fanki RESERVED - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 22:18   #61
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez snobka123 Pokaż wiadomość
tak powiedzieli? Wstyd mi za nich, co niby polska znaczy gorsza???
wg. mnie chodzi o to, że polska = mniejszy kapitał itp.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:20   #62
snobka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
GG do snobka123
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
wg. mnie chodzi o to, że polska = mniejszy kapitał itp.
jestem ciekawa jak to jest u nich, u mnie szukaja pracownikow zastanawiam sie czy w niedalekiej przyszlosci nie zlozyc cv
snobka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:52   #63
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: fanki RESERVED

wiecie ile jest dni na oddanie ubrań z przecen? Ja jestem zadowolna z wyprzedaży w tym sklepie
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 23:01   #64
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
wiecie ile jest dni na oddanie ubrań z przecen? Ja jestem zadowolna z wyprzedaży w tym sklepie

30dni
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 23:19   #65
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: fanki RESERVED

a może ktoś wie czy jeszcze bardziej przecenią rzeczy?;>
mortish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 00:34   #66
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: fanki RESERVED

Reserved w miarę lubię, chociaż ostatnio rzadko coś tam kupuję. Wyjechałam na studia do stolicy i mam dostęp do wielu sklepów, których nie ma w moim rodzinnym mieście.

Jeśli chodzi o płatne reklamówki, to nie wiem, jak to działa, ale nie wprowadzili tego wszędzie Jakoś na początku grudnia byłam z koleżanką w warszawskim Re i musiała ona zapłacić za reklamówkę (a raczej torbę papierową, foliowych nie mieli już). Z końcem grudnia byłam w Re w swoim mieście i kupioną rzecz zapakowali mi w reklamówkę. Jeśli coś będę chciała kupić i mi jej nie dadzą,to prawdopodobnie zapakuję kupioną rzecz do torebki czy jakiejś innej reklamówki, którą akurat będę miała. No chyba, że byłaby to duża rzecz i nie miałabym takiej możliwości. Jest to dla mnie dziwne, że sklep odzieżowy każe sobie płacić za coś takiego
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 00:42   #67
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: fanki RESERVED

MNIE również to dziwi,a jeszcze bardziej dlatego że np ja robiłam zakupy co prawda dawno bo na początku grudnia ale to miesiąc Świąteczny i powinni być przygotowani do tego odpowiednio a ja nie dostałam torby żadnej więc musiałam zapłacić...
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 01:29   #68
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: fanki RESERVED

A ja uważam, że te płatne torby papierowe to świetny pomysł. Może w końcu ludzie naucza się brać z domu foliowe torby, zamiast zbierać kolejną do "kolekcji".

Cytat:
Napisane przez snobka123 Pokaż wiadomość
kurcze moze i u mnie przecenili

te butki tez sa piekne, nie wiecie czy je przecenili? Kosztowaly tez ok.200 ale jako jedne z nielicznych zmiescily mi sie na noge...
te buty kosztują wciąz 249,90.
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 01:58   #69
snobka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 302
GG do snobka123
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez hamster_killer Pokaż wiadomość
te buty kosztują wciąz 249,90.
buuu a juz mialam nadzieje... pewnie je wykupia i nastepnej przeceny nie doczekaja...
snobka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 06:23   #70
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez olivcia Pokaż wiadomość
MNIE również to dziwi,a jeszcze bardziej dlatego że np ja robiłam zakupy co prawda dawno bo na początku grudnia ale to miesiąc Świąteczny i powinni być przygotowani do tego odpowiednio a ja nie dostałam torby żadnej więc musiałam zapłacić...
ja jestem tylko ciekawa, czy rzeczywiście pieniądze pochodzące ze sprzedaży tych papierowych toreb trafią do fundacji zajmującej się tymi fokami
czy to tylko tak ładnie brzmi na wszystkich plakatach informacyjnych...
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 08:28   #71
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
ja jestem tylko ciekawa, czy rzeczywiście pieniądze pochodzące ze sprzedaży tych papierowych toreb trafią do fundacji zajmującej się tymi fokami
czy to tylko tak ładnie brzmi na wszystkich plakatach informacyjnych...
Mnie też to interesuje bo tych toreb nie nabija się na kasy.
Jak np. płacisz kart i nie masz drobnych na torbę to wtedy tylko nabijają na kasę i idzie jako utarg.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 09:14   #72
aliqua
Raczkowanie
 
Avatar aliqua
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier...:)
Wiadomości: 166
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez snobka123 Pokaż wiadomość
kurcze moze i u mnie przecenili

te butki tez sa piekne, nie wiecie czy je przecenili? Kosztowaly tez ok.200 ale jako jedne z nielicznych zmiescily mi sie na noge...
Przecenili nie pamiętam dokładnie na ile, ale chyba jakoś sporo z ceny zeszli.

wczoraj widziałam je przecenione w Gdyni w klifie na 100%.

Edytowane przez aliqua
Czas edycji: 2010-02-02 o 09:16
aliqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 09:56   #73
Oddity
Raczkowanie
 
Avatar Oddity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Weil am Rhein
Wiadomości: 209
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez hamster_killer Pokaż wiadomość
A ja uważam, że te płatne torby papierowe to świetny pomysł. Może w końcu ludzie naucza się brać z domu foliowe torby, zamiast zbierać kolejną do "kolekcji".
Zgadam się w 100%.
Oddity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:15   #74
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: fanki RESERVED

to torby to jest absurd - mamy doplacac za torby reklamujące ICH sklep i to jeszcze niby w szczytnym celu? jezeli chca pomoc, to niech oddadzą anonimowo część utargu, a nie wkręcają ludziom, jacy oni są dobrzy i wspaniali, bo łaskawie oddają im NASZĄ kasę wydaną na torby. nie chodzi o 50 groszy, chodzi o robienie z klientow idiotow.
Cytat:
Napisane przez hamster_killer Pokaż wiadomość
A ja uważam, że te płatne torby papierowe to świetny pomysł. Może w końcu ludzie naucza się brać z domu foliowe torby, zamiast zbierać kolejną do "kolekcji".


tu masz racje - ja teraz zawsze pakuje w reklamowke h&m i tyle mogli tylko calkiem wycofac, a nie mydlic nam oczy rzekomą dobroczynnością.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:25   #75
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Reserved w miarę lubię, chociaż ostatnio rzadko coś tam kupuję. Wyjechałam na studia do stolicy i mam dostęp do wielu sklepów, których nie ma w moim rodzinnym mieście.

Jeśli chodzi o płatne reklamówki, to nie wiem, jak to działa, ale nie wprowadzili tego wszędzie Jakoś na początku grudnia byłam z koleżanką w warszawskim Re i musiała ona zapłacić za reklamówkę (a raczej torbę papierową, foliowych nie mieli już). Z końcem grudnia byłam w Re w swoim mieście i kupioną rzecz zapakowali mi w reklamówkę. Jeśli coś będę chciała kupić i mi jej nie dadzą,to prawdopodobnie zapakuję kupioną rzecz do torebki czy jakiejś innej reklamówki, którą akurat będę miała. No chyba, że byłaby to duża rzecz i nie miałabym takiej możliwości. Jest to dla mnie dziwne, że sklep odzieżowy każe sobie płacić za coś takiego
gdzie w Warszawie są sklepy reserved ??
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:28   #76
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: fanki RESERVED

Jest gdzieś nowa kolekcja online do pooglądania ?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:17   #77
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez gofrowana Pokaż wiadomość
gdzie w Warszawie są sklepy reserved ??
Arkadia i Marszałkowska. Zapewne gdzieś indziej też, ale ja tylko tu się orientuję. Musiałabyś sobie sprawdzić
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:02   #78
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: fanki RESERVED

Miłośniczką Reserved nie jestem, ale wypowiem się, jako że dzisiaj kupowałam tam skromnie, bo apaszkę tylko, ale również zaskoczył mnie fakt płatnych toreb Sprzedawczyni powiedziała mi, że mają też zwykłe, bezpłatne, ale w tym momencie się skończyły i czy chcę sobie kupić torebkę Przyznam, że byłam lekko w szoku
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:57   #79
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: fanki RESERVED

Ja staram się zwykle nie brać toreb ze sklepu, kiedy kupuję jakiś drobiazg. Szkoda mi środowiska i zawalać tym domu. Ale fakt, że Reserved przegina, jak chcą być tacy szlachetni dla fok, to niech z własnej kieszeni pomagają, a nie dodatkowo łupią klientów za torby.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 20:28   #80
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Miłośniczką Reserved nie jestem, ale wypowiem się, jako że dzisiaj kupowałam tam skromnie, bo apaszkę tylko, ale również zaskoczył mnie fakt płatnych toreb Sprzedawczyni powiedziała mi, że mają też zwykłe, bezpłatne, ale w tym momencie się skończyły i czy chcę sobie kupić torebkę Przyznam, że byłam lekko w szoku
Teraz to ja się wkurzyłam.
Robiłam tam parę razy zakupy na wysoką kwotę - pytałam czy nie mają bezpłatnych siatek, powiedzieli, że nie wycofali są tylko i wyłącznie torby!
Chętnie zapłacę za papierową torbę na rzecz fok ale bez napisu Reserved, mam jeszcze dorzucać się do ich reklamy
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:45   #81
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: fanki RESERVED

Generalnie bardzo nie lubię tego sklepu ze względu na jedna nieprzyjemną sytuację kiedy to ewidentnie wprowadzono mnie w błąd i nie mogłam oddać kupionego dzień wcześniej zimowego palta z kompletem metek i paragonem.

W tym roku się przełamałam i kupiłam jedną szara torebkę, ale nadal trzymam się zasady, że nie dam im na sobie za wiele zarobić.
Za to w samym sklepie bywam często na dziale męskim pomagając TŻ-towi w wyborze ubrań.

madzia2306 piękna torebka.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:47   #82
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Generalnie bardzo nie lubię tego sklepu ze względu na jedna nieprzyjemną sytuację kiedy to ewidentnie wprowadzono mnie w błąd i nie mogłam oddać kupionego dzień wcześniej zimowego palta z kompletem metek i paragonem.

W tym roku się przełamałam i kupiłam jedną szara torebkę, ale nadal trzymam się zasady, że nie dam im na sobie za wiele zarobić.
Za to w samym sklepie bywam często na dziale męskim pomagając TŻ-towi w wyborze ubrań.

madzia2306 piękna torebka.
dzięki
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:50   #83
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Generalnie bardzo nie lubię tego sklepu ze względu na jedna nieprzyjemną sytuację kiedy to ewidentnie wprowadzono mnie w błąd i nie mogłam oddać kupionego dzień wcześniej zimowego palta z kompletem metek i paragonem.

W tym roku się przełamałam i kupiłam jedną szara torebkę, ale nadal trzymam się zasady, że nie dam im na sobie za wiele zarobić.
Za to w samym sklepie bywam często na dziale męskim pomagając TŻ-towi w wyborze ubrań.

madzia2306 piękna torebka.
jakim cudem nie mogłaś dokonać zwrotu skoro masz na to 30 dni?
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:02   #84
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: fanki RESERVED

ja też lubię ten sklep w styczniu kupiłam torebkę na 100dniówkę za 49 zeta
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:06   #85
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Teraz to ja się wkurzyłam.
Robiłam tam parę razy zakupy na wysoką kwotę - pytałam czy nie mają bezpłatnych siatek, powiedzieli, że nie wycofali są tylko i wyłącznie torby!
Chętnie zapłacę za papierową torbę na rzecz fok ale bez napisu Reserved, mam jeszcze dorzucać się do ich reklamy
Dziwna sprawa
Swoją drogą papierowe torby zawsze były charakterystyczne dla sklepów pretendujących do miana tych o półkę wyżej.. tyle, że w żadnym nie kazano sobie za te torby płacić Także dziwi mnie tego rodzaju polityka Reserved..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:07   #86
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
jakim cudem nie mogłaś dokonać zwrotu skoro masz na to 30 dni?
Kupowałam w tzw. noc zakupów przy kasie zapytałam ekspedientkę czy to ze dostaje na rzecz 20 albo 25% (już nie pamiętam dokładnie) zniżki zmienia coś w sprawie ewentualnego zwrotu. Kolejka wszędzie była straszna, a ja szukałam jakiegoś okrycia wierzchniego na zimę i wolałam się na spokojnie w domu zastanowić. Poza tym to był jeden z pierwszych sklepów do jakiego wzeszliśmy i nie miałam pojęcia czy dalej trafie na ładniejszą rzecz. Kasjerka powiedziała, ze zwrot na normalnych warunkach, wiec kupiłam. Po czym znalazłam lepszy w H&M. Następnego dnia ubrana właśnie w kurtka z H&M poszłam oddać palto z Re. Sprzedawczyni powiedziała, ze nie ma możliwości zwrotu ba nawet wymiany za rzeczy w tej samej cenie czy droższe też nie. Rozmawiałam z kierownikiem, ale ten powtarzał jak mantrę głuchy na wszystkie moje argumenty, że ich system komputerowy tego nie zniesie (sic!). Strasznie mnie zdenerwowali oboje dosłownie dobę później nie przyjąć zwrotu, ani nie pozwolić klientce na wymianę jak jeszcze specjalnie pytałam o warunki zakupu. W ten oto bezczelny z ich strony sposób zostałam z niechcianym paltem, bo od tego z H&M od razu odcięłam metkę i założyłam je następnego dnia, więc nie miałam możliwości z niego zrezygnować. Od tej pory praktycznie nie wchodzę na dział damski, a o sklepie, który zatrudnia tak niekompetentne i niechętne do pomocy osoby mam niskie mniemanie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:12   #87
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa
Swoją drogą papierowe torby zawsze były charakterystyczne dla sklepów pretendujących do miana tych o półkę wyżej.. tyle, że w żadnym nie kazano sobie za te torby płacić Także dziwi mnie tego rodzaju polityka Reserved..
Mówiłam im to, powiedzieli, że Zara to nie polska firma i stać ich na darmowe torby

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Kupowałam w tzw. noc zakupów przy kasie zapytałam ekspedientkę czy to ze dostaje na rzecz 20 albo 25% (już nie pamiętam dokładnie) zniżki zmienia coś w sprawie ewentualnego zwrotu. Kolejka wszędzie była straszna, a ja szukałam jakiegoś okrycia wierzchniego na zimę i wolałam się na spokojnie w domu zastanowić. Poza tym to był jeden z pierwszych sklepów do jakiego wzeszliśmy i nie miałam pojęcia czy dalej trafie na ładniejszą rzecz. Kasjerka powiedziała, ze zwrot na normalnych warunkach, wiec kupiłam. Po czym znalazłam lepszy w H&M. Następnego dnia ubrana właśnie w kurtka z H&M poszłam oddać palto z Re. Sprzedawczyni powiedziała, ze nie ma możliwości zwrotu ba nawet wymiany za rzeczy w tej samej cenie czy droższe też nie. Rozmawiałam z kierownikiem, ale ten powtarzał jak mantrę głuchy na wszystkie moje argumenty, że ich system komputerowy tego nie zniesie (sic!). Strasznie mnie zdenerwowali oboje dosłownie dobę później nie przyjąć zwrotu, ani nie pozwolić klientce na wymianę jak jeszcze specjalnie pytałam o warunki zakupu. W ten oto bezczelny z ich strony sposób zostałam z niechcianym paltem, bo od tego z H&M od razu odcięłam metkę i założyłam je następnego dnia, więc nie miałam możliwości z niego zrezygnować. Od tej pory praktycznie nie wchodzę na dział damski, a o sklepie, który zatrudnia tak niekompetentne i niechętne do pomocy osoby mam niskie mniemanie.
to rzeczywiście niefajnie, mogłaś podejść do innego salonu, może tam by się udało.
Wg.mnie kierownik był wyjątkowo niefajny
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:20   #88
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
to rzeczywiście niefajnie, mogłaś podejść do innego salonu, może tam by się udało.
Wg.mnie kierownik był wyjątkowo niefajny
To było kilka lat temu i przyznam, ze nie wiedziałam o możliwości zwrotu w innym sklepie niz w tym, w którym dana rzecz kupiłam. Jakby to się stało dzisiaj pewnie bym im nie odpuściła, bo zdecydowanie lepiej znam swoje prawa. Zresztą oni na tym gorzej wyszli, bo stracili dobrą klientkę i moja mama tez u nich już nie kupuje. Nawet jak zobaczę coś ładnego w sieci to wolę kupić podobne gdzie indziej.

A tego palta szczerze nie lubię.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:59   #89
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: fanki RESERVED

http://mr-vintage.blogspot.com/2010/...-reserved.html
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:08   #90
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
to torby to jest absurd - mamy doplacac za torby reklamujące ICH sklep i to jeszcze niby w szczytnym celu? jezeli chca pomoc, to niech oddadzą anonimowo część utargu, a nie wkręcają ludziom, jacy oni są dobrzy i wspaniali, bo łaskawie oddają im NASZĄ kasę wydaną na torby. nie chodzi o 50 groszy, chodzi o robienie z klientow idiotow.

tu masz racje - ja teraz zawsze pakuje w reklamowke h&m i tyle mogli tylko calkiem wycofac, a nie mydlic nam oczy rzekomą dobroczynnością.
zgadzam się
a dziś cały czas w sklepie leciał spot mówiący o tym na jaki to oni szczytny cel to robią, akurat! bardzo wątpię, że to w ogóle trafia do jakiejś organizacji
a dziś po pytaniu o płatną siatę, powiedziałam nie i wyciągnęłam reklamówkę ze stradivariusa
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 10:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.