka ma 3,5 miesiąca.

Dzis wprowadziłam nowy sposób na usypianie: zaczęłam czytać bajki wiem, że ona nic z tego nie rozumie, ale niech się powoli uczy, że bajki będą czytane na dobranoc. Młoda była wsluchana we mnie, wpatrzona w obrazki i po czterech bajkach usunęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra, a teraz pytania
Czy zasnela sama w łóżeczku? Czy wcześniej miałaś z nia problemy z zasypianiem? I to takie dłuższe bajeczki?
Ja mojej jak czytam wierszyki i leze obok niej to sie wscieka i ewidentnie chce na ręce. Juz kombinuje i kombinuje,byle jej nie bujac, ale co wieczor kończy sie tak samo. Wtulona zasypia na mnie.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 20:50   #2976
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Ok 130-150ml co 3-4godziny. Córka ma 3,5 miesiąca.

Dzis wprowadziłam nowy sposób na usypianie: zaczęłam czytać bajki wiem, że ona nic z tego nie rozumie, ale niech się powoli uczy, że bajki będą czytane na dobranoc. Młoda była wsluchana we mnie, wpatrzona w obrazki i po czterech bajkach usunęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boniu zazdro. Mój za nic w świecie nie uznaje czytania. Dziś dostał fajna księgę z wierszykami Brzechwy. No ale znając życie sama sobie mogę czytać.

A co do jedzenia to tak jak pisałam co ok. 2h wcina 120 ml wody plus mleko, czyli jak pisalyscie ciut więcej wiadomo. Czasem dojada trochę. Zauważyłam, że je te 120 co 2h 7x dziennie? No jedną lub dwie porcje więcej niż pokazują na opakowaniu od mleka. Też lekarka twierdzi, że lubi zjeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 20:50   #2977
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dobra, a teraz pytania
Czy zasnela sama w łóżeczku? Czy wcześniej miałaś z nia problemy z zasypianiem? I to takie dłuższe bajeczki?
Ja mojej jak czytam wierszyki i leze obok niej to sie wscieka i ewidentnie chce na ręce. Juz kombinuje i kombinuje,byle jej nie bujac, ale co wieczor kończy sie tak samo. Wtulona zasypia na mnie.
Pomysl ze dzieci krotko zasypiaja wtulone. Właściwie tylko w niemowlectwie. A później juz czytanie albo same. Czesto juz nie chcą sie wtulac (zalezy od dziecka). To tak krotko trwa, cieszmy sie tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 20:53   #2978
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dobra, a teraz pytania
Czy zasnela sama w łóżeczku? Czy wcześniej miałaś z nia problemy z zasypianiem? I to takie dłuższe bajeczki?
Ja mojej jak czytam wierszyki i leze obok niej to sie wscieka i ewidentnie chce na ręce. Juz kombinuje i kombinuje,byle jej nie bujac, ale co wieczor kończy sie tak samo. Wtulona zasypia na mnie.
1. Nie miałam z nią problemów z usypianie, zawsze sama zasypiała.
2. Nie wiem czy dobrze robię, ale wygodnie mi jest leżeć z nią na naszym łóżku, poprzytulac się i czytać bajki, a potem jak już twardo śpi to przenoszę ją do jej łóżeczka.
3. Bajki takie klasyczne typy Kopciuszek, Calineczka

Ja już nie pamiętam kiedy usypialam ją na rękach, chyba tylko przez pierwsze 1.5 miesiąca jak dała nam popalić z kolkami. Teraz to jest super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 20:59   #2979
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Dobry wieczor

Dziecko spi, a my siedzimy na balkonie, rok temu bysmy siedzieli pewnie w knajpie z widokiem na morze ale nie narzekamy, jest spoko, mloda ma humorki, ale dzis zaliczylismy plaze, kapanie w morzu (nasze ), spacerowala i usnela w chuscie troche wieczorami marudzi i jak normalnie po 19 ja ogarniamy i je kolAcje przed snem, tak wczoraj i dzis zjadla ok 18 a po19 krzyczala i usnela ze zmeczenia zobaczymy...
Ale sporo w dzien spi, czasem wyjsc nie mozemy bo wozek dalej parzy w pupe i spi w pokoju


Ja polecam iphony mam od 2 lat i jest swietny
Cieszcie się tym wspólnym czasem,to wasze pierwsze wakacje we 3 niech córeczka da rodzicom odpocząć co by za 20 lat wspominali te pierwsze wczasy najlepiej
Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dobra, a teraz pytania
Czy zasnela sama w łóżeczku? Czy wcześniej miałaś z nia problemy z zasypianiem? I to takie dłuższe bajeczki?
Ja mojej jak czytam wierszyki i leze obok niej to sie wscieka i ewidentnie chce na ręce. Juz kombinuje i kombinuje,byle jej nie bujac, ale co wieczor kończy sie tak samo. Wtulona zasypia na mnie.
Rose spokojnie,może córeczka potrzebuje bliskości przy zasypianiu, lulanie wpływa na tworzenie się nowych połączeń nerwowych w mózgu, więc pomysl,że dzięki tobie będzie mądrzejsza a tak poważnie to wiem jak to jest, syn był przypadkiem dziecka trudnego w usypianiu, nie było szans by zasypał sam odłożony,robił to tylko przez pierwsze 2 tyg życia długo usypiał na rękach, potem udało się usypiać we wózku,potem nauczył się zasypiać na leżąco w łóżku ale trzeba było się kłaść z nim. I do dziś potrzebuje naszej obecności przy zasypianiu, niektóre dzieci tak mają. Czują się bezpieczniej gdy mama/tata są blisko. Ale pamiętaj,że to procentuje w przyszłości. Zmień myślenie, zaakceptuj to, a może z czasem się to zmieni. Ja lubię te chwilę jak dziecko zasypia wtulone we mnie lub obok mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byliśmy dziś na sesji rodzinnej,mała dawała radę, choć potem była już zmęczona, dodatkowo też przez pogodę, było duszno strasznie w parku. Syn za to pozował jak model, nie mogę się doczekać zdjęć. Po powrocie Ala miała humor a potem jak zaczęła płakać aż nie wiedziałam o co chodzi,chyba zmęczona była bo w drodze powrotnej nie spala dlugo. Piersi nie chciała, nie dało się nawet ukoić tego płaczu od razu, podejrzewam,że przebodzcowanie i brak snu. Teraz śpi a ja relaksuje się z zimnym karmi.Padam na twarz

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2019-06-19 o 21:08
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 21:10   #2980
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Tak, ja sie nie denerwuje, lubię ją mieć przy sobie. O ile oczywiście sie nie wydzoera o nie wiadomo co.
Lubię tą bliskość, ale boję sie, ze naprawdę będę ją tak bujac i bujac do 3 lat albo i dłużej.
Poza ttm slodziutka jest jak sie tak wtuli we mnie, ale w te upaly czuje sie wykończona a ona dostała masę potowek od tych przytulanek
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 21:11   #2981
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dobra, a teraz pytania
Czy zasnela sama w łóżeczku? Czy wcześniej miałaś z nia problemy z zasypianiem? I to takie dłuższe bajeczki?
Ja mojej jak czytam wierszyki i leze obok niej to sie wscieka i ewidentnie chce na ręce. Juz kombinuje i kombinuje,byle jej nie bujac, ale co wieczor kończy sie tak samo. Wtulona zasypia na mnie.
Ja usypiam tak, że po kąpieli kładę się z małym na naszym łóżku i daje mu cyca na leżąco. On wtedy zasypia przy cycku i jeszcze chwilę z nim leżę bo lubie te chwile dla nas. Potem go zostawiam i idę. Dopiero jak kładziemy się spać to mąż go przenosi do łóżeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 21:12   #2982
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Baja podziwiam za tę sesję. Fajna sprawa ale na pewno bylo męcząco.

Meesha udanych wakacji!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 21:19   #2983
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ja też muszę się w końcu umówić na sesję rodzinną. Mój kierownik już mi proponował ciążową, potem noworodkową ale z moim zapłonem może rodzinna dojdzie chociaż do skutku. Stwierdziłam, że to będzie prezent na dzień ojca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 21:26   #2984
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Baja podziwiam za tę sesję. Fajna sprawa ale na pewno bylo męcząco.

Meesha udanych wakacji!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmęczyla mnie logistyka, w nerwach całe popołudnie czekałam, bo mąż po pracy do lekarza jechał,ma uraz kolana od kilku tyg i niestety chyba za szybko wrócil do pracy,bo kolano dalej boli. W przychodni jak zwykle obsuwa,a ja musiałam wyszykowac dzieci i siebie sama. Stary wrócił na 20 min przed tym jak mieliśmy wyjeżdżać! Ale jakims cudem udało się dotrzeć na czas. Sama sesja trwała niecałą godzinę i w sumie była mocno przegadana z panią fotograf, która ma dziecko w wieku naszych dzieci więc tematy jak to u młodych matek, niekończąca się historia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 21:42   #2985
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dziewczyny mialam bolace gardlo, pozniej katar, klasyczne przeziebienie, a teraz mam w jednej dziurce od strony przegrody nosowej (w koncowce nosa, tam gdzie sie go wyciera) lekki obrzęk i zaczerwienienie (smieszne bo katar mialam glownie w jednej dziurce- wlasnie tej).
Najpierw zignorowalam bo wygladalo to jak podraznienie od kataru ale pozniej sie przerazilam ze to opryszczka. Chociaz nie wyglada jak opryszczka, moze nie potrafię rozpoznac bo ja mialam opryszczki zawsze na ustach a w nosie nigdy.
I pytanie: czy miewałyscie jakies podraznienia wewnatrz nosa od kataru? Czy cos takiego jest mozliwe?
Aha to nie boli, nie swedzi. Lekko zapieklo od czasu do czasu.
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Zmęczyla mnie logistyka, w nerwach całe popołudnie czekałam, bo mąż po pracy do lekarza jechał,ma uraz kolana od kilku tyg i niestety chyba za szybko wrócil do pracy,bo kolano dalej boli. W przychodni jak zwykle obsuwa,a ja musiałam wyszykowac dzieci i siebie sama. Stary wrócił na 20 min przed tym jak mieliśmy wyjeżdżać! Ale jakims cudem udało się dotrzeć na czas. Sama sesja trwała niecałą godzinę i w sumie była mocno przegadana z panią fotograf, która ma dziecko w wieku naszych dzieci więc tematy jak to u młodych matek, niekończąca się historia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie ze się zdecydowaliscie, tez bym.cos takiego chętnie zrobila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-06-19 o 21:51
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 21:46   #2986
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Linka kiedyś miałam katar przez kilka tygodni, chyba sprawy alergiczne,wtedy nos był tak podrażniony,że w środku miałam jakby mała ranę,nie pamiętam czy to bolało samo z siebie,przy dotyku na pewno tak, smarkanie też sprawiało dyskomfort

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 22:44   #2987
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Linka - ja ostatnio od kataru miałam podrażneinie nosa i takie małe ranki trochę na zewnątrz, trochę w środku.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 08:13   #2988
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Moja zjada 60-100 ml, 4,5 miesiąca ale przez ostatnie ok. 2 miesiące nic się nie zmieniło za bardzo Zjadana ilość zależy zresztą chyba bardziej od wagi niż wieku. Łucja według gastrologa przy swoim 4,6 kg powinna zjadać ok. 100 ml 7x dziennie. Już tu chyba pisałam, że na dobę dziecko powinno jeść od 130-140 do 160 ml mleka na kg masy ciała, przelicz sobie najlepiej ile u was wychodzi Ale wiadomo, dla każdego dziecka norma będzie inna, dla Łucji wychodzi właśnie koło 700 ml, a zwykle je 550-600 ml W drugą stronę też tak może być, jeśli nie przybiera za dużo to może po prostu tyle potrzebuje

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 08:17   #2989
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzień dobry
U nas kiepska nic, pobudki co 1,5 godziny w końcu o 5 wstała wyspana i tak nie spała do 7 o 7 zasnęłyśmy i 7:45 pobudka i nie śpimy do teraz.

Chyba się ubiorę i pojadę do parku na spacer, ale nie, tutaj parki są zamykane na noc i otwierane o 9 ;/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 08:48   #2990
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzień dobry.
U nas pierwsza noc bez tulika, tylko w oulaczu. Tez slabo, częste pobudki, non stop wali po szczebelkach. Jeju, moglam chyba kupić turystyczne łóżeczko.

Próbowałam ściągnąć mleko, wyszło 70ml.poddaje się, więcej nie dam rady.
Chciałabym, żeby mała z butelki pila jak mnie nie ma, ale cos czuje ze to sie nie uda.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 08:55   #2991
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
U nas pierwsza noc bez tulika, tylko w oulaczu. Tez slabo, częste pobudki, non stop wali po szczebelkach. Jeju, moglam chyba kupić turystyczne łóżeczko.

Próbowałam ściągnąć mleko, wyszło 70ml.poddaje się, więcej nie dam rady.
Chciałabym, żeby mała z butelki pila jak mnie nie ma, ale cos czuje ze to sie nie uda.

Ale 70 ml to całkiem ładny wynik jak na jedno posiedzenie z laktatorem.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 09:12   #2992
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzień dobry, kolejny dzień z bólem głowy

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 09:14   #2993
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Linka - ja ostatnio od kataru miałam podrażneinie nosa i takie małe ranki trochę na zewnątrz, trochę w środku.
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Linka kiedyś miałam katar przez kilka tygodni, chyba sprawy alergiczne,wtedy nos był tak podrażniony,że w środku miałam jakby mała ranę,nie pamiętam czy to bolało samo z siebie,przy dotyku na pewno tak, smarkanie też sprawiało dyskomfort

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, u mnie jest to takie zgrubienie w srodku nosa. Niebolesne. Obawiam sie ze to oprycha a tym razem nie uwazalam jakos nadzwyczajnie na malego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:16   #2994
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ale 70 ml to całkiem ładny wynik jak na jedno posiedzenie z laktatorem.
Może i tak, ale jeszcze niedawno z jedbej piersi sciagalam ponad 100.
Ja mam ten laktator canpola i do d...jest. Wiecej dzisiaj ręcznie ściągnęlam.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:40   #2995
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Może i tak, ale jeszcze niedawno z jedbej piersi sciagalam ponad 100.
Ja mam ten laktator canpola i do d...jest. Wiecej dzisiaj ręcznie ściągnęlam.
Ja z mega twardej piersi ściągam max 120, zazwyczaj właśnie jest ok 70 ml. Też mam canpola i jestem zadowolona, mój poprzedni ręczny był do kitu. Aaaa i ja ściągam bez przerwy,nie stosuje tej metody 7-5-3czy jakos tak, wiec kto wie czy nie zeszloby więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:05   #2996
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ja z mega twardej piersi ściągam max 120, zazwyczaj właśnie jest ok 70 ml. Też mam canpola i jestem zadowolona, mój poprzedni ręczny był do kitu. Aaaa i ja ściągam bez przerwy,nie stosuje tej metody 7-5-3czy jakos tak, wiec kto wie czy nie zeszloby więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, a jak sciagnelam te 70 i za jakiś czaa ściągnę kolejne 70 to można zmieszać te dwie porcje i jej dac?
Do lodowki wstawilam mleko, tą kolejną porcję tez bym tam wstawila i powiedzmy za kilka godzin mąż by jej to podgrzal i podał to poprawnie by bylo?
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:07   #2997
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Kurcze, u mnie jest to takie zgrubienie w srodku nosa. Niebolesne. Obawiam sie ze to oprycha a tym razem nie uwazalam jakos nadzwyczajnie na malego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak mam opryszczke w nosie to na pewno nie mogę powiedzieć że jest niebolesna boli okrutnie i puchnie pół nosa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:30   #2998
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Rozumiem, a jak sciagnelam te 70 i za jakiś czaa ściągnę kolejne 70 to można zmieszać te dwie porcje i jej dac?
Do lodowki wstawilam mleko, tą kolejną porcję tez bym tam wstawila i powiedzmy za kilka godzin mąż by jej to podgrzal i podał to poprawnie by bylo?
Tak, jak będą schłodzone to śmiało można zmieszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:32   #2999
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Hej Ostatnio tylko was czytałam, mały jest wymagający, nie bardzo umie być sam. Ostatnio sypiał już coraz lepiej do 4-5. Dzisiaj tragiczna noc, wydzierał się przez godzinę od 3, nie chciał piersi ani nic tylko się prężył Ewidentny ból brzucha, nie wiem tylko czy kolka (których już dawno nie miał) czy po szczepionce na rota. Któraś tutaj pisała że po tygodniu od szczepienia dziecko robiło luźne kupy? Zastanawiam się czy ten ostry ból też może być tydzień po szczepieniu. Już miałam paracetamol w pogotowiu, sprawdzałam dawkę ale się uspokoił i zasnął. Tak mi go było szkoda
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:54   #3000
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Ja jak mam opryszczke w nosie to na pewno nie mogę powiedzieć że jest niebolesna boli okrutnie i puchnie pół nosa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. : ) czyli jest nadzieja ze to moze nie to, bo nie czuję nic a nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-27 07:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.